Νέα

Δε με κατουράς κι εσύ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Χύσε μέσα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 131
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
τεσπα, θα συνεχίσω να γλείφω τις λεκάνες στη δουλειά λοιπόν...
Πω ρε πουστη κυκλοφορειτε αναμεσα μας κανονικα
Μπορει δηλαδη ο ανυποπτος συνεργατης στη δουλεια, να γλυφει τις τουαλετες και να μην εχουμε παρει χαμπαρι τιποτα
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
9
Like
2.103
Πόντοι
496
Δεν νομίζεις ότι το παρατράβηξες;
Κάνε ό,τι σου κατέβει αλλά μην γράφεις οπουδήποτε.
Καλησπέρα έχω πιάσει δουλειά (εξυπηρέτηση) σε μία στοιχηματική. Μπορείς να μου κάνεις ένα ιδιαίτερο στα στοιχήματα που δεν έχω ιδέα, και θα σε πληρώσω :pipa1:
Πες εδώ ποια είναι η εταιρεία για να την αποφύγουν οι Κουβανοί με τους κουβάδες :confused:
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Πω ρε πουστη κυκλοφορειτε αναμεσα μας κανονικα
Μπορει δηλαδη ο ανυποπτος συνεργατης στη δουλεια, να γλυφει τις τουαλετες και να μην εχουμε παρει χαμπαρι τιποτα

μόνο αυτό λες; σκέψου να σου μιλάει ένας συνάδελφος και μες στο στόμα του να πιπιλάει πουτσότριχα σου που έπεσε κατά το κατούρημα στη λεκάνη...
δεν λέω ότι το έχω κάνει... :rolleyes:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
μόνο αυτό λες; σκέψου να σου μιλάει ένας συνάδελφος και μες στο στόμα του να πιπιλάει πουτσότριχα σου που έπεσε κατά το κατούρημα στη λεκάνη...
δεν λέω ότι το έχω κάνει... :rolleyes:
Μην μας σκας..
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Πάντως από εχθές μέχρι σήμερα κανείς δεν προσφέρθηκε να με κεράσει... να το πω κι αυτό
Ακόμα fanta πίνω, ούτε καν fanta, lux πορτοκαλάδα πίνω :confused:

και να πεις ότι το κάνω για να ικανοποιήσω εγώ τα φετίχ μου ή τις καύλες μου....
κυρίως για εσάς έβαλα αυτή την αγγελία... για όσους θέλουν να το δοκιμάσουν σαν εμπειρία... :angel:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.509
Κριτικές
20
Like
22.755
Πόντοι
8.346
Για εμας το εβαλες αλλα μας θες ψηλούς λεπτούς ξανθους με κοιλιακους και πουτσα 20εκ. ( καλα εντάξει το τελευταίο είναι προαπαιτούμενο για να γίνεις μέλος )
Τα υπόλοιπα που νομίζεις οτι απευθύνεσαι?
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Χαιρετώ όλα τα αρσενικά της σελίδας.
Τις τελευταίες μέρες στη δουλειά πηγαίνω στις αντρικές τουαλέτες και γλείφω σταγόνες από τα κάτουρα συναδέλφων/εργαζόμενων του κτιρίου.
(Το γραφείο μας είναι ακριβώς απέναντι από την τουαλέτα και έτσι βλέπω ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει, και είναι πάντα καθαρά γιατί περνάει καθαρίστρια ανά μία ώρα)

Αυτό μου άνοιξε την όρεξη... :drooling-face:

Οπότε σκέφτηκα να ψάξω εδώ για ωραίους γνήσιους άντρες να με λούσουν με τα κάτουρά τους.

Ενδιαφέρομαι (κατά προτίμηση) για ηλικίες 18-48, με ωραίο, αθλητικό ή γυμνασμένο σώμα και ωραία, καθαρή πούτσα.
Τώρα αν είσαι και 60αρης με τριχωτό γεροδεμένο σώμα οικοδόμου και ψωλάρα δεν θα έλεγα όχι...

Αν λοιπόν σου αρέσει να κατουράς πουστράκια ή είναι κάτι που θέλεις να το δοκιμάσεις για πρώτη φορά σαν εμπειρία στείλε μου μήνυμα.
(αν είσαι επισκέπτης... γίνε μέλος :confused: δεν βλέπω να υπάρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας νομίζω)

Εγώ είμαι 35, σαν τον κύριο της φώτο

tumblr_m8dwwwY9t01rzsqrko1_500.png
Ευτυχώς την γλύτωσαν είμαι 50+
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Για εμας το εβαλες αλλα μας θες ψηλούς λεπτούς ξανθους με κοιλιακους και πουτσα 20εκ. ( καλα εντάξει το τελευταίο είναι προαπαιτούμενο για να γίνεις μέλος )
Τα υπόλοιπα που νομίζεις οτι απευθύνεσαι?

Πάλι με παρεξηγήσατε... ξανα διάβασε ακριβώς τι έγραψα καυλιάρη μου.
Σε καμία περίπτωση δεν με φτιαχνει κάποιος όπως αυτός που περιέγραψες παραπάνω, ξανθός λεπτος με κοιλιακούς

Ας πω καλύτερα σε ποιούς δεν θα καθόμουν να με κατουρήσουν, αν ο άλλος έχει γερασμένο δέρμα που κρέμει, αν έχει κοιλιά απο λίπος που να μη μπορεί να δει την πούτσα του ούτε καυλωμενη και πούτσες που βρωμάνε ή έχουν κοκκινίλες κονδυλώματα κτλπ.... σόρυ, εσύ με προκάλεσες...

θα βάλω και μερικές φώτος με σωματότυπους που θα γούσταρα φουλ να με κατουρήσουν, ασχέτως ηλικίας

tumblr_ltmwx0nP4N1r5on67o5_r1_400.jpg
tumblr_m1fqx6RpfF1qkggbwo1_400.jpg
small-litho-the-little-prince-in-the-desert.jpg
1507825_235392376635799_424602781_n.jpg
tumblr_oo6fpn3jcr1vv7mnho1_500.jpg
tumblr_nps9foyBkz1u3c144o1_1280.jpg


Ελπίζω να καταλάβατε ότι δεν με νοιάζει η ηλικία αλλά η εμφάνιση ή ακόμα καλύτερα η φυσική κατάσταση:hi:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Εχω κερασει αρκετες λιτρα πανω στο σεξ και εχω δει να γινονται ακραια σκηνικα μπροστα μου με πορνοσταρ που ειδικευονται σε αυτο και αλλα σκληρα βιτσια. Οφειλω ομως να σου πω πως αυτο ειναι εξαιρετικα αρρωστο σαν εναν τυπα που πηγαινε και συνελλεγε τα σκατα απο τις δημοσιες τουαλετες του αμστερνταμ και μετα τα ετρωγε ή εκανε μπανιο. Το θεμα ειναι πως το κανεις στον εργασιακο χωρο με συναδελφους και χωρις συναινεση. Σκεψου οταν σε πιασουν με τη γλωσσα στη λεκανη πως θα νιωσεις.
Θα πει είμαι ο υδραυλικός και κάνω τέστ ντραιβ
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Καλα ο τυπος θα φυγει και δεν θα ξαναβρει δουλεια ποτε ετσι.
Εδώ δεν νοιάζει τον ίδιο θα μας πειράξει εμάς ....που αυτά που γράφει οκ μπορεί να γουσταρη κατουρα αλλά έχει και μια υπερβολή το κάνει επίτηδες για να δώσει έμφαση στο θέμα ....
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Εχω κερασει αρκετες λιτρα πανω στο σεξ και εχω δει να γινονται ακραια σκηνικα μπροστα μου με πορνοσταρ που ειδικευονται σε αυτο και αλλα σκληρα βιτσια. Οφειλω ομως να σου πω πως αυτο ειναι εξαιρετικα αρρωστο σαν εναν τυπα που πηγαινε και συνελλεγε τα σκατα απο τις δημοσιες τουαλετες του αμστερνταμ και μετα τα ετρωγε ή εκανε μπανιο. Το θεμα ειναι πως το κανεις στον εργασιακο χωρο με συναδελφους και χωρις συναινεση. Σκεψου οταν σε πιασουν με τη γλωσσα στη λεκανη πως θα νιωσεις.
Βρε καυλιάρη δεν τους βιάσα κιόλας :confused:
Δηλαδή αν πήγαινες εσύ για χέσιμο και καθόσουν στη λεκάνη που έχει σταγόνες από τα κάτουρα του προηγούμενου ποια η διαφορά, αρχικά
και δεύτερον, μπορεί εγώ να μην το εξήγησα σωστά, έχει μία πόρτα που ανοίγει και έχει κάποιες βρύσες στη σειρά και μία σειρά από τουαλέτες που κλείνουν με δική τους πόρτα (δεν λέω αριθμό μη καρφωθώ :cheesy:)
Τεσπα... ξεπέρασε το σοκ :confused:

και όποιος έχει πιει πολλές μπύρες και θέλει να μου τα ρίξει μου λέτε :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
 

kostas10

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
407
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Καλα ο τυπος θα φυγει και δεν θα ξαναβρει δουλεια ποτε ετσι.
Ρε πως κάνετε έτσι.
Ο άνθρωπος τα κάνει γαργάρα και βγάζει το αποτελεσμα ουρολογικής εξέτασης.
Αύξηση θα του δώσουν.
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Εδώ δεν νοιάζει τον ίδιο θα μας πειράξει εμάς ....που αυτά που γράφει οκ μπορεί να γουσταρη κατουρα αλλά έχει και μια υπερβολή το κάνει επίτηδες για να δώσει έμφαση στο θέμα ....

Ορίστε και ένας έξυπνος άνθρωπος από τους 20 που έχουν σχολιάσει... (φαντάζομαι θα είναι και πολλοί από τους επισκέπτες μας) :hi:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
η πλακα ειναι οτι εχω ενα φιλο που ειναι γκει ...και μάλιστα μου σχολιάζει και τις φωτογραφιες ο μαλακας στο φβ μου πατάει και καρδουλες ετσι για να με κανει ρεζιλι...μια φορα μου λεει τι θα γινει θα το γυρισεις καμια μερα? "ρε αι τραβα γαμησου του λεω" εχε χαρη που ειμαι φιλος με τον αδερφο του (ο αδερφος του αρρωστημενος γυναικάς εντωμεταξυ)
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Καλα ο τυπος θα φυγει και δεν θα ξαναβρει δουλεια ποτε ετσι.
Έχεις ακούσει ποτέ λόγο απόλυσης, επειδή έγλειφε τις τουαλέτες; :cheesy::2funny:
Θα τους πήγαινα στην επιθεώρηση εργασίας!

Γιατί δε λες ότι αν πάρω πίπα σε καναν προιστάμενο ή του κάτσω να με κατουρήσει παίζει να ανέβω και γρηγορότερα
και σκέφτεσαι μόνο αρνητικά :cheesy:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.252
Πόντοι
11.956
Ορίστε και ένας έξυπνος άνθρωπος από τους 20 που έχουν σχολιάσει... (φαντάζομαι θα είναι και πολλοί από τους επισκέπτες μας) :hi:
Εγώ δεν είμαι επισκέπτης...χαχαχα επισκέπτης έχω έρθει εκεί που δουλεύεις ...είναι ένα κτήριο με πολλούς ορόφους και έχει τουαλέτες στο κέντρο ...στον πυρήνα έτσι λέγεται...σωστά η λάθος ...δεν λέω παραπάνω μην σε καταλάβουν που δουλεύεις
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
η πλακα ειναι οτι εχω ενα φιλο που ειναι γκει ...και μάλιστα μου σχολιάζει και τις φωτογραφιες ο μαλακας στο φβ μου πατάει και καρδουλες ετσι για να με κανει ρεζιλι...μια φορα μου λεει τι θα γινει θα το γυρισεις καμια μερα? "ρε αι τραβα γαμησου του λεω" εχε χαρη που ειμαι φιλος με τον αδερφο του (ο αδερφος του αρρωστημενος γυναικάς εντωμεταξυ)

Ο περισσότερος κόσμος δεν έχει κόμπλεξ με αυτά....
Έχω έναν που δεν ήθελε να του αφήνω καρδούλες στις φώτος, και αν του άφηνα καμιά φορά μου έστελνε μήνυμα να την αφαιρέσω
και του έλεγα καλά γιατί δεν με σβήνεις από τους φίλους, έτσι δεν θα βλέπω φώτος σου, και δεν ήθελε....
εν τω μεταξύ εγώ τον έκανα για γκει/μπάι αυτόν....
τελικά έχω καταλάβει ότι είναι παντρεμένος... και άρα καταλαβαίνω γιατί να μη θέλει καρδούλες,
αλλά είμαι σίγουρος ότι αν ένας άλλος στρ8/γνωστός σας άφηνε καρδούλες δεν θα σας πείραζε.....
τι να πεις.... anyway...
 

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Εγώ δεν είμαι επισκέπτης...χαχαχα επισκέπτης έχω έρθει εκεί που δουλεύεις ...είναι ένα κτήριο με πολλούς ορόφους και έχει τουαλέτες στο κέντρο ...στον πυρήνα έτσι λέγεται...σωστά η λάθος ...δεν λέω παραπάνω μην σε καταλάβουν που δουλεύεις
Στο αεροδρόμιο;;να πας στων αναπήρων τότε τις τουαλέτες τύπε που έχουμε γαμησει κιολας
 
OP
OP
Χ

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
284
Like
321
Πόντοι
21
Εγώ δεν είμαι επισκέπτης...χαχαχα επισκέπτης έχω έρθει εκεί που δουλεύεις ...είναι ένα κτήριο με πολλούς ορόφους και έχει τουαλέτες στο κέντρο ...στον πυρήνα έτσι λέγεται...σωστά η λάθος ...δεν λέω παραπάνω μην σε καταλάβουν που δουλεύεις

εμμμ..... φαντάζομαι και οι υπόλοιπες ίδιου αντικειμένου μεγάλες εταιρίες κάπως παρόμοια διάταξη θα έχουν
τι άλλα? που θα κάνετε πρωτοχρονιά? :embarrased: :grin::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom