Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
είπα τη λέξη που μισω."καληνυχτα"...και δεν το συνηθιζω.οι γκομενες δεν με κάνουν φίλο. συνήθως τις γαμαω.τωρα λεω να τραβηχτω εντελώς και να δω αν θα κάνει κίνηση αυτη.τι λέτε;στο μεταξύ Οταν βλέπεις την άλλη πτώμα δεν σου κάνει και να της την πεσεις.ξέρω εγω.θα μου πεις ενα απλό χαμουρεμα δε θα μπορούσε να γίνει; :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
τωρα όλοι  κοιμαστε και εμενα δε με πιάνει υπνος :S και καθομαι και γράφω τις μαλακιες μου.οκ.θα περιμένω να ξυπνησετε να πείτε κάποια γνώμη. ρε Πουστη μου δε θελω να γίνω looser :vomit:.δε μπορώ να δεχτω οτι δε γαμησα γκομενα που νοιωθω οτι με γουσταρει :S :S
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
Πιστευω οτι επρεπε να κινηθεις πιο εξυπνα... Αν ηταν κουρασμενη επρεπε να το φερεις με τροπο... ελα να σου κανω μασαζακι να χαλαρωσεις... χαιδευουμε λιγο ερεθιστικα σε βασικα σημεια βλεπουμε αντιδρασεις κ σιγα σιγα προχωραμε... πεταμε ενα μικρο φιλακι σε πλατουλα λαιμο οπου να ναι τελοσπαντων να δουμε αν το δεχτει κ συνεχιζουμε...
Κ εφοσον ειχε ορεξη για παρλαπιπες δεν ηταν τοσο κουρασμενη... ηταν σε εγρηγορση ακομα κ ηθελε χαλαρωμα πιστευω.. αν ηταν τοσο πτωμα δεν θα ειχε λοφοδιαροια...αλλα ηθελε να δει τι θα παιχτει.. δεν εβλεπε κινηση κ λεει παμε για υπνο. τζουφια η δουλεια
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Πιστευω οτι επρεπε να κινηθεις πιο εξυπνα... Αν ηταν κουρασμενη επρεπε να το φερεις με τροπο... ελα να σου κανω μασαζακι να χαλαρωσεις... χαιδευουμε λιγο ερεθιστικα σε βασικα σημεια βλεπουμε αντιδρασεις κ σιγα σιγα προχωραμε... πεταμε ενα μικρο φιλακι σε πλατουλα λαιμο οπου να ναι τελοσπαντων να δουμε αν το δεχτει κ συνεχιζουμε...
Κ εφοσον ειχε ορεξη για παρλαπιπες δεν ηταν τοσο κουρασμενη... ηταν σε εγρηγορση ακομα κ ηθελε χαλαρωμα πιστευω.. αν ηταν τοσο πτωμα δεν θα ειχε λοφοδιαροια...αλλα ηθελε να δει τι θα παιχτει.. δεν εβλεπε κινηση κ λεει παμε για υπνο. τζουφια η δουλεια
δεν εχεις άδικο καθόλου.απλά και γω θελω να δω κατι απο την άλλη πιο χειροπιαστο.οι γκομενες με εχουν συνηθισει,κακώς, να μου την πέφτουν και Οταν πρέπει να κάνω εγω τη δουλειά κολλαω :jerking:.η άλλη θα λεει  τωρα ειναι και μαλακας ο τύπος.τι λες να κάνω? εμενα αυθόρμητα μου έρχεται να εφαρμοσω τον κανόνα του γραμματοσημου
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
μια γκομενα μπορει να γουσταρει παρολα αυτα να περιμενει να κανει ο ΑΝΤΡΑΣ την κινηση
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
να Σημείωσω οτι τραβηξα κ μια πηχτη για λογαριασμό της ionella dantes αντι να γαμησω κανονικά.γάμω την επαρχία μου και την κωλοδουλεια και το κωλοχωρι που εμπλεξα :Sθα μου πεις αν ειχες γαμησει τωρα δε θα γκρινιαζες.και το σαπιο  Χωριό που εισαι θα σου φαινόταν Καραϊβική.  :S :S
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2016
Μηνύματα
211
Like
0
Πόντοι
1
να Σημείωσω οτι τραβηξα κ μια πηχτη για λογαριασμό της ionella dantes αντι να γαμησω κανονικά.γάμω την επαρχία μου και την κωλοδουλεια και το κωλοχωρι που εμπλεξα :Sθα μου πεις αν ειχες γαμησει τωρα δε θα γκρινιαζες.και το σαπιο  Χωριό που εισαι θα σου φαινόταν Καραϊβική.  :S :S

Φίλε επειδή δεν βλέπω τελικά να κάνεις τίποτα,δεν υπάρχει εκεί στο χωριό για να ξεδώσεις καμμιά κοτούλα,κανα προβατάκι ; :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
[quote author=Άρης Μαρτέλης  link=topic=235818.msg7109655#msg7109655 date=1470807218]
Φίλε επειδή δεν βλέπω τελικά να κάνεις τίποτα,δεν υπάρχει εκεί στο χωριό για να ξεδώσεις καμμιά κοτούλα,κανα προβατάκι ; :zfuck: :zfuck: :zfuck:
[/quote]φιλε μου υπάρχουν άφθονα. προσπαθω να αποφυγω προς το παρων να γαμησω πρόβατα,κότες,κουνέλια, παγονια και τις αδελφές μου σαν τους ντόπιους rednecks :S :S :S :S
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχεις άδικο καθόλου.απλά και γω θελω να δω κατι απο την άλλη πιο χειροπιαστο.οι γκομενες με εχουν συνηθισει,κακώς, να μου την πέφτουν και Οταν πρέπει να κάνω εγω τη δουλειά κολλαω :jerking:.η άλλη θα λεει  τωρα ειναι και μαλακας ο τύπος.τι λες να κάνω? εμενα αυθόρμητα μου έρχεται να εφαρμοσω τον κανόνα του γραμματοσημου

πιανει ο κανονας του γραμματοσημου? σε μενα και σε φιλους εγγυημενα εχει αποτυχει 100% ολες τις φορες, εγω θα σου προτεινα βουρ στον πατσα, να γινεις περισσοτερος θρασυς και άμεσος  και να την βαλεις κατω...

αν δεν δεσει το γλυκο τοτε μαλλον σε παιζει, υπαρχει και αυτή η περιπτωση, my 2 cents
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.702
Κριτικές
61
Like
40.168
Πόντοι
22.785
φιλε μου υπάρχουν άφθονα. προσπαθω να αποφυγω προς το παρων να γαμησω πρόβατα,κότες,κουνέλια, παγονια και τις αδελφές μου σαν τους ντόπιους rednecks :S :S :S :S
.........  :hi: :hi:

............. Τοιαύτα άτυχώς θα συγγράφομεν ώς φυσικό έπακόλουθο για ύμάς τούς ύπέρτατα ποθούντες τής Νόστου... << έκείνη τη μικρή περιοχή τής γυναικείας ύπαρξης>> !!

<< Στην Οδύσσεια, ό Οδυσσέας άπαρνείται άκόμα καί τήν άθανασία γιά χάρη τής νόστου >>
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
458
ναι.οκ.τωρα ξενερωσα όμως  :Sεσυ θα επεμενες;

χωνεις το κεφαλι σου αναμεσα στα σκελια της ενω μιλαει και χωρις να τη ρωτησεις...κι  ΑΝ εκνευριστει γτ δηθεν και καλα δε την ακουσ θα της πεις μιλα εσυ θα σου απαντησω ΜΕΤΑ....

τραβας με τα δοντια το βρακι ψιλοδαγκωνοντας και την κλειτοριδα...και την αρχιζεις τα γλειφομουνια...

μπορει ν αστισταθει καμμια απο μας στο γλυφομουνι...??ειχες δεν ειχες αγαμητος εμεινες με το μουνι ναναι σπιτι σου...ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑ :s&m_1:

 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
πιανει ο κανονας του γραμματοσημου? σε μενα και σε φιλους εγγυημενα εχει αποτυχει 100% ολες τις φορες, εγω θα σου προτεινα βουρ στον πατσα, να γινεις περισσοτερος θρασυς και άμεσος  και να την βαλεις κατω...

αν δεν δεσει το γλυκο τοτε μαλλον σε παιζει, υπαρχει και αυτή η περιπτωση, my 2 cents
κάποιες φορές πιάνει.τι να κάνω.θα αναγκαστω ναπαιξω υπουλα :Sεσυ τι λες;να ξανακανω τον μαλακα ακούγοντας την φλυαρια της μπας και γαμησω;
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
.........  :hi: :hi:

............. Τοιαύτα άτυχώς θα συγγράφομεν ώς φυσικό έπακόλουθο για ύμάς τούς ύπέρτατα ποθούντες τής Νόστου... << έκείνη τη μικρή περιοχή τής γυναικείας ύπαρξης>> !!

<< Στην Οδύσσεια, ό Οδυσσέας άπαρνείται άκόμα καί τήν άθανασία γιά χάρη τής νόστου >>
τασεβη μου αγαπητέ!  :hi: :hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
χωνεις το κεφαλι σου αναμεσα στα σκελια της ενω μιλαει και χωρις να τη ρωτησεις...κι  ΑΝ εκνευριστει γτ δηθεν και καλα δε την ακουσ θα της πεις μιλα εσυ θα σου απαντησω ΜΕΤΑ....

τραβας με τα δοντια το βρακι ψιλοδαγκωνοντας και την κλειτοριδα...και την αρχιζεις τα γλειφομουνια...

μπορει ν αστισταθει καμμια απο μας στο γλυφομουνι...??ειχες δεν ειχες αγαμητος εμεινες με το μουνι ναναι σπιτι σου...ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑ :s&m_1:
ναι αλλα υπήρχαν γκομενες που ηθελαν να μου πάρουν πιπα με το ζορι και ξενερωνα.εσυ δηλαδή οποίος και να σε σπατουλαρει θα το δεχτεις;
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
είπα τη λέξη που μισω."καληνυχτα"...και δεν το συνηθιζω.οι γκομενες δεν με κάνουν φίλο. συνήθως τις γαμαω.τωρα λεω να τραβηχτω εντελώς και να δω αν θα κάνει κίνηση αυτη.τι λέτε;στο μεταξύ Οταν βλέπεις την άλλη πτώμα δεν σου κάνει και να της την πεσεις.ξέρω εγω.θα μου πεις ενα απλό χαμουρεμα δε θα μπορούσε να γίνει; :S :S :S
Μυστη μου εχεις μπει σε περιδινηση με το συγκεκριμενο μουνακι
και πεφτεις.
Τραβα eject και πηγαινε στην επομενη
Χρειαζεσαι κατι καινουργιο να βρεις παλι το touch
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
458
ναι αλλα υπήρχαν γκομενες που ηθελαν να μου πάρουν πιπα με το ζορι και ξενερωνα.εσυ δηλαδή οποίος και να σε σπατουλαρει θα το δεχτεις;

ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΑ....γκομενα σου εν ειναι η κοπελα?η απλα ηρθε σπιτι γι επισκεψη..συναδελφος κι ετσι....

αλλα ακομα κι ετσι ναναι τ θελε ο κωλος της..

αλλα αφου εισαι τοσο σουπερ ντουπερ γκομενος κ παρακαλανε στην ουρα να σε πιπωσουνε τι το κανεις θεμα.......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.702
Κριτικές
61
Like
40.168
Πόντοι
22.785
Μυστη μου εχεις μπει σε περιδινηση με το συγκεκριμενο μουνακι
και πεφτεις.
Τραβα eject και πηγαινε στην επομενη
Χρειαζεσαι κατι καινουργιο να βρεις παλι το touch
.....


...... Άστον ..... γιατί όχι, πάρτο ώσάν παχνίδι , είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ή άναζήτηση στόχου...... ζείς γι αύτό !!

κι άν είναι & Creampie , νά βγάζη βλένννννες άπό τήν καύλα τό αίδείον .... ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ  :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
.....


...... Άστον ..... γιατί όχι, πάρτο ώσάν παχνίδι , είναι ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ή άναζήτηση στόχου...... ζείς γι αύτό !!

κι άν είναι & Creampie , νά βγάζη βλένννννες άπό τήν καύλα τό αίδείον .... ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ  :bounce-glasses: :bounce-glasses:
Υπο αυτη την οπτικη
συμφωνω
:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596
Μυστη μου εχεις μπει σε περιδινηση με το συγκεκριμενο μουνακι
και πεφτεις.
Τραβα eject και πηγαινε στην επομενη
Χρειαζεσαι κατι καινουργιο να βρεις παλι το touch
το σκέφτομαι και αυτό που λες.να ξέρεις την υπολογιζω πολυ τη γνώμη σου.απλά αν δεν την κρεμπεδιασω θα θεωρηθεί ηττα :S
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom