Νέα

Club Ανατολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gpr262
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εχει ακομα σκουλαρηκια στις ρωγες της?
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Όχι. Αν και ασχολήθηκα αρκετά δεν είδα κάτι τέτοιο...
 

Jimbo

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
Στάνταρ, πανο. Εγώ μεταφέρω τι μου είπε...
 

Επισκέπτης
πανο εγω κερναω μπουκαλακι!τι πινεις?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
πανο εγω κερναω μπουκαλακι!τι πινεις?

kai εγω με τον ropaloforo στην αποξω δεν καταλαβατε!θα περιμενουμε τα χριστουγεννα και τον αρχηγο cptn mac απο τα εμιρατα και τοτε βλεπουμε ποιος κερναει!για φανταστειτε,εγω,εσυ,o panosmpos,o ropaloforos kai o cptn emirates!ε ρε γλεντια!!!!!!!!!ανατολη θα παμε,εννοειται ή λιντο!δεν δεχομαι κουβεντα επ'αυτου! >:( >:(
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Η μεγάλη μεταγραφή είναι οτι έχουν πάρει τον ντι τζέι του BG....

Ναί τον άκουσα και εγώ την Παρασκευή που πήγα και έμεινα μαλάκας!  :'(
Καλά ρε, στο Baby gold πήγανε και δώσανε τον dj στο Ανατολή που είναι μούφα????????!!!!!!! Μαλάκες απλά :tickedoff:
Μόλις το Baby gold έχασε την μουσική του!!!!!! Θα ακούμε όλο τον τρόμπα που λέει "thank you very very baby" και βάζει κάτι πίπες.........  :headbang:
 

Επισκέπτης
το ενα μπουκαλι το κερναω εγω!!δεν δεχομαι αντιρρησεις περι αυτου!!παντως οπως ειπε ο φιλος πανος θα γινει κολαση!!ε ρε γλεντια  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
kai εγω με τον ropaloforo στην αποξω δεν καταλαβατε!θα περιμενουμε τα χριστουγεννα και τον αρχηγο cptn mac απο τα εμιρατα και τοτε βλεπουμε ποιος κερναει!για φανταστειτε,εγω,εσυ,o panosmpos,o ropaloforos kai o cptn emirates!ε ρε γλεντια!!!!!!!!!ανατολη θα παμε,εννοειται ή λιντο!δεν δεχομαι κουβεντα επ'αυτου! >:( >:(

Χε χε captain Qatar δυστυχώς τώρα πια... αλλά κατα τα άλλα πρέπει να κανονιστεί τέτοιο γλεντάκι (που έλεγε και στον Αστερίξ)!
 

TitMan

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν μάγκες πρώτη διερευνητική με Ανατολή έχει ως εξής:

Προσωπικό, γκαρσόνια, ιδοκτήτης άκρως φιλικοί

Πάμε στα καλά

- Εγώ έχω τα φετίχ μου, κόλλησα με την Γιάννα από Πολωνία... Ξανθούλι φεγγαροπρόσωπο αγγελούδι, πολύ friendly attitude, σωματάκι με πιασίματα και... υπέροχα μεμε #4 (παω με το παλιό ημερολόγιο). Πήγαμε  2 απλούς χορούς, μετά το τέλος του 2ου συζητήσαμε κανα 10λεπτο αγκαλίτσα...

- Ρεμπέκα (Μπέκυ) Ρωσσίδα που μοιάζει απίστευτα με την Cameron Diaz στο πιο ομορφό της (!!!!). Απίστευτο πρόσωπο αλλά κουβαλάει μυαλό σκατένιο εκτός κι αν ήρθε πιομένη... Κυκλοφορεί με laser, το οποίο χρησιμοποίησε για να με δείξει στο γκαρσόνι ότι και καλά την χτύπησα. Πέχτηκε σκηνικό αλλά η απάντηση του σέρβις ήταν με το χαμόγελο "Γράφτην στα @@ σου"...

- Μαρίνα, το top εργαλείο του μαγαζιού, μελαχρινή, κορμάρα, με πανέμορφο βυζί (μιρό για τα δικά μου γούστα, αλλά αγαλμάτινο)

Show
ʼλλες μόνο τοπλες, άλλες βγάζουν και κορδονάκι... Hardcore show (όχι και πολύ hardcore) είδα μόνο ένα (από τις 1 εως τις 3.30 που έκατσα) με τον καραφλό που το παίζει μεθύστακας και μια άλλη (δε θυμάμαι όνομα)


Τα γνωστά....
10 ευρ απλός χωρός στους πλαινούς καναπέδες
50 ευρ πριβε στο μπατάρι
DJ o καλός γνωστός, αλλά ρε φίλε εγώ γουστάρω το "ʼντζελλα ναι, Αντζελλα ναι), θέλω το Dj υπερομιλητικό και χαβαλεδιάρη. Και πολύ baetάτος, θα τον ήθελα πιο Youssou Ndour / Neneh Cherry - Seven Seconds φάση...

Ες αύριο τα σπουδαία...
Αύριο μάλλον θα παίξει καταδρομική προς βαθύτερη διερεύνηση πριβέ/φραπεδοκαταστάσεων...

Σε γενικές γραμμές ικανοποιημένος, κορίτσια πάνω από το μέσο όρο περί τα 15-20 τον αριθμό (για Τρίτη καλά ήταν)

[off topic on] Ελένα από Μολδαβία κοντούλικο ξανθό με συμπαθητικό βυζάκι που δούλευε μέχρι πέρι τέτοια εποχή Afro Palace θα με βοηθήσετε να την βρω??? [off]
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Μια που λέμε για DJ, θυμάται κανείς τον (μαύρο) κονφερανσιέ Τζώρτζ στο παλιό καλό Million Dollars; Κορυφαία φυσιωγνωμία! Επίσης μου έχουν μέινει οι ατάκες των DJ στα Tessera και Sirocco!
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Ο τζωρτζ που έλεγε το Ο-ΛΑ-ΛΑ  - Ο-ΛΑ-ΛΑ  ??? :-)
Ναι είχε πολύ γέλιο.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Μπράβο συνάδελφε που τον θυμάσαι! Τα κορίτσια του Million τότε που έβγαιναν στο Μυλωνά τα θυμάσαι;

και οχι μονο του million αλλα και του lido περυσι και του athens number one φετος!!!!!!!αυτη η αννα(η πρωην ντεπυ του lido) και η κατερινα του athens πραγματικα εχουν τρελο κορμι,ειδικα αυτη η κατερινα εχει το απιστευτωτερο(αδοκιμος λεξη) κωλοβαραθρο που εχω δει ποτε στη ζωη μου.Οσο για την αννα μιλαμε για μεγαλη καυλετα.....αυτην ηθελα για city tour....τρελα γαμησια θα καναμε.. :P :P :booty: :booty:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Και ο Μαστοράκης επίσης έβγαζε ένα φεγγάρι καλλιτέχνιδες από Diamonds and Pearls αλλά οι εκπομποές του ήταν κυριλέ ενώ στου Μυλωνά... ΚΟΛΑΣΗ!!! Μέχρι λεσβιακό με την Ελεάνα σχεδόν!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε παιδια τι θα γινει?θα μας πει κανεις τι παιζει εκει απο φραπεδες ή θα με τσαντισετε και θα φυγω απο το φορουμ?μα τη παναγια,θα την κανω,εχω φτασει στο αμην!!!!!! :tickedoff: :tickedoff: τοσο καιρο σας ενημερωνω νομιζω κατα τον καλυτερο τροπο για οσα ξερω και μεχρι οσα μπορω!ήμαρτον ρε παιδια!μονο 2-3 ατομα εχουν μπει στο κοπο ενα χρονο τωρα και με βοηθουν στην ενημερωση,τι διαολο μονο εγω παω σε κολλαδικα?αν μεχρι το αλλο σαββατο το απογευμα δεν εχετε γραψει λεπτομερειες για ολα τα γνωστα και πολυπληθη κυριως μαγαζια εγω σας δηλωνω οτι απλα θα μπαινω και δεν θα ξαναποσταρω παρα μονο αν χρειαζομαι καποια πληροφορια ιδιαιτερη!!!!!!!!!!!και μην μου ξανασκοτισετε τα μπαλακια με οποιαδηποτε ερωτηση!!!!!!!
 

Επισκέπτης
ελα ρε βασο μην εκνευριζεσαι!!μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα αφρο γενικα δεν παω!!οποιος ξερει καμια πληροφορια ας την μοιραστει!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ελα ρε βασο μην εκνευριζεσαι!!μακαρι να μπορουσα να βοηθησω αλλα αφρο γενικα δεν παω!!οποιος ξερει καμια πληροφορια ας την μοιραστει!!

οχι,εκνευριζομαι γιατι εχω περασει διαφορα τον τελευταιο καιρο και θελω απλα ο κοσμος να βγαινει φορα παρτιδα και να τα λεει ολα οσα του συμβαινουν!!!!!!!οκ?και εγω εχω σταματησει να τα λεω ολα οσα ξερω γιατι νιωθω οτι δεν ειμαι σε μια μεγαλη παρεα μπουρδελιαρηδων,αλλα σε μια παρεα με μαλακιστηρια του τυπου "δεν σου λεω που ειναι η αντριαννα γιατι δεν θελω να την γαμας εσυ π.χ."
 

Επισκέπτης
το τελευταιο παραδειγμα σου παντως βασο ελπιζω να μην αναφερεται σε σενα,γιατι δεν ισχυει!!παντως εχεις δικιο σε αυτο που λες!!
 

Επισκέπτης
παντως το ανατολη δν συγκαταλλεγεται μεσα στα πολυπληθη στριπτομαγαζα....μην εξαπτεσαι παντως...γιατι το φορουμ δν ειναι υποχρεωτικο...οποτε αν δν γουσταρεις μη γραφεις...απλα πραγματα κ ξηγημενα...ετσι κ αλλιως αυτα που γραφεις αναφερονται κυριως σε μια μεριδα ανθρωπων που συχναζουν σε στριπ κ οχι σε ολους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom