Νέα

Διακοπές μόνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 349
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Εγώ από τα 25 το λέω αυτό.Ή με θηλυκό ή καθόλου.Διακοπές χωρίς γκόμενα/σεξ,φαγητό χωρίς αλάτι.Γυρνάς και δεν έχεις να θυμάσαι τίποτα.Α ναι,μπορεί να θυμάσαι τις μουνάρες που έβλεπες κάθε βράδυ με τους γκόμενούς τους.Να είστε 2-3 ψωλές και να παριστάνετε ότι περνάτε καλά,ενώ όλοι θα θέλατε να είστε με γκόμενα.Γι'αυτό και όποιος βρίσκει,δεν ξαναπάει μετά με φίλους.

Ok, σεβαστες ολες οι αποψεις.
Ακομη ομως και 'ξενέρα' να ειναι οπως λες,
μη νομιζεις οτι το να μην πας πουθενα, να μην κανεις τιποτε γενικως προς τα εξω, οτι θα σε κανει καλυτερο ή θα σου φτιαξει την ψυχολογια....
Εχω περασει τετοιες φασεις, και τελικα δεν κερδιζεις τιποτε.
Ισα ισα που μπορει να σε παρει γερα η κατω βολτα ψυχολογικα και μετα να μην μαζευεσαι με τιποτε...
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Παντα παιζει ρολο κ ο προορισμος
Αν ειναι να πας πχ ροδο
κερκυρα
παρισι
λονδινο
ρωμη
τοτε ναι ,να πας με γυναικα, αν υπαρχει βεβαια.

Αλλα,
Υποσαχαρια αφρικη
Γη του πυρος
Νοτια Αμερικη
Ταυλανδη
Φιλιπινες
Πεσμου εναν λογο να πας με γυναικα
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ok, σεβαστες ολες οι αποψεις.
Ακομη ομως και 'ξενέρα' να ειναι οπως λες,
μη νομιζεις οτι το να μην πας πουθενα, να μην κανεις τιποτε γενικως προς τα εξω, οτι θα σε κανει καλυτερο ή θα σου φτιαξει την ψυχολογια....
Εχω περασει τετοιες φασεις, και τελικα δεν κερδιζεις τιποτε.
Ισα ισα που μπορει να σε παρει γερα η κατω βολτα ψυχολογικα και μετα να μην μαζευεσαι με τιποτε...


Τέτοια ομοιότητα με τον τρόπο σκέψεως του δοπαμίνα...

Ούτε συγγενείς να ήσασταν!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Πολυ σωστη ερωτηση. Ετρωγα σε ταβερνα μετα περπαταγα αρκετα, ετρωγα ενα οαγωτακι και κοιμομουν νωρις. Ειχα παρει μαζι μου και το λαπτοπ για να σερφαρω.
είσαι σωστός ,πραγματική ξεκούραση ,το κάνωκαι εγω μερικέ φορές,άσε που γνωρίζεις κόσμο,άσε που δεν στα πρίζουν ,πάμε να κοιμηθούμε, πάμε απο πάμε απο κει...άσε που συναντάς γκόμενες μόνες αρκετές..
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.668
Κριτικές
31
Like
12.312
Πόντοι
5.097
Και η μαλακία καλά κρατεί.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Ψαχνω στο google να δω ποιο ειναι αυτο το κινεζικο/ασιατικο εστιατοριο που ειπε συμφορουμιτης για την Πορταρια, και δεν το βρισκω.
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Φιλος μου που συναντησα σημερα, ηταν την περασμενη εβδομαδα, Παραλια Κατερινης!
Και μιλαμε για αρχες Σεπτεμβρη!!!! Δεν ηταν βεβαια εντελως μονος, ειχε εκει φιλο που δραστηριοποιειται(καφετερια νομιζω).
Μου λεει....οτι απο κοσμο ηταν ο απολυτος πανικος! Γκομενάκια, χαμος! Και ειναι Σεπτεμβρης!
Τελικα, ισως αξιζει μια επισκεψη εκει. Για διακοπες μονος, θα ειναι καλη επιλογη;
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Παντα παιζει ρολο κ ο προορισμος
Αν ειναι να πας πχ ροδο
κερκυρα
παρισι
λονδινο
ρωμη
τοτε ναι ,να πας με γυναικα, αν υπαρχει βεβαια.

Αλλα,
Υποσαχαρια αφρικη
Γη του πυρος
Νοτια Αμερικη
Ταυλανδη
Φιλιπινες
Πεσμου εναν λογο να πας με γυναικα

εχεις παει Γη του Πυρος??
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Φιλος μου που συναντησα σημερα, ηταν την περασμενη εβδομαδα, Παραλια Κατερινης!
Και μιλαμε για αρχες Σεπτεμβρη!!!! Δεν ηταν βεβαια εντελως μονος, ειχε εκει φιλο που δραστηριοποιειται(καφετερια νομιζω).
Μου λεει....οτι απο κοσμο ηταν ο απολυτος πανικος! Γκομενάκια, χαμος! Και ειναι Σεπτεμβρης!
Τελικα, ισως αξιζει μια επισκεψη εκει. Για διακοπες μονος, θα ειναι καλη επιλογη;
πηγαινε
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Φιλος μου που συναντησα σημερα, ηταν την περασμενη εβδομαδα, Παραλια Κατερινης!
Και μιλαμε για αρχες Σεπτεμβρη!!!! Δεν ηταν βεβαια εντελως μονος, ειχε εκει φιλο που δραστηριοποιειται(καφετερια νομιζω).
Μου λεει....οτι απο κοσμο ηταν ο απολυτος πανικος! Γκομενάκια, χαμος! Και ειναι Σεπτεμβρης!
Τελικα, ισως αξιζει μια επισκεψη εκει. Για διακοπες μονος, θα ειναι καλη επιλογη;
Κουλ, να σε ρωτήσω. Έχεις πρόβλημα στην λήψη απόφασης ; Αναβάλλεις πράγματα που έχεις σκεφτεί να κάνεις ;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ψαχνω στο google να δω ποιο ειναι αυτο το κινεζικο/ασιατικο εστιατοριο που ειπε συμφορουμιτης για την Πορταρια, και δεν το βρισκω.

Καλά ρε θεούλη,εψαξες πραγματικα για κινέζικο στην Πορταριά; :grin:
Ούτε 300 γερόντια δεν εχει πλέον το χωριό.

Ούτε να τρολάρουμε δεν μπορούμε σε αυτό το forum :S
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Καλά ρε θεούλη,εψαξες πραγματικα για κινέζικο στην Πορταριά; :grin:
Ούτε 300 γερόντια δεν εχει πλέον το χωριό.

Ούτε να τρολάρουμε δεν μπορούμε σε αυτό το forum :S
Εμ τύπε, αφού η συντριπτική πλειοψηφία των ποστ σου είναι σε σοβαρό ύφος. Λογικό είναι ο φίλος cool11 να το λάβει σοβαρά υπόψη και να μπεί σε διαδικασία αναζήτησης :cheesy: Τον ψαρωσες τον άνθρωπο !
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Εμ τύπε, αφού η συντριπτική πλειοψηφία των ποστ σου είναι σε σοβαρό ύφος. Λογικό είναι ο φίλος cool11 να το λάβει σοβαρά υπόψη και να μπεί σε διαδικασία αναζήτησης :cheesy: Τον ψαρωσες τον άνθρωπο !

:grin: :grin: :grin:

 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Παιδια ειδα κατι γιαπωνεζες στην Αιολου σαν κουκλιτσες ηταν. Αλλα το βλεμμα κατω.
 

John_Bixton

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Φιλος μου που συναντησα σημερα, ηταν την περασμενη εβδομαδα, Παραλια Κατερινης!
Και μιλαμε για αρχες Σεπτεμβρη!!!! Δεν ηταν βεβαια εντελως μονος, ειχε εκει φιλο που δραστηριοποιειται(καφετερια νομιζω).
Μου λεει....οτι απο κοσμο ηταν ο απολυτος πανικος! Γκομενάκια, χαμος! Και ειναι Σεπτεμβρης!
Τελικα, ισως αξιζει μια επισκεψη εκει. Για διακοπες μονος, θα ειναι καλη επιλογη;
επιβεβαιώνω το χαμό στην παραλία Κατερίνης φέτος! Είναι και καλή επιλογή για μόνος γιατί  δεν  ρειαζεσαι πλοίο, άμα στραβώσει ή βαρεθείς παίρνεις το αμάξι και δρόμο. ...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Παιδια ειδα κατι γιαπωνεζες στην Αιολου σαν κουκλιτσες ηταν. Αλλα το βλεμμα κατω.
Αυτές με άνιμε ασχολούνται. Ασχοληθούν λίγο με αυτά και πιάσε κουβεντα αν ξαναδείς πάλι Γιαπωνέζες. Δύσκολο να κάνεις σεξ με αυτές. Μπορεί να έχουν έρθει εδώ μόνο για τα αξιοθέατα, φαγητά, κουλτούρα, φωτογραφίες, μουσεία.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ισα ισα μεγαλυτερη πιθανοτητα εχεις να ριξεις γιαπωνεζα στην αιολου που ερχεται ευρωπη και σε βλεπει σαν κατι το διαφορετικο και την πιεζει και ο χρονος των διακοπων, παρα ελληνιδα στην αιολου, που σε εχει σε αφθονια και εχει απειρο χρονο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom