Νέα

Διέγερση του προστάτη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
xaaxaxaxxa

ωραιος ο παιχτης!! οσο για τη κοπελια που ανοιξε το νημα , ουτε γαυρος ειμαι ουτε αεκτζης αλλλα μπαινω στα νηματα τους!! μηπως ειμαι κρυφογαυρος δλδ η' κρυφοχανουμα? αποδεξου το προβλημα της φυσης σου κ ασε τις παπαριες οτι ολοι ειμαστε πουσταρια .. κατσε να σε γαμανε και ασε τις γυναικες μας ησυχες!! η δικια σου (Αν ειχες ποτε) να δουμε με τι θα σε κερατωσει οταν δει οτι ο πατος σου δινει ρεστα απο κατοσταευρο σε ψιλα... λουγκρα


:2funny: :2funny: :2funny: θεός!!!
 
OP
OP
P

psoli

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2012
Μηνύματα
311
Like
26
Πόντοι
1
Κανένας απο εσάς δεν ήθελε να μιλήσει σοβαρά για το θέμα. Γιατί ποστάρετε; ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ;
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Δηλδή εσύ μ@ν ποστάροντας αβέρτα ψωλές.... Θέλεις να μιλήσεις σοβαρά για το θέμα? :grin:
 

Επισκέπτης
Επειδή η Πατρίδα μας νικάει 0-2 στη μακρυνή Αυστραλία (ΟΚ μας το πούλησαν τα παιδιά εκεί κάτω, λυπούμενοι τα χάλια μας) αύριο θα πάω για πιπίζα του προστάτη κάπου www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:52375/]πάρτε μάτι εδώ[/url] αλλά και στο Αλκαμένους www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:46410/]πέρυσι εδώ[/url] και σταματώ εδώ πέρα, παίζουν τα μουνάκια τένις και πρέπει να γεμίσουμε κι άλλο την τσέπη ;)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
κατά καιρους μπαινει το ιδιο ή παρομοιο θεμα,

βαλτε μια ψηφοφορια,

ποσοι εχουν δοκιμασει δακτυλακι

1) από τον ουρολογο

2) από γκομενα    :grin: :grin:

 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
κατι τετοια διαβαζω κ καταλαβαινω γιατι ΤΟΣΕΣ μουναρες ειναι αγαμητες....κ εχουν δικιο που ψαχνουνε αντρες με το κυαλι....
στα νεανικα μου χρονια ειχα μια δανεζα που εκατσε στο καβλι μου στις 2 το πρωι κ σηκωθηκε στις 7.....
ακομα κ τωρα που μεγαλωσα που κ που βγαινω με καμμια τανα ραντεβουδακι για free  γαμησι...αλλαξανε τα πραματα βλεπεις.αποκει που πεταγαμε στα τραβελια σκουπιδοσακκουλες καβαλλα σε ενα 350 στη Συγγρου τωρα ειναι προτυπα.....μαλλον γερναω σε ενα κοσμο που αλλαζει...τσαμπα οι πουτσοι πανε....

πςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Μπορώ να πώ ότι πήγα να πέσω απο την καρέκλα του γραφείου μου απο τα γέλια.Όντως δώσατε ρέστα μερικοί.Αλλά πέρα απο την πλάκα τώρα,όντας σε ηλικία που επισκέπτομαι πολύ συχνά αδρολόγους,για check-up ευτυχώς προς το παρόν,και έχοντας πιάσει συζητήσεις μαζί τους,πραγματικά μπορώ να πώ ότι εξεπλάγην.Μου είπε ο δόκτωρας ότι πολλοί άνδρες μετά απο βαζεκτομή ή λόγω προβλημάτων στύσης,νευρικών ή ψυχολογικών εν τη φύση τους,χρησιμοποιούν μια συσκευή που λέγεται Aneros και μοιάζει σαν μια που δείξατε παραπάνω,μόνο που εκείνη που μου έδειξε ο δόκτωρας ήταν άσπρη.Μάλλον θα παίζει και εδώ ποικιλία.Και μου είπε ότι οι περισσότεροι που την χρησιμοποιούν είναι ετεροφυλόφιλοι.Το βάζεις λέει στον πωπό και αυτό έχει τέτοιο σχήμα που εκμεταλλεύεται τις κινήσεις της περιοχής και ερεθίζει τον προστάτη και εκσπερματώνεις.Είναι πολύ σημαντικό εργαλείο για άτομα που δεν μπορούν να εκσπερματώσουν,καθώς η εκσπερμάτιση είναι απαραίτητη για την υγεία του προστάτη.Επίσης είναι γνωστό ότι ο προστάτης είναι κάτι σαν το σημείο G του άνδρα και καθόλου δεν είναι τυχαίο το γεγονός ότι οι ομοφυλόφιλοι,αμφισεξουαλικοί,περίεργοι,πειραματιζόμενοι και διεμφυλικοί αποζητούν πρωκτικό σεξ,καθώς ερεθίζει το τον προστάτη και οδηγεί σε πιο έντονο οργασμό.Τελικά η ανατομία μας εκπλήσσει όλο και περισσότερο...


τυπε ο κοσμος προχωρησε  :effemine: :effemine: :gay: :gay: :gay:

ειναι μπαναλ να πηγαινεις πλεον μονο με γυναικες  :S :S :S :S :S
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τωρα αυτα τα καρεκλοποδαρα που εβαλες γιατι το εκανες να ζηλεψουμε;;
ο θεουλης εφτιαξε τον αδαμ και την ευα
.

τυπε μαλλον μαζι με τον αδαμ και την ευα εφτιαξε και τον Μενιο  :effemine: :effemine: :effemine: :gay: :gay: :S :S :S
 

mounta

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2014
Μηνύματα
530
Like
0
Πόντοι
6
Κανένας απο εσάς δεν ήθελε να μιλήσει σοβαρά για το θέμα. Γιατί ποστάρετε; ΤΙ ΣΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ;
Την τριζεις την όπισθεν?πατά που κ που κάνα συμπλέκτη γιατι θα πάρεις το σασμαν στο χέρι.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
κατά καιρους μπαινει το ιδιο ή παρομοιο θεμα,

βαλτε μια ψηφοφορια,

ποσοι εχουν δοκιμασει δακτυλακι

1) από τον ουρολογο

2) από γκομενα    :grin: :grin:

Θα μετράνε κι αυτοί που έχουν κάνει κολονοσκόπηση??? Ή θα έχουν διαφορετικό νήμα???  :effemine:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Βάζουν και ωραίους τίτλους όπως διέγερση προστάτη, μασάζ προστάτη κλπ.. Πείτε ότι ζητάτε κωλοδάχτυλο ή πούτσα ακόμα καλύτερα και τέρμα..  :2funny:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Βάζουν και ωραίους τίτλους όπως διέγερση προστάτη, μασάζ προστάτη κλπ.. Πείτε ότι ζητάτε κωλοδάχτυλο ή πούτσα ακόμα καλύτερα και τέρμα..  :2funny:

Οι λάτρεις του δροσερού έρωτα  :gay: είναι πάντα λεπτοί στους τρόπους και στις εκφράσεις!!!  :effemine:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
στη κωλονοσκοπηση δεν καταλαβαίνεις κατι τυπε σε ναρκωνουν  :S

Μονο ο Λιλας θα ζηταει να του κανουν χωρις ναρκωση τυπε.  :S :S :S

index.php
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom