Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 209K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
ευχαριστω για την απαντηση. καλα πρωτη και τελευταια φορα που γλυφω τετοιο γενικως... αλλα εχω αγχωθει παρα πολυ. εχω ηδη αρχισει να κανω εξετασεις. σκεφτομαι να κανω κα την εξεταση hiv rna που γινεται ανιχνευση στις 10 μερες μαζι με υπατητιδα β c. οσο για το μονο καθαρα αρσενικα που ειπες να υποθεσω επειδη δεν κανουν παιχνιδια... με αλλους.

Μην φοβάσαι τύπε.

Τι άντρας εισαι, αν κανεις έτσι...;;;  Τι θα λέει το..... αγόρι σου..;;    :vomit:  :vomit:

:2funny:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Πιστευω οτι επρεπε να κινηθεις πιο εξυπνα... Αν ηταν κουρασμενη επρεπε να το φερεις με τροπο... ελα να σου κανω μασαζακι να χαλαρωσεις... χαιδευουμε λιγο ερεθιστικα σε βασικα σημεια βλεπουμε αντιδρασεις κ σιγα σιγα προχωραμε... πεταμε ενα μικρο φιλακι σε πλατουλα λαιμο οπου να ναι τελοσπαντων να δουμε αν το δεχτει κ συνεχιζουμε...
Κ εφοσον ειχε ορεξη για παρλαπιπες δεν ηταν τοσο κουρασμενη... ηταν σε εγρηγορση ακομα κ ηθελε χαλαρωμα πιστευω.. αν ηταν τοσο πτωμα δεν θα ειχε λοφοδιαροια...αλλα ηθελε να δει τι θα παιχτει.. δεν εβλεπε κινηση κ λεει παμε για υπνο. τζουφια η δουλεια

Ακριβέστατος.....
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
συναγωνιστη Ευχαριστώ για τη συμβουλη.θα κοιταξω να τη βγαλω Χωρίς Χημείες προς το παρων.εχεις δίκιο οτι τη γουσταρω.σήμερα βράδυ θα βρεθουμε οπως έχουμε πει και θα δείξει.
Απλα θα σου δωσει παραπανω boost..Γιατι φαντασου να κατσει...και...να μην λειτουργησεις!Θα γαμηθει η ψυχολογια σου!Εγω αυτο θελω να προλαβω!Και επισης με αυτο θα σου δωσει τοση καυλα και θα θολωσεις και δεν θα εχεις ενδιασμους!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
Απλα θα σου δωσει παραπανω boost..Γιατι φαντασου να κατσει...και...να μην λειτουργησεις!Θα γαμηθει η ψυχολογια σου!Εγω αυτο θελω να προλαβω!Και επισης με αυτο θα σου δωσει τοση καυλα και θα θολωσεις και δεν θα εχεις ενδιασμους!! :rockon: :rockon: :rockon:
φιλε ευχαριστώ, εισαι τουλάχιστον ανιδιοτελης :hi:.οχι σαν κατι μυρωδιαδες που σχολιαζουν αρνητικά και παιζει να μην εχουν γαμησει ποτέ εκτός μπουρδελων :S
 
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
Here comes the creampie!!!  :rockon: :rockon: :ξημερώματα μετα απο κρεμπιε και πάω κατευθείαν για δουλειά!μόλις βρω χρονο θα περιγραψω  πως κατέληξα σε στοματοκρεμπιε μετα απο τη διαφαινομενη αποτυχία. Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Here comes the creampie!!!  :rockon: :rockon: :ξημερώματα μετα απο κρεμπιε και πάω κατευθείαν για δουλειά!μόλις βρω χρονο θα περιγραψω  πως κατέληξα σε στοματοκρεμπιε μετα απο τη διαφαινομενη αποτυχία. Ευχαριστώ όσους με βοήθησαν  :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
Περιμένουμε
:kneel: :kneel: :kneel:
:headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596

the pilieas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
24
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
10

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
[quote author=the pilieas  link=topic=235818.msg7117238#msg7117238 date=1471396396]
έπεσα πανω στο θεμα απο χτες και αναμένω εμπειρία
[/quote]καλώς ηρθες φιλε.σύντομα Οταν προλαβω θα διηγηθω το ξεφτιλισμα του συγκεκριμένου  Τσουλιου και πως της κρεμπεδιασα το στομα και πάω σύντομα για λοκω :rockon: :rockon: :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.650
Κριτικές
61
Like
39.940
Πόντοι
22.785
........... :hi:

.............. Γεννννομένης συζητήσεως μέ έξέχοντα καί σοβαρά μέλλλλη τού παρόντος forum  πού άπαριθμόνται στούς 11 , περί άκάποτης συνουσίας μέ τίς κυρίες τού χώρου συμπερασματικά αί άπόψεις ταυτίζοντο.... τό 60%  τών κυριών άνταποκρίνεται θετικά στό κρεμπιιέ στούς  τακτικούς καί euroκαλούς πελάτες...... καί δή τού πρωκτικού........

Όλα έχουνε νά κάνουνε καί ξεκινάνε άπό τά στανταράκια τού καθενός άπό έμάς, μέχρι καί έκτός τού οίκου μπορείς ......

Αυτά τά όλιγα καί ζουμερά φίλοι μου...... καθ΄ότιν  λάτρης τού κρεμπιέ !! :hi: :hi:
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
........... :hi:

.............. Γεννννομένης συζητήσεως μέ έξέχοντα καί σοβαρά μέλλλλη τού παρόντος forum  πού άπαριθμόνται στούς 11 , περί άκάποτης συνουσίας μέ τίς κυρίες τού χώρου συμπερασματικά αί άπόψεις ταυτίζοντο.... τό 60%  τών κυριών άνταποκρίνεται θετικά στό κρεμπιιέ στούς  τακτικούς καί euroκαλούς πελάτες...... καί δή τού πρωκτικού........

Όλα έχουνε νά κάνουνε καί ξεκινάνε άπό τά στανταράκια τού καθενός άπό έμάς, μέχρι καί έκτός τού οίκου μπορείς ......

Αυτά τά όλιγα καί ζουμερά φίλοι μου...... καθ΄ότιν  λάτρης τού κρεμπιέ !! :hi: :hi:
Συμφωνω απολυτωs kαθωs ειμαι κ εγω λατρηs... :hi: :hi:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.650
Κριτικές
61
Like
39.940
Πόντοι
22.785
Νασο Αθανασιαδη θα παρακαλούσαν ο χαρακτηρισμός τσουλι δεν είναι ότι καλύτερο για τις κυρίες του χώρου.. κάνε αυτό που θέλεις χωρίς χαρακτηρισμούς...
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
........... :hi:

.............. Γεννννομένης συζητήσεως μέ έξέχοντα καί σοβαρά μέλλλλη τού παρόντος forum  πού άπαριθμόνται στούς 11 , περί άκάποτης συνουσίας μέ τίς κυρίες τού χώρου συμπερασματικά αί άπόψεις ταυτίζοντο.... τό 60%  τών κυριών άνταποκρίνεται θετικά στό κρεμπιιέ στούς  τακτικούς καί euroκαλούς πελάτες...... καί δή τού πρωκτικού........

Όλα έχουνε νά κάνουνε καί ξεκινάνε άπό τά στανταράκια τού καθενός άπό έμάς, μέχρι καί έκτός τού οίκου μπορείς ......

Αυτά τά όλιγα καί ζουμερά φίλοι μου...... καθ΄ότιν  λάτρης τού κρεμπιέ !! :hi: :hi:
[size=11pt]Αυτά τα ολίγα περιλαμβάνουν τόνους σοφίας και μακροχρόνιας εμπειρίας στο χώρο!

Η κατήχηση του Κυρίου (με Κ κεφαλαίο) Άμτζικ προσφέρει σε εμάς τα μειράκια τη στερνή γνώση που μας έλειπε εκ των προτέρων...  :woldman:

Ελπίζω να γίνετε κάποτε επίσημο μέλος της ακάποτης ομάδας μας...

Τα σέβη μου!  :hi:[/size]
 

Iakwvos

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2011
Μηνύματα
468
Κριτικές
4
Like
111
Πόντοι
1
Χαίρεται και καλό μήνα  :hi: :hi:
Η Νανά από Καλύμνου είναι ρομαντική μεγαλοκοπέλα, έχουμε κάποιες πληροφορίες ??? :think:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.235
Κριτικές
49
Like
22.161
Πόντοι
24.596
Νασο Αθανασιαδη θα παρακαλούσαν ο χαρακτηρισμός τσουλι δεν είναι ότι καλύτερο για τις κυρίες του χώρου.. κάνε αυτό που θέλεις χωρίς χαρακτηρισμούς...
εγινε amjik.ακομη δεν εχω βρει χρονο να γραψω γαι τους καλοκαιρινους κρεμπιεδες.σιγα σιγα θα χαλαρωσω απο τη δουλεια και θα διηγηθω καποια ξεφτιλισματα στα οποια συμμετειχα :rockon:
 

Frakin_Cylon

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2013
Μηνύματα
114
Like
1
Πόντοι
1

Καθώς ετοιμάζεται το 4ο creampie στο συγκεκριμένο φιλιπινεζάκι που γνώρισα από το badoo - Κύπρος.
Να της χύνω μέσα δεν την πειραζει αλλά το video δεν με άφησε να το τελειώσω μέχρι τέλους.....go fugure.....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom