Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

G@ulomouno

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι ρε φιλάρα πέρασα προχτές από travelia και επιτέλους το είδα και άνοιξε  :dancing: :2funny:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Τι έγινε με την Ανατολή; Βελτιώθηκε όπως λέγατε εδώ; Έχει πάει 17 Οκτώβρη...
 

Επισκέπτης
Πηγα την Κυριακη των εκλογων. Απογοητευση. Οι γυναικες πολυ λιγες και απο την βαρεμαρα τους μιλουσαν η μια στην αλλη αδιαφοροντας για τους λιγους πελατες.Εφυγα χωρις καν να τελειωσω το ποτο μου.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πηγα την Κυριακη των εκλογων. Απογοητευση. Οι γυναικες πολυ λιγες και απο την βαρεμαρα τους μιλουσαν η μια στην αλλη αδιαφοροντας για τους λιγους πελατες.Εφυγα χωρις καν να τελειωσω το ποτο μου.

μηπως βιαστηκες????????
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Πηγα την Κυριακη των εκλογων. Απογοητευση. Οι γυναικες πολυ λιγες και απο την βαρεμαρα τους μιλουσαν η μια στην αλλη αδιαφοροντας για τους λιγους πελατες.Εφυγα χωρις καν να τελειωσω το ποτο μου.

Μάλλον ήταν στις εκλογικές τους περιφέρειες (Κισινάου, Κιέβου, Μινσκ, Τιράνων, Βλαδιβοστόκ) για το εκλογικό τους δικαίωμα!
 

Επισκέπτης
Και το ονομα αυτης Αννα. Ρωσσιδακι 1,70μ, μελαχροινο με καλες αναλογιες. Μου προτεινε μονη της καυλο-χορο στο παταρι με 50 ευρω. Να'ναι καλα.Μετα κοιμηθηκα σαν πουλακι !
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Γενικοτερα η αποψη σας για αυτο το μαγαζι ? Θελουμε να πάμε με καποια παρεα για το μπατσελορ ενος φίλου. Πειτε μας για καμια καλή κοπέλα. Αν παμε ποιες να φωναξουμε ?
Εννοειτε οτι θέλουμε φραπεδάκι.
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε για την πληροφορία Vaso, καποιος μου ειπε και για κάποιες αλλες... Αν θυμαμαι καλα μια Σαμπρινα , για μια Νικολ, και για κάποια ξανθια ψηλή... Ποια ειναι η αποψη σου για αυτές μιας και χαρακτηριζεσαι ειδήμων ?

Σε ρωτάω γιατι υπολογίζουμε να ειμαστε έκει γύρω στα 10 ατομα. Ευχαριστώ και πάλι
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
μετα το babylon περασα απεναντι και μπηκα ανατολη(ειχα παει πριν 3 βδομαδες και ειχα ψιλοξενερωσει με την ιρινα(πρωην σαμπρινα της πειραιως) και εχω να σας πω τα ακολουθα............1)ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ(τρελλα βυζομπαλα που στο παταρακι τα χυνεις με ισπανικη ή με handjob δικο της!!!!!!!!!)δουλευε πειραιως και αυτη οπως και αρκετες απο εκει μεσα.... 2)νταρια(οχι της λελας-ψηλη νταρντανα με βυζους μπομπα και λιγα stitches στο προσωπο(δουλευε και αυτη πειραιως) 3)κατια(ξανθια ψιλομετρια γενικα,κατι μου θυμισε αλλα δεν ξερω τι!) 4)λαουρα(μπαζοοο!!!) 5)ναταλια(πανεμορφο μωρο,ψηλο αδυνατο μελαχροινο με μικρο βυζι 6) μελισσα(τρελο μωρο,τουμπανο βυζι μιγαδακι ειναι τωρα απο που?δεν ξερω,μου εδωσε την εντυπωση οτι παταρακι παιζει καλα! ;)7)κατερινα(ξανθο μουνι βυζι μεγαλο,καποιος ειπε απο εδω μεσα οτι παιζει φραπε πανω!) 8)πεγκυ(η ξανθουλα με τα ομορφα ματακια και το καρε ξανθο μαλλακι,μικρο βυζακι που δουλευε μεχρι προτινος μεγαλο αφρο) 9)ζενια(μια ξανθια ψηλη νομιζω οχι κατι το ιδιαιτερο) 10)11)12) τζουλια,μισελ,ναομι(οι 3 μαυρουλες με καλυτερη την ναομι φραπα με 10 γιουρια κατω οχι στο παταρι!).Ειδα και το show της αλεξανδρας(αυτη που μπαινει για μιση ωρα και μετα φευγει μαζι με τον σωματαρα που κανει το show).13)Επισης επαιζε ενα τρελο ξανθο μπαζο χοντρη με αηδιαστικο tatoo!!!!.14)Μια ακομη ξανθια με tatoo γαματα στην πλατη και στους γοφους γενικοτερα καλουτσικο μουνακι(δεν συγκρατησα ονομα!).15)Επισης ενα αλλο ωραιο μωρο σε στυλ ναταλιας...ψηλη μελαχροινη με μικρο βυζι μου εκανε κλικ για φραπε αλλα προτιμησα εμμανουελα!!!!!!!16)17)Κατα τα αλλα οι 2 μελαχροινες κοντες(η αννα-φραπεδιαρα και η αλλη δεν ξερω το ονομα της),18)η αντζελα η μπουρουχα και βλαμμενη συναμα απο το λιντο,19)ενα αλλο μιγαδακι στυλ μελισσα αλλα μπουρουχακι τρελο μου εκανε κλικ για φραπογαλο αλλα ειπα οχι...20)η θειτσα απο το λιντο η βραζιλιανα(νομιζω πατριτσια την ελεγαν)21)το κινεζορωσακι-πρωην λιντο,κοντουλα με γεματο κωλαρακι(μηπως ειναι η βικτωρια ropalofore)?22)sabrina(ψηλη αδυνατη στεκα χαλι μαυρο! 23)irina(η σαμπρινα της πειραιως γνωστη και μη εξαιρετεα!)και κανα 2-3 ακομη που δεν ασχοληθηκα!!!!!!!!!! :grin: :grin:.ψιλομετρια τα πραγματα και εκει αλλα καλυτερα απο το αισχρο babylon!!!!!!!παντως πατε μια να τσεκαρετε και εσεις babylon για να το μαυρισουμε ολοι μαζι!!!!!!!!!!!! >:( >:(
ʼπαιχτος... σκέψου να σου άρεσε κιόλας το μαγαζί... τι ρεπορτάζ θάγραφες!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
H emmanuela του "ανατολη" ειναι η melanie του "baby o πειραιως"?και επισης αυτη η christine(baby o) που την εχουν και στο σαιτ φωτο ειναι εκει και τι παιζει?Τελος στο σαιτ(του baby o pali) στο video clip νο2 ποια μουναρα ειναι αυτη η μελαχροινη με τα 2 τεραστια τατοο στα μπρατσα?
 

KOSTADINOS

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη τριτη βραδυ , πραγματι η Εμμανουελα τα δινει ολα ! τωρα ηταν Τριτη και ο κοσμος λιγος δεν ξερω, αλλα εγω το ευχαριστιθηκα.( Μου τα εβγαλε ολα εξω φραπα και αναμεσα στα βυζια) Την προτεινω! 
  Ερωτηση μια χοντρη ξανθια  με μεγαλα βυζια που συνηθως φοραει ενα μαυρο  φορεμα τι παιζει?
 

Επισκέπτης
...Ειδα και το show της αλεξανδρας(αυτη που μπαινει για μιση ωρα και μετα φευγει μαζι με τον σωματαρα που κανει το show)....

Τωρα αυτο το ζευγαρακι κατεληξε στο gold, αφου εκανε και ενα περασμα απο lido.

Aμα σας πω πως αυτη την γκομενα την θεωρω την πιο μουναρα της νυκτας θα με πιστεψετε ?

Δστυχως, χορευει, τελειωνει, παιρνει τον 2μετρο φουσκωτο της και φευγει.... :'(
 

snart1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Hello

Ρε παιδιά φωτογραφίες απο κινητό δεν έχετε?
Ανεβαστε τις κοπέλες για να ξερουμε για πια μιλάμε!!
Επίσης ποιος θα μας κανει ενα σωστό review για καθε μια τους.. τι κανει και μεχρι που (φραπε, μισιγα, vizit κλπ)
ετσι ωστε να ξέρουμε ποια αξιζει και πια οχι..
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Βρε καλώς τονε! Αν υποθέσουμε ότι εγώ προσωπικά έχω πολλές φωτογραφίες από κινητό και τηλέφωνα, πες μου κάτι. Γιατί να στα δώσω; Γιατί να βγάλω τις κοπέλλες φόρα παρτίδα σε ένα σάιτ χωρίς την συγκατάθεση τους;

Επίσης λυπάμαι πολύ εκ μέρους των συναδέλφων που δεν βρίσκεις τα review εδώ σωστά. Γράψε μας σε παρακαλώ ένα δείγμα για να ξέρουμε να γράφουμε κι εμείς.

Α!! και κάτι άλλο. αποφάσισε πως γράφεται το ποιός-ποιά-ποιό. Με οι ή με ι;

ʼντε γειά!!!
 

snart1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Xmmm.. Εχεις δίκιο δεν το σκέφτηκα έτσι... ( :jerking:)
Φυσικά υπαρχουν και τα προσωπικα δεδομένα...

Απλα ειδα ποιο πριν ενα μήνυμα για καποιες κοπελες... Και σκέφτηκα οτί καλό θα ήταν να γνωρίζουμε απο τις εμπειρίες μας τι αξίζει...
Ετσι κι λλιως μας τρώνε που μας τα τρώνε μη τα δίνουμε και σε ασχετες  ;)

Studian Μη κρατας κακία φίλε..
(ειμαι νεος εδώ μέσα. Θα ειμαι προσεκτικότερος στο μελλον. Αν προσβαλα κάποιον/ους συγνώμη Οκ?)



 

KOSTADINOS

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα μια Νικολ Ρουμανα μελαχρινη ξερει κανεις κατι ?
        Τhanks
 

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κωνσταντινε, ειχα παει ανατολή αρχες της εβδομαδας και ηταν εκει.
Την είχα γνωρίσει πριν κανενα μήνα. Σκληρο καρυδι η ΝΙκολ αλλα ομορφη και εκφυλη. Ποια ειναι η άποψη σου για αυτή? Ειχες μαζί της καμια καλη εμπειρία ?
 

KOSTADINOS

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα τη Παρασκευη και δεν ηταν εκει , και ετσι δεν μπορεσα να μαθω πολλες λεπτομερειες. Τωρα εαν θες να μαθεις για χορο και γενικα τι παιζει δεν ξερω ειναι η μοναδικη απο τις ωραιες που εχει το μαγαζι που δεν εχω παρει!
 

Επισκέπτης
Πηγα τη Παρασκευη και δεν ηταν εκει , και ετσι δεν μπορεσα να μαθω πολλες λεπτομερειες. Τωρα εαν θες να μαθεις για χορο και γενικα τι παιζει δεν ξερω ειναι η μοναδικη απο τις ωραιες που εχει το μαγαζι που δεν εχω παρει!

πηγα εγω το σαββατο και ηταν εκει,αλλα ελειπε το αστερι μου........ειχε ρεπο!!!!!!!!!!!!!τεσπα......παντως οι πριβε χοροι ξεσκεπαστοι σταματησαν .....δεν ξερω ομως αν ισχυει για ολες
ελπιζω να μου απαντησει καποιος για το αστερι μου,αν συνεχιζει ή σταματησε την αξιολογη εργασια της.....εχει 2 mm μεσα στο ονομα της....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom