Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
ΟΚ κάτσε να κάνω το ρεζουμέ, γιατί πρέπει να καθορίσουμε ποσοστό αντρών/γυναικών.

Λοιπόν, 3 παλικάρια θα τα απασχολήσει η bite....μια χαρά ξεκινάμε... Συνεχίστε έτσι κορίτσια...

Εμένα μου έχουν κλείσει ήδη δύο από το θρεντ με τα δίδυμα, βάλε και τον τάλω, τρεις. Να πω και τους άλλους;
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Είδε κανείς τη vickycfu?
 

Επισκέπτης
θα ήθελα να βάλω δημόσια αγγελία για την οργάνωση μίας σοβαρής και αξιοπρεπούς παρτούζας (από άποψη ποιότητας ανθρώπων και χώρου τέλεσης. Θα υπάρξει προκαταρκτικός έλεγχος και στα δύο)

Αν δεις εστω και μια αληθινή φωτογραφία των γυναικών που μπαίνουν στα φόρουμ , δεν θα περάσει καμία τον αρχικό έλεγχο και θα διαπιστωσεις ότι δεν έχεις γυναίκες διαθέσιμες για την παρτούζα.

Βέβαια αυτόν τον σκόπελο μπορείς να το ξεπεράσεις , αν επιλέξεις τυφλους άνδρες , οι οποίοι δεν θα χαλαστούν από την εμφάνιση των γυναικών που θα μαζέψεις από το φόρουμ. Θα πρέπει να προσέξεις όμως , πέρα από τυφλοί , να έχουν και εγκαύματα στα χέρια ή κατάγματα έτσι ώστε τα χέρια τους να είναι είτε σε νάρθηκες , είτε φασιωμένα , γιατί αν ψαχουλέψουν αυτές που θα μαζευτούν , θα διαπιστώσουν ότι η μέση των γυναικών που θα μαζευτούν , έχει μεγαλύτερη διάμετρο από το βυτίο του βόθρου , οπότε θα χαλαστουν κι αυτοί , όσο οι μη-τυφλοί ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Εγω βαζω το σπιτι αμα γουσταρετε. Ποτα εχω, μαστιγιο εχω, χειροπεδες εχω, απομερα ειναι δεν θα σας δει κανενας ολα τα κονφορ υπαρχουν. Αμα γουσταρετε, εχω και κατι αριστεια απο το γυμνασιο αχρηστα. Θα αλλαξουμε το ονομα και θα τα απονιμουμε στους πιο παραγωγικους της βραδιας.

Ιεραπόστολος άψογος! Έτσι φίλε μου! Πνεύμα κοινοκτημοσύνης και αδελφοσύνης στην ελεεινή, εγωιστική εποχή μας!
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Αν δεις εστω και μια αληθινή φωτογραφία των γυναικών που μπαίνουν στα φόρουμ , δεν θα περάσει καμία τον αρχικό έλεγχο και θα διαπιστωσεις ότι δεν έχεις γυναίκες διαθέσιμες για την παρτούζα.

Βέβαια αυτόν τον σκόπελο μπορείς να το ξεπεράσεις , αν επιλέξεις τυφλους άνδρες , οι οποίοι δεν θα χαλαστούν από την εμφάνιση των γυναικών που θα μαζέψεις από το φόρουμ. Θα πρέπει να προσέξεις όμως , πέρα από τυφλοί , να έχουν και εγκαύματα στα χέρια ή κατάγματα έτσι ώστε τα χέρια τους να είναι είτε σε νάρθηκες , είτε φασιωμένα , γιατί αν ψαχουλέψουν αυτές που θα μαζευτούν , θα διαπιστώσουν ότι η μέση των γυναικών που θα μαζευτούν , έχει μεγαλύτερη διάμετρο από το βυτίο του βόθρου , οπότε θα χαλαστουν κι αυτοί , όσο οι μη-τυφλοί ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αγαπητέ Lakis όπως και αν είναι οι γυναίκες που θα έρθουν ψυχή θα έχουν και σώμα, που θα αγαπηθεί από κάποιους άντρες.

Αφού δεν μπορούμε να αγαπηθούμε αλλιώς ας αγαπηθούμε όλοι μαζί σε μία ωραία, αδελφική σύναξη χωρίς Ελλέηνες και Ελλεηνίδες αλλά αγκαλιασμένους ανθρώπους...
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Εγω το δηλωνω σοβαρα ,αν ερθει ο λακης θα συμμετεχω.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
εμενα αμα με διτε παντοσ θα το μετανιοσετε....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
τελικά θάρθει ο λίλα ή να παω στην παρτούζα της σίας?........
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Κορίτσια δεν θέλω να μου στείλετε φωτογραφίες σας αλλά μόνο pm που να δηλώνετε συμμετοχή. Σε όσες "συνάξεις" έχω βρεθεί λίγες γυναίκες ήταν μοντέλες.Οι περισσότερες ήταν καθημερινές, ενώ αρκετές ήταν με ψιλοπροκοίλια και κυταρίτιδα. Δεν θα κάνουμε σύναξη μοντέλων αλλά ανθρώπων που ανεξάρτητα από την εμφάνιση τους θα δώσουν χαρά ο ένας στον άλλο και έστω για λίγο θα νοιώσουν αδέλφια...

Θα υπάρχει αυστηρή αναλογία αντρών / γυναικών (περίπου ίσοι άντρες και γυναίκες).  
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Αν δεις εστω και μια αληθινή φωτογραφία των γυναικών που μπαίνουν στα φόρουμ , δεν θα περάσει καμία τον αρχικό έλεγχο και θα διαπιστωσεις ότι δεν έχεις γυναίκες διαθέσιμες για την παρτούζα.

Γιατι φοβουμαι πως αυτο ειναι αληθεια?

Και κατι αλλο. Υπαρχει διαμερισμα στο Χαλανδρι οπου διοργανωνονται παρτουζες. Δεν ξερω αμα το ξερει κανεις. Οι γυναικες που συμμετεχουν ειναι αισχος βεβαια, σαρανταρες κτλ... Ο τυπος που το διοργανωνει ειναι καμια σαρανταρα ψηλος με μακρια ξανθια χετι και ενα τατουαζ στην ωμοπλατη (δεν το εχω δει ολο, ειναι παντως εγχρωμο). Δυστυχως μου διαφευγει το ονομα του. Το γελοιο της υποθεσης ειναι πως ο κυριος μοιραζει και καρτουλα :2funny:
Δυστυχως εχω χασει επαφη για να δωσω σε περιπτωση που ενδιαφεροταν καποιος :headbang:
αμα ομως ανακτησω επαφη (εχω γνωστο που εχει παει) θα ενημερωσω.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
166
Κορίτσια δεν θέλω να μου στείλετε φωτογραφίες σας αλλά μόνο pm που να δηλώνετε συμμετοχή. Σε όσες "συνάξεις" έχω βρεθεί λίγες γυναίκες ήταν μοντέλες.Οι περισσότερες ήταν καθημερινές, ενώ αρκετές ήταν με ψιλοπροκοίλια και κυταρίτιδα. Δεν θα κάνουμε σύναξη μοντέλων αλλά ανθρώπων που ανεξάρτητα από την εμφάνιση τους θα δώσουν χαρά ο ένας στον άλλο και έστω για λίγο θα νοιώσουν αδέλφια...

Θα υπάρχει αυστηρή αναλογία αντρών / γυναικών (περίπου ίσοι άντρες και γυναίκες).  
πεζι ρολο το ιψοσ????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom