Νέα

Double Penetration κοινως σάντουιτς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dpk69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Εχετε δοκιμασει να γαμησετε έτσι

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 40 30,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 13 10,0%
  • ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Ψήφοι: 69 53,1%
  • ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ

    Ψήφοι: 8 6,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Δυστυχώς, επειδή υπάρχει κουβέντα στο χώρο, μαθαίνονται τα ζευγάρια που οι γυναίκες δεν...... Εννοείται ότι μπορεί να υπάρχει χημεία με κάποιον και όχι με κάποιον άλλον. Εγώ αναφέρομαι σε περιπτώσεις που η κυρία δεν το έχει γενικώς και ειδικώς.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Συμφωνω απολυτα μαζι σου! εγω παντως οταν το κανω με την δικη μου χωρις προφυλακτικο φυσικα και καποιος της ξεσκιζει ταυτοχρονα τον κωλο χυνει και αυτο με φτιαχνει και εμενα. Φυσικα πρεπει και οι δυο να ξερουν τι κανουν θελει υπομονη να βρεις την καταληλη σταση θεση και συγχρονισμο οπως ειπες.
Παντως όταν η γυναικα της αρεσει πραγματικα γίνεται το ελα να δεις .....
Ενδιαφέρομαι για την θέση, μπορώ να περάσω για συνέντευξη κάποια στιγμή;
 

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.171

https://*****.tv/my-first-dp-experience
 

Συνημμένα

  • OY6024_088.jpg
    OY6024_088.jpg
    223,6 KB · Εμφανίσεις: 84

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
22
Like
9.717
Πόντοι
3.446
Όλα εξαρτώνται από πολλούς παράγοντες και δεν υπάρχουν στάνταρ.Κάποιες με πνιχτά βογγητά και άλλες να ουρλιάζουν και να κατουριούνται πάνω τους στην κυριολεξία.Και σε σπάνιες περιπτώσεις να φεύγεις με την ουρά στα σκέλια νιώθοντας ότι μετά από πολύωρο σφυροκόπημα την συγκεκριμένη δεν την κανείς καλά με τίποτα όχι μόνο εσύ αλλά και όλοι οι παρόντες.Καπου εκεί σου γεννιέται και η απορία τελικά εμείς τις  :fuck1:  η αυτές μας  :fuck1:

συμφωνω φιλε καπου στο κεφαλι τους ειναι το κουμπι για να απογειωθουν οσο και να σφυροκοπας καποιες (οχι ολες) δεν περνουν χαμπαρι τιποτα.
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
συμφωνω φιλε καπου στο κεφαλι τους ειναι το κουμπι για να απογειωθουν οσο και να σφυροκοπας καποιες (οχι ολες) δεν περνουν χαμπαρι τιποτα.

Κάποιες φτιαχνωνται με δυνατο σφυροκοπημα οπως λες αλλα η γυναικα που εχε μεσα της δυο πουτσους ταυτοχρονα τρελαινεται και μονο απο τηνν ιδεα
και θελει οσο το δυνατον περισσοτερο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
συμφωνω φιλε καπου στο κεφαλι τους ειναι το κουμπι για να απογειωθουν οσο και να σφυροκοπας καποιες (οχι ολες) δεν περνουν χαμπαρι τιποτα.
Έχω την εντύπωση ότι ο συναγωνιστής εννοεί πως, παρά το πολύωρο και ανηλεές σφυροκόπημα οι κυρίες όχι μόνο δε χορταίνουν, αλλά θέλουν κι άλλο μόνο που τους παρόντες τους τρέμουν τα πόδια τους κι ούτε καν τους σηκώνεται για να συνεχίσουν από την εξάντληση.
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Έχω την εντύπωση ότι ο συναγωνιστής εννοεί πως, παρά το πολύωρο και ανηλεές σφυροκόπημα οι κυρίες όχι μόνο δε χορταίνουν, αλλά θέλουν κι άλλο μόνο που τους παρόντες τους τρέμουν τα πόδια τους κι ούτε καν τους σηκώνεται για να συνεχίσουν από την εξάντληση.
Συμφωνώ κατάλαβα τι ήθελε να πεί και έχω βρεθεί σε παρόμιες περιπτώσεις αλλά αυτό είναι άσχετο με το αν η γυναίκα το ευχαριστιέται το γαμήσι η απλά το κάνει μηχανικά εγώ πιστεύω ότι όποια γυναίκα κάνει DP και ξέρει να γαμιέται και ξέρει πως να το ευχαριστηθεί ειδικά αν είναι ερασιτέχνης και όχι επαγγελματίας
 

Katz

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
470
Κριτικές
32
Like
3.205
Πόντοι
2.591
μια φορά πριν χρόνια με εναν κολλητό και μια εκδιδόμενη το επιχειρήσαμε και μας βγήκε ωραία. Βασικά το μυστικό είναι ότι ένας από τους δύο σπρώχνει και όχι ταυτόχρονα. Άκρως καυλωτικό ομολογώ. :tn04:
 

gymaster

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Νοε 2016
Μηνύματα
3.386
Κριτικές
22
Like
9.717
Πόντοι
3.446
Συμφωνώ κατάλαβα τι ήθελε να πεί και έχω βρεθεί σε παρόμιες περιπτώσεις αλλά αυτό είναι άσχετο με το αν η γυναίκα το ευχαριστιέται το γαμήσι η απλά το κάνει μηχανικά εγώ πιστεύω ότι όποια γυναίκα κάνει DP και ξέρει να γαμιέται και ξέρει πως να το ευχαριστηθεί ειδικά αν είναι ερασιτέχνης και όχι επαγγελματίας

για την επαγγελματια παιδια και ειδικα για καποιες που ειναι πολυ φαγανες στο χρημα, απλα ειναι ποιο πολλα τα λεφτα δεν αλλαζει κατι. κρεας μπαινει κρεας βγαινει. χαχαχαχ
 

ManEvent1973

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2019
Μηνύματα
12
Like
15
Πόντοι
0
Έχοντας γράψει χιλιόμετρα στο είδος, καθόσον ενεργός swinger εδώ και χρόνια, θα επιμείνω ότι ο συγχρονισμός είναι το πρόβλημα. Οι στάσεις για μας τους απλούς ανθρώπους είναι πρακτικά 3, με μικροπαραλλαγές και όλοι τις διαλέγουμε υποσυνείδητα. Κάθε ζευγάρι στο πρώτο του παιχνίδι εκεί τα έχανε ώσπου έπαιρνε το κολάι. Το double vaginal το κάνουν αρκετές αλλά δεν τις πολυ τρελαίνει, σε αντίθεση με το κανονικό double, με το οποίο χάνουν το μυαλό τους. Το double anal το έχουμε ζήσει μία φορά μόνο, με γυναίκα που έπαιρνε και τρίτον ταυτόχρονα, κολπικά. Το πίπα κωλο το θεωρούμε μουφα που επέβαλαν οι τσάντες. Καμία καυλωμένη γυναίκα που πιστονάρεται ασύστολα δε μπορεί να σε πιπωσει σωστά. Πρακτικά ούτε καν να σε πιπωσει. Χερογλύκανο και Άγιος ο Θεός.....

Σωστός!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
καλησπερα μια φορα το προσπαθησα σε παρτουζα πιτσιρικας με μιλφονι εγω και ενας φιλος κ αυτη αλλα δεν εμπενε πισω με τιποτα ... οποτε δεν εγινε ... Το εχω αχτη απο τοτε !!!


Με μια κοπελα που ειχα σχεση ειχαμε κανει με δονητη μικρο πισω και εγω εμπενα στην μουνα. Ηταν ωραια αισθηση εβρισκε ο πουτσος σε κατι ξενο!


Σε στουντιο λετε να γινετε κατι τετοιο ? Αν ναι ποσο λετε να πηγαινει το μαλλι ?
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
καλησπερα μια φορα το προσπαθησα σε παρτουζα πιτσιρικας με μιλφονι εγω και ενας φιλος κ αυτη αλλα δεν εμπενε πισω με τιποτα ... οποτε δεν εγινε ... Το εχω αχτη απο τοτε !!!


Με μια κοπελα που ειχα σχεση ειχαμε κανει με δονητη μικρο πισω και εγω εμπενα στην μουνα. Ηταν ωραια αισθηση εβρισκε ο πουτσος σε κατι ξενο!


Σε στουντιο λετε να γινετε κατι τετοιο ? Αν ναι ποσο λετε να πηγαινει το μαλλι ?

Θελει καλο συγχρονισμο και υπομονη να ξερεις τι κανεις! Υπάρχουν επαγγελματιες απο οτι ξερω που το κανουν αλλα που θα σε γελασω
Παντως οταν μιλαμε για αληθινο DP οχι με δονητη αλλα δυο εργαλεια ταυτοχρονα η αισθηση ειναι το κατι αλλο και η γυναικα οποια και εαν ειναι μεγαλη μικρη ... τρελαινεται
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Θελει καλο συγχρονισμο και υπομονη να ξερεις τι κανεις! Υπάρχουν επαγγελματιες απο οτι ξερω που το κανουν αλλα που θα σε γελασω
Παντως οταν μιλαμε για αληθινο DP οχι με δονητη αλλα δυο εργαλεια ταυτοχρονα η αισθηση ειναι το κατι αλλο και η γυναικα οποια και εαν ειναι μεγαλη μικρη ... τρελαινεται

Πιτσιρικια ειμασταν τοτε 18-19, αυτη ηταν σχετικα  εμπειρη ... αλλα το κολαρακι ηταν αδουλευτω !
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Πιτσιρικια ειμασταν τοτε 18-19, αυτη ηταν σχετικα  εμπειρη ... αλλα το κολαρακι ηταν αδουλευτω !
Ε τοτε επρεπε να δοκιμασετε και οι δυο στο μουνι παλι θα της αρεσε και ειναι ποιο ευκολο
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
611
Πόντοι
81
Καλο το dp, αλλά το dap, δηλαδη 2 πούτσες στον κωλο ειναι το καλυτερο το ειχε παρει μια πουτανα καποτε πριν χρονια με εναν φιλο που ειχαμε παει
 

bill2

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2006
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
DP μόνο FFM με strap.... τα υπόλοιπα μόνο για να τα βλέπω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom