Νέα

Χαρά εγχειρισμένη κουκλίτσα 24 ετών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bordelman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 395K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Lounar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
60 για ένα βόλι πριν 7 χρόνια, στον χώρο της κοντά στην Συγγρού. Από την όλη φάση πάντως τότε, κατάλαβα ότι ,πρέπει να έχει μετανιώσει που το έκοψε.
Μάλλον εσύ μετανιωσες γιατι για να ψάχνεσαι στην Συγγρού κάτι άλλο περίμενες....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Μάλλον εσύ μετανιωσες γιατι για να ψάχνεσαι στην Συγγρού κάτι άλλο περίμενες....
Την εποχή εκείνη έβαζε αγγελίες και από εκεί την είχα βρει. Είχα κλείσει τηλεφωνικά και πήγα στον χώρο της, πίσω από την Συγγρού, αν έβγαινε και στην πιάτσα, δεν το ήξερα και δεν με ενδιέφερε κιόλας και προφανώς γνώριζα ότι είχε αποχωριστεί το πουλί της.Συγγρού, ποτέ δεν έχω βγει για να πάρω κάποια, άσχετα από το τι ψάχνει ο καθένας , πιστεύω ότι σε αυτά τα θέματα πρέπει να είσαι διακριτικός και να αποφεύγεις την δημόσια θέα.
Βέβαια εσύ για να πεταχτείς έτσι, κάτι θα σε πείραξε......τι άραγε? Πρόσφατα γραμμένος (γραμμένη???) στο φόρουμ,μόλις τρία μηνύματα και αυτά για τρανς.......βρε λες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Lounar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Την εποχή εκείνη έβαζε αγγελίες και από εκεί την είχα βρει. Είχα κλείσει τηλεφωνικά και πήγα στον χώρο της, πίσω από την Συγγρού, αν έβγαινε και στην πιάτσα, δεν το ήξερα και δεν με ενδιέφερε κιόλας και προφανώς γνώριζα ότι είχε αποχωριστεί το πουλί της.Συγγρού, ποτέ δεν έχω βγει για να πάρω κάποια, άσχετα από το τι ψάχνει ο καθένας , πιστεύω ότι σε αυτά τα θέματα πρέπει να είσαι διακριτικός και να αποφεύγεις την δημόσια θέα.
Βέβαια εσύ για να πεταχτείς έτσι, κάτι θα σε πείραξε......τι άραγε? Πρόσφατα γραμμένος (γραμμένη???) στο φόρουμ,μόλις τρία μηνύματα και αυτά

Την εποχή εκείνη έβαζε αγγελίες και από εκεί την είχα βρει. Είχα κλείσει τηλεφωνικά και πήγα στον χώρο της, πίσω από την Συγγρού, αν έβγαινε και στην πιάτσα, δεν το ήξερα και δεν με ενδιέφερε κιόλας και προφανώς γνώριζα ότι είχε αποχωριστεί το πουλί της.Συγγρού, ποτέ δεν έχω βγει για να πάρω κάποια, άσχετα από το τι ψάχνει ο καθένας , πιστεύω ότι σε αυτά τα θέματα πρέπει να είσαι διακριτικός και να αποφεύγεις την δημόσια θέα.
Βέβαια εσύ για να πεταχτείς έτσι, κάτι θα σε πείραξε......τι άραγε? Πρόσφατα γραμμένος (γραμμένη???) στο φόρουμ,μόλις τρία μηνύματα και αυτά για τρανς.......βρε λες?
Άντρας είμαι φίλε κ μου αρέσουν κ μένα όπως κ εσένα οι τρανς....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Άντρας είμαι φίλε κ μου αρέσουν κ μένα όπως κ εσένα οι τρανς....
Δεν με ενδιαφέρει τι είσαι, απλά μην κάνεις αυθαίρετα σχόλια....... αν ήθελα αυτό που υποννόησες, απλά θα πήγαινα άλλου. Με την συγκεκριμένη είχα πάει γιατί ήταν εξαιρετική από εμφάνιση και με λογικά χρήματα τότε. Όσες φόρες έχω πάει με τρανς (λίγες και πάνε και αρκετά χρόνια) είχα καθαρά ενεργητικό ρόλο . Απλά πάνω στην φάση, είπε πράγματα, που με κάνουν να πιστεύω αυτό που έγραψα.
 

Lounar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν με ενδιαφέρει τι είσαι, απλά μην κάνεις αυθαίρετα σχόλια....... αν ήθελα αυτό που υποννόησες, απλά θα πήγαινα άλλου. Με την συγκεκριμένη είχα πάει γιατί ήταν εξαιρετική από εμφάνιση και με λογικά χρήματα τότε. Όσες φόρες έχω πάει με τρανς (λίγες και πάνε και αρκετά χρόνια) είχα καθαρά ενεργητικό ρόλο . Απλά πάνω στην φάση, είπε πράγματα, που με κάνουν να πιστεύω αυτό που έγραψα.
Πολύ νωρίς θυμήθηκες να κάνεις σχόλιο για αυτήν ρε φίλε πάντως πριν από 6 χρόνια....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Πολύ νωρίς θυμήθηκες να κάνεις σχόλιο για αυτήν ρε φίλε πάντως πριν από 6 χρόνια....
Υπάρχει και χρονικό όριο για τα σχόλια? Από την στιγμή που είναι ενεργή και κάποιο μέλος ρωτάει πληροφορίες, έχω κάθε δικαίωμα να κάνω σχόλιο. Έτσι δουλεύουν τα φόρουμ. Αν δεν σου αρέσει φύγε.
 

Fotis k.

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
114
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
1
Η συγκεκριμένη δουλεύει ακόμη σωστά;Λίγο πιο κάτω από ένα στριπτιτζαδικο δεν είναι;
 

George(6)

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2020
Μηνύματα
17
Like
28
Πόντοι
0
Υπάρχει και χρονικό όριο για τα σχόλια? Από την στιγμή που είναι ενεργή και κάποιο μέλος ρωτάει πληροφορίες, έχω κάθε δικαίωμα να κάνω σχόλιο. Έτσι δουλεύουν τα φόρουμ. Αν δεν σου αρέσει φύγε.
Παιζει να υπάρχει κάποιο τηλ της ρε παιδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom