Νέα

Double Penetration κοινως σάντουιτς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dpk69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε δοκιμασει να γαμησετε έτσι

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 40 30,8%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 13 10,0%
  • ΘΑ ΗΘΕΛΑ

    Ψήφοι: 69 53,1%
  • ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΑΙΣΙΟ

    Ψήφοι: 8 6,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    130

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Με γερμανίδα εγω και ο ξάδελφος μου την πήραμε σάντουιτς εδώ σε διαμέρισμα στην Αθήνα με ανοιχτές μπαλκονόπορτες
άκουγε και η γειτόνισσα (καλή). Την δεύτερη φορά που συναντηθήκαμε ο ξάδελφος έφερε και μια συνάδελφό του ελλεεινίδα
για να μπεί στη φάση αλλά κώλωσε.. αν και μας έβλεπε λάιβ που και που, ενώ έπινε το ποτάκι της, γιατί πηγαινοερχόταν
μπαλκόνι- κρεβατοκάμαρα. Σε κάποια φάση ψήθηκε για να μπει στην παρτούζα αλλά η φροιλάιν  μας έκανε νερά,
αφού δεν την δέχτηκε..  :S
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
Με γερμανίδα εγω και ο ξάδελφος μου την πήραμε σάντουιτς εδώ σε διαμέρισμα στην Αθήνα με ανοιχτές μπαλκονόπορτες
άκουγε και η γειτόνισσα (καλή). Την δεύτερη φορά που συναντηθήκαμε ο ξάδελφος έφερε και μια συνάδελφό του ελλεεινίδα
για να μπεί στη φάση αλλά κώλωσε.. αν και μας έβλεπε λάιβ που και που, ενώ έπινε το ποτάκι της, γιατί πηγαινοερχόταν
μπαλκόνι- κρεβατοκάμαρα. Σε κάποια φάση ψήθηκε για να μπει στην παρτούζα αλλά η φροιλάιν  μας έκανε νερά,
αφού δεν την δέχτηκε..  :S

Και γιατί να το κάνει; Γιατί να δεχτεί να συμμετάσχει μια άπειρη που ήταν φανερό ότι είχε αναστολές; Καλά έκανε και δεν μοιράστηκε το γαμήσι. Φέρθηκε λογικά
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Και γιατί να το κάνει; Γιατί να δεχτεί να συμμετάσχει μια άπειρη που ήταν φανερό ότι είχε αναστολές;
Καλά έκανε και δεν μοιράστηκε το γαμήσι. Φέρθηκε λογικά
Tώρα κάνει συλλογή απο βρώμικες πάκικες psoles στην Αγγλία.
Η γερμανίδα δεν την ήθελε στο τέλος.. η ελληνίδα είχε ψηθεί για παρτούζα.  :cool2:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.508
Like
13.460
Πόντοι
3.656
Tώρα κάνει συλλογή απο βρώμικες πάκικες psoles στην Αγγλία.
Η γερμανίδα δεν την ήθελε στο τέλος.. η ελληνίδα είχε ψηθεί για παρτούζα.  :cool2:

'εκανα μια σαφή ερώτηση. Η Γερμανίδα ήταν σαφές ότι ήταν έμπειρη. Η Ελληνίδα, αν και ψήθηκε στο τέλος, επίσης ήταν σαφές ότι ήταν άπειρη και είχε αναστολές. Το πιθανότερο ήταν να μην συμπεριφερθεί σωστά και να χαλάσει τη φάση που η Γερμανίδα απολάμβανε. Καλά έκανε και δεν την δέχτηκε στο κρεββάτι, με αυτές τις προυποθέσεις. Και δεν έχει καμία σημασία με ποιους γαμιέται τώρα
 

mpleastakos

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
ηθελε να μεινει λιγο μονη να σκεφτει πριν παρτουζωθει χαχαχα
 

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Το σαντουιτς ειναι τρελη καβλα νομιζω. και μονο που το μουνι καυλωνει , αυτο σε ερεθιζει πιο πολυ νομιζω.
 

Επισκέπτης
Και γιατί να το κάνει; Γιατί να δεχτεί να συμμετάσχει μια άπειρη που ήταν φανερό ότι είχε αναστολές; Καλά έκανε και δεν μοιράστηκε το γαμήσι. Φέρθηκε λογικά
περιεργο που ειχε η ελληνιδα αναστολες. Εχουμε απο τις πιο παρτουζιαρες γυναικες
 

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
306
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
Απλά διαβάζοντας έχω κατακαυλωσει μιλάμε.. προσφέρομαι για εκπαίδευση... :happy: :takethis: :happy:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
Να εκπαιδευτείς ή το αντίθετο?
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Σε παρτούζα με φίλο και δυό εκδιδόμενες gilf προσπαθήσαμε να το κάνουμε με την μία αλλά γελούσαμε τόσο πολύ και μας έπεφταν οι π........ !!
 

Niemand

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Φαίνεται τρελή καύλα η φάση για όσους δεν μας χαλάει και αυτό το σχήμα. Αν και περισσότερο ακροβατικό για τσόντες μοίαζει εκ πρώτης όψεως, μιας και μάλλον είναι άβολο για τους άντρες, αμα το γουστάρει η γκόμενα θα είναι πολύ γαμάτο!

Άλλωστε πόσο εύκολο είναι να πείς όχι καυλωμένος αμα σε κοιταγε και σου έλεγε μπες ;
5fa790269600a3177a34ae6c13b714d5.30.jpg
 

Soreos56

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Like
8
Πόντοι
0
Πρέπει να ειναι Καυλα, μοα γκομενα που ειχα παλια τη γαμουσα απο το μουνι και της έχωνα δάχτυλο στον κωλο και άγγιζα μεσα απο τον κωλο της τον πουτσο μου που τη γάμουσε απο μπροστα. Έχυνα ασύστολα ετσι. Μετα που άρχισα να της λεω οτι θελω να τη γαμησουμε με αλλο αντρα με χώρισε και μου εχει μεινει απωθημένο.
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Πρέπει να ειναι Καυλα, μοα γκομενα που ειχα παλια τη γαμουσα απο το μουνι και της έχωνα δάχτυλο στον κωλο και άγγιζα μεσα απο τον κωλο της τον πουτσο μου που τη γάμουσε απο μπροστα. Έχυνα ασύστολα ετσι. Μετα που άρχισα να της λεω οτι θελω να τη γαμησουμε με αλλο αντρα με χώρισε και μου εχει μεινει απωθημένο.
Μπράβο! απλά να ξέρεις η αίσθηση όταν είναι δύο πούτσες μέσα της είναι ακόμη καλύτερη για όλους ειδικά για την γυναίκα τέλειος οργασμός
 

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
με την milfαρα που ξεσκιζομαστε εχουμε κανει με δονητη και μενα στο μουνι ,με δονητη μπροστα και εγω απο πισω ,  αλλα και δονητη απο πισω και εγω μπροστα... και στις 3 φασεις γυριζει το ματι της απο την καυλα .... Δεν θελει με τιποτα ομως αλλον στην παρεα στην θεση του δονητη... που θα μου παει ομως...)))))))

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Μην το βαζεις κατω..ξερεις τι λενε γι αυτον που επιμενει  :heavymetalbig:

Καλη χρονια!
 
OP
OP
dpk69

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
με την milfαρα που ξεσκιζομαστε εχουμε κανει με δονητη και μενα στο μουνι ,με δονητη μπροστα και εγω απο πισω ,  αλλα και δονητη απο πισω και εγω μπροστα... και στις 3 φασεις γυριζει το ματι της απο την καυλα .... Δεν θελει με τιποτα ομως αλλον στην παρεα στην θεση του δονητη... που θα μου παει ομως...)))))))

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Επιμονή και Υπομινή απλά βρές και πρότεινέ της κάποιον που τον γουστάρει σαν άντρα! Καλά γαμήσια σε όλους
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.220
Κριτικές
46
Like
3.621
Πόντοι
4.365
με την milfαρα που ξεσκιζομαστε εχουμε κανει με δονητη και μενα στο μουνι ,με δονητη μπροστα και εγω απο πισω ,  αλλα και δονητη απο πισω και εγω μπροστα... και στις 3 φασεις γυριζει το ματι της απο την καυλα .... Δεν θελει με τιποτα ομως αλλον στην παρεα στην θεση του δονητη... που θα μου παει ομως...)))))))

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!
Aυτες οι ντροπες κ οι αναστολες μας περιοριζουν ρε γαμωτο... :2funny:
Καλη χρονια πατριδα..! :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom