Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
φραπεδια στυλ μαρινας,μαριας,angel και δεν συμμαζευεται?
Φιλε vasso να σου πω κατι.Παλιοτερα πηγαινα συχνα σε στριπ αλλα τον τελευταιο χρονο το χω κοψει.Τη Πεμπτη που πέρασε ειπα να παω με 2 φιλαρακια στο Baby-gold να δουμε και Μαρινα και Ειντζελ με τους περιβοητους φραπεδες.Καλα ρε παιδια ειστε καλα???Αυτα ειναι για τρελλα στερημενα ατομα.Δινετε 50 ευρω για μια μαλακια και για να λερωθειτε κιολας??Η γκομενες δεν κανουν σχεδον καθολου χορο και απλα στον παιζουν.Εγω οπως τα γραφετε νομιζα οτι σου χορευουν κανα τεταρτακι και μετα στον παιζουν.Καλα πως τη βρισκετε με αυτο?Μπορω να πω ξενερωσα πολυ αγρια και το θεωρω πολυ καταντια 50 ευρω για μαλακια μονο!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε vasso να σου πω κατι.Παλιοτερα πηγαινα συχνα σε στριπ αλλα τον τελευταιο χρονο το χω κοψει.Τη Πεμπτη που πέρασε ειπα να παω με 2 φιλαρακια στο Baby-gold να δουμε και Μαρινα και Ειντζελ με τους περιβοητους φραπεδες.Καλα ρε παιδια ειστε καλα???Αυτα ειναι για τρελλα στερημενα ατομα.Δινετε 50 ευρω για μια μαλακια και για να λερωθειτε κιολας??Η γκομενες δεν κανουν σχεδον καθολου χορο και απλα στον παιζουν.Εγω οπως τα γραφετε νομιζα οτι σου χορευουν κανα τεταρτακι και μετα στον παιζουν.Καλα πως τη βρισκετε με αυτο?Μπορω να πω ξενερωσα πολυ αγρια και το θεωρω πολυ καταντια 50 ευρω για μαλακια μονο!!!

προσωπικα, ποτε δε θα εδινα 50 ευρω για μια μαλακια αλλα επισης ποτε δε θα εκρινα την καυλα του αλλου να το κανει αυτο. οπως τη βρισκει ο καθενας..
 

gatos19811981

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
407
Like
7
Πόντοι
1
Απο αυτή την άποψη δεν έχεις άδικο για μαλακεία 50 Ευρώ. Εξάλλου αυτό όπως είπαμε και το ξαναλέμε είναι στο προσωπικό γούστο του καθενός τι θέλει να κάνει. Και όπως ξέρεις πολύ καλά είναι άλλη φάση τα στριπτιζάδικα... Τώρα για την 'Μαρίνα' και την 'Εϊντζελ' είναι φραπεδιάρες και αν τις πάρεις με 50 Ε σου κάνουν κατευθείαν 'φραπέ'. Δυστυχώς για να σου κάνουν και χορό πιο πρίν απο τον 'φραπέ' πάει έξτρα ως ξεχωριστός χορός.
Ρε παιδιά νομιζα πως ειναι δεδομενο οτι πρωτα γινεται χορός και μετα πεφτει ο φραπες.Δεν πηγαινε το μυαλο μου οτι ειναι απευθειας φραπες.
Τελοσπαντων το θεωρω εντελως ξενερα.Απλα μας πιανουν μαλακες οι στριπτιτζουδες.Εκει που θα καναν ποση ωρα χορο για να παρουν 5 καρτουλες τις παιρνουν γρηγορα και χωρις κοπο.Την πάτησα αλλα δεν προκειται ξανα.Απλα μην τις καλομαθουμε και στο τελος και να θελει καποιος να απολαυσει μερικους χορους,δε θα μπορει.Πολυ ξενερα 50 ευρω μια μαλακια και μια βρωμικη μπλουζα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Πρέπει να καταλάβουν τα κορίτσια πού ήρθαν. Το όνομα 'Ανατολή' είναι βαρύ, και πρέπει να πάρουν πρέφα πού πήγαν να δουλέψουν  :)

ειναι πολυ βαρυ οντως το ονομα "ανατολη"......σαν του θρυλου.... :) :)
 

Citizent Nick

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
λοιπόν παίδες εγώ πήγα χθες και έμεινα πολύ ευχαριστημένος!!ο χορός είναι παρα πολύ ωραίος και τα γκαρσόνια εξυπηρετικά!!είχε παρα πολλές κοπέλες και οι περισσότερες ήταν αρκετά όμορφες...απλός χορός 10 euro και πριβέ 50 euro και αν πεις ότι δεν έχεις λεφτά στο αφήνουν 40(επειδή είναι αρχή ακόμα)...Εξαιρετική η νικόλ από την ρουμανια(έχει αδυνατίσει και είναι κουκλάρα και "καυλιαρα")αλλα γενικά μακριά από τις μαύρες γιατί λένε μπαρούφες...ήταν και ένα φοβερό ξανθό μουνί αλλα δεν την πήρα γιατί δεν είχα λεφτά...γενικά έμεινα ευχαριστημένος
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ρε συμπολεμιστες ξερει μηπως που ειναι,αν ειναι πουθενα η μαρινα της παλιας ανατολης?ξερω τσιμπιμενη ερωτηση,εκτος υλης,αλλα οι δυνατοι λυτες του φορουμ παντοτε μεντυπωσιαζουν
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε μαγκες να ρωτησω κατι?στο παταρι που γινεται παιχνιδι υπαρχει παλι ο μπαστακας σερβιτορος που τσεκαρει το χωρο,γιατι αν υπαρχει δεν προκειται να παταω συχνα εκει!!!!!μου τη δινει στα νευρα,οπως και σε πολλυς αλλους φανταζομαι>!τι διαολο?θα σκοτωσουμε τη γκομενα?γαμω την ελλαδα μου ρε πουστη!!!!!!!!
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
my 2 cents...

Πήγα αυτή τη βδομάδα στο άσχετο και σε εντελώς κουλή ώρα (Δευτερα προς Τρίτη, 3πμ) με σκοπό να πετύχω μια γκόμενα που γνώρισα το καλοκαίρι σε νησί η οποία  δούλευε σε ένα από τα τοπ 5 μαγαζιά της Αθήνας και τελικά πήρε 'μεταγραφή' στο Ανατολή (βέβαια είχε ρεπό τη Δευτέρα και σαν μαλάκας δεν έστειλα sms να το σιγουρέψω αλλά τεσπα) ...

Λοιπόν οι άνθρωποι σαφώς κάνουν μια προσπάθεια. Ο χώρος προσεγμένος με καλή διαρρύθμιση γύρω από την πίστα. Το staff είναι υπέρ το δέον ευγενικό (αν και σε στιγμές κουραστικό, ειδικά αν δε σε ενδιαφέρουν κολλητηλίκια με γκαρσόνια). Για να απαντήσω στην ερώτηση του Βάσου, τη Δευτέρα τουλάχιστον ΔΕΝ είχε κανένα μπάστακα στα πριβέ...

Οι κοπέλες τώρα... Nothing to write home about. Δεν εντυπωσιάστηκα. Πολλά γνωστά πρόσωπα από άλλα μαγαζια.

Το χάι της βράδιας ήταν η Κορίνα (γνωστή φάτσα από Ο/ Gold κλπ - Ολλανδέζα με καταγωγή από Καραϊβική) η οποία κάνει πολύ καλό σώου με ντίλντο. Αν ξέρεις αγγλικά είναι πολύ ευχάριστη στη συζήτηση, καθόλου πιεστική και καθόλου βιαστική στα ποτά της (ήταν Δευτέρα βέβαια). Χορόι σούπερ για τα γούστα μου (παιδία, ΔΕΝ κυνηγάω φράπες) και ο απλός και ο πριβέ. Φραπέ δεν πρέπει να κάνει πλέον και το κακό είναι ότι σύντομα γυρνάει στη πατρίδα της για σπουδές (? - τουλάχιστον αυτό μου είπε)

Το λόου της βραδιάς μια α πα ρα δε κτη Μολδαβή η οποία με ξενέρωσε σε βαθμό που ήμουνα έτοιμος να κάνω παράπονα στο μαγαζί αλλά λέω, άσε γάμα το... Πέρα του ότι είχε για κάποιο λόγο κόμπλεξ με την καταγωγή της, πέρα του ότι μου έσπασε τα αρχίδια, το θέμα είναι ότι απέπνεε μια μιζέρια απόλυτα ξενερωτική. Δεν μπορούσα να την ξεκολλήσω - ειδικά προς το πρωί που είχε απελπιστεί. Φραπέ κάνει λογικά αν και δεν δοκίμασα προφανώς. Δεν θυμάμαι όνομα. Μελαχροινή, ψηλή με περίεργο μαλλί...
 

Looter

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Στο πριβε που ζητανε 50 ευρω τι παραπανω κανουν αν δεν σας φραπεδιαζουν;;;
 

Επισκέπτης
μαγκες η κoρινα ειναι μια μελαχροινη με βυζαρες που εκανε σοου με δονητη στο παλιο baby o?
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αυτή είναι, αν και ο Βασος πιο πάνω τη λεέι Λορίνα (μάλλον εγώ δεν άκουσα καλά). Το σώου με το ντίλντο το κάνει και στο Ανατολή αλλά απότι μου είπε θα γυρίσει συντομα στη χώρα της (δες το άλλο μου ποστ)...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Πάντως με όσα βλέπω και γράφονται σε αυτό το thread για αυτό το παλιότερα φοβερό μαγαζί ο τίτλος του thread θα πρέπει να γίνει : " Ανατολή-επιτέλους άνοιξε-άντε να δούμε τώρα πότε θα κλείσει"
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Καλά, δεν είναι και τοοοοσο χάλια για να κλείσει... Εδώ επιβιώνουν τρελες μούφες....
 

Επισκέπτης
ρε πανο ακρη δεν βγαζω!!τελικα η ολλανδεζα με τα μεγαλα βυζια και το σοου που εκανε στο ο ειναι τωρα στο ανατολη??
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αυτή είναι, αν και ο Βασος πιο πάνω τη λεέι Λορίνα (μάλλον εγώ δεν άκουσα καλά). Το σώου με το ντίλντο το κάνει και στο Ανατολή αλλά απότι μου είπε θα γυρίσει συντομα στη χώρα της (δες το άλλο μου ποστ)...

Ναι, war. Λογικά την ίδια λέμε. Μια μελαχροινή με πιασίματα, τεράστια βυζιά και 4-5 ταττου. (Είδα το σώου με το ντίλτο και μου είπε ότι ήταν σε Ο/ Γκολντ παλιά) Καταγωγή από Καραιβική απότι μου πε. Διάβασε το ποστ μου πριν. Μάλλον φεύγει όμως...  :(
 

Επισκέπτης
θα παω τριτη μαλλον να δω αν ειναι αυτη!!θα παρω και τον πανο μαζι μου να γυρισουμε την νυχτερινη αθηνα  ;)
 

Επισκέπτης
προσκυνω!!!!!!!!οκ,τριτη τσαρκα στη αμαρτωλη πλευρα της αθηνας!!
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Περίπου. Από Curacao είναι ο πατέρας της που είναι Ολλανδική αποικία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom