Νέα

Creampie Clan (Ακάποτοι Καταδρομείς)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Junis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 210K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
μαλακες ειμαι ντεφορμε.τρίτο Ραντεβού με την ίδια γκομενα,παραλία αυτη τη φορά.παλι δε γαμησα.ούτε καν μπαλαμουτιασμα.μεταμορφωθηκα σε καληνυχτακια.αυτη περιμένει απο μένα και γω τον παίζω.γυρισα σπίτι.τραβηξα μαλάκια και θα πάω σερι αυπνος στη δουλειά 6 η ώρα.τι καταντια ειναι αυτη; :S :S :S
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
μαλακες ειμαι ντεφορμε.τρίτο Ραντεβού με την ίδια γκομενα,παραλία αυτη τη φορά.παλι δε γαμησα.ούτε καν μπαλαμουτιασμα.μεταμορφωθηκα σε καληνυχτακια.αυτη περιμένει απο μένα και γω τον παίζω.γυρισα σπίτι.τραβηξα μαλάκια και θα πάω σερι αυπνος στη δουλειά 6 η ώρα.τι καταντια ειναι αυτη; :S :S :S
Fatigue μυστη μου
Οταν ειμαστε κουρασμενοι, κανουμε μαλακιες
Προσπαθησε να ξεκουραστεις, και ξαναχτυπα
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.238
Κριτικές
5
Like
61.612
Πόντοι
12.056
-Μαμά ο μπαμπάς θα ανοίξει μπουγατσατζίδικο;
-Γιατί;
-Γιατί έψαχνε στο google συνταγές για creampie..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Εγγρ.
18 Οκτ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
3
Like
219
Πόντοι
26
αύριο βράδυ θα το παλεψω να γαμησω και αν γίνεται να ριξω  κ κανα κρεμπιε.επιφυλακτικα αισιοδοξος. Ελπίζω να μην πάρω τα αρχιδια μου παλι  :S
Φιλε μου επειδη παρακολουθω το θεμα σου με την τυπισσα νομιζω πως ο λογος ειναι οτι φοβασαι γι τις επιδοσεις σου επειδη την γουσταρεις.Για αθυτο και δεν εχεις κανει και κινηση ενω ξερεις οτι θα επρεπε..Λοιπον πηγαινε φαρμακειο παρε ενα sindenafil sandoz 1 ωρ πριν το αμησι νηστικος και πολυ νερο..Θα τις δωσεις το μουνι στο χερι..Και θα εχεις απιστευτη αυτοπεποιηθηση.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

R0NiN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
218
Κριτικές
10
Like
360
Πόντοι
291
αύριο βράδυ θα το παλεψω να γαμησω και αν γίνεται να ριξω  κ κανα κρεμπιε.επιφυλακτικα αισιοδοξος. Ελπίζω να μην πάρω τα αρχιδια μου παλι  :S

Εγω μια κουβεντα εχω να πω που μου χε πει μια φορα μια γκομενα που ειχα γινει καληνυχτακιας της... "Μια γυναικα μπορει να συγχωρεσει εναν αντρα που εκμεταλευτηκε μια ευκαιρια, ποτε ομως καποιον που την αφησε να περασει" αυτο ειπε κ την εκανε....Αρα βουρ στον πατσα...
Εκτος αν εχεις πεσει σε γκομενα που μετα τις 2-3 φορες που δεν εχεις κανει κινηση, πλεον θα σε θεωρει φιλο της...Συνεπως την πατησες
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.757
Κριτικές
61
Like
40.388
Πόντοι
22.785
Πηγαινα για κρεμπιε εχτες,ολα ηταν σχεδιασμενα βημα προς βημα,μπανιο,φαι και γαμησι με υπερτουμπανο πορνιδιο και τελευταια κυριολεκτικα στιγμη τρωω το ακυρωτικο οτι 'αδιαθετησε' και ειναι χαλια στο κρεβατι.. :headbang: :headbang:  μαλλον ειναι αληθεια,το θεμα ειναι οτι εμεινα με το καυλι στο χερι και αναγκαστηκα να τον κανω σφεντονα παλι :headbang: :headbang:.κατακαλοκαιρο,για αλλη μια φορα.ειλικρινα μου ηρθε να βαλω τα κλαμματα.το περιμενα πως και πως.πηγμενος απο δουλεια,περιμενα να γαμησω τοσο καιρο και λογω ωραριων και καταστασεων το ενδεχομενο απομακρυνεται και παλι...
μαλιστα αναγκαστηκα να δειξω και ψευτικο ενδιαφερον για οτι αν εχει πονους περιοδου και "αν ειναι καλυτερα".ξεπεσμος,ετσι?μονο και μονο για να μπορεσω να κρατησω ζωντανες τις πιθανοτητες για ζμπρωκσιμο..συναγωνιστες ξεπεσα.ΣΥΓΝΩΜΗ απο ολους και πανω απο ολα απο τον εαυτο μου..
............

.......είσθε έμφρων άνθρωπος  :hi: :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Φιλε μου επειδη παρακολουθω το θεμα σου με την τυπισσα νομιζω πως ο λογος ειναι οτι φοβασαι γι τις επιδοσεις σου επειδη την γουσταρεις.Για αθυτο και δεν εχεις κανει και κινηση ενω ξερεις οτι θα επρεπε..Λοιπον πηγαινε φαρμακειο παρε ενα sindenafil sandoz 1 ωρ πριν το αμησι νηστικος και πολυ νερο..Θα τις δωσεις το μουνι στο χερι..Και θα εχεις απιστευτη αυτοπεποιηθηση.. :rockon: :rockon: :rockon:
συναγωνιστη Ευχαριστώ για τη συμβουλη.θα κοιταξω να τη βγαλω Χωρίς Χημείες προς το παρων.εχεις δίκιο οτι τη γουσταρω.σήμερα βράδυ θα βρεθουμε οπως έχουμε πει και θα δείξει.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Εγω μια κουβεντα εχω να πω που μου χε πει μια φορα μια γκομενα που ειχα γινει καληνυχτακιας της... "Μια γυναικα μπορει να συγχωρεσει εναν αντρα που εκμεταλευτηκε μια ευκαιρια, ποτε ομως καποιον που την αφησε να περασει" αυτο ειπε κ την εκανε....Αρα βουρ στον πατσα...
Εκτος αν εχεις πεσει σε γκομενα που μετα τις 2-3 φορες που δεν εχεις κανει κινηση, πλεον θα σε θεωρει φιλο της...Συνεπως την πατησες
εχεις απόλυτο δίκιο. Συμφωνω θα ειναι η τέταρτη φορά. δεν με παίρνει να γίνω καληνυχτακιας. καλυτερα να αυτοκτονησω.σήμερα θα γίνει η πεσηματικη.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.724
Like
55
Πόντοι
16
Αν τις προηγούμενες 3 φορές έχεις κεράσει εσύ και υπήρξαν και υπονοούμενα κλπ είσαι οκ ,δεν το θεωρεί φιλικό. Ο αριθμός 3 γενικά είναι αυτός στον οποίο δίνουν το πράσινο φως οι περισσότερες γκόμενες.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
Αν τις προηγούμενες 3 φορές έχεις κεράσει εσύ και υπήρξαν και υπονοούμενα κλπ είσαι οκ ,δεν το θεωρεί φιλικό. Ο αριθμός 3 γενικά είναι αυτός στον οποίο δίνουν το πράσινο φως οι περισσότερες γκόμενες.
ναι.υπονοουμενα φουλ.κέρασε κ αυτη.στα πλαίσια οτι δε θέλει χορηγους.εγω το βλέπω πολυ καλο σε γκομενα κ ξενερωνω Οταν δεν κάνει κινηση.επειδή εδω βρεχει φουλ θα της πω να ερθει σπιτι
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.275
Κριτικές
49
Like
22.357
Πόντοι
24.596
ρε μαγκες  βοήθεια. εχω γαμησει 40 γκομενες.εχω κάνει πολλές σχέσεις και τωρα κάνω σαν πρωταρης :S :Sηρθε η γκομενα σπιτι.ηταν κομμάτια απο τη δουλειά βέβαια.την έπιασε παρλαπιπα κανα δυωρο.όλο μιλαγε.κοιμόταν όρθια ταυτοχρονα :idiot:δεν μου έβγαινε να κάνω κινηση.κάποια στιγμή τη λυπηθηκα.της λεω οΚ να κοιμηθεις  και συ.οπότε σηκωνεται.την πάω ως το μηχανακι της.ξαναγυρναμε γιατι ξεχασε; την τσάντα της.της λεω φαινεσαι κομμάτια.αν θες κοιμησου εδω αλλα εντελώς διακριτικά.τελικά έφυγε.αντικρουομενα μηνύματα.απο τη μια έρχεται βραδυατικα ενω είναι κομμάτια, απο την άλλη όλο μιλάει και δεν χαλαρωνει.ξέρω γω.ξενερωσα παλι :S
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom