Νέα

Δε με κατουράς κι εσύ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 132
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Ιδέα... κυρίως για στρ8 αντράκια που θέλουν απλά να το έχουν σαν εμπειρία να το θυμούνται
Το έχω κάνει κι εγώ πριν πολλά πολλά χρόνια, και όντως είναι μία εμπειρία από αυτές που σου μένουν :angel:

Τι θα έλεγες... να πάμε σε μία καφετέρια/μπυραρία (είτε μόνος σου, είτε αν θες έρχεσαι και παρέα με φίλο σου), να μιλάμε
να πάρεις το ποτήρι μου, να πας τουαλέτα, να το γεμίσεις με κάτουρο και να μου το φέρεις να το πιω μπροστά σου... :grin:

Τι θυμήθηκα ο π*@$ης ε;
Ο παίχτης εννοώ... είχε γίνει αυτό, με έναν που είχα γνωρίσει σε κάποιο τσατ, και είχε έρθει με έναν φίλο του, κάτσαμε σε καφετέρια...
Τα έπινα ενώ η σερβιτόρα μας ρωτούσε αν θέλουμε κάτι άλλο :P
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Έφτιαξα το δοντάκι μου και ...αφιερωμένο


υγ. Επειδή δίπλα στο προφίλ μου γράφει Πόντοι 21 μη μου στέλνετε όλοι μηνύματα να σας γαμήσω :confused: 16 τον έχω...
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Ιδέα... κυρίως για στρ8 αντράκια που θέλουν απλά να το έχουν σαν εμπειρία να το θυμούνται
Το έχω κάνει κι εγώ πριν πολλά πολλά χρόνια, και όντως είναι μία εμπειρία από αυτές που σου μένουν :angel:

Τι θα έλεγες... να πάμε σε μία καφετέρια/μπυραρία (είτε μόνος σου, είτε αν θες έρχεσαι και παρέα με φίλο σου), να μιλάμε
να πάρεις το ποτήρι μου, να πας τουαλέτα, να το γεμίσεις με κάτουρο και να μου το φέρεις να το πιω μπροστά σου... :grin:

Τι θυμήθηκα ο π*@$ης ε;
Ο παίχτης εννοώ... είχε γίνει αυτό, με έναν που είχα γνωρίσει σε κάποιο τσατ, και είχε έρθει με έναν φίλο του, κάτσαμε σε καφετέρια...
Τα έπινα ενώ η σερβιτόρα μας ρωτούσε αν θέλουμε κάτι άλλο :P
Α! Αυτο ειναι για στρειτ…ενταξει, ανησυχησα για μια στιγμη μην ειναι για τρυπιους:confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Έφτιαξα το δοντάκι μου και ...αφιερωμένο


υγ. Επειδή δίπλα στο προφίλ μου γράφει Πόντοι 21 μη μου στέλνετε όλοι μηνύματα να σας γαμήσω :confused: 16 τον έχω...
16 δεν ειναι πολυ μαρη..νορμαλ ειναι
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Τύπε όταν χρειαστείς κάνα χέσιμο μου λες.. έχω και γαστρεντερίτιδα
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
181
Πόντοι
0
Πίνω πολύ νερό και γενικά κατουραω συχνά αλλά τώρα στις γιορτές το πάρα έκανα με τον παστουρμά...αν δεν σε ενοχλεί το κατουρο να καίει λίγο τότε οκ
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Εσείς εκτός το πουλί σας :confused: παίζετε τίποτε άλλο; :rolleyes:
Εγώ league of legends και κάποια άλλα από το steam χαλαρωτικά με χτίσιμο πόλης, προσομοίωσης κτλπ
Προχτές αγόρασα το Pizza Connection 3
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ τις τελευταίες μέρες χύνω καθημερινά με τσοντούλες όπως αυτή εδώ... έχει δοκιμάσει κανείς σας αυτή τη στάση;
Φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα και για τους δύο... όχι αυτή που φαίνεται στην αρχική, παίξτε το πρώτα, το βίντεο εννοώ :confused: και θα καταλάβετε για ποια στάση λέω

 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.353
Πόντοι
206
σεβαστή η κάβλα σου , αλλά και μέρος που βρήκες να ρωτήσεις. εδω όλοι "καθωσπρέπει" "γαμιάδες" ειναι χα χα. δεν ξέρω και την περιοχή σου μιά χαρα θα σε κατούραγα μου αρέσει.
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Έβγαινε με γκόμενους κάθε μέρα για να κάνει οικονομία στα έξοδα του φαγητού. Δεν αγόρασα τρόφιμα για δύο χρόνια λέει :confused:

GDpACg_W8AA9mEW.jpg
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Έβγαινε με γκόμενους κάθε μέρα για να κάνει οικονομία στα έξοδα του φαγητού. Δεν αγόρασα τρόφιμα για δύο χρόνια λέει :confused:

GDpACg_W8AA9mEW.jpg
Ορίστε. ΈΛυσε το πρόβλημα της επιβίωσης αυτή. Χαχα.
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Το bou εδώ και καιρό ανοίγει μία σελίδα σαν διαφήμιση όταν μπαίνεις για πρώτη φορά μετά από κάποιες ώρες, και στην αρχή πάντα την έκλεινα, αλλά τελευταία καυλωνω κάθε φορά...
Αυτή τη στιγμή δείχνει ένα νεαρό ζευγάρι να χαμουρεύεται στην κουζίνα RealLifeCam (RLC) - Real Life 24/7
Όπως λέει και το όνομα της σελίδας, νομίζω είναι άνθρωποι που κάνουν big brother το σπίτι τους για να βγάζουν λεφτά... καλή φάση...
Τσεκάρετε...

Screenshot_18.jpg
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Τον τελευταίο μήνα ακούω όλη μέρα αυτό (ιδίως όταν παίζω)


εκτός του ότι από τα 5 αγόρια μου αρέσουν και οι 5 :confused:
νομίζω ότι το τραγούδι στο 11:48 είναι αφιερωμένο σ' εμένα
αφού λέι
τώρα που στη μαρία
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
83
Like
140
Πόντοι
0
Παντως το ολο στυλ και οι προτιμησεις του νηματοθετη θυμιζουν τον θρυλικο ποδολαγνο 1985 αν θυμαμαι καλα το knick.
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.382
Κριτικές
8
Like
4.093
Πόντοι
736
Εν τω μεταξύ τις τελευταίες μέρες χύνω καθημερινά με τσοντούλες όπως αυτή εδώ... έχει δοκιμάσει κανείς σας αυτή τη στάση;
Φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα και για τους δύο... όχι αυτή που φαίνεται στην αρχική, παίξτε το πρώτα, το βίντεο εννοώ :confused: και θα καταλάβετε για ποια στάση λέω

Σεβαστη η σεξουαλικοτητα του καθενος,αλλα εσυ εχεις μπερδεψει πουτσες-βουρτσες-λεκανες,τα παντα!!!!!

Ξεκινας οτι εισαι ομοφυλλοφιλος και ξαφνικα πετας τσοντα με αντρες-γυναικες και λες και οτι τον παιζεις με αυτα,
την επομενη μερα πετας τσοντα με ΒΙ.

Μπορεις να μεινεις σταθερος στις αποψεις σου??????
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom