Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Πάντως, σε μια περίπτωση που έμαθα πρόσφατα, παρόμοια με τη δική σου - μουνάρα, πολύ περιποιημένη, σε πλαστικό χειρουργό κάθε 3 και λίγο για μπότοξ, για αυξητική στήθους κλπ, που έλεγε στον ματσωμένο άντρα της ότι δεν της αρέσει το σεξ, που του είχε κάτσει μάξιμουμ 10 φορές, που και εκείνος έψαχνε το κινητό της και δεν έβρισκε τίποτα, που αυτός ξενογάμησε 1-2 φορές και της το είπε και αυτή το έπαιζε θιγμένη - κάπως έσπασε ο διάβολος το ποδάρι του και αποκαλύφθηκε ότι η τύπισσα δεν είχε πάρει μόνο τον πατέρα του και έναν ξάδερφό του. Και χρησιμοποιούσε δεύτερο κινητό.
Δε λέω ότι και η δικιά σου θα κάνει το ίδιο.
Γνωριζω τη περιπτωση κι εγω και διαφωνω: ειχε παρει και τον ξαδελφο:confused:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Τουλάχιστον ορισμένοι τα έχετε καταφέρει έστω και μια φορά. Εμεις έχουμε ψιλοκόψει το σεξ και λόγω παιδιών κλπ. Πριν λίγες μέρες πιάσαμε κουβεντα απο άσχετο λόγο και κατέληξε στο σεξουαλικό. Τη ρωτησα πως γινεται να μην εχει καμια απολύτως φαντασίωση κλπ κλπ. Αν ηθελε να πάμε εστω να δουμε σε swingers club η γενικά κάτι που μπορεί να την ξυπνησει αφου μου εξομολογήθηκε οτι δεν σκέφτεται καθόλου το σεξ κατα τη διαρκεια της μερας και ουτε σωματικα νιωθει οτι κατι της λειπει. Καταλήξαμε να μου παιρνει πίπα και να μου εξομολογείται οτι θέλει να γαμηθεί με κάποιον άγνωστο. Της λεω όντως ή τα λες λογω της στιγμής? Και μου λέει οντως. Το Σάββατο θα έβγαινε με άλλες τρεις φιλες της και στο χαβαλε της λεω αν βρεις τίποτα καλό όρμα και γυρνα μετά να μου τα πεις και να ξεσκστουμε μαζι. Και λες και την κλώτσησα στα αρχιδια (που δεν εχει). Ασε μας, που μονο εκει το μυαλο σου και δεν θελω κανεναν κλπκλπκλπ. Εκει είπα τέλος. Θα γαμαω οσο θέλω όποιες θέλω και δεν ασχολουμαι ξανα. Ας το ραψει για πάντα. Τελικά τα 9αρια και 10αρια που κυνηγαμε μικροι, καταλήγουν η μεγαλύτερη ξενερα. Ακομα και τώρα στα 38 της είναι πυροβολο - αεροσυνοδος γαρ - αλλά κανονική ξενερωτη Ελληνηδαρα με ολα τα προβληματα λυμενα που εχει μόνο να σκεφτεί το πόσο πιο ξινιλα θα ειναι. Εχω ψάξει κινητο, υπολογιστές κλπ κλπ με την ελπίδα οτι ίσως κάτι υπάρχει αρα δεν είναι εξωγηινη αλλά τίποτα απολύτως. Ολο κάτι ομαδες για βαψίματα, ρουχα κλπ. Σαν μανα ειναι μαγική, σαν συζυγος εξαιρετική, σαν ερωμένη απέτυχε παταγωδως. Απορώ - και της το είπα κιολας - τι στο διαολο ετοιμάζεται με τις ωρες και ξυριζει μουνι, ποδια κλπ να ειναι στην τριχα αφου ουτε μόνη της δεν ασχολειται με το μουνι της. Πόσο μάλλον να είναι περιποιημένο γιατι θα το γαμησει καποιος. Αβυσσος η ψυχη τους. Να χαίρεστε τα γυναικάκια σας οσοι καυλώνετε και περνάτε ωραία παρεα με δυνατές φασεις.
εχεις αποκλείσει το να σε απατάει και να μην το κατάλαβες φιλε;χωρις διάθεση προσβολής.ειδικά με αυτη τη δουλειά που κάνει
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
εχεις αποκλείσει το να σε απατάει και να μην το κατάλαβες φιλε;χωρις διάθεση προσβολής.ειδικά με αυτη τη δουλειά που κάνει
Και εγω αν ημουν στην φαση του τυπου και επαιζε και χρημα, θα εβαζα ενα ντετεκτιβ. οχι για να την χωρισω απλα να ξερω οτι λεει ψεμματα.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
Βλέπω ότι παγκοσμίως η ορολογία για τον άνδρα που η γυναίκα του επιλέγει άλλον για πρόσκαιρη σωματική απόλαυση είναι "κακόηχη"
"Cuckold" έχει μέσα το old και ακούγεται "κάπως" σα ξεπεσμός.
Έψαξα στη wikipedia και σας κάνω copy paste το εξής:
A cuckold is the husband of an adulterous wife; the wife of an adulterous husband is a cuckquean. In biology, a cuckold is a male who unwittingly invests parental effort in juveniles who are not genetically his offspring.[1] A husband who is aware of and tolerates his wife's infidelity is sometimes called a wittol or wittold.[2]
Επιβεβαίωσα την "αρνητική" εντύπωση της λέξης λοιπόν.
Στη βιολογία cuckold σημαίνει εκείνος που μεγαλώνει παιδιά που δεν είναι γενετικά δικά του.
Προφανώς αυτό αποτελεί συνέπεια των επιλογών του θηλυκού της εστίας του του να ζευγαρώσει και με άλλα αρσενικά.
Από αυτό προκύπτουν τα εξής:
1)Η έννοια της εστίας και της συζυγικότητας ως κτήση άλλου ανθρώπου.
2)Αυτό εξυπηρετεί τη δόμηση της κοινωνίας με τέτοιο τρόπο ώστε να νεογέννητα να μεγαλώνουν σε μια ασφαλή εστία με πατέρα και μητέρα.
3)Τυχόν παρεκκλίσεις από το πρότυπο της υγειούς οικογένειας που θέλει αμοιβαία "πίστη" και αφοσίωση χαρακτηρίζονται ως κατακριτέες και λαμβάνουν αρνητικούς χαρακτηρισμούς.
Βλέπε "κερατάς" στην ελληνική
"Άπιστη" που παραπέμπει σε θρησκευτικού χαρακτήρα ατόπημα.
Δε θίγεται όμως μόνο η κοινωνία και η θρησκεία αλλά και η πολιτεία:
Η τεκμηρίωση από τον σύζυγο μιας απιστίας είναι λόγος διαζυγίου και νομικού ξεκαθαρίσματος μεταξύ των συζύγων αντιδίκων με ευνοικούς όρους για τον "απατημένο".
4)Ταυτόχρονα όμως αποτελεί το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου να μην έχει μια γυναίκα μάτια μόνο για τον σύζυγο και πατέρα των παιδιών της.
Έτσι λόγω αυτής της ασφυκτικής κοινωνικής πίεσης όλα γίνονται στα "μουλωχτά".
Από άνδρες και γυναίκες.
Όταν δε αποκαλυφθούν υφίστανται αρνητικότατη κριτική και μάλιστα από ανθρώπους που θα απιστούσαν και οι ίδιοι.
Επομένως στα μάτια της κοινής γνώμης η απιστία παραμένει κατακριτέα και το να γίνεται εν γνώση σου διαστροφή.
Δυστυχώς.
Ενώ θα μπορούσε να υπάρχεοτι ι μια άλλη οπτική γωνία και διαφορετική ορολογία να περιγράψει το εντελώς φυσικό φαινόμενο της πολυσυντροφικότητας
Πχ αντί "άπιστη" "ελεύθερη" ή "άπιαστη"
Αντί "κερατάς" "κυρίαρχο αρσενικό" μια και αυτός κυριαρχεί αφού η "ελεύθερη" γυναίκα που έχει δίπλα του προτιμά εκείνον για την πλειοψηφία των σεξουαλικών επαφών της.
Όσο το αν θα σ αρέσει να είσαι θεατής της ελευθερίας της γυναίκας που κατ εξακολούθηση επιλέγει εσένα να σου κάθεται είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό όπως σωστά έγραψε ο συναγωνιστής @Nubic.
Προσωπικά έχω πιάσει την "κοπέλα" μου να γαμιέται και ήταν από τις πιο καυλωτικές εμπειρίες.
Η δε περιποίηση που μου κανε μετά ήταν άλλο πράγμα...
Άσε που έτσι παίρνεις και το δικό σου "ελεύθερο" να γαμήσεις κι εσύ όποια θες χωρίς να αναγκαστείς να κρύβεσαι!
Γι αυτό ξεκολλήστε μάγκες και απελευθερώστε τες!!Γιατί αυτό σημαίνει και τη δική σας ελευθερία!!
Bro, μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.
Ετσι και οι δεσμευμενες απελευθεροθουν, θα πεσει περισσοτερο μουνι στην αγορα, και συμφωνα με τον νομο προσφορας και ζητησης, θα πεσει η ζητηση για τις εταιρες, αρα και η τιμη τους. Οσες διατηρησουν υψηλοτερη τιμη, θα προσφέρουν καλυτερες υπηρεσιες. Νομιζω, οτι μονο να κερδισουμε χουμε απο αυτο , ολοι μας.
 

wavuxuda

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
Πολύ λογική τοποθέτηση. Σε όλα πρέπει να υπάρχει επίπεδο... Και ακριβώς αυτά είναι τα χαρακτηριστικά μου (+εμφανίσιμος), αν θέλετε στείλτε μήνυμα. :-)
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Δεν παιζει το σεναριο να κανει κατι μυστες. Κατ αρχην οσες φορες μετα απο μεγαλα διαστηματα ειναι ο Ερμης αναδρομος και ριχνουμε κανενα, ειναι λες και προσπαθω να γαμησω παρθενα. Αν το γυμναζε θα ηταν ανετη η εισοδος.
Δευτερο, ολα της ρα ταξιδια ειναι μπαμ μπαμ. Δηλαδη φευγουν πρωι, μεσημερι σπιτι χωρις να κατεβουν καν απο το αεροπλανο. Ολα τα μεγαλα που εχουν διανυκτερευσεις τα ξαποστελνει και παιρνει τα μικρα γρηγορα (εχουν δικαιωμα) και μετα με τη μια σπιτι. Αυτα που λεμε για τις αεροσυνοδους, ισως παιζουν σε φασεις που κανουν βαση την κυπρο πχ και πετανε και γυρνανε 15 μερες εκει. Η που διανυκτερευουν 3-4 μερες γιατι εχουν πεταξει στο εξωτερικο ομαδες μπασκετ, ποδοσφαιρου κλπ. Τελος μιλαμε για ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ αεροσυνοδους που ειναι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ σε ολα. Βλεπω και τις φιλες της....
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
330
Like
1.590
Πόντοι
201
Βλέπω ότι παγκοσμίως η ορολογία για τον άνδρα που η γυναίκα του επιλέγει άλλον για πρόσκαιρη σωματική απόλαυση είναι "κακόηχη"
"Cuckold" έχει μέσα το old και ακούγεται "κάπως" σα ξεπεσμός.
Έψαξα στη wikipedia και σας κάνω copy paste το εξής:
A cuckold is the husband of an adulterous wife; the wife of an adulterous husband is a cuckquean. In biology, a cuckold is a male who unwittingly invests parental effort in juveniles who are not genetically his offspring.[1] A husband who is aware of and tolerates his wife's infidelity is sometimes called a wittol or wittold.[2]
Επιβεβαίωσα την "αρνητική" εντύπωση της λέξης λοιπόν.
Στη βιολογία cuckold σημαίνει εκείνος που μεγαλώνει παιδιά που δεν είναι γενετικά δικά του.
Προφανώς αυτό αποτελεί συνέπεια των επιλογών του θηλυκού της εστίας του του να ζευγαρώσει και με άλλα αρσενικά.
Από αυτό προκύπτουν τα εξής:
1)Η έννοια της εστίας και της συζυγικότητας ως κτήση άλλου ανθρώπου.
2)Αυτό εξυπηρετεί τη δόμηση της κοινωνίας με τέτοιο τρόπο ώστε να νεογέννητα να μεγαλώνουν σε μια ασφαλή εστία με πατέρα και μητέρα.
3)Τυχόν παρεκκλίσεις από το πρότυπο της υγειούς οικογένειας που θέλει αμοιβαία "πίστη" και αφοσίωση χαρακτηρίζονται ως κατακριτέες και λαμβάνουν αρνητικούς χαρακτηρισμούς.
Βλέπε "κερατάς" στην ελληνική
"Άπιστη" που παραπέμπει σε θρησκευτικού χαρακτήρα ατόπημα.
Δε θίγεται όμως μόνο η κοινωνία και η θρησκεία αλλά και η πολιτεία:
Η τεκμηρίωση από τον σύζυγο μιας απιστίας είναι λόγος διαζυγίου και νομικού ξεκαθαρίσματος μεταξύ των συζύγων αντιδίκων με ευνοικούς όρους για τον "απατημένο".
4)Ταυτόχρονα όμως αποτελεί το πιο φυσικό πράγμα του κόσμου να μην έχει μια γυναίκα μάτια μόνο για τον σύζυγο και πατέρα των παιδιών της.
Έτσι λόγω αυτής της ασφυκτικής κοινωνικής πίεσης όλα γίνονται στα "μουλωχτά".
Από άνδρες και γυναίκες.
Όταν δε αποκαλυφθούν υφίστανται αρνητικότατη κριτική και μάλιστα από ανθρώπους που θα απιστούσαν και οι ίδιοι.
Επομένως στα μάτια της κοινής γνώμης η απιστία παραμένει κατακριτέα και το να γίνεται εν γνώση σου διαστροφή.
Δυστυχώς.
Ενώ θα μπορούσε να υπάρχει μια άλλη οπτική γωνία και διαφορετική ορολογία να περιγράψει το εντελώς φυσικό φαινόμενο της πολυσυντροφικότητας
Πχ αντί "άπιστη" "ελεύθερη" ή "άπιαστη"
Αντί "κερατάς" "κυρίαρχο αρσενικό" μια και αυτός κυριαρχεί αφού η "ελεύθερη" γυναίκα που έχει δίπλα του προτιμά εκείνον για την πλειοψηφία των σεξουαλικών επαφών της.
Όσο το αν θα σ αρέσει να είσαι θεατής της ελευθερίας της γυναίκας που κατ εξακολούθηση επιλέγει εσένα να σου κάθεται είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό όπως σωστά έγραψε ο συναγωνιστής @Nubic.
Προσωπικά έχω πιάσει την "κοπέλα" μου να γαμιέται και ήταν από τις πιο καυλωτικές εμπειρίες.
Η δε περιποίηση που μου κανε μετά ήταν άλλο πράγμα...
Άσε που έτσι παίρνεις και το δικό σου "ελεύθερο" να γαμήσεις κι εσύ όποια θες χωρίς να αναγκαστείς να κρύβεσαι!
Γι αυτό ξεκολλήστε μάγκες και απελευθερώστε τες!!Γιατί αυτό σημαίνει και τη δική σας ελευθερία!!
Η επίσημη ορολογία του κερατά!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Η επίσημη ορολογία του κερατά!!!
Ειπαμε οχι κερατας.Κυριαρχο αρσενικο.
Τιμη σου ειναι να μενει η γυναικα μαζι σου και να σε προτιμαει για μονιμο εραστη ενω τους αλλους μονο ευκαιριακα.
Κανονικα ο συζυγος πρεπει και κερασμα μη σου πω να κοβει και μισθο στο γαμια που ανανεωνει τη γυναικα του και την κανει να.σταθει καλυτερη στο γαμο τους!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Ρε μάγκες να ρωτήσω κάτι η γυναίκα που παντρεύεται κάποιον μεγαλύτερο με παιδί από άλλο γάμο και μένουν όλοι μαζί πώς λέγεται?
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
330
Like
1.590
Πόντοι
201
Ειπαμε οχι κερατας.Κυριαρχο αρσενικο.
Τιμη σου ειναι να μενει η γυναικα μαζι σου και να σε προτιμαει για μονιμο εραστη ενω τους αλλους μονο ευκαιριακα.
Κανονικα ο συζυγος πρεπει και κερασμα μη σου πω να κοβει και μισθο στο γαμια που ανανεωνει τη γυναικα του και την κανει να.σταθει καλυτερη στο γαμο τους!
Φίλε μου και κερατάς και δαρμενος (κεράσματα) δεν το σηκώνει ο οργανισμός μου. Εμένα προσωπικά τα γούστα του καθενός από εμάς σεβαστά!!!
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.924
Πόντοι
2.306
Bro, μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι.
Ετσι και οι δεσμευμενες απελευθεροθουν, θα πεσει περισσοτερο μουνι στην αγορα, και συμφωνα με τον νομο προσφορας και ζητησης, θα πεσει η ζητηση για τις εταιρες, αρα και η τιμη τους. Οσες διατηρησουν υψηλοτερη τιμη, θα προσφέρουν καλυτερες υπηρεσιες. Νομιζω, οτι μονο να κερδισουμε χουμε απο αυτο , ολοι μας.
Είναι σαν το καζαν καζαν που θελει να εξηγησει ο Ερντογαν στον Μητσοτακη ενα πραγμα…ολοι κερδιζουμε:confused:
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.430
Like
4.889
Πόντοι
456
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
26
Like
49
Πόντοι
0
απίστευτη εμπειρία να σου γαμάει ο άλλος την γυναικά? ΕΙναι σαν μου λες "απίστευτη εμπειρία να σου τρώει ο άλλος το φαγητό"
Ναι έτσι φαίνεται όμως είναι τρελή καύλα..
 

NearosKeratasAth

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2023
Μηνύματα
26
Like
46
Πόντοι
0
Ερώτηση για τους cuckold φίλους. Πως νιώθετε που έχετε αυτό το kink; Θα προτιμούσατε να σας αρέσει κάτι άλλο αν είχατε την επιλογή; Εγώ προσωπικά είμαι αρκετά μπερδεμένος γιατί ο κόσμος μπορεί να είναι αρκετά σκληρός για τα γούστα αυτά (ειδικά οι άνδρες που δεν έχουν αυτό το kink), αλλά από την άλλη ίσως αυτό να κάνει την φάση να με τραβάει πιο πολύ.
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
194
Πόντοι
1
Και εμεις ψαχνομαστε με την γυναικα μου για cuckold σκηνικο ή παρτουζα με άλλο αντρα. Ο,τι βγει...Τριο με άλλη γυναικα εχουμε κανει δυο φορες.Ειμαστε παντρεμενοι αρκετα χρόνια και μαζι σαν σχεση πολλά περισσότερα.Εγω ειμαι 38 ετων και η γυναικα μου 35.

Γενικοτερα, αυτο που εχουμε καταλαβει και ας ακουγεται περιεργο σε καποιους, ειναι οτι ειναι πολυ πιο δυσκολο να βρεις αντρα για τετοια φαση παρα γυναικα.Δηλαδη τυπο καθαρο, νορμαλ και οχι ψυχοπαθη και βεβαια εχεμυθο.
Μπορείς να της χαρίσεις ένα μασαζ παρουσία δίκη σου στο κεντρο μου όπου κάνω τις συνεδρίες μου κ όλα θα ξεκινήσουν γλυκα κ όμορφα!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom