Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Πάντως εκεί μέσα παίζονται πολύ καλτ σκηνικά...
Τις προάλλες που είχα πάει, ήταν ένα ζευγάρι σε ένα τραπέζι το οποίο
είχε κατεβάσει ένα μπουκάλι Ουίσκι... Η γυναίκα φαινόταν ότι  :zombie:
Κάποια στιγμή καθώς καθόμαστε στη μπάρα και καυλαντίζουμε μας δροσίζουν το σβέρκο παγάκια  :o :o :o
Γυρνάμε πίσω και τι να δούμε... Αυτή τάβλα και το τραπέζι αναποδογυριμένο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Πάντως εκεί μέσα παίζονται πολύ καλτ σκηνικά...
Τις προάλλες που είχα πάει, ήταν ένα ζευγάρι σε ένα τραπέζι το οποίο
είχε κατεβάσει ένα μπουκάλι Ουίσκι... Η γυναίκα φαινόταν ότι  :zombie:
Κάποια στιγμή καθώς καθόμαστε στη μπάρα και καυλαντίζουμε μας δροσίζουν το σβέρκο παγάκια  :o :o :o
Γυρνάμε πίσω και τι να δούμε... Αυτή τάβλα και το τραπέζι αναποδογυριμένο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γουσταραω καλτ σκηνικα
:wanker: :wanker: :wanker:
 

mr.garnitoura

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Hello απο τον νεο....
Λοιπον....υπαρχει ενα στην πετρου ραλλη στην νικαια....422 νουμερο..after by ria...εκει ειναι να σκασεις μετα απο κλαμπαρα σαββατοβραδο κ να μπεις χαλαρος...θα σε κοιταν στραβα ολοι γτ δεν θα σε ξερουν μην αγχωνεστε...δειξτε οτι πηγατε για καμια πιτσιρικα κ ολο κ καποιαθα σκασει...συνηθως σκανε οι ιδιες σε ολους.....κατι χοντρες 45....
Ομως εχει κ αλλες π πανε κ ειναι μπομπα κ αν δουν οτι δινεται ακυρα σε φολες κ ειστε σοβαροι κ οχι καραγκιοζηδες θα σας προτιμησουν.....
Προσοχη....παιζουν πολλα ματια τριγυρω....
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
ψηνομαι να σταματησω για ενα ποτο καθως θα γυρναω απο τη βραδινη μου εξοδο σημερα , μονος να μπω και αν παιξει κανα μιλφονι να το φορτωσω (Ενσταση-πατησιων)
 

purgiwths

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.. δεν με ενδιαφερει να μαθω λοιπα μαγαζια και τετοια παντου γινεται παιχνιδι εχω γνωρισει μιλφ σε μετρο λεωφορειο η καφε.. αυτο πουνθελω να μαθω ειναι πως και που θα μπορουσα να πηγαινω με τηλ.. καπου θα υπαρχει ενας κλειστος κυκλος καταλαβαινετε τι εννοω αυτος που ξερει ας επικοινωνησει.. ειχα ασχοληθει λιγο αλλα δεν καταφερα να βρω ακρη.. περιμενω μηνυμα .. γαμηστε αδερφια τις μιλφαρες .. πηγαινετε μια γραμμη του μετρο πανω κατω να δειτε τι μουνι παιζει σε κερνανε
 

ΤΑΚΑΜΑΜ

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
95
Like
2
Πόντοι
0
εγω παντως ειμαι ανεξαρτητος 24 ετων ωραιο κορμι και καυλι σιδερενιο!Καρφωνω και γυναικες κι αγορακια με το αναλογο αντιτιμο και στην τελικη ειμαι κι εχεμυθος!Αν θελει καποιος-α να με απολαυσει να επικοινωνησει μαζι μου στο mail  bethack2017@gmail.com    Αυτα απο μενα
 

pipaVarkiza

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2018
Μηνύματα
62
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα στους μαγκες κ εδω ;)
θα με ενδιεφερε σε επαγγελματικο επιπεδο συνεργασια
με καποιον νταβα να με προωθει κ να κραταει εκεινος τα χρηματα
εγω δε τα χρειαζωμαι το κανω για λογους προσωπικους οπως κ ικανοποιησης αρσενικων πασης φυσεως.... λογο κρισης κτλ ... χομπυ πειτε το οπως θελετε... ;)
μονο σοβαρα ατομα για νορμαλ υγειη συνεργασια..
περιμενω τα μηνυματα σας κ τις προτασεις σας
φιλακια πολλα ;)))
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom