Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Αφού...τα καλύπτω όλα.... ;) ;) ;)
μα να μην παιξω κ λιγο? σαν παιδι κ εγω..
Εγω η μονη περιπτωση να ερθω ειναι να ειναι και ο λακης.
Αλλωστε για πιο λογο να εχανα την εβδομαδα μοδας στο μιλανο,οπου θα συμετεχω μαζι με αλλες απλες καθημερινες ιταλιδες?

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαα
πρεπει να σε κανουμε κολλητη μας εσενα με τη νιτσα
 

Επισκέπτης
Δεν είναι αισιοδοξία παιδιά. [size=30pt]Απλός ρεαλισμός είναι[/size]. Οι γυναίκες είναι πιο τρελές από μας σε κάτι τέτοια.

Μία "σύναξη" που θα σέβεται τη γυναίκα (σωστή αναλογία αντρών - γυναικών) και στην οποία θα υπάρχουν πραγματικοί Κύριοι, που θα σέβονται τον εαυτό τους και τις κυρίες, Κύριοι που θα είναι αξιοπρεπείς και διακριτικοί είναι βέβαιο ότι θα προσελκύσει σημαντικό αριθμό Κυριών.    
για συνεχισε..
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
έχω επίγνωση ότι είναι ακόμη πολύ νωρίς στην Ελλάδα για να οργανώνονται έτσι ανοιχτά παρτούζες.
Μπα!!  Μη το λες!  Εγώ νομίζω ότι έχουμε αργήσει κι όλας!

Ως γνωστόν, το επιφαινόμενο στην Ελλάδα πάει να γίνει πιο σημαντικό από την ουσία.
Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι πρέπει να φορούν γραβάτα!

Η Ελλάδα δεν είναι χώρα στην οποία θα αναγγείλεις μία παρτούζα, θα δώσεις ένα τηλέφωνο και θα σου έρθουν ξένοι άνθρωποι να λάβουν μέρος σε αυτήν (στυλ Ολλανδία).
Είμαι υποχρεωμένος να διαφωνήσω.  Εθνικά μειοδοτική ακούγεται αυτή σου η άποψη.  Τώρα δε, με την ευκολία που υπάρχει στα τηλέφωνα, είναι και αναληθής.

όχι π.χ. σε καμιά ετοιμόρροπη κατοικία με ποντίκια).
Μετά χαράς να προσφέρω το ποντικοφάρμακο, (KLERAT, μπλέ ταμπλέτες βραδείας δράσεως).  Όσο για την εξεύρεση οικίας, να πάμε στο thread "Παζάρι με κατασκευαστή γίνεται?" 

Περιμένω pm για συμμετοχές, ιδιαίτερα από γυναίκες (θα γίνουν πρώτα προκαταρκτικές παρείστικες συναντήσεις σε καφετέριες, έτσι ώστε με την ευκαιρία να συναντηθούμε ζωντανά και να γνωριστούμε αρκετοί και αρκετές εδώ μέσα). 
Ρε Παλιέ, μήπως ψάχνεις να βγάλεις γκόμενα εδώ μέσα?  Και δη παρτουζιάρα?
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
μα να μην παιξω κ λιγο? σαν παιδι κ εγω..
χαχαχαχαχχαχαχαχαχαα
πρεπει να σε κανουμε κολλητη μας εσενα με τη νιτσα

Μην αγχώνεσαι...θα φέρω εγώ άλλες 3 κοπέλες και θα την κάνουμε οι 5 μας.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Μπα!!  Μη το λες!  Εγώ νομίζω ότι έχουμε αργήσει κι όλας!
Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι πρέπει να φορούν γραβάτα!
Είμαι υποχρεωμένος να διαφωνήσω.  Εθνικά μειοδοτική ακούγεται αυτή σου η άποψη.  Τώρα δε, με την ευκολία που υπάρχει στα τηλέφωνα, είναι και αναληθής.
Μετά χαράς να προσφέρω το ποντικοφάρμακο, (KLERAT, μπλέ ταμπλέτες βραδείας δράσεως).  Όσο για την εξεύρεση οικίας, να πάμε στο thread "Παζάρι με κατασκευαστή γίνεται?" 
Ρε Παλιέ, μήπως ψάχνεις να βγάλεις γκόμενα εδώ μέσα?  Και δη παρτουζιάρα?
σταυρος.. η τελευταια σου παραθεση - σχολιο - ερωτηση
ειναι ρητορικη  ετσι???

:tooth:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
118
Πόντοι
5.765
Μόνο που σκεφτομαι οτι καμια 15αριά απο δω θα συναντηθούν "για να δώσουν χαρά ο ενας στον άλλο" τρεμω απ τα γέλια.Θέλω νάρθω κι εγω.Θα φέρω λίθιο για όλους-ες.
Υ.Γ.: Θα μαζευτουμε φαγωμένοι;
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Ρε Παλιέ, μήπως ψάχνεις να βγάλεις γκόμενα εδώ μέσα?  Και δη παρτουζιάρα?

Αν ήθελα ρε Stavros θάμουνα προ πολλού με μία τέτοια εδώ μέσα...

Το να γουστάρω να περάσουμε καλά όλοι μαζί παρά να τρώμε χολή και άγχος καθημερινά δεν έπαιξε καθόλου στο μυαλό σου;  
 

Επισκέπτης
σταυρος.. η τελευταια σου παραθεση - σχολιο - ερωτηση
ειναι ρητορικη  ετσι???

:tooth:
γιατι???εγω πως βρηκα την
index.php
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Μόνο που σκεφτομαι οτι καμια 15αριά απο δω θα συναντηθούν "για να δώσουν χαρά ο ενας στον άλλο" τρεμω απ τα γέλια.Θέλω νάρθω κι εγω.Θα φέρω λίθιο για όλους-ες.
Υ.Γ.: Θα μαζευτουμε φαγωμένοι;
εμ τι..θα ξερνάς νηστικός?......... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
γιατι???εγω πως βρηκα την http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/smf/index.php?action=dlattach;attach=71940;type=avatar[/img[/URL]]???
[/quote]αυτη την παρτουζα την εχουμε κανει καιρο,μονο που τωρα τελευταια παραεγινε
μολις ξεπερασε τα 50 ατομα με πιασαν ζηλειες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πλεζουρι χμμ.. τωρα που το λες δεν το ειχα σκεφτει ετσι.. χαχαχα
Αν ήθελα ρε Stavros θάμουνα προ πολλού με μία τέτοια εδώ μέσα...

Το να γουστάρω να περάσουμε καλά όλοι μαζί παρά να τρώμε χολή και άγχος καθημερινά δεν έπαιξε καθόλου στο μυαλό σου;  
αληθεια?
με ποια?
βρεθηκε μελος του σαιτ να κανει ψυχικο κ την απερριψες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom