Νέα

χυνω γρηγορα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pligomenos11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αν οι τύπισες που  :zfuck: είναι ελληνίδες βάλτες να σου μιλάνε για τους προβληματισμούς τους την ώρα που τις  :zfuck:
με το που αρχίζουν το μπλα μπλα θα σου παίσει με την μια σίγουρα πράγματα :grin:
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Αν πιστεύεις ότι είναι παθολογικό πήγαινε σε ουρολόγο μην παίζει τίποτα με προστάτη ή κάτι άλλο.Αν είναι ψυχολογικό ή έτσι λειτουργείς γενικά γάμα στις πιο άβολες στάσεις που δεν σε φτιάχνουν πολύ και όταν περάσει κάνα τέταρτο τότε γύρνα στη στάση που σου αρέσει να τελειώσεις.

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.278
Κριτικές
15
Like
5.771
Πόντοι
1.496
μην ακους κανεναν και αυτα που προτεινουν. η μονη σου λυση ειναι μια μικρη θεραπεια σε εναν καλο ουρολογο....ξερω ακριβως τι εχεις γιατι το ειχα και εγω...μεσα σε 3 βδοαμδες το θεραπευσα με μια απλη θεραπεια στα 24 μου...αυτοι που προτεινετε διαφορες μεθοδους μαλλον δεν ξερετε τι ειναι να μπαινεις και μεσα σε 5 δευτ. να τελειωνεις...μην λετε οτι να ναι...ας παει σε γιατρο....δεν πιανουνε τα γιατροσοφια!!!
Αν εννοεις αντιβιωση για προστατιτιδα,βοηθαει αρχικα αλλα μετα επανερχεται.Απλως με τα χρονια μετριαζονται τα συμπτωματα χωρις να χρειαζεται να καταφευγεις σε φαρμακα αδικως.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Για χάπια δεν ξέρω,δεν τα θεωρώ και ασφαλή δηλαδή.Τα κλασσικά πιες μπύρες ,τράβα μαλακία,αφαιρούν πολύ απ την ευχαρίστηση και δεν μπορούν να διατηρηθούν μακροπρόθεσμα.Ένας άλλος τρόπος φαίνεται ότι είναι να γίνεις ...αθληταράς.Πήγαινε τρέξε 3 με 5 χιλιόμετρα πριν γαμεύσεις...Βέβαια το να γίνεις αθληταράς προυποθέτει γενική αλλαγή τρόπου ζωής,κόβεις κάπνισμα ,αλκοόλ ,κάνεις καλή διατροφή και γυμνάζεσαι συχνά.

τι βοηθαει στη προωρη να γινει αθληταρας φιλε μπουρδελογυρισμενε αν εννοεις οτι μετα που θα εχει τρεξει πεντε χιλιομετρα θα ειναι χαλαρος απο τη κουραση δε θα του σηκωνεται καν..αυτο σαν αμεση επιδραση δεν εχει διαφορα απτο να παρει ενα χαπι ή να πει ξυδια..αν εννοεις στο μακροχρονιο τωρα καλυτερο καρδιαγγειακο κυκλοφοριακο κτλ τοτε ναι μακροπροθεσμα εχει βελτιωση..
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
μην ακους κανεναν και αυτα που προτεινουν. η μονη σου λυση ειναι μια μικρη θεραπεια σε εναν καλο ουρολογο....ξερω ακριβως τι εχεις γιατι το ειχα και εγω...μεσα σε 3 βδοαμδες το θεραπευσα με μια απλη θεραπεια στα 24 μου...αυτοι που προτεινετε διαφορες μεθοδους μαλλον δεν ξερετε τι ειναι να μπαινεις και μεσα σε 5 δευτ. να τελειωνεις...μην λετε οτι να ναι...ας παει σε γιατρο....δεν πιανουνε τα γιατροσοφια!!!

τι θεραπεια φιλε τζιμιαδη εννοεις φαρμακευτικη ή συμπεριφορικη με τεχνικη πιεσης μαστερ εντ τζονσον, σφιξιμο πελβις,κτλ..;;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Ατυχος ειναι ο τυπος.
Αν τα μπουρδελα δουλευανε με χρονοχρεωση με ενα 20αρικο θα γαμουσε 30 φορες.  :S :S :S
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
228
Like
916
Πόντοι
81
για το DiFresh Tauro Spray (για καθυστερηση) γνωριζει καποιος που το εχει δοκιμασει?  εχει αποτελεσματα ή τιποτα????
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
τραβα μια  :wanker: πριν την συναντηση με γκομενα/πουτανα θα αποφυγης την γρ.εκσπ. εκτος αν υπαρχει αλλο προβλημα!
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
2
Like
721
Πόντοι
96
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
προωρη λεγεται η εσπερματωση που γινεται με το που βλεπεις τη γκομενα εσυ εισαι κομπλε
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
μην γαμας....πλακα κανω ;) ;) :2funny: :)
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Που είναι το πρόβλημα στο να χύνεις γρήγορα :think:
Εχουμε και δουλειές..
 

Black1978

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2016
Μηνύματα
113
Κριτικές
5
Like
246
Πόντοι
281
Το γοργον και χαρη εχει.  :grin:

Αν αργησεις να χυσεις πια θα ηταν δηλαδη για εσενα η διαφορα;
 

giannhs18a

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2013
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε συ αν γαμας μονο πουτανες για χρονια μια στο τοσο λογικο να τελειωνεις πολυ γρηγορα ειδικα αν εισαι φορτωμενος...μαν χρειαζεσαι γκομενα
 

Παρης22grr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
17
Like
1
Πόντοι
0
Ρε συ αν γαμας μονο πουτανες για χρονια μια στο τοσο λογικο να τελειωνεις πολυ γρηγορα ειδικα αν εισαι φορτωμενος...μαν χρειαζεσαι γκομενα
μη το λες υπαρχουν και εξαιρεσεις ,υπαρχουν και παντρεμενοι οπως ο fanis  που γαμουσε τη γυναικα του και δεν μπορουσε να κρατηθει ουτε πεντε λεπτα ,σε σχεση με αυτον ο φιλος που κρατιεται 10 λπτα ειναι μια χαρα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Μπορεί να είναι ψυχολογικό και να χρειάζεσαι εξειδικευμένη ψυχολογική θεραπεία. Να μην είναι οργανικό και ο ουρολόγος να μη μπορεί να βοηθήσει. Πάντως σε έναν από τους δύο γιατρούς πρέπει να πας.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
για σασ εδω και πολλα οταν παω σε μπουρδελο και εχω καυλεσ χυνω με τον που τον βαζω στο μουνι αμεσωσ .
αμα δεν εχω πολλεσ καυλεσ μπορω και το κραταω κανα 10 λεπτο το πολλυ . εχω παει σε μπουρδελο πολλεσ φορεσ εδω και 10 χρονια και περιπου καμια 10 φορεσ εχω χυσει με την πιπα αμα η γκομενα ειναι μουναρα χυνω με τι μια αν οχι το κραταω .
λετε να εχω προωρη εκσπερματωση οποιοσ εχει καποια αποψη ασ πει :think:?
τυπε είναι ψυχολογικο το ολον θεμα ναι εχεις προωρη εκσπερματωση και αυτό δημιουργητε ειτε από ψυχολογικα ειτε από παθολογικα αιτια βεβαια η πλειοψηφια ανηκει στα ψυχολογικα αιτια.πολυ πιθανον να εχεις αγχος η στρες πρωτου μπεις στο δωματιο οποτε λογω αυτου και τελειώνεις γρηγορα.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Ρε συ αν γαμας μονο πουτανες για χρονια μια στο τοσο λογικο να τελειωνεις πολυ γρηγορα ειδικα αν εισαι φορτωμενος...μαν χρειαζεσαι γκομενα
καλα είναι στις ιεροδουλες με την γκομενα θα χειροτερεψει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom