Νέα

CUCKOLD εμπειρία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 262
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Τουλάχιστον ορισμένοι τα έχετε καταφέρει έστω και μια φορά. Εμεις έχουμε ψιλοκόψει το σεξ και λόγω παιδιών κλπ. Πριν λίγες μέρες πιάσαμε κουβεντα απο άσχετο λόγο και κατέληξε στο σεξουαλικό. Τη ρωτησα πως γινεται να μην εχει καμια απολύτως φαντασίωση κλπ κλπ. Αν ηθελε να πάμε εστω να δουμε σε swingers club η γενικά κάτι που μπορεί να την ξυπνησει αφου μου εξομολογήθηκε οτι δεν σκέφτεται καθόλου το σεξ κατα τη διαρκεια της μερας και ουτε σωματικα νιωθει οτι κατι της λειπει. Καταλήξαμε να μου παιρνει πίπα και να μου εξομολογείται οτι θέλει να γαμηθεί με κάποιον άγνωστο. Της λεω όντως ή τα λες λογω της στιγμής? Και μου λέει οντως. Το Σάββατο θα έβγαινε με άλλες τρεις φιλες της και στο χαβαλε της λεω αν βρεις τίποτα καλό όρμα και γυρνα μετά να μου τα πεις και να ξεσκστουμε μαζι. Και λες και την κλώτσησα στα αρχιδια (που δεν εχει). Ασε μας, που μονο εκει το μυαλο σου και δεν θελω κανεναν κλπκλπκλπ. Εκει είπα τέλος. Θα γαμαω οσο θέλω όποιες θέλω και δεν ασχολουμαι ξανα. Ας το ραψει για πάντα. Τελικά τα 9αρια και 10αρια που κυνηγαμε μικροι, καταλήγουν η μεγαλύτερη ξενερα. Ακομα και τώρα στα 38 της είναι πυροβολο - αεροσυνοδος γαρ - αλλά κανονική ξενερωτη Ελληνηδαρα με ολα τα προβληματα λυμενα που εχει μόνο να σκεφτεί το πόσο πιο ξινιλα θα ειναι. Εχω ψάξει κινητο, υπολογιστές κλπ κλπ με την ελπίδα οτι ίσως κάτι υπάρχει αρα δεν είναι εξωγηινη αλλά τίποτα απολύτως. Ολο κάτι ομαδες για βαψίματα, ρουχα κλπ. Σαν μανα ειναι μαγική, σαν συζυγος εξαιρετική, σαν ερωμένη απέτυχε παταγωδως. Απορώ - και της το είπα κιολας - τι στο διαολο ετοιμάζεται με τις ωρες και ξυριζει μουνι, ποδια κλπ να ειναι στην τριχα αφου ουτε μόνη της δεν ασχολειται με το μουνι της. Πόσο μάλλον να είναι περιποιημένο γιατι θα το γαμησει καποιος. Αβυσσος η ψυχη τους. Να χαίρεστε τα γυναικάκια σας οσοι καυλώνετε και περνάτε ωραία παρεα με δυνατές φασεις.
Οι ρουφιάνες οι ορμόνες αδερφέ!!! Ίσως ο γυναικολόγος της έχει τη λύση.
 

No_limits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2020
Μηνύματα
99
Like
162
Πόντοι
0
Δεν υποτίθεται μύστη μου οτι οσο πλησιαζουν τα 40 οι ορμόνες βαρανε κόκκινα? Ποιος μαλάκας τα λεει, να ερθει να μελετησει τις Ελληνιδες. Να σκισει τα πτυχια
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Δεν υποτίθεται μύστη μου οτι οσο πλησιαζουν τα 40 οι ορμόνες βαρανε κόκκινα? Ποιος μαλάκας τα λεει, να ερθει να μελετησει τις Ελληνιδες. Να σκισει τα πτυχια
Έχετε κοιτάξει για θυρεοειδή - χασιμότο κλπ;;;
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Τουλάχιστον ορισμένοι τα έχετε καταφέρει έστω και μια φορά. Εμεις έχουμε ψιλοκόψει το σεξ και λόγω παιδιών κλπ. Πριν λίγες μέρες πιάσαμε κουβεντα απο άσχετο λόγο και κατέληξε στο σεξουαλικό. Τη ρωτησα πως γινεται να μην εχει καμια απολύτως φαντασίωση κλπ κλπ. Αν ηθελε να πάμε εστω να δουμε σε swingers club η γενικά κάτι που μπορεί να την ξυπνησει αφου μου εξομολογήθηκε οτι δεν σκέφτεται καθόλου το σεξ κατα τη διαρκεια της μερας και ουτε σωματικα νιωθει οτι κατι της λειπει. Καταλήξαμε να μου παιρνει πίπα και να μου εξομολογείται οτι θέλει να γαμηθεί με κάποιον άγνωστο. Της λεω όντως ή τα λες λογω της στιγμής? Και μου λέει οντως. Το Σάββατο θα έβγαινε με άλλες τρεις φιλες της και στο χαβαλε της λεω αν βρεις τίποτα καλό όρμα και γυρνα μετά να μου τα πεις και να ξεσκστουμε μαζι. Και λες και την κλώτσησα στα αρχιδια (που δεν εχει). Ασε μας, που μονο εκει το μυαλο σου και δεν θελω κανεναν κλπκλπκλπ. Εκει είπα τέλος. Θα γαμαω οσο θέλω όποιες θέλω και δεν ασχολουμαι ξανα. Ας το ραψει για πάντα. Τελικά τα 9αρια και 10αρια που κυνηγαμε μικροι, καταλήγουν η μεγαλύτερη ξενερα. Ακομα και τώρα στα 38 της είναι πυροβολο - αεροσυνοδος γαρ - αλλά κανονική ξενερωτη Ελληνηδαρα με ολα τα προβληματα λυμενα που εχει μόνο να σκεφτεί το πόσο πιο ξινιλα θα ειναι. Εχω ψάξει κινητο, υπολογιστές κλπ κλπ με την ελπίδα οτι ίσως κάτι υπάρχει αρα δεν είναι εξωγηινη αλλά τίποτα απολύτως. Ολο κάτι ομαδες για βαψίματα, ρουχα κλπ. Σαν μανα ειναι μαγική, σαν συζυγος εξαιρετική, σαν ερωμένη απέτυχε παταγωδως. Απορώ - και της το είπα κιολας - τι στο διαολο ετοιμάζεται με τις ωρες και ξυριζει μουνι, ποδια κλπ να ειναι στην τριχα αφου ουτε μόνη της δεν ασχολειται με το μουνι της. Πόσο μάλλον να είναι περιποιημένο γιατι θα το γαμησει καποιος. Αβυσσος η ψυχη τους. Να χαίρεστε τα γυναικάκια σας οσοι καυλώνετε και περνάτε ωραία παρεα με δυνατές φασεις.
Μπορείς να μας περιγράψεις πως είναι; Αλκοόλ πίνει;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.395
Κριτικές
8
Like
11.161
Πόντοι
3.786
Και ομως δεν ειναι ευκολο.''Καμμενοι'' και ψυχασθενεις εξαιρουνται.
Οπότε, αυτοματως οι επιλογες μειωνονται.
Αφαιρεσε τωρα και οσους (δηλαδη παρα πολλους) φαινεται ή εστω εικάζεις οτι δεν ειναι σοβαροι και εχεμυθοι, πραγμα πολύ βασικο για ζευγαρια με μακροχρονιες σχεσεις ή παντρεμενους και συνειδητοποιείς πως οι επιλογες ειναι εξαιρετικα λιγοτερες απ' οσες φανταζοσουν αρχικα οτι θα ειχες.
Δεκτό ρε φίλε αλλά δε θα κάνετε και σχέση (ή μήπως θα κάνετε;). Στα swingers bars βλέπω ότι αν το ζευγάρι βρει κάποιον να τους κάνει εμφανισιακά αν δεν είναι καραγκιόζης, γίνεται το νταραβέρι. Εντάξει ,συχνά οι νέοι αν και είναι πιο επιβήτορες είναι και πιο μαλακισμένα και οι μεγαλύτεροι αν και είμαστε πιο σεβαστικοί ,είμαστε μεγαλύτεροι σε ηλικία.
Είμαι όμως σίγουρος ότι για κάθε γυναίκα που θέλει να παίξει σε τρίο αντιστοιχούν τουλάχιστον 50 αντίστοιχοι άντρες που θέλουν τρίο. Για αυτό έχω την απορία. Προφανώς έπεσες κατευθείαν σε περίπτωση γυναίκας που το έχει με το τρίο ,αλλά δεν έχεις στον κύκλο σου άντρες που να τους εμπιστεύεσαι.

Περίπτωσις σπανιοτάτη που λέει και ο Βογιατζής.
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Πριν μερικα χρονια απο εδω εκανα ραντεβου εγω με μια ελληνιδα callgirl που την ηξερα καλα με ενα παρανομο ζευγαρι.καβλωσα απιστευτα που μου πηδουσε τη φιλη μου.τηνβπηραμε κ μαζι αλλα πιο πολυ με εφτιαξε που του πηδουσα τη γκομενα.παιζει αν κ λογω ηλικιασ τελειωνω 2 φορες εκεινη τη μερα να τελειωσα 6.καβλωνα που πηδαγα που εβλεπα ολα.ο αλλος μαλλον χαλαστηκε λιγο.το καλυτερο κ η αλλη κοπελα ηταν callgirl που την ειχε ερωτευτει ο αλλος πελατης.την ωρα του σκηνιξου δεν τι ηξερα ομως.ισως η καλυτερη εμπειρια που εζησα
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Πριν μερικα χρονια απο εδω εκανα ραντεβου εγω με μια ελληνιδα callgirl που την ηξερα καλα με ενα παρανομο ζευγαρι.καβλωσα απιστευτα που μου πηδουσε τη φιλη μου.τηνβπηραμε κ μαζι αλλα πιο πολυ με εφτιαξε που του πηδουσα τη γκομενα.παιζει αν κ λογω ηλικιασ τελειωνω 2 φορες εκεινη τη μερα να τελειωσα 6.καβλωνα που πηδαγα που εβλεπα ολα.ο αλλος μαλλον χαλαστηκε λιγο.το καλυτερο κ η αλλη κοπελα ηταν callgirl που την ειχε ερωτευτει ο αλλος πελατης.την ωρα του σκηνιξου δεν τι ηξερα ομως.ισως η καλυτερη εμπειρια που εζησα
Δηλαδή όταν διαβάζω στο κανεσεξ για ζευγάρια που ψάχνουν ζευγάρια πολλά είναι φτιαχτά;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Δηλαδή όταν διαβάζω στο κανεσεξ για ζευγάρια που ψάχνουν ζευγάρια πολλά είναι φτιαχτά;
Priveclub κάνε αναζήτηση. Τα υπόλοιπα είναι σκέτοι άντρες που φαντασιώνονται και ψαρεύουν.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Priveclub κάνε αναζήτηση. Τα υπόλοιπα είναι σκέτοι άντρες που φαντασιώνονται και ψαρεύουν.
Δηλαδή τυπε θες να πεις στην Ελλάδα τα ζευγάρια που ψάχνουν ζευγάρια είναι παπατζιλικι;και οι άντρες που ψάχνουν άντρα για την γυναίκα παίζει να είναι ολίγον οπισθογεμεις;Μα συμβαίνουν αυτά στο Έλλαντα;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Δηλαδή τυπε θες να πεις στην Ελλάδα τα ζευγάρια που ψάχνουν ζευγάρια είναι παπατζιλικι;και οι άντρες που ψάχνουν άντρα για την γυναίκα παίζει να είναι ολίγον οπισθογεμεις;Μα συμβαίνουν αυτά στο Έλλαντα;
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν!!!
Λέω ότι 8/10 είναι φιδέμπορες.
Οι αληθινοί swingers ξέρουν που θα ψαχτούν και δε χάνουν χρόνο με *σαμπουάν και μαλακίες!!! (rip Τζιμάκος).
Έχω φάει πολύ παπά εγώ και ξέρω :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Δε λέω ότι δεν υπάρχουν!!!
Λέω ότι 8/10 είναι φιδέμπορες.
Οι αληθινοί swingers ξέρουν που θα ψαχτούν και δε χάνουν χρόνο με *σαμπουάν και μαλακίες!!! (rip Τζιμάκος).
Έχω φάει πολύ παπά εγώ και ξέρω :cheesy::cheesy::cheesy:
Παπά 99%....κατά τα άλλα ο Έλληνας δεν είναι στερημένος αλλά γέρος χυστης!!!!
Με μια μικρή λεπτομέρεια.....με λεφτά.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Παπά 99%....κατά τα άλλα ο Έλληνας δεν είναι στερημένος αλλά γέρος χυστης!!!!
Με μια μικρή λεπτομέρεια.....με λεφτά.
Οι πιο δυνατοί χύστες είναι οι μπουρδελιάρηδες!!! Εμείς δηλαδή που το παραδεχόμαστε ότι πληρώνουμε για σεξ και μας αρέσει!!!
Λίγα λόγια, πολύ γαμήσι, επί πληρωμή!!! Ποικιλία, στανταράκια, βίτσια, παρτούζες, βολεύουμε και τη νόμιμη και προχωράμε!!!
Όλα τα άλλα είναι "να 'χαμε να λέγαμε". :wink:
Οι στερημένοι ψάχνουν το παραμύθι τους.
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
358
Like
662
Πόντοι
81
Οι πιο δυνατοί χύστες είναι οι μπουρδελιάρηδες!!! Εμείς δηλαδή που το παραδεχόμαστε ότι πληρώνουμε για σεξ και μας αρέσει!!!
Λίγα λόγια, πολύ γαμήσι, επί πληρωμή!!! Ποικιλία, στανταράκια, βίτσια, παρτούζες, βολεύουμε και τη νόμιμη και προχωράμε!!!
Όλα τα άλλα είναι "να 'χαμε να λέγαμε". :wink:
Οι στερημένοι ψάχνουν το παραμύθι τους.
Το cuckold και το ξετρυπημα ειδικά από μαύρους είναι αματερ κ δωρεαν 100% στην δύση.Οι τύποι γουστάρουν να τους πηδούν την γυναίκα, σύζυγο, αρραβωνιαστικιά, γκόμενα κτλ.Και το 90% είναι λευκοί.Εδω οι πονηριδηδες πάνε με ξένα κόλλυβα κ πουστιες μπας κ γαμησουν την γυναίκα του άλλου....αλλά από ο,τι βλέπεις κι εσυ δεν είναι η εξαίρεση αλλά ο κανόνας.Το παπατζιλικι είναι το εθνικό μας σπορ.
Όσο για το αγοραίο καλά κάνεις,προσωπικά δεν μπορώ να συγκρίνω την καβλα του καθημερινού μουνιού με το να αγοράσω την υπηρεσία.Περι ορεξεως λοιπόν.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.395
Κριτικές
8
Like
11.161
Πόντοι
3.786
Και εδώ ρε φίλε αν κάποιο ζευγάρι το έχει με cuckold φάση ,βρίσκει. Είτε στα swingers bars είτε μέσω ίντερνετ, πάντως βρίσκουν. Και δε μιλάω για τους μπανιστιρτζήδες που πάνε στα unseen.
Γενικά όταν το ζευγάρι το πάρει απόφαση, όπου και να μένουν κάποια στιγμή θα βρουν.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.572
Like
13.029
Πόντοι
2.256
Και εδώ ρε φίλε αν κάποιο ζευγάρι το έχει με cuckold φάση ,βρίσκει. Είτε στα swingers bars είτε μέσω ίντερνετ, πάντως βρίσκουν. Και δε μιλάω για τους μπανιστιρτζήδες που πάνε στα unseen.
Γενικά όταν το ζευγάρι το πάρει απόφαση, όπου και να μένουν κάποια στιγμή θα βρουν.
Αυτό είπα κι εγώ αδερφέ!!! Όποιος θέλει πραγματικά, βρίσκει!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

hihellohowRU

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γιατι να παντρεφτησ αμα τηελισ να κανεισ κατι τετιο...αλλα να μου πισ οτι αμα συμφονι αυτη...οκ ¨/
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.783
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
Τουλάχιστον ορισμένοι τα έχετε καταφέρει έστω και μια φορά. Εμεις έχουμε ψιλοκόψει το σεξ και λόγω παιδιών κλπ. Πριν λίγες μέρες πιάσαμε κουβεντα απο άσχετο λόγο και κατέληξε στο σεξουαλικό. Τη ρωτησα πως γινεται να μην εχει καμια απολύτως φαντασίωση κλπ κλπ. Αν ηθελε να πάμε εστω να δουμε σε swingers club η γενικά κάτι που μπορεί να την ξυπνησει αφου μου εξομολογήθηκε οτι δεν σκέφτεται καθόλου το σεξ κατα τη διαρκεια της μερας και ουτε σωματικα νιωθει οτι κατι της λειπει. Καταλήξαμε να μου παιρνει πίπα και να μου εξομολογείται οτι θέλει να γαμηθεί με κάποιον άγνωστο. Της λεω όντως ή τα λες λογω της στιγμής? Και μου λέει οντως. Το Σάββατο θα έβγαινε με άλλες τρεις φιλες της και στο χαβαλε της λεω αν βρεις τίποτα καλό όρμα και γυρνα μετά να μου τα πεις και να ξεσκστουμε μαζι. Και λες και την κλώτσησα στα αρχιδια (που δεν εχει). Ασε μας, που μονο εκει το μυαλο σου και δεν θελω κανεναν κλπκλπκλπ. Εκει είπα τέλος. Θα γαμαω οσο θέλω όποιες θέλω και δεν ασχολουμαι ξανα. Ας το ραψει για πάντα. Τελικά τα 9αρια και 10αρια που κυνηγαμε μικροι, καταλήγουν η μεγαλύτερη ξενερα. Ακομα και τώρα στα 38 της είναι πυροβολο - αεροσυνοδος γαρ - αλλά κανονική ξενερωτη Ελληνηδαρα με ολα τα προβληματα λυμενα που εχει μόνο να σκεφτεί το πόσο πιο ξινιλα θα ειναι. Εχω ψάξει κινητο, υπολογιστές κλπ κλπ με την ελπίδα οτι ίσως κάτι υπάρχει αρα δεν είναι εξωγηινη αλλά τίποτα απολύτως. Ολο κάτι ομαδες για βαψίματα, ρουχα κλπ. Σαν μανα ειναι μαγική, σαν συζυγος εξαιρετική, σαν ερωμένη απέτυχε παταγωδως. Απορώ - και της το είπα κιολας - τι στο διαολο ετοιμάζεται με τις ωρες και ξυριζει μουνι, ποδια κλπ να ειναι στην τριχα αφου ουτε μόνη της δεν ασχολειται με το μουνι της. Πόσο μάλλον να είναι περιποιημένο γιατι θα το γαμησει καποιος. Αβυσσος η ψυχη τους. Να χαίρεστε τα γυναικάκια σας οσοι καυλώνετε και περνάτε ωραία παρεα με δυνατές φασεις.


ισως απλα σε εχει αφησει απ' εξω... αεροσυνοδος γαρ...
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.395
Κριτικές
2
Like
18.349
Πόντοι
3.836
Τουλάχιστον ορισμένοι τα έχετε καταφέρει έστω και μια φορά. Εμεις έχουμε ψιλοκόψει το σεξ και λόγω παιδιών κλπ. Πριν λίγες μέρες πιάσαμε κουβεντα απο άσχετο λόγο και κατέληξε στο σεξουαλικό. Τη ρωτησα πως γινεται να μην εχει καμια απολύτως φαντασίωση κλπ κλπ. Αν ηθελε να πάμε εστω να δουμε σε swingers club η γενικά κάτι που μπορεί να την ξυπνησει αφου μου εξομολογήθηκε οτι δεν σκέφτεται καθόλου το σεξ κατα τη διαρκεια της μερας και ουτε σωματικα νιωθει οτι κατι της λειπει. Καταλήξαμε να μου παιρνει πίπα και να μου εξομολογείται οτι θέλει να γαμηθεί με κάποιον άγνωστο. Της λεω όντως ή τα λες λογω της στιγμής? Και μου λέει οντως. Το Σάββατο θα έβγαινε με άλλες τρεις φιλες της και στο χαβαλε της λεω αν βρεις τίποτα καλό όρμα και γυρνα μετά να μου τα πεις και να ξεσκστουμε μαζι. Και λες και την κλώτσησα στα αρχιδια (που δεν εχει). Ασε μας, που μονο εκει το μυαλο σου και δεν θελω κανεναν κλπκλπκλπ. Εκει είπα τέλος. Θα γαμαω οσο θέλω όποιες θέλω και δεν ασχολουμαι ξανα. Ας το ραψει για πάντα. Τελικά τα 9αρια και 10αρια που κυνηγαμε μικροι, καταλήγουν η μεγαλύτερη ξενερα. Ακομα και τώρα στα 38 της είναι πυροβολο - αεροσυνοδος γαρ - αλλά κανονική ξενερωτη Ελληνηδαρα με ολα τα προβληματα λυμενα που εχει μόνο να σκεφτεί το πόσο πιο ξινιλα θα ειναι. Εχω ψάξει κινητο, υπολογιστές κλπ κλπ με την ελπίδα οτι ίσως κάτι υπάρχει αρα δεν είναι εξωγηινη αλλά τίποτα απολύτως. Ολο κάτι ομαδες για βαψίματα, ρουχα κλπ. Σαν μανα ειναι μαγική, σαν συζυγος εξαιρετική, σαν ερωμένη απέτυχε παταγωδως. Απορώ - και της το είπα κιολας - τι στο διαολο ετοιμάζεται με τις ωρες και ξυριζει μουνι, ποδια κλπ να ειναι στην τριχα αφου ουτε μόνη της δεν ασχολειται με το μουνι της. Πόσο μάλλον να είναι περιποιημένο γιατι θα το γαμησει καποιος. Αβυσσος η ψυχη τους. Να χαίρεστε τα γυναικάκια σας οσοι καυλώνετε και περνάτε ωραία παρεα με δυνατές φασεις.
Πάντως, σε μια περίπτωση που έμαθα πρόσφατα, παρόμοια με τη δική σου - μουνάρα, πολύ περιποιημένη, σε πλαστικό χειρουργό κάθε 3 και λίγο για μπότοξ, για αυξητική στήθους κλπ, που έλεγε στον ματσωμένο άντρα της ότι δεν της αρέσει το σεξ, που του είχε κάτσει μάξιμουμ 10 φορές, που και εκείνος έψαχνε το κινητό της και δεν έβρισκε τίποτα, που αυτός ξενογάμησε 1-2 φορές και της το είπε και αυτή το έπαιζε θιγμένη - κάπως έσπασε ο διάβολος το ποδάρι του και αποκαλύφθηκε ότι η τύπισσα δεν είχε πάρει μόνο τον πατέρα του και έναν ξάδερφό του. Και χρησιμοποιούσε δεύτερο κινητό.
Δε λέω ότι και η δικιά σου θα κάνει το ίδιο.
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
133
Like
118
Πόντοι
1
Έχει παιξει φάση με ζευγάρι να με παιρνει παρεα στις εξόδους στα μπάνια μέχρι και να με καλουν στο σπίτι για ποτακι. Ένα βράδυ ο συζυγος ήταν σε άλλο δωμάτιο και η κυρία μου την πέφτει εν ψυχρώ βάζοντας μου και χέρι.
Από τότε άρχισα να την πηδαω όπου μπορουσαμε.
Μέχρι και μέσα στο σπίτι ενώ τον είχε παρει ο υπνοςυπνος γυρνώντας κουρασμένος.
Μέχρι που ψιλιαστηκα ότι ήταν φτιαγμένο το σκηνικό για να μπορεί ο συζυγος να παιρνει μάτι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom