Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
παιζει κονσομα απο γιαγιουδια ή αλλιως granny(μολις μπεις μεσα την πρωτη που θα σε πλησιασει θα την αποκαλεσεις granny,ειναι πολυ τρεντυ..ακου που σου λεω...),καθεσαι στο μπαρ που λες,και σου σκαει μυτη το πρωτο γιαγιοπορνο!σου λεει συνηθως τα κλασσικα και μη εξαιρετεα...ποσο χρονωνε εισαι(αμα η γκραννυ ειναι και λιγο μαγκιορα),απο που μας ηρθες νεοφρουτε και κατι τετοια,αλλα εσυ μην ψαρωνεις με τιποτα..βουρ στο στοχο σου!εχω βγαλει εκει απο γιαγιαδες μεχρι σουρλβεικη ανορεξια!παντως ειναι καλα,αξιζει την προσπαθεια.Το μονο κακο ειναι η κακη ποιοτητα φωτισμου που την εκμεταλλευονται τα μιλφιδια και ξεκλεβουν χρονια απο πανω τους..
σοβαρα μιλας??? η πλακα κανεις??
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Μια ερώτηση;
Εσυ είσαι ζιγκολο ή εκπαιδεύσαι για ζιγκολο και θέλεις να κάνεις την πρακτική σου;
Για να ξέρουμε που θα σε στείλουμε.
στειλτε με όπου θελετε, ειμαι αμεσα προσαρμοσιμος..
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
773
Like
0
Πόντοι
6
Δεν υπαρχει κατι τετοιο οργανωμενα στην Αθηνα. Ειδικα αν ψαχνει και για ωριμες γυναικες... ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
Μια ερώτηση;
Εσυ είσαι ζιγκολο ή εκπαιδεύσαι για ζιγκολο και θέλεις να κάνεις την πρακτική σου;
Για να ξέρουμε που θα σε στείλουμε.

Και του λες για Σαμι με τη μια;  :2funny:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
Μια ερώτηση;
Εσυ είσαι ζιγκολο ή εκπαιδεύσαι για ζιγκολο και θέλεις να κάνεις την πρακτική σου;
Για να ξέρουμε που θα σε στείλουμε.
  θελω να δοκιμασω μια φορα... εχω ακουσει οτι εχει καλα λεφτα
 

Επισκέπτης
παλι καλα που ο βασος ειναι πιο εξυπνος απο εμενα  :boobies: :boobies: :boobies:

ωραιος
 

aplos2

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
362
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
5.760
ζιγκολο αν κανεις κ κανα σιτυ τουρ εκει να δεις λεφτααααα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
  θελω να δοκιμασω μια φορα... εχω ακουσει οτι εχει καλα λεφτα

σαφως και εχει καλα λεφτα,αφου θα πηγαινεις με μεγαλες κυριες που το συνηθεστερο βιτσιο τους ειναι το golden shower.
 

Επισκέπτης
φιλε ziggolo ξερω και γω ενα καλο μαγαζι αν σε ενδιαφερει.Ειναι το ''Montechristo" με πολυ καλα Milf που πληρωνουν αδρα για πιτσιρικους και ειναι διπλα απο αυτα που λεει ο πολυπειρος Vasos!Aπορω πως του ξεφυγε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom