Νέα

Διακοπές μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 349
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Για Πήλιο έχει σταμπάρει κανείς κανένα χωριό, που εκτός απο Έλληνες-ελλεεινιδες, να μαζεύει και ξένες;
Λέω μηπως κανεις εχει τυχει να πιασουν οι κεραιες του κατι τετοιο,
γιατι το Πηλιο εχει δεκαδες (και θαυμάσιους-και all seasons) μικροπροορισμους εντος του.
Για Πηλιο επειδη η κοπελα μου ειναι Βολιωτισα μπορω να σε ενημερωσω..θα πας στο καμπιγκ Συκια λιγο μετα την Γατζεα..εκει μονο θα βρεις πολλες αλλοδαπες συνηθως γερμανιδες..γενικα το Πηλιο προσφερεται για οικογενειακες διακοπες η για ζευγαρακια οχι για καμακι και γνωριμιες..
 

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
ΠΑντως αν επιμενεις για μονος διακοπες πηγαινε Ιο! ειναι υπεροχο νησακι και πεφτει πολυ καμακι εκει..ειχα κατσει 8 μερες και βαρεθηκα να με καμακωνουν οι τουριστριες..ειχα φαει μια κουκλαρα Γαλλιδα 23 ετων.. :fuck2:
 

lalas88

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2015
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Μερικές φορές είναι απαραίτητο να πας 2-3 μέρες μόνος σου κάπου που να γουστάρεις ώστε να χαλαρώσεις και να ξεφύγεις απ' ότι και όποιον σου γαμάει την ψυχολογία.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Ρεαλιστής είμαι.Εαν θες σώνει και καλά να πας μόνος διακοπές,καλύτερα πάνε σε κάποιο ερημικό μέρος ή σε κανα βουνό.Αλλιώς εξωτερικό.Εαν πας σε μέρος που είναι πίτα σε ζευγάρια/παρέες,θα είναι που θα είναι πεσμένη η ψυχολογία σου που δεν έχεις κανέναν μαζί,άμα βλέπεις και τους άλλους μες στη χαρά,γίνεσαι κομμάτια.

Εντάξει,αυτός που είναι 'στα αρχίδια μου όλα' και δεν νιώθει,θα πάει και στη Σαντορίνη να βλέπει μόνος του το ηλιοβασίλεμα.

siga εξωτερικο μια χαρα πας κ γνωριζεις κ κοσμο κ γκομενακια
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
26
Like
2.324
Πόντοι
6.955
Γυρναω απο κουφονησια τωρα, ειμαι στην ναξο. 3 ημερες διακοπες μονος με φορτισμενες μπαταριες!!!!
Συστηνω ανεπιφυλακτα διακοπες μονος.
 

Georgezerv76

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.632
Like
167
Πόντοι
16
Kαι τι εκανες το βραδυ ρε τυπε?
Καθοσουν στο μπαλκονι του ξενοδοχειου πινοντας μπιρες και αγναντευοντας το πελαγο?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.932
Κριτικές
26
Like
2.324
Πόντοι
6.955
Kαι τι εκανες το βραδυ ρε τυπε?
Καθοσουν στο μπαλκονι του ξενοδοχειου πινοντας μπιρες και αγναντευοντας το πελαγο?
Πολυ σωστη ερωτηση. Ετρωγα σε ταβερνα μετα περπαταγα αρκετα, ετρωγα ενα οαγωτακι και κοιμομουν νωρις. Ειχα παρει μαζι μου και το λαπτοπ για να σερφαρω.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
Γυρναω απο κουφονησια τωρα, ειμαι στην ναξο. 3 ημερες διακοπες μονος με φορτισμενες μπαταριες!!!!
Συστηνω ανεπιφυλακτα διακοπες μονος.

δικος μου εισαι
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ποια ειναι η Ιος του εξωτερικου;
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.400
Πόντοι
34.612
εγω ετοιμα ζομαι για το 4  ταξιδι εξωτερικο μονος
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
ΠΑντως αν επιμενεις για μονος διακοπες πηγαινε Ιο! ειναι υπεροχο νησακι και πεφτει πολυ καμακι εκει..ειχα κατσει 8 μερες και βαρεθηκα να με καμακωνουν οι τουριστριες..ειχα φαει μια κουκλαρα Γαλλιδα 23 ετων.. :fuck2:

Ιο ομως εχει κανονικες γκομενες; ή τιποτε παρακμιακες;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.814
Κριτικές
31
Like
12.456
Πόντοι
5.097
μαλακιες λετε.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Για Πηλιο επειδη η κοπελα μου ειναι Βολιωτισα μπορω να σε ενημερωσω..θα πας στο καμπιγκ Συκια λιγο μετα την Γατζεα..εκει μονο θα βρεις πολλες αλλοδαπες συνηθως γερμανιδες..γενικα το Πηλιο προσφερεται για οικογενειακες διακοπες η για ζευγαρακια οχι για καμακι και γνωριμιες..

Α, να σαι καλα ρε φιλε.
Δεν ειμαι ο τυπος του καμπιγκ, οχι οτι θελω πολυτελειες, αλλα δεν μπορω να παω...κατασκηνωση αντι για διακοπες!
Και το θεμα ειναι, αν δεν μενεις καμπιγκ, ποσο ευκολα μπαινεις ως ξεμπαρκος να κοβεις βολτες αναμεσα σε σκηνες κλπ
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.309
Πόντοι
1.720
Συνάδελφε κι εγώ αυτό λέω όταν πηγαίνω με τη σύζυγο διακοπές. Βλέπω τα μουνιά που κυκλοφορούν και μου κλείνουν το μάτι και τρελαίνομαι! Παίζουμε όμως εκ του ασφαλούς. Έχουμε μουνί να γαμήσουμε και κάνουμε τον έξυπνο. Όταν είσαι μόνος η ψυχολογία αλλάζει δραματικά. Άντε τώρα να είσαι μπακούρι κανα χρόνο και να πας διακοπές χωρίς παρέα. Αν γαμήσεις, να με πάρεις τηλέφωνο και να μου σφυρίξεις γιούφτικα. Γι'αυτό σου λέω συνάδελφε, καλύτερα με τη γκόμενα και να στα πρήζει λίγο αλλά το βράδυ να έχεις κάπου να τον μπήξεις παρά να ξεροσταλιάζεις μπας και κάτσει κανα μουνί και να μην κάθεται.

πω ρε φιλε ειδες τι σκληρες που ειναι οι καργιολες οι γυναικες?
Όποιος γαμάει ήδη μουνί σε αυτόν τη πέφτουν. Όποιος είναι αγάμητος τον αφήνουν εκεί τιμωρία σκληρή.
Από αυτό το κοινωνικό φαινόμενο προέκυψε και το πολιτικοοικονομικό σύστημα του καιρού μας που λέγεται καπιταλισμός :hi:
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Στα 54, ή θα πάω διακοπές με θηλυκό, ή καθόλου. ΔΙακοπές = μπάνια και σεξ. Δεν μπαίνω στη διαδικασία πάμε και βλέπουμε (οκ, περασαν και τα χρόνια). Δόξα τω θεώ, υπάρχουν πρόθυμα μιλφάκια εντός και εκτός Ελλάδος που σκέφτονται με τον ίδιο τρόπο. Αν πάλι δεν προκύψει, μια χαρά είναι και οι μοναχικές Αύγουστο στην Αθήνα. Τα πιτσιρίκια ως 30 πάντως, καλό είναι να δοκιμάσουν το σόλο (καλύτερα με φίλο λέω γω), κατ' αρχήν για την εμπειρία. Και ναι, είναι νόμος, η γυναίκα έλκεται από τον άντρα που συνοδεύεται, κατά κανόνα από όμορφο θηλυκό (φυσική επιλογή λέγεται το παιχνίδι και είναι αναπόφευκτο).
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.704
Πόντοι
606
Στα 54, ή θα πάω διακοπές με θηλυκό, ή καθόλου. ΔΙακοπές = μπάνια και σεξ. Δεν μπαίνω στη διαδικασία πάμε και βλέπουμε (οκ, περασαν και τα χρόνια). Δόξα τω θεώ, υπάρχουν πρόθυμα μιλφάκια εντός και εκτός Ελλάδος που σκέφτονται με τον ίδιο τρόπο. Αν πάλι δεν προκύψει, μια χαρά είναι και οι μοναχικές Αύγουστο στην Αθήνα. Τα πιτσιρίκια ως 30 πάντως, καλό είναι να δοκιμάσουν το σόλο (καλύτερα με φίλο λέω γω), κατ' αρχήν για την εμπειρία.

Εγώ από τα 25 το λέω αυτό.Ή με θηλυκό ή καθόλου.Διακοπές χωρίς γκόμενα/σεξ,φαγητό χωρίς αλάτι.Γυρνάς και δεν έχεις να θυμάσαι τίποτα.Α ναι,μπορεί να θυμάσαι τις μουνάρες που έβλεπες κάθε βράδυ με τους γκόμενούς τους.Να είστε 2-3 ψωλές και να παριστάνετε ότι περνάτε καλά,ενώ όλοι θα θέλατε να είστε με γκόμενα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει,δεν ξαναπάει μετά με φίλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom