Νέα

Clubs για ζιγκολό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas_greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 57K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Όσον αφορά το επιτόκιο καμία σχέση. Μπορεί να ψωνίσεις γιατί έχει μέσα και πιο μεγάλες φιλελεύθερες ηλικίες ροκιάς που είναι πιο ανοιχτές σε γνωριμίες. Αλλά καμία σχέση. Μια φορά είχα πάει με ένα μιλφ εκεί πορνίδιο από τα λίγα, και το δαχτύλωνα με τρόπο όταν καθόμασταν στα έξω τραπεζάκια... Αχ αναμνήσεις
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Όσον αφορά το θέμα του ζιγκολό. Όταν ήμουν 18 άραζα με έναν φίλο σε μια πλατεία σε κοντινή περιοχή από τη δικιά μου. Πλησίασε ένας τύπος, λίγο φωτιά, λίγο το μπίρι μπίρι που κυνήγαγε, μου πετάει την πρόταση για να γίνω ζιγκολό.
Μέσα στις καύλες της ηλικίας εγώ, γελάγανε και τα αρχίδια μου. Και άρχισα να ρωτάω. Μου λέει ότι αυτές που έχει δεν πληρώνουν με τη φορά. Αλλά κάνουν δωράκια. Δηλαδή μπορεί να την πηδήξεις χ φορές και να μη σου δώσει κασέρι. Και ξαφνικά να σου κάνει δωράκι ένα αυτοκινητάκι. η κανα ρολόι και ίσως άλλες φορές μετρητά. Είχα ψηθεί όσο δεν πήγαινε. Με τα πολλά κάνω και στο τέλος την πιο ηλίθια αλλά και λογική ερώτηση που θα είχε κάποιος την απορία να του λυθεί.
Παραπέμπω διάλογο:

Εγώ: Και είναι καλές γκόμενες αυτές?
Αυτός: Αν ήταν καλές ρε φίλε, δε θα σε πληρώναμε για να τις πηδήξεις.
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
Εγώ: Και είναι καλές γκόμενες αυτές?
Αυτός: Αν ήταν καλές ρε φίλε, δε θα σε πληρώναμε για να τις πηδήξεις.
προφανως... αλλα πρεπει να το χει καποιος που θα ξεκινησει κατι τετοιο..να είναι και λιγο milfo-grannακιας!
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Ότι δεν έχεις είναι αυτό που σου λείπει. Όταν ήμουν πιτσιρικάς ήθελα τα μιλφ. Τώρα που μεγάλωσα και έφαγα κάμποσα μιλφ, θέλω τινς πια και με τα χίλια !!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.149
Like
11.628
Πόντοι
2.606
προφανως... αλλα πρεπει να το χει καποιος που θα ξεκινησει κατι τετοιο..να είναι και λιγο milfo-grannακιας!

μονο ενας σκληροπυρηνικος χυστης τυπου γκριντκορεφακερ θα τα καταφερνε καλα  :2funny:
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
Παλικάρια και Δεσποινίδες καλησπέρα,

ξέρω γενικά κάποια μαγαζιά στην Αθήνα που "εμείς" πάμε και "ψαρεύουμε" γυναίκες , ίσως ώριμες ίσως μικρές.

2 που ξέρω είναι το ένα στα κάτω πατήσια και το άλλο στην ν.σμύρνη.

Ξέρετε κάποιο άλλο; Είμαι ψιλό καινούριος στο θέμα (κοντά 2 χρόνια) και δεν ξέρω άλλα μέρη.

Σας ευχαριστώ.
πρεπει να γινοταν παιχνιδι και στον ανδρονικο που ειναι καπου χαλανδρι προς αγια παρασκευη. δεν ξερω τι γινεται τωρα!

χαριλαου τρικουπη και φαναριωτων γωνια ειναι το πρωτο και το δευτερο ευρισκεται στην πλατεια μαβιλη κοντα,διδοτου και σατωβριανδρου.
οχι και πλατεια μαβιλη η διδοτου και σατωβριανδου. ασε που αυτοι οι δυο δρομοι δεν συναντιουνται πουθενα!
 

enasmagas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2015
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ανδρονικος παιζει και σημερα αλλα ειναι μια κατασταση που εχει οτι θες απο κυριλεδες παρεες που πανε για ποτε μεχρι ζιγκολο και γριες-γκομενες που ψαχνονται.
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
305
Like
190
Πόντοι
1
an βαλω αγγελια παιζει να εχω ανταποκριση απο μιλφαρες σε απογνωση ή αυτα γινονται μονο μεσω γνωριμιων;
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
an βαλω αγγελια παιζει να εχω ανταποκριση απο μιλφαρες σε απογνωση ή αυτα γινονται μονο μεσω γνωριμιων;

πιο πιθανο ειναι να εχεις ανταποκριση απο γερους και γριες ανω των 60 παρα μιλφαρες οπως τις εχουμε στο μυαλο μας :)
 

nostre999

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2015
Μηνύματα
965
Like
0
Πόντοι
6
Παλια το συντομοτερο ανεκδοτο ηταν ο '' Αλβανος τουριστας '' καθως τοτε δεν υπηρχε περιπτωση,να ερθει Αλβανος στην χωρα για τουρισμο. Οι καιροι αλλαξαν και τωρα ερχονται και για τουρισμο οποτε το ανεκδοτο ακυρωθηκε.
Το νεο πιο συντομο ανεκδοτο ειναι '' Ζιγκολο στην Ελλαδα '' και κρινοντας απο τις νεες γενιες τους αγαπουληδες και την σεξουαλικη πεινα το ανεκδοτο αυτο θα διαιωνιστει για πολλες δεκαετιες ακομα ισως και αιωνες.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
8
Like
2.517
Πόντοι
506
στον ανδρονικο οντως παιζουν πολλα μιλφ.εθνικης αντιστασεως ειναι στο χαλανδρι για καποιον που ρωτησε πιο πριν.το θεα εκει ειναι πως ξεχωρίζεις τα μιλφ που ψαχνονται απο τα μιλφ που απλα βγηκαν για ποτο  :think:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.813
Like
20.716
Πόντοι
5.006
στον ανδρονικο οντως παιζουν πολλα μιλφ.εθνικης αντιστασεως ειναι στο χαλανδρι για καποιον που ρωτησε πιο πριν.το θεα εκει ειναι πως ξεχωρίζεις τα μιλφ που ψαχνονται απο τα μιλφ που απλα βγηκαν για ποτο  :think:
εχουν ταμπελακι στο κουτελο  :grin:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μύστες πάντως το Ένσταση club καλά κρατεί και
σκέφτομαι κάποιο ερχόμενο Σάββατο
να το επισκεφθώ... μιας που το μιλφ-γκιλφ
πάει σύννεφο!  :sunglasses:
 

dimitrissot

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2015
Μηνύματα
20
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες νεος εδω αλλα διαβαζω 2-3 χρονακια .νεος σε ηλικια 23 ετων μ αρεσουν γενικα οι μεγαλες(εχω αυτο το βιτσιο να το πω) πειτε μου που πραγματικα παιζουν ετσι μεγαλες σε ποια μαγαζια γιατι το ποστ ειναι λιγο παλιο μην παω πουθενα και γινω και ρεζιλι
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
8
Like
2.517
Πόντοι
506
Μύστες πάντως το Ένσταση club καλά κρατεί και
σκέφτομαι κάποιο ερχόμενο Σάββατο
να το επισκεφθώ... μιας που το μιλφ-γκιλφ
πάει σύννεφο!  :sunglasses:
δεν χρειαζετε να σου πω με ποιον θα πας εκει :dancing:
:wanker:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
καλησπερα παιδες νεος εδω αλλα διαβαζω 2-3 χρονακια .νεος σε ηλικια 23 ετων μ αρεσουν γενικα οι μεγαλες(εχω αυτο το βιτσιο να το πω) πειτε μου που πραγματικα παιζουν ετσι μεγαλες σε ποια μαγαζια γιατι το ποστ ειναι λιγο παλιο μην παω πουθενα και γινω και ρεζιλι

τύπε σου έστειλα πμ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom