Νέα

Δε με κατουράς κι εσύ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Ο περισσότερος κόσμος δεν έχει κόμπλεξ με αυτά....
Έχω έναν που δεν ήθελε να του αφήνω καρδούλες στις φώτος, και αν του άφηνα καμιά φορά μου έστελνε μήνυμα να την αφαιρέσω
και του έλεγα καλά γιατί δεν με σβήνεις από τους φίλους, έτσι δεν θα βλέπω φώτος σου, και δεν ήθελε....
εν τω μεταξύ εγώ τον έκανα για γκει/μπάι αυτόν....
τελικά έχω καταλάβει ότι είναι παντρεμένος... και άρα καταλαβαίνω γιατί να μη θέλει καρδούλες,
αλλά είμαι σίγουρος ότι αν ένας άλλος στρ8/γνωστός σας άφηνε καρδούλες δεν θα σας πείραζε.....
τι να πεις.... anywya...
γενικως με ενοχλει εστω και αντρας να πατησει καρδουλα.Με τους γκει δεν εχω θεμα αρκει να μη με στραβοκοιτανε η με ενοχλουν.Τωρα για τον φιλο δε στραβωνω γιατι ξερω
οτι μου κανει πλακα
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
407
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Εδώ δεν νοιάζει τον ίδιο θα μας πειράξει εμάς ....που αυτά που γράφει οκ μπορεί να γουσταρη κατουρα αλλά έχει και μια υπερβολή το κάνει επίτηδες για να δώσει έμφαση στο θέμα ....
Έμφαση θα έδινε αν ζήταγε , από τον επίδοξο κατρουλή ,να έχει καταναλώσει μισή οκά παστρουμά.
Στο κλίμα των ημερών πάντα.
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Στο αεροδρόμιο;;να πας στων αναπήρων τότε τις τουαλέτες τύπε που έχουμε γαμησει κιολας

Δεν δουλεύω στο αεροδρόμιο, έχω γράψει σε άλλο θρεντ που δουλεύω, και δεν θα μπορούσε επισκέπτης να μπει εκεί, να δει τις τουαλέτες καθώς υπάρχουν σεκιούριτι, επιτρέπονται μόνο εργαζόμενοι.

Ας συγκεντρωθούμε στο κατούρημα παιδιά, ξεφεύγουμε από το θέμα κι εγώ έχω αφυδατωθεί... δεν λέρωσαν πολύ σήμερα οι συνάδελφοι στις τουαλέτες... :piss:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Δεν δουλεύω στο αεροδρόμιο, έχω γράψει σε άλλο θρεντ που δουλεύω, και δεν θα μπορούσε επισκέπτης να μπει εκεί, να δει τις τουαλέτες καθώς υπάρχουν σεκιούριτι, επιτρέπονται μόνο εργαζόμενοι.

Ας συγκεντρωθούμε στο κατούρημα παιδιά, ξεφεύγουμε από το θέμα κι εγώ έχω αφυδατωθεί... δεν λέρωσαν πολύ σήμερα οι συνάδελφοι στις τουαλέτες... :piss:
Νομισματοκοπείο...????αυτό μου έρχεται στο μυαλό
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.023
Πόντοι
10.411
JRPWPQR.gif
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Δεν δουλεύω στο αεροδρόμιο, έχω γράψει σε άλλο θρεντ που δουλεύω, και δεν θα μπορούσε επισκέπτης να μπει εκεί, να δει τις τουαλέτες καθώς υπάρχουν σεκιούριτι, επιτρέπονται μόνο εργαζόμενοι.

Ας συγκεντρωθούμε στο κατούρημα παιδιά, ξεφεύγουμε από το θέμα κι εγώ έχω αφυδατωθεί... δεν λέρωσαν πολύ σήμερα οι συνάδελφοι στις τουαλέτες... :piss:
Και δε μ λες...φιλησες κατουρημενες ποδιές για να βρεις δουλειά?
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Ακομα δν σε έλουσαν?? Θα φυγει το 23 και θα εισαι ακατουρητος

Τίποτα ακόμα, γάμα με... η μαλακία είναι πως σήμερα που κανόνισα ραντεβού για Τετάρτη, μου έσπασε δόντι (πολύ όμως, βασικά ήταν τροχισμένο και χτισμένο) με το φαγητό πριν λίγο :cry: και λέω... τι αμαρτίες πληρώνω ρε πούστη μου, τώρα άκυρο αυτό, και να δω πότε θα βρω ραντεβού στον οδοντίατρο μου.
Καλά θα πάει η νέα χρονιά... φαίνεται :confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.508
Κριτικές
20
Like
22.745
Πόντοι
8.346
Τίποτα ακόμα, γάμα με... η μαλακία είναι πως σήμερα που κανόνισα ραντεβού για Τετάρτη, μου έσπασε δόντι (πολύ όμως, βασικά ήταν τροχισμένο και χτισμένο) με το φαγητό πριν λίγο :cry: και λέω... τι αμαρτίες πληρώνω ρε πούστη μου, τώρα άκυρο αυτό, και να δω πότε θα βρω ραντεβού στον οδοντίατρο μου.
Καλά θα πάει η νέα χρονιά... φαίνεται :confused:
Εντάξει μωρέ μαλακα κ συ. Μη τα κάνεις γάργαρα. Κατσε απλα για ενα λουσιμο, να σου φύγει το μερακι
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Εντάξει μωρέ μαλακα κ συ. Μη τα κάνεις γάργαρα. Κατσε απλα για ενα λουσιμο, να σου φύγει το μερακι

Το χαμόγελό μου είναι από τα προσόντα μου φίλε, γάμα με σου λέω.... :rolleyes:δεν μπορώ να πάω έτσι σε ραντεβού... και δουλειά δεν θα μιλάω καθόλου...
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Σήμερα δουλεύω από το σπίτι οπότε δεν έχει γλείψιμο λεκάνης... :undecided-old:
Κι εδώ δεν μου δίνετε ούτε σταγόνα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom