Νέα

Διοργάνωση σοβαρής & αξιοπρεπούς παρτούζας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Palios pounai alios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 162K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
Θα εχει και απλες καθημερινες Ιταλιδες ?
Αν εχει θελω να ανταλλαξουμε γνωμες για μοδα .
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ειστε αξιολυπητοι........σοβαροφανη και αξιοθρηνητα κομπλεξικα ανθρωπακια :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η μπαιτ παντως που δε θα εχει περιοδο θα ερθει και με μεγαλη χαρα θα παραχωρησει και τις 3 της οπες οπως με ενημερωσε στο μσν...... :) :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
εσυ ασχολήσου με τις σερβιέτες με πτερυγες και κοττον επίστρωση λόγω περιοδου και άσε μας...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

εμ βεβαια...εγω ενα σκευος ηδονης ειμαι ταλε ε????????μονο αυτο ε????????? μολις μου ερθει η περιοδος δεν υπαρχω ως ανθρωπινη αξιοπρεπεια??????????

φτου σουυυυυυυυυυυυυυυ
 

Siegf

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.177
Like
0
Πόντοι
16
Θα εχει και απλες καθημερινες Ιταλιδες ?
Αν εχει θελω να ανταλλαξουμε γνωμες για μοδα .
Τώρα που είπες για μόδα, σου'χω πει πως σου πάει η πράσινη βουλίτσα?
Ζήτα να σου την κάνουν permanent.
Θυμάμαι έναν τον είχαν ξεχάσει με πράσινη βουλα για 2-3 βδομάδες... :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η μπαιτ παντως που δε θα εχει περιοδο θα ερθει και με μεγαλη χαρα θα παραχωρησει και τις 3 της οπες οπως με ενημερωσε στο μσν...... :) :)


επισης οπως μολις εμαθα ειναι διατεθειμενη να παραχωρησει και πιο "εξτριμ" οπες της οπως αυτια, ρουθουνια,αφαλο......
 
OP
OP
P

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Η μπαιτ παντως που δε θα εχει περιοδο θα ερθει και με μεγαλη χαρα θα παραχωρησει και τις 3 της οπες οπως με ενημερωσε στο μσν...... :) :)

ΟΚ κάτσε να κάνω το ρεζουμέ, γιατί πρέπει να καθορίσουμε ποσοστό αντρών/γυναικών.

Λοιπόν, 3 παλικάρια θα τα απασχολήσει η bite....μια χαρά ξεκινάμε... Συνεχίστε έτσι κορίτσια...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
εμ βεβαια...εγω ενα σκευος ηδονης ειμαι ταλε ε????????μονο αυτο ε????????? μολις μου ερθει η περιοδος δεν υπαρχω ως ανθρωπινη αξιοπρεπεια??????????

φτου σουυυυυυυυυυυυυυυ
τάπαμε αυτά....ελεεινίδα κι ετσι....γαμήσι και ξύλο... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

spygirl

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
813
Like
0
Πόντοι
6
μεχρι 5 αντεχω εγω(παω με το τετραγωνικο)!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Εγω βαζω το σπιτι αμα γουσταρετε. Ποτα εχω, μαστιγιο εχω, χειροπεδες εχω, απομερα ειναι δεν θα σας δει κανενας ολα τα κονφορ υπαρχουν. Αμα γουσταρετε, εχω και κατι αριστεια απο το γυμνασιο αχρηστα. Θα αλλαξουμε το ονομα και θα τα απονιμουμε στους πιο παραγωγικους της βραδιας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom