Νέα

Double Penetration κοινως σάντουιτς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dpk69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε δοκιμασει να γαμησετε έτσι

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 40 30,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 13 10,0%
  • ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Ψήφοι: 69 53,1%
  • ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ

    Ψήφοι: 8 6,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.403
Πόντοι
2.256
με την milfαρα που ξεσκιζομαστε εχουμε κανει με δονητη και μενα στο μουνι ,με δονητη μπροστα και εγω απο πισω ,  αλλα και δονητη απο πισω και εγω μπροστα... και στις 3 φασεις γυριζει το ματι της απο την καυλα .... Δεν θελει με τιποτα ομως αλλον στην παρεα στην θεση του δονητη... που θα μου παει ομως...)))))))

Έτσι ακριβώς και η δικιά μου. Μόλις τη στήνω στα τέσσερα και την αρχίζω στο σφυροκόπημα, ζητά κάτι στο κώλο. Δάχτυλο, σφήνα, δονητή ή το πούτσο· "καυλωσε μου και το κώλο, όχι μόνο το μουνί" μου λέει. Τί διπλό μπρος-πίσω, τί δονητή και πούτσο ταυτόχρονα στο μουνί, μέχρι και στο κώλο διπλό τον πήρε (ψώλο και σφήνα ταυτόχρονα). Αλλά όταν φτάνει η κουβέντα στο να δοκιμάσει ζωντανό διπλό, με τη καμμία!
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
437
Like
72
Πόντοι
1
Ολα στο μυαλό είναι δουλέψτε το..
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Έτσι ακριβώς και η δικιά μου. Μόλις τη στήνω στα τέσσερα και την αρχίζω στο σφυροκόπημα, ζητά κάτι στο κώλο. Δάχτυλο, σφήνα, δονητή ή το πούτσο· "καυλωσε μου και το κώλο, όχι μόνο το μουνί" μου λέει. Τί διπλό μπρος-πίσω, τί δονητή και πούτσο ταυτόχρονα στο μουνί, μέχρι και στο κώλο διπλό τον πήρε (ψώλο και σφήνα ταυτόχρονα). Αλλά όταν φτάνει η κουβέντα στο να δοκιμάσει ζωντανό διπλό, με τη καμμία!

Μήπως να πιούμε έναν καφέ να το συζητήσουμε????? Ποτέ δεν ξέρεις)))
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Έχω απολέσει πάσα ελπίδα με τη συγκεκριμένη...

χαχα... και εγω το ιδιο... αν και απο την αλλη σκεφτομαι οτι αν τελικα καποια στιγμη η δικια μου ενδωσει (απιθανο μεχρι στιγμης) τοτε μαλλον θ ατην χασω απο γκομενα μιας και θα περασει σε αλλο level.....
το μονο σιγουρο ειναι οτι θα γαμιωταν απιθανα με 2 μαζι ....
τελος παντων ας βολευτουμε με οτι εχουμε)))
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Γιατί δεν τις πάτε για ποτό σε ένα swingers club; Δεν είναι υποχρεωτικό να κάνετε κάτι εκεί και θα το δουν να συμβαίνει ζωντανά αυτό που τους ζητάτε. Οπότε αυξάνετε τις πιθανότητες να συμβεί.
 

georgeandr4

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2019
Μηνύματα
24
Like
3
Πόντοι
0
Όποιος γουστάρει να το δοκιμάσουμε σε μπουρδέλο ή με κάποιο call girl να μου στείλει
 

anto53

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
8
Like
28
Πόντοι
0
ειδα τη γυναικα μου να το κανει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Boleyn

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
344
Like
9.016
Πόντοι
1.041
Με τη συζυγο έχουν δοκιμαστεί όλοι οι πιθανοι συνδυασμοί σε διπλή διείσδυση (ενας κώλο, ένας μουνί. 2 στον κωλο. 2 στο μουνί) εχω να πω ότι πιο καυλωτικο ήταν με 2 ψωλες στο μουνί (ειδικά για την συζυγο, δεν την έχω ξαναδεί να κάνει έτσι)
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.348
Κριτικές
16
Like
1.419
Πόντοι
2.487
Η μαλακια ειναι να τριβεται η ψωλη σου πανω στην ψωλη του συμπαιχτη ιραν γαματε απο την ιδια οδο.
Για την γυναικα αν ειναι καυλιαρα παιζει να ναι μεγαλη η ευχαριστηση.
 

Anna(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
7
Πόντοι
0
Επειδή μερικοί αναρωτιεστε γιατί μερικές δεν δέχονται το σάντουιτς και τι να κάνετε για αυτό θα σας πω μιλώντας καθαρά από προσωπική πείρα (άρα προφανώς δεν γενικεύεται για όλες). Πρώτον, για να το κάνει η γυναίκα πρέπει να έχει την κλασική φαντασίωση , σεξ με 2 και βάλε άντρες. Αν δεν το έχει είναι πιθανό να αρνηθεί. Δεύτερον, κατ εμέ πρέπει να έχει εξοικειωθεί με το πρωκτικό (όχι δηλαδή να το κάνει επειδή της το ζητάνε αλλά επειδή η ίδια το ευχαριστείται). Επίσης καλό είναι να έχει κάνει πρωκτικό αρκετές φορές. Θεωρώ ότι δεν έχει νόημα σεξ με δύο άντρες εάν δεν γίνει διπλή διείσδυση. Αν κάποια έχει άνεση με το πρωκτικό πιστεύω θα καταευχαριστηθει γαμησι μουνι και κωλο ταυτόχρονα. Τρίτο, για να το κάνει μια γυναίκα καλό είναι να εμπιστεύεται αυτούς που θα την πάρουν. Δεν θα το κάνει αυτό η μέση γυναίκα με κάποιους τυχαίους. Τεχνικά τώρα, για τους άντρες, για να μη του βγαίνει του ενός συνέχεια έξω καλό είναι καθώς ο ένας τον χώνει μέσα ο δεύτερος να είναι προς τα έξω και το ανάποδο. Επίσης αν κάποια δεν το έχει ξανακάνει ξεκινήστε να τις γεμάτε μουνι και κωλο ήρεμα και σιγά σιγά θα βρείτε τον Ρυθμό. Εγώ τουλάχιστον όταν έκανα την πρώτη μου παρτουζα είχα αυτές τις προϋποθέσεις, για αυτό και το καταευχαριστηθηκα και το κάνω που και που. Εμένα η διπλή διείσδυση μου χάρισε απίστευτους οργασμός, που δεν μου τους δίνει ένας πουτσος.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
Επειδή μερικοί αναρωτιεστε γιατί μερικές δεν δέχονται το σάντουιτς και τι να κάνετε για αυτό θα σας πω μιλώντας καθαρά από προσωπική πείρα (άρα προφανώς δεν γενικεύεται για όλες). Πρώτον, για να το κάνει η γυναίκα πρέπει να έχει την κλασική φαντασίωση , σεξ με 2 και βάλε άντρες. Αν δεν το έχει είναι πιθανό να αρνηθεί. Δεύτερον, κατ εμέ πρέπει να έχει εξοικειωθεί με το πρωκτικό (όχι δηλαδή να το κάνει επειδή της το ζητάνε αλλά επειδή η ίδια το ευχαριστείται). Επίσης καλό είναι να έχει κάνει πρωκτικό αρκετές φορές. Θεωρώ ότι δεν έχει νόημα σεξ με δύο άντρες εάν δεν γίνει διπλή διείσδυση. Αν κάποια έχει άνεση με το πρωκτικό πιστεύω θα καταευχαριστηθει γαμησι μουνι και κωλο ταυτόχρονα. Τρίτο, για να το κάνει μια γυναίκα καλό είναι να εμπιστεύεται αυτούς που θα την πάρουν. Δεν θα το κάνει αυτό η μέση γυναίκα με κάποιους τυχαίους. Τεχνικά τώρα, για τους άντρες, για να μη του βγαίνει του ενός συνέχεια έξω καλό είναι καθώς ο ένας τον χώνει μέσα ο δεύτερος να είναι προς τα έξω και το ανάποδο. Επίσης αν κάποια δεν το έχει ξανακάνει ξεκινήστε να τις γεμάτε μουνι και κωλο ήρεμα και σιγά σιγά θα βρείτε τον Ρυθμό. Εγώ τουλάχιστον όταν έκανα την πρώτη μου παρτουζα είχα αυτές τις προϋποθέσεις, για αυτό και το καταευχαριστηθηκα και το κάνω που και που. Εμένα η διπλή διείσδυση μου χάρισε απίστευτους οργασμός, που δεν μου τους δίνει ένας πουτσος.

Μπραβο Αννα. Μοιρασου μαζι μας τις εμπειριες σου !!!
:sunglasses:
 

Anna(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
7
Πόντοι
0
Αν τις γράψω όλες θα είναι ολόκληρο σεντόνι. Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Φυσικά η πρώτη εμπειρία ήταν εξαιρετική για αυτό και δεν το αρνήθηκα άλλες φορές. Η πρώτη μου ήταν όταν έκανα το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία. Έγινε με δύο Βρετανούς. Μετά στην Ελλάδα αφού χώρισα (είμαι χωρισμένη με ένα παιδί) είχα έναν fuck buddy.Μια μέρα που ήμουν σπίτι του για το γνωστό γαμησι μου είπε να αρχίσουμε σε ένα τέταρτο γιατί θα έρθει ένας συνάδελφος να αφήσει κάτι για τη δουλειά. Όταν είδα τον συνάδελφό μου ξαναξυπνησε. Το είπα μετά το σεξ στον fuck buddy μου, και μου είπε ότι δεν με είχε για τόσο πρωχω αλλά του άρεσε η ιδέα. Μην τα πολυλογω , κανονίστηκε και έγινε. Υπήρξε διπλή διείσδυση σε διάφορες στάσεις. Εναλλαχτηκαν μουνι κωλο αρκετές φορές. Θα παραδεχτώ ότι σαν εμπειρία ήταν απίστευτη. Είχα τον ένα οργασμό μετά τον άλλο. Και οι δύο ενθουσιάστηκαν που τρελάθηκα. Με τον καιρό το εξελιξαμε και έγινε με 3 άντρες. Η αλήθεια είναι το κάνουν αρκετές, λίγες το παραδέχονται. Αξίζει πάντως πολύ!
 

Anna(3)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2020
Μηνύματα
4
Like
7
Πόντοι
0
Έχω βέβαια μια απορία. Σε εμάς είναι λογικό να μας αρέσει γιατί μας ικανοποιούν από παντού. Στους άντρες τι αρέσει; Αφού ο καθένας μπαίνει σε μια τρύπα (κατά βάση). Αλλά κι όταν μπαίνουν μαζί, δεν ενοχλεί το πέος του άλλου που είναι παρέα στην ίδια τρύπα; Εκ πείρας, νομίζω τους αρέσει πως κάνει μια γυναίκα από καύλα μόλις μπουν μαζί. Ισχύει;
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.156
Like
10.403
Πόντοι
2.256
Έχω βέβαια μια απορία. Σε εμάς είναι λογικό να μας αρέσει γιατί μας ικανοποιούν από παντού. Στους άντρες τι αρέσει; Αφού ο καθένας μπαίνει σε μια τρύπα (κατά βάση). Αλλά κι όταν μπαίνουν μαζί, δεν ενοχλεί το πέος του άλλου που είναι παρέα στην ίδια τρύπα; Εκ πείρας, νομίζω τους αρέσει πως κάνει μια γυναίκα από καύλα μόλις μπουν μαζί. Ισχύει;
Όλα είναι στο μυαλό. Γουστάρουν που σας ξεφτιλίζουν στο γαμίσι.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Αν τις γράψω όλες θα είναι ολόκληρο σεντόνι. Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Φυσικά η πρώτη εμπειρία ήταν εξαιρετική για αυτό και δεν το αρνήθηκα άλλες φορές. Η πρώτη μου ήταν όταν έκανα το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία. Έγινε με δύο Βρετανούς. Μετά στην Ελλάδα αφού χώρισα (είμαι χωρισμένη με ένα παιδί) είχα έναν fuck buddy.Μια μέρα που ήμουν σπίτι του για το γνωστό γαμησι μου είπε να αρχίσουμε σε ένα τέταρτο γιατί θα έρθει ένας συνάδελφος να αφήσει κάτι για τη δουλειά. Όταν είδα τον συνάδελφό μου ξαναξυπνησε. Το είπα μετά το σεξ στον fuck buddy μου, και μου είπε ότι δεν με είχε για τόσο πρωχω αλλά του άρεσε η ιδέα. Μην τα πολυλογω , κανονίστηκε και έγινε. Υπήρξε διπλή διείσδυση σε διάφορες στάσεις. Εναλλαχτηκαν μουνι κωλο αρκετές φορές. Θα παραδεχτώ ότι σαν εμπειρία ήταν απίστευτη. Είχα τον ένα οργασμό μετά τον άλλο. Και οι δύο ενθουσιάστηκαν που τρελάθηκα. Με τον καιρό το εξελιξαμε και έγινε με 3 άντρες. Η αλήθεια είναι το κάνουν αρκετές, λίγες το παραδέχονται. Αξίζει πάντως πολύ!
Καριοοολεςςςς
:cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
χαχαχα ξεροχυνω
:wanker::wanker::wanker:
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
Αν τις γράψω όλες θα είναι ολόκληρο σεντόνι. Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Φυσικά η πρώτη εμπειρία ήταν εξαιρετική για αυτό και δεν το αρνήθηκα άλλες φορές. Η πρώτη μου ήταν όταν έκανα το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία. Έγινε με δύο Βρετανούς. Μετά στην Ελλάδα αφού χώρισα (είμαι χωρισμένη με ένα παιδί) είχα έναν fuck buddy.Μια μέρα που ήμουν σπίτι του για το γνωστό γαμησι μου είπε να αρχίσουμε σε ένα τέταρτο γιατί θα έρθει ένας συνάδελφος να αφήσει κάτι για τη δουλειά. Όταν είδα τον συνάδελφό μου ξαναξυπνησε. Το είπα μετά το σεξ στον fuck buddy μου, και μου είπε ότι δεν με είχε για τόσο πρωχω αλλά του άρεσε η ιδέα. Μην τα πολυλογω , κανονίστηκε και έγινε. Υπήρξε διπλή διείσδυση σε διάφορες στάσεις. Εναλλαχτηκαν μουνι κωλο αρκετές φορές. Θα παραδεχτώ ότι σαν εμπειρία ήταν απίστευτη. Είχα τον ένα οργασμό μετά τον άλλο. Και οι δύο ενθουσιάστηκαν που τρελάθηκα. Με τον καιρό το εξελιξαμε και έγινε με 3 άντρες. Η αλήθεια είναι το κάνουν αρκετές, λίγες το παραδέχονται. Αξίζει πάντως πολύ!

Το κανουν αρκετες ;
Δεν το πιστευω.
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.510
Κριτικές
1
Like
2.997
Πόντοι
456
Έχω βέβαια μια απορία. Σε εμάς είναι λογικό να μας αρέσει γιατί μας ικανοποιούν από παντού. Στους άντρες τι αρέσει; Αφού ο καθένας μπαίνει σε μια τρύπα (κατά βάση). Αλλά κι όταν μπαίνουν μαζί, δεν ενοχλεί το πέος του άλλου που είναι παρέα στην ίδια τρύπα; Εκ πείρας, νομίζω τους αρέσει πως κάνει μια γυναίκα από καύλα μόλις μπουν μαζί. Ισχύει;

Ετσι ακριβως.
Να σας βλεπουμε να σπαρταρατε απο ΚΑΥΛΑ. :wink:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
654
Like
252
Πόντοι
26
Αν τις γράψω όλες θα είναι ολόκληρο σεντόνι. Μου έχει τύχει αρκετές φορές. Φυσικά η πρώτη εμπειρία ήταν εξαιρετική για αυτό και δεν το αρνήθηκα άλλες φορές. Η πρώτη μου ήταν όταν έκανα το μεταπτυχιακό μου στην Αγγλία. Έγινε με δύο Βρετανούς. Μετά στην Ελλάδα αφού χώρισα (είμαι χωρισμένη με ένα παιδί) είχα έναν fuck buddy.Μια μέρα που ήμουν σπίτι του για το γνωστό γαμησι μου είπε να αρχίσουμε σε ένα τέταρτο γιατί θα έρθει ένας συνάδελφος να αφήσει κάτι για τη δουλειά. Όταν είδα τον συνάδελφό μου ξαναξυπνησε. Το είπα μετά το σεξ στον fuck buddy μου, και μου είπε ότι δεν με είχε για τόσο πρωχω αλλά του άρεσε η ιδέα. Μην τα πολυλογω , κανονίστηκε και έγινε. Υπήρξε διπλή διείσδυση σε διάφορες στάσεις. Εναλλαχτηκαν μουνι κωλο αρκετές φορές. Θα παραδεχτώ ότι σαν εμπειρία ήταν απίστευτη. Είχα τον ένα οργασμό μετά τον άλλο. Και οι δύο ενθουσιάστηκαν που τρελάθηκα. Με τον καιρό το εξελιξαμε και έγινε με 3 άντρες. Η αλήθεια είναι το κάνουν αρκετές, λίγες το παραδέχονται. Αξίζει πάντως πολύ!

Το κανουν αρκετες ;
Δεν το πιστευω.

Kι εγώ δε πιστεύω ότι το κάνουν αρκετές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom