Νέα

Δε με κατουράς κι εσύ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
780
Κριτικές
15
Like
3.478
Πόντοι
1.436
Χαιρετώ όλα τα αρσενικά της σελίδας.
Τις τελευταίες μέρες στη δουλειά πηγαίνω στις αντρικές τουαλέτες και γλείφω σταγόνες από τα κάτουρα συναδέλφων/εργαζόμενων του κτιρίου.
(Το γραφείο μας είναι ακριβώς απέναντι από την τουαλέτα και έτσι βλέπω ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει, και είναι πάντα καθαρά γιατί περνάει καθαρίστρια ανά μία ώρα)

Αυτό μου άνοιξε την όρεξη... :drooling-face:

Οπότε σκέφτηκα να ψάξω εδώ για ωραίους γνήσιους άντρες να με λούσουν με τα κάτουρά τους.

Ενδιαφέρομαι (κατά προτίμηση) για ηλικίες 18-48, με ωραίο, αθλητικό ή γυμνασμένο σώμα και ωραία, καθαρή πούτσα.
Τώρα αν είσαι και 60αρης με τριχωτό γεροδεμένο σώμα οικοδόμου και ψωλάρα δεν θα έλεγα όχι...

Αν λοιπόν σου αρέσει να κατουράς πουστράκια ή είναι κάτι που θέλεις να το δοκιμάσεις για πρώτη φορά σαν εμπειρία στείλε μου μήνυμα.
(αν είσαι επισκέπτης... γίνε μέλος :confused: δεν βλέπω να υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας νομίζω)

Εγώ είμαι 35, σαν τον κύριο της φώτο

tumblr_m8dwwwY9t01rzsqrko1_500.png
Όλα τα γούστα σεβαστά αλλά κάπου έλεος ρε μαν.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Χαιρετώ όλα τα αρσενικά της σελίδας.

τυπε κανεις κι αλλα προγραμματα; :think::confused::confused::confused:
ρωταω γιατι σημερα μου ηρθε ο λογαριασμος του ρευματος.αντι να σε κατουρησω,να σε σαπακιασω στο ξυλο; :think::confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
ρε μαλακες γιορτιαρες μερες να πουμε καπου ωπα:confused:

τυπε εχεις ενα δικιο :hi::hi::hi:
τωρα που του θυμισες του τεντυ οτι ειναι γιορτες,θα παει να βαλει μερικους κουραμπιεδες στον κωλο του :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.438
Κριτικές
2
Like
18.527
Πόντοι
3.836
ρωταω γιατι σημερα μου ηρθε ο λογαριασμος του ρευματος.αντι να σε κατουρησω,να σε σαπακιασω στο ξυλο; :think::confused::confused::confused:
Λογαριασμό ρεύματος εσύ;; :think:
Βγάζουν και ηλεκτροδοτούμενες κούτες τώρα; Τι άλλο θα φτιάξουν αυτοί οι κινέζοι!
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
εμενα μ αρεσει να κατουράω παθητικούς κι εχω αναλογη εμπειρία απο το παρελθόν.Αλλα δυστυχως μενω επαρχία κι εδω δεν τα βρισκεις τοσο ευκολα αυτά τα πραγματα...
Ωραια φαση παντως ηταν πρωτα του εδινα πίπα και μετα απο λιγο του εριχνα κι ενα κατούρημα για κερασάκι στην τούρτα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.114
Κριτικές
62
Like
40.646
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.114
Κριτικές
62
Like
40.646
Πόντοι
8.530
τυπε για κανενα ανωμαλο τον περασες τον τυπο; :confused::confused::confused:
Σωστά...μην το παραχεσουμε το πράγμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λογαριασμό ρεύματος εσύ;; :think:
Βγάζουν και ηλεκτροδοτούμενες κούτες τώρα; Τι άλλο θα φτιάξουν αυτοί οι κινέζοι!
Πρόοδος...!
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
323
Like
387
Πόντοι
21
Το χέσατε το νήμα :confused: εγώ λίγο κατούρημα ζήτησα... λίγες σταγονίτσες μόνο..., αυτές που τινάζετε πριν τον βάλετε στο παντελόνι....
πφφφ
τεσπα, θα συνεχίσω να γλείφω τις λεκάνες στη δουλειά λοιπόν...
Σας καληνυχτώ γιατί θα πέσω για ύπνο. Ελπίζω εσείς, όταν ξυπνήσετε μες στη νύχτα για κατούρημα να με θυμηθείτε :piss:

btw μόλις ολοκλήρωσα το The Haunting of Hill House στο Netflix, πολύ καλό. Ειδικά το τελευταίο επεισόδιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom