Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
αυτο ψηνω  ρε Κρίς  τον τελευταίο καιρό μετα απο μια σχετική ανομβρια. πιστεύω μέσα στον Ιουλη να τα καταφερω γιατι ειιμαι επαρχία τωρα και όλοι στην εχουν στημενη να στη φέρουν.θα ενημέρωση σύντομα  :hi:
πώς θα στην έφερναν δηλαδή.κάνα παράδειγμα δωσε :think:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
πώς θα στην έφερναν δηλαδή.κάνα παράδειγμα δωσε :think:
ειναι κλειστός ο κύκλος. αν σε δουν η δουν την τυπισσα μαζί σου δε θέλει πολύ να σε κυνηγούν τίποτα rednecks με μονοκαννες και τσουγκρανες  :S :S :S
 

gb84

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ασχετο εγλυψα πεος απο τρανς για 5-6 δευτερολεπτα  με προφυλακτικο , παιζει να κολλησα τιποτα? μετα ηρθαμε στα φυσιολογικα και μου πηρε αυτη με καποτα και εχυσα.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.385
Πόντοι
22.785
[size=11pt]Η τιμή είναι όλοι δική μας, Νάσο! Καλώς όρισες στην ακάποτη κοινότητά μας!

:orchestra:

Όλοι είμαστε μια οικογένεια  :grouphug: , όπου μας ενώνουν δεσμοί σπέρματος, αφού χύνουμε ακάποτα αρκετά κοινά βρωμόμουνα  :zfuck:

Πρόσθεσε και το διακριτικό μας: ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ CREAMPIE CLAN

Μπες στις ρυθμίσεις προφίλ και πρόσθεσέ το στο πλαίσιο ''προσωπικό κείμενο''...

:hi:[/size]
........

.......... [size=19pt]Π.Μ.[/size]
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Ασχετο εγλυψα πεος απο τρανς για 5-6 δευτερολεπτα  με προφυλακτικο , παιζει να κολλησα τιποτα? μετα ηρθαμε στα φυσιολογικα και μου πηρε αυτη με καποτα και εχυσα.



Φιλε μην το ξανακανεις, ειναι πολυ επικυνδινο να γλειφεις πεος απο τρανς. Να γλειφεις πεος μονο original αρσενικων, κανονας!
 

Nuclear

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2014
Μηνύματα
868
Like
2
Πόντοι
6
Ασχετο εγλυψα πεος απο τρανς για 5-6 δευτερολεπτα  με προφυλακτικο , παιζει να κολλησα τιποτα? μετα ηρθαμε στα φυσιολογικα και μου πηρε αυτη με καποτα και εχυσα.
Οχι δεν κόλλησες αφου ειχε προφυλακτικό. Ομοιώς και στην τουμπαλιν κατάσταση.
 

gb84

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω για την απαντηση. καλα πρωτη και τελευταια φορα που γλυφω τετοιο γενικως... αλλα εχω αγχωθει παρα πολυ. εχω ηδη αρχισει να κανω εξετασεις. σκεφτομαι να κανω κα την εξεταση hiv rna που γινεται ανιχνευση στις 10 μερες μαζι με υπατητιδα β c. οσο για το μονο καθαρα αρσενικα που ειπες να υποθεσω επειδη δεν κανουν παιχνιδια... με αλλους.
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
[size=30pt]ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ[/size]

Σε λίγη ώρα θα συναντηθούμε με τον μέγιστο Noctilucent για το να συζητήσουμε διάφορα θέματα σχετικά με τον Σ.Α.Μ.Ε.  :coffee:

Το κύριο μέλημα αυτής της συνάντησης είναι να οργανώσουμε το καταστατικό του συλλόγου και να προωθήσουμε τις δραστηριότητές του πέρα από τα όρια του παρόντος ιστιότοπου!

Το συμβούλιο θα είναι ανοικτής τραπέζης, με τη λογική ότι όποιος θέλει μπορεί να προσέλθει και να καταθέσει τις πολύτιμες ιδέες του.

Αναμένουμε τις προτάσεις σας!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
[size=30pt]ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΚΟΡΥΦΗΣ[/size]

Σε λίγη ώρα θα συναντηθούμε με τον μέγιστο Noctilucent για το να συζητήσουμε διάφορα θέματα σχετικά με τον Σ.Α.Μ.Ε.  :coffee:

Το κύριο μέλημα αυτής της συνάντησης είναι να οργανώσουμε το καταστατικό του συλλόγου και να προωθήσουμε τις δραστηριότητές του πέρα από τα όρια του παρόντος ιστιότοπου!

Το συμβούλιο θα είναι ανοικτής τραπέζης, με τη λογική ότι όποιος θέλει μπορεί να προσέλθει και να καταθέσει τις πολύτιμες ιδέες του.

Αναμένουμε τις προτάσεις σας!
ευχομαι καλή επιτυχία στην συνάντηση! νοητα είμαι μαζί σας!περιμενουμε  εξελίξεις και ενημέρωση!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
ευχαριστω για την απαντηση. καλα πρωτη και τελευταια φορα που γλυφω τετοιο γενικως... αλλα εχω αγχωθει παρα πολυ. εχω ηδη αρχισει να κανω εξετασεις. σκεφτομαι να κανω κα την εξεταση hiv rna που γινεται ανιχνευση στις 10 μερες μαζι με υπατητιδα β c. οσο για το μονο καθαρα αρσενικα που ειπες να υποθεσω επειδη δεν κανουν παιχνιδια... με αλλους.
περίμενε να περάσουν 2 μήνες και πήγαινε στο Συγγρος
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.385
Πόντοι
22.785

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Ασχετο εγλυψα πεος απο τρανς για 5-6 δευτερολεπτα  με προφυλακτικο , παιζει να κολλησα τιποτα? μετα ηρθαμε στα φυσιολογικα και μου πηρε αυτη με καποτα και εχυσα.

Με το κωλαρακι σου επαιξε;
 
OP
OP
Junis

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
ευχομαι καλή επιτυχία στην συνάντηση! νοητα είμαι μαζί σας!περιμενουμε  εξελίξεις και ενημέρωση!  :rockon: :rockon: :rockon:

...........

......... Πιστεύω πώς το θέμα θα διευρύνει τους όρίζοντες πολλών άπό εδώ μέσα κι έτσι γίνεται ξεχωριστό.
[size=11pt]Ευχαριστούμε για την υποστήριξη!  :rockon:

Το σημερινό διμελές συμβούλιο δεν κατέληξε σε κάποια τελεσίδικη απόφαση.
Χρειαζόμαστε κι άλλα μέλη για τον καθορισμό των στόχων μας.
Θα επαναληφθεί νέο συμβούλιο σε λίγο καιρό με τη συμμετοχή μυστών, με πλούσιο ακάποτο βιογραφικό.
Ενδεικτικά αναφέρουμε και ζητάμε την προσέλευση όλων των υπάρχοντων εγγεγραμένων μελών, καθώς και μη εγγεγραμμένων.
Θα ήταν εποικοδομιτική η προσέλευση μυστών, όπως ο Κόμπρας, ο Κωστάκης27, ο Άμτζικ,ο Γιόρκυ κ.ά.

Και μην ξεχνάτε: ''Η ισχύς εν τη ενώσει.''  :woldman:[/size]
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Ασχετο εγλυψα πεος απο τρανς για 5-6 δευτερολεπτα  με προφυλακτικο , παιζει να κολλησα τιποτα? μετα ηρθαμε στα φυσιολογικα και μου πηρε αυτη με καποτα και εχυσα.

ΓΕΛΑΩ!!!

ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
[size=11pt]Ευχαριστούμε για την υποστήριξη!  :rockon:

Το σημερινό διμελές συμβούλιο δεν κατέληξε σε κάποια τελεσίδικη απόφαση.
Χρειαζόμαστε κι άλλα μέλη για τον καθορισμό των στόχων μας.
Θα επαναληφθεί νέο συμβούλιο σε λίγο καιρό με τη συμμετοχή μυστών, με πλούσιο ακάποτο βιογραφικό.
Ενδεικτικά αναφέρουμε και ζητάμε την προσέλευση όλων των υπάρχοντων εγγεγραμένων μελών, καθώς και μη εγγεγραμμένων.
Θα ήταν εποικοδομιτική η προσέλευση μυστών, όπως ο Κόμπρας, ο Κωστάκης27, ο Άμτζικ,ο Γιόρκυ κ.ά.

Και μην ξεχνάτε: ''Η ισχύς εν τη ενώσει.''  :woldman:[/size]
κρατατε γερα μυστες! :uzi: :ak: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.273
Κριτικές
49
Like
22.352
Πόντοι
24.596
Πηγαινα για κρεμπιε εχτες,ολα ηταν σχεδιασμενα βημα προς βημα,μπανιο,φαι και γαμησι με υπερτουμπανο πορνιδιο και τελευταια κυριολεκτικα στιγμη τρωω το ακυρωτικο οτι 'αδιαθετησε' και ειναι χαλια στο κρεβατι.. :headbang: :headbang:  μαλλον ειναι αληθεια,το θεμα ειναι οτι εμεινα με το καυλι στο χερι και αναγκαστηκα να τον κανω σφεντονα παλι :headbang: :headbang:.κατακαλοκαιρο,για αλλη μια φορα.ειλικρινα μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα.το περιμενα πως και πως.πηγμενος απο δουλεια,περιμενα να γαμησω τοσο καιρο και λογω ωραριων και καταστασεων το ενδεχομενο απομακρυνεται και παλι...
μαλιστα αναγκαστηκα να δειξω και ψευτικο ενδιαφερον για οτι αν εχει πονους περιοδου και "αν ειναι καλυτερα".ξεπεσμος,ετσι?μονο και μονο για να μπορεσω να κρατησω ζωντανες τις πιθανοτητες για ζμπρωκσιμο..συναγωνιστες ξεπεσα.ΣΥΓΝΩΜΗ απο ολους και πανω απο ολα απο τον εαυτο μου..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom