Νέα

χυνω γρηγορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pligomenos11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
81
Like
7.076
Πόντοι
6.265
Σκέψου την Ζωή.

1-1a-konstantopoulou-zoi.jpg
 

Συνημμένα

  • 11694848_10205154588846467_7859632859053091545_n.jpg
    11694848_10205154588846467_7859632859053091545_n.jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 62

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Η πιο σοβαρή λύση είναι του Βολταίρου: εγγυημένο αποτέλεσμα
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
εγω στο χωριο χυνω γρηγορα....
 

billgl

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2015
Μηνύματα
113
Like
63
Πόντοι
1
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση?
παικτη μου, ο ορισμος της προωρης εκσπερματισης οριζεται απο 3 κριτηρια: 1) χρονο ενδοκολπικης εκσπερματισης περιπου ενα λεπτο, 2) αδυναμια ελεγχου & καθυστερησης της, και 3) αρνητικες επιπτωσεις εξαιτιας των προηγουμενων. θα ελεγα οτι οπως το περιγραφεις, ικανοποιεις τα 2/3. πλεον η προωρη εκσπερματιση αντιμετωπιζεται στο 95+% των περιπτωσεων, βασει μιας σωστης διαγνωσης και αντιστοιχων θεραπειων, και ειναι ειτε συμπεριφορικες ή φαρμακολογικες, αναλογως - οπως ειπαμε - τη διαγνωση. οι συμπεριφορικες θεραπειες πολλες φορες "παρακαμπτονται" απο το γεγονος οτι πολλοι βρισκουν τροπους να το αντιμετωπισουν μεσα στη σχεση τους, με διαφορους τροπους (διακοπη-εναρξη, αυνανισμος, κτλ), τα οποια προφανως κ' μπορεις να τα δοκιμασεις, αλλα ειναι μεγαλος ο κινδυνος προκλησης μεγαλυτερου στρες εαν δεν υπαρξουν αμεσα αποτελεσματα. κατα τη γνωμη μου, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να δεις τον γιατρο σου. να'σαι καλα.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?

πιες 3-4 ποτα και δοκιμασε παλι  :rockon:
 

cenobite

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
Τυπε στα μπουρδελα με πουτανες υπαρχει σχεδον παντα η αισθηση της βιασυνης καθως πρεπει να προλαβεις να τελειωσεις σε συγκεκριμενα χρονικα περιθωρια. Ισως το θεμα σου να ειναι εντελως ψυχολογικο .  Με την κοπελα σου οταν αποκτησεις μπορει τα πραγματα να ειναι τελειως διαφορετικα. Δοκιμασε οπως σου ειπαν κανα δυο ποτακια πριν (μην το παρακανεις ομως γιατι απλα δεν θα σου σηκωνεται). Επισης υπαρχει και η λυση των επιβραδυντικων προφυλακτικων (με τον κινδυνο να μην χυνεις ουτε σε μια εβδομαδα  :grin:) Σε καθε περιπτωση επισκεψου ενα ουρολογο
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.519
Like
2.179
Πόντοι
606
Δεν έχεις τίποτα ,η "πρόωρη εκσπερμάτωση" είναι τεχνητή ασθένεια ,δεν υπάρχει κάτι το παθολογικό δηλαδή.
συμφωνω με τον γκροβερα συναδελφο :) τα παντα ειναι στο μυαλο θελει να τιθασευσει καποιος την εσωτερικη του ενταση :) δηλαδη την υπερβολη  το αχαλινοτο εσωτερικο παθος :) η γκομενα ειναι εκει δεν θα φυγει με ferrari την ωρα που το βαζει καποιος :grin: :grin: :grin: για να πιτσιλισει  γρηγορα :grin: :grin: :grin: ουτε σε 2 λεπτα θα γινει πυρινικος πολεμος και πρεπει να πιτσιλισουμε κατευθειαν γιατι δεν θα προλαβουμε απο την ραδιενεργεια που θα μας κανει τας κεμπαμπ :) Πρεπει να γινουμε γιατροι του εαυτου μας :)
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Φιλαρα η λυση ειναι μία και δοκιμασμενη!!!! Οταν σου σηκωθει και γινει ντουρος.... ριξε δυο σταγονες Bison Epoxy στο κεφαλάκι και θα γαμας ατελειωτα!!!!!!!!!  :rockon: :rockon:
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.121
Πόντοι
3.875
Φιλαρα η λυση ειναι μία και δοκιμασμενη!!!! Οταν σου σηκωθει και γινει ντουρος.... ριξε δυο σταγονες Bison Epoxy στο κεφαλάκι και θα γαμας ατελειωτα!!!!!!!!!  :rockon: :rockon:
Χαχαχαχα...  :rockon:  :rockon:  :rockon:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
σκέψου το χέσιμο
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
κοπανα δυο ουισκακια...και θα ισιωσεις... ;)
 

Επισκέπτης
Για χάπια δεν ξέρω,δεν τα θεωρώ και ασφαλή δηλαδή.Τα κλασσικά πιες μπύρες ,τράβα μαλακία,αφαιρούν πολύ απ την ευχαρίστηση και δεν μπορούν να διατηρηθούν μακροπρόθεσμα.Ένας άλλος τρόπος φαίνεται ότι είναι να γίνεις ...αθληταράς.Πήγαινε τρέξε 3 με 5 χιλιόμετρα πριν γαμεύσεις...Βέβαια το να γίνεις αθληταράς προυποθέτει γενική αλλαγή τρόπου ζωής,κόβεις κάπνισμα ,αλκοόλ ,κάνεις καλή διατροφή και γυμνάζεσαι συχνά.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
Να γαμας ασχημες πουτανες!!!
 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Εγω λεω να συνδυασεις ολες τις προτάσεις. Μην πας σε γιατρο, αυτοι δεν ξερουν. Πιες 2 μπυρες, 2 ουισκακια, τραβα μια μαλακια, βρες και μια ασχημη πουτανα κι αν σου σηκωθει δεν θα χυσεις με τιποτα...

Problem solved...
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Λοιπον ενας ανδρας εκ φυσεος χυνη αρκετα γρηγορα.....Υπαρχουν χημικοι τροποι ομως για παραπανο απολαυση.....ειναι γνωστοι οποτε δεν θα αναφερθο.... Αντιθετος θα σταθο πιο πολυ στην ιδιοσυγκρασια μας...Λογοι φυσικοι που φτιαχνει η προωρη.... ειναι η ιλικια κυριος και η μειωση ανγχους λογο καλυτερης ποιοτητας ζωης....Ανα διαστηματα παιρναμε περιοδους αγχους οποτε η προωρη εμφανηζετε...Υπαρχουν περιοδη μειοση αγχους οποτε μειονετε η προωρη..Ειναι σαν αυτο που λεμε μια μερα ειμαστε καλα μια αλλη οχι ειναι απολυτα φυσικο..ακολουθηστε αυτο που νιωθετε....ειναι απλο...Τελος θα πω πως δεν ειναι ολοι οι ανδρικοι οργανησμοι ιδιοι...Αν ενας με υψηλη τεστοστερονη 30 ετων παροι χημικα για να αργηση....η καρδια μπορει να κανει μπουμ!! αυτα τυποι μου απλα και ευκολα....Αν καταλαβαιτε αυτο θα καταλαβαιτε πως προωρη δεν υπαρχη  :rockon:
 

ARISPEED

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
448
Κριτικές
25
Like
209
Πόντοι
31
φιλαράκι να ρίχνεις καμιά μαλακία απο το πρωί για να μην εισαι πύραυλος ταχύτητας ,επίσης αλλαζε στάσεις στο γαμήσι πριν το γεγονός κ επίσης πριν το σκηνικό σκέψου κάτι τρελό να φρενάρεις ...........οπως την Κωνσταντοπούλου ,τον Μητσοτάκη κλπ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
επίσης πριν το σκηνικό σκέψου κάτι τρελό να φρενάρεις ...........οπως την Κωνσταντοπούλου ,τον Μητσοτάκη κλπ
Ωπα ρε φιλε!!!Δεν είπε ο ανθρωπας οτι θελει να τον κοψει απο την ριζα,να κανει λιγο κρατει θέλει!!!Τι του γραφεις τις τεχνικες του χημικου ευνουχισμου;


:2funny: :2funny:
 

jimiadis

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.198
Πόντοι
3.196
μην ακους κανεναν και αυτα που προτεινουν. η μονη σου λυση ειναι μια μικρη θεραπεια σε εναν καλο ουρολογο....ξερω ακριβως τι εχεις γιατι το ειχα και εγω...μεσα σε 3 βδοαμδες το θεραπευσα με μια απλη θεραπεια στα 24 μου...αυτοι που προτεινετε διαφορες μεθοδους μαλλον δεν ξερετε τι ειναι να μπαινεις και μεσα σε 5 δευτ. να τελειωνεις...μην λετε οτι να ναι...ας παει σε γιατρο....δεν πιανουνε τα γιατροσοφια!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom