Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
φιλε ziggolo ξερω και γω ενα καλο μαγαζι αν σε ενδιαφερει.Ειναι το ''Montechristo" με πολυ καλα Milf που πληρωνουν αδρα για πιτσιρικους και ειναι διπλα απο αυτα που λεει ο πολυπειρος Vasos!Aπορω πως του ξεφυγε!

σορρυ παραλειψις μου...ευτυχως που υπαρχεις και συ lalakoukoulekidis! :2funny:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
οσοι ξερουν αυτα που ξερουν.... πως και τα γνωριζουν???
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
ευχαριστω πολυ παντως
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
sτο montechristo ειναι πολυ δυσκολο να μπεις ..ειναι vip k exei waiting list γαματα...
 

Επισκέπτης
sτο montechristo ειναι πολυ δυσκολο να μπεις ..ειναι vip k exei waiting list γαματα...

Kοιταξε, αν πει οτι ειναι φιλος του Vasos εχει περασει αερα και δεν θα χει κανενα προβλημα.Μην ξεχασω να πω οτι πρεπει να κραταει και ενα φραπεδακι στο χερι να καταλαβει οτι παει εκ μερους του.Βασικο αυτο!Με μενα παντως ειχε πιασει.....
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
Kοιταξε, αν πει οτι ειναι φιλος του Vasos εχει περασει αερα και δεν θα χει κανενα προβλημα.Μην ξεχασω να πω οτι πρεπει να κραταει και ενα φραπεδακι στο χερι να καταλαβει οτι παει εκ μερους του.Βασικο αυτο!Με μενα παντως ειχε πιασει.....
με τον φραπε στο χερι??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παίδες, εγώ θα ήθελα να μου πείτε μαγαζιά που συχνάζουν ... μουνάρες νυμφομανείς κάτω των 35 , οι οποίες τα σκάνε κι όλας για να τις πιτσιλίσουν.
Μαγαζί δηλαδή που πας , έρχεται η μουνάρα κάτων των 35 με κορμί μοντέλου και σε ρωτάει "πόσα θες ρε παίδαρε για να με σκίσεις;".

Μη μου πείτε ότι δεν υπάρχουν τέτοια μαγαζιά. Είναι εκατοντάδες, όλοι το ξέρουμε ...
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
Παίδες, εγώ θα ήθελα να μου πείτε μαγαζιά που συχνάζουν ... μουνάρες νυμφομανείς κάτω των 35 , οι οποίες τα σκάνε κι όλας για να τις πιτσιλίσουν.
Μαγαζί δηλαδή που πας , έρχεται η μουνάρα κάτων των 35 με κορμί μοντέλου και σε ρωτάει "πόσα θες ρε παίδαρε για να με σκίσεις;".

Μη μου πείτε ότι δεν υπάρχουν τέτοια μαγαζιά. Είναι εκατοντάδες, όλοι το ξέρουμε ...
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

jpap1974

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Το Σαμμι στην αρχή της Φυλής
Περίπου στο 20 νούμερο
:rockon: :rockon: :rockon:
Pantremene καλησπέρα. Στο συγκεκριμένο μαγαζί την Κυριακή 3 Μαίου ώρα 1.30, ήταν δεκάδες νεαροί, κυρίως αλλοδαποί, κάποιοι προχωρημένης ηλικίας Έλληνες που έμοιαζαν gay και 2 ώριμες κυρίες παρέα εκ των οποίων η μία συνοδευόταν. Αυτή είναι η συνηθισμένη κατάσταση στο μαγαζί ή απλώς έτυχε; Υπάρχουν κάποιες μέρες που είναι περισσότερες οι ώριμες κυρίες; Εάν ναι, τι ώρα περίπου;


Ευχαριστώ εκ των προτέρων,



JON PAP
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
geia sas paidia.thelo na gino zigolo.mporei na me pei kapoios pos mporo na gino?an thelei kapoios as me steilei mail sto padelveccio@yahoo.gr h as steilei edo.sas euxaristo poly.

νομίζω ότι για αρχή πρέπει να μελετήσεις το τραγούδι της Παπαρίζου ''Έρωτα πουλάς, τάζεις γη κι ουρανό... πού την έχεις την καρδιά ζιγκολό;;;''
 

zigolo_13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν θες να ξεκινήσεις τα citytours μπορώ να σε βοηθήσω
για ποσα λεφτα μιλαμε ???...ειμαι αθλητης, 1,80 πολυ γυμνασμενος 19 χρονων οχι χαπια και μαλακιες, καφε-πρασινα ματια.. απλα γουσταρω να μαζεψω πολλα λεφτα σε λιγο καιρο...δεν εχω ξανακανει ζιγκολίκι αλλα με καμια μεγαλη κυρια να το δοκιμαζα...για στειλε αν ξερεις κατι



edit giorgospapa: διορθωση greeklish..
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
για ποσα λεφτα μιλαμε ???...ειμαι αθλητης, 1,80 πολυ γυμνασμενος 19 χρονων οχι χαπια και μαλακιες, καφε-πρασινα ματια.. απλα γουσταρω να μαζεψω πολλα λεφτα σε λιγο καιρο...δεν εχω ξανακανει ζιγκολίκι αλλα με καμια μεγαλη κυρια να το δοκιμαζα...για στειλε αν ξερεις κατι





edit giorgospapa: διορθωση greeklish..

Ασε ρε φιλαρακι... θες πολλα λεφτα σε λιγο χρονο...περνιεσαι για ξυπνατζης??? αν οντως θες ετσι πολλα λεφτα σε χρονο dt αντε να σου κανουν το κουλουρακι σου 500ΕΥΡΩ κερμα σε πιατσες της Αθήνας.
αλλιως αστο... μην κοιμασαι ξεσκεπαστος το βραδυ και λες τετοιες μαλακιες!! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :idiot: :idiot: :idiot:
αντε... νατε γιατι γεμισαμε με ξυπνατζηδες και μικρα σαπακια  :shit: :shit: που θελουν να πιασουν την καλη με την μια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom