Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
εχει πουρα..... εσυ ποια ξερεις?? γενικως...
 

Επισκέπτης
πεταει μια μαλακια κ καλα σαν να πω εγω το ακρωτηρι ας πουμε στην παραλιακη ασεχτο δηλ κ μετα σε ξαναρωταει παλι,καμια πλεροφορια παντως μπααααααα μονο ερωτησεις :idiot:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
πεταει μια μαλακια κ καλα σαν να πω εγω το ακρωτηρι ας πουμε στην παραλιακη ασεχτο δηλ κ μετα σε ξαναρωταει παλι,καμια πλεροφορια παντως μπααααααα μονο ερωτησεις :idiot:
Ετσί μπράβο παιδί μου.
Μην ανοίγεσαι εύκολα
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
που ειναι αυτα??????????????

χαριλαου τρικουπη και φαναριωτων γωνια ειναι το πρωτο και το δευτερο ευρισκεται στην πλατεια μαβιλη κοντα,διδοτου και σατωβριανδρου.
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
και τι παιζει εκει??? :think: :think:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
πεταει μια μαλακια κ καλα σαν να πω εγω το ακρωτηρι ας πουμε στην παραλιακη ασεχτο δηλ κ μετα σε ξαναρωταει παλι,καμια πλεροφορια παντως μπααααααα μονο ερωτησεις :idiot:

αχ...τί βιαστικο αγορι που εισαι...ασε τον ανθρωπο να εκφραστει ελευθερα γαιδουρι ε γαιδουρι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
και τι παιζει εκει??? :think: :think:

παιζει κονσομα απο γιαγιουδια ή αλλιως granny(μολις μπεις μεσα την πρωτη που θα σε πλησιασει θα την αποκαλεσεις granny,ειναι πολυ τρεντυ..ακου που σου λεω...),καθεσαι στο μπαρ που λες,και σου σκαει μυτη το πρωτο γιαγιοπορνο!σου λεει συνηθως τα κλασσικα και μη εξαιρετεα...ποσο χρονωνε εισαι(αμα η γκραννυ ειναι και λιγο μαγκιορα),απο που μας ηρθες νεοφρουτε και κατι τετοια,αλλα εσυ μην ψαρωνεις με τιποτα..βουρ στο στοχο σου!εχω βγαλει εκει απο γιαγιαδες μεχρι σουρλβεικη ανορεξια!παντως ειναι καλα,αξιζει την προσπαθεια.Το μονο κακο ειναι η κακη ποιοτητα φωτισμου που την εκμεταλλευονται τα μιλφιδια και ξεκλεβουν χρονια απο πανω τους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom