Νέα

Διέγερση του προστάτη...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psoli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 151
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
912
Like
1.129
Πόντοι
206
τωρα αυτα τα καρεκλοποδαρα που εβαλες γιατι το εκανες να ζηλεψουμε;;
ο θεουλης εφτιαξε τον αδαμ και την ευα
οχι το σεργoυλοπουλο και τον παρλιαρο
να δω τι ψυχη θα παραδωσετε βρωμοπουστες αρε λουκά που σας χρειαζεται!!!
ενημερωση για πασης φυσεως μαλακια εχει η google δεν ειναι αναγκη να σπαμαρουμε στο φορουμ με θεματα προσελκυσης ανωμαλιαρηδων..
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Είστε πολύ αστείοι τελικά. Κοιτάξτε το θρεντ σε τι κατηγορία είναι: GAY/LESBIAN. Αν είστε στρέητ τι δουλεία έχετε εδω πέρα; Εσείς, τώρα δηλαδή όλοι μπήκατε να κάνετε τους άντρακλες και τους γαμιάδες; Προσωπικά δεν είμαι γκέι αλλά το θέμα το έκανα γιατί θα με ενδιέφερε να μάθω λίγα πράγματα για το συγκεκριμένο είδος οργασμού. Πάντως, ο σοφός λαός λέει "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζετε..."
Και κάτι ακόμα. Μην κοροιδέυετε τους γκέη. Πολλοί έχουν πούτσες μεγαλύτερες και απο μαύρους. Ντροπή να σε αφήσει η γυναίκα σου για ένα γκέη...


τυπε δεν υπαρχουν γκαιηδες στο σαϊτ  :grin: :grin: :grin:



 

Συνημμένα

  • λιλας.jpg
    λιλας.jpg
    86,9 KB · Εμφανίσεις: 81

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Είστε πολύ αστείοι τελικά. Κοιτάξτε το θρεντ σε τι κατηγορία είναι: GAY/LESBIAN. Αν είστε στρέητ τι δουλεία έχετε εδω πέρα; Εσείς, τώρα δηλαδή όλοι μπήκατε να κάνετε τους άντρακλες και τους γαμιάδες; Προσωπικά δεν είμαι γκέι αλλά το θέμα το έκανα γιατί θα με ενδιέφερε να μάθω λίγα πράγματα για το συγκεκριμένο είδος οργασμού. Πάντως, ο σοφός λαός λέει "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζετε..."
Και κάτι ακόμα. Μην κοροιδέυετε τους γκέη. Πολλοί έχουν πούτσες μεγαλύτερες και απο μαύρους. Ντροπή να σε αφήσει η γυναίκα σου για ένα γκέη...
one-arm-long-huge-gay-cock.jpg


a_huge_gay_cock.jpg


tumblr_mhewzzi1jI1s3ghxeo1_400.jpg
Oτι πουτσα και να έχει ο πουστης παραμενει πουστης!!!!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μην είσαι ρατσιστής


Αυτό το σχόλιό σου όμως είναι ρατσιστικό:


Πολλοί έχουν πούτσες μεγαλύτερες και απο μαύρους. Ντροπή να σε αφήσει η γυναίκα για ένα γκέη..


Έχεις ακουστά ιστορίες με γυναίκες να κερατώνουν με γκέι; Περίεργο μου φαίνεται...
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Είστε πολύ αστείοι τελικά. Κοιτάξτε το θρεντ σε τι κατηγορία είναι: GAY/LESBIAN. Αν είστε στρέητ τι δουλεία έχετε εδω πέρα; Εσείς, τώρα δηλαδή όλοι μπήκατε να κάνετε τους άντρακλες και τους γαμιάδες; Προσωπικά δεν είμαι γκέι αλλά το θέμα το έκανα γιατί θα με ενδιέφερε να μάθω λίγα πράγματα για το συγκεκριμένο είδος οργασμού. Πάντως, ο σοφός λαός λέει "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζετε..."
Και κάτι ακόμα. Μην κοροιδέυετε τους γκέη. Πολλοί έχουν πούτσες μεγαλύτερες και απο μαύρους. Ντροπή να σε αφήσει η γυναίκα σου για ένα γκέη...
one-arm-long-huge-gay-cock.jpg


a_huge_gay_cock.jpg


tumblr_mhewzzi1jI1s3ghxeo1_400.jpg


Iππότη εσύ??? Που χάθηκες ρε τσακαλάκι? Καιρό είχαμε να δούμε ομοβροντία ψωλών σε νήμα!!! :grin: :grin: :grin:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Iππότη εσύ??? Που χάθηκες ρε τσακαλάκι? Καιρό είχαμε να δούμε ομοβροντία ψωλών σε νήμα!!! :grin: :grin: :grin:


τυπε δεν πρεπει να ειναι ο ιπποτης.αμα ηταν ο ιπποτης θα εγραφε σε γραμμικη β'   :grin:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
Type poly se trwei o prostaths sou twra teleytaia  :S
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.271
Πόντοι
216
Μη δείτε άνθρωπο που θέλει να ανακαλύψει το σώμα του και την ηδονή, αμέσως να τον χαρακτηρίσετε πισωγλετζέ!!!
 

Επισκέπτης
Τι ξέρετε; Πότε ήταν η πρώτη σας φορά; Τι θα θέλατε να συμβουλέψετε στους "νέους" του αθλήματος; Προτείνετε κάποιο sex toy;
τυπε μην ακους τους μπαχαλακηδες ρωτα το Λιλα αυτος ξερει να σε κατατοπισει αρκει να χεις μεγαλο πορτμπαγκαζ να φορτωνεις κωνους  :grin:
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
912
Like
1.129
Πόντοι
206
Να κάποιος που παραδέχετε οτι τον έχει μικρότερο απο έναν γκέι
οι γκευ ειναι ψωλαραδες θες να πεις;;

ναι τον εχω μικροτερο απο τους ελεφαντες που ποσταρες μπορεις να χαρεις τωρα.
οσον αφορα τον προστατη προσεχε γιατι με αυτα που ποσταρες θα παρεις το κωλάντερο στα χερια και θα γελανε παλι στα επειγοντα....
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Μη δείτε άνθρωπο που θέλει να ανακαλύψει το σώμα του και την ηδονή, αμέσως να τον χαρακτηρίσετε πισωγλετζέ!!!


πες τα τυπε.σε λιγο θα βγαλουν πουστη και τον λεγκολα οι τυποι   :S
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
οι γκευ ειναι ψωλαραδες θες να πεις;;

ναι τον εχω μικροτερο απο τους ελεφαντες που ποσταρες μπορεις να χαρεις τωρα.
οσον αφορα τον προστατη προσεχε γιατι με αυτα που ποσταρες θα παρεις το κωλάντερο στα χερια και θα γελανε παλι στα επειγοντα....


xaaxaxaxxa

ωραιος ο παιχτης!! οσο για τη κοπελια που ανοιξε το νημα , ουτε γαυρος ειμαι ουτε αεκτζης αλλλα μπαινω στα νηματα τους!! μηπως ειμαι κρυφογαυρος δλδ η' κρυφοχανουμα? αποδεξου το προβλημα της φυσης σου κ ασε τις παπαριες οτι ολοι ειμαστε πουσταρια .. κατσε να σε γαμανε και ασε τις γυναικες μας ησυχες!! η δικια σου (Αν ειχες ποτε) να δουμε με τι θα σε κερατωσει οταν δει οτι ο πατος σου δινει ρεστα απο κατοσταευρο σε ψιλα... λουγκρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom