Νέα

Χάλασε και το rapidshare..Σκέτη απάτη!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTAS_23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Εδώ υπάρχουν LP στη ζελατίνα τους που αγοράστηκαν στο SF και ταξίδεψαν πάνω από μία ήπειρο και ένα ωκεανό αλλά ούτε καν τα έχουμε ανοίξει, βιβλία που παραμένουν αδιάβαστα 10 χρόνια, εφημερίδα της προηγούμενης βδομάδας, RSS feeds που έχουν φθάσει τις χιλιάδες και καλά - καλά δεν μπορούμε ούτε το inbox να καθαρίσουμε.

Και μετά καθόμαστε και ασχολούμαστε με τον Λάκη και τον Δροσερό Σκορπιό.

[size=20pt]Εν τω μεταξύ η ζωή περνάει .......[/size]

[size=15pt]Χαίρομαι που το αντιλαμβάνεσαι[/size].. :cheesy:

εμένα βέβαια θα με χάσεις για ένα μήνα (φαντάζομαι ότι χαίρεσαι)  ;)

αλλά όπως ξέρεις οι ΣΚΟΡΠΙΟΙ φροντίζουν να μην αναλίσκονται μόνο
στο κυνήγι των ΠΡΑΣΙΝΩΝ ΣΑΥΡΩΝ...

κυνηγάνε πολλά γιαυτό

και είναι σέξι

μέχρι να φέξει

και όποιος αντέξει..


πάντως δεν κυνηγούμε  points στο Rapidshare  :uglystupid:


Σαβράκο μου...εγω με το γλυφομούνι ερωτεύομαι με το γλυφομούνι
ξενερώνω.... που έλεγε και ο ΘΡΥΛΟΣ HotScorpios..χεχεχε  :uglystupid:

Καμιά φορά κυνηγάω και πράσινες σαύρες βέβαια (για την πλάκα μου)  :cheesy:


Πάντως αν θέλεις να ξεφύγεις από την ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ζωή σου

Follow the SCORPIONS  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ   :smitten: :smitten: :smitten:

ΣΑΒΡΑ ΜΟΥ   :smitten: :smitten: :smitten:




Γράψε στα αρχίδια σου το RAPIDSHARE  :uglystupid:



 

daikatana

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
90
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
Ναι αυτό - είναι απ' τους αγαπημένους μου ο Έκο, αλλά στα μυθιστορήματα πλατιάζει αφόρητα. :-

Ναι ο καριολης... :-και να φανταστεις με ειχε εξιταρει η αναφορα για τους Ναίτες που κανει, αλλα δεν εχει καθολου μεταδοτικοτητα ο τυπος...μου εξοντωσε τα νευρα, γιατι οπως λες εκανε εκτεταμενες αναφορες, ανοιγε παρενθεσεις (που ποτε δεν εκλεινε) και γενικα εκανε τα αδυνατα δυνατα για να παρατησεις την αναγνωση...σε αυτο δε λεω τα καταφερε τελεια...!!! :cheesy:
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Καλώς τη γραματέα του Ταξίαρχου. :boobies: Δεν πήγες για καμιά βουτιά σήμερα μωρή ροζ πούστρα?

Γεια σου μωρή ΟΠΙΣΘΟΚΑΥΛΗ κρυφοκουμούνα από την ΠΡΙΣΤΙΝΑ  :boobies:

Εσύ θα μείνεις με τα ΒΥΖΑΚΙΑ και την Milf στο Avatar σου να βαράς  :jerking: :jerking:

Ταυτόχρονα 1.500.000 points μπορεί να γίνει 3.000.000  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Κάτι είναι και αυτό  :cheesy:


Πρόσεξε να μην το γυρίσεις μόνο σε  "ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΓΟΡΙ" από την ΑΓΑΜΙΑ και τα πολλά Downloads


μπουχαχαχαχαχαχα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Βλάκα ρόζυ, :boobies:

6MBps up είχα στη δουλειά - χαμπαριάζεις απ' αυτά τίποτα ή μόνο από Στόχο καταλαβαίνεις? :uglystupid:

Γιατί δεν πήγες για μπάνιο δε μας είπες - δεν σχόλασαν ακόμα τα άλλα τα βλήτα από την Α1? :rockon:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
εμένα βέβαια θα με χάσεις για ένα μήνα (φαντάζομαι ότι χαίρεσαι)  ;)

ΜΟΝΟΝ 1 μήνα;;;

Μόνον 1 μήνα θα χαρείς το υπέροχο καιρό της Ταϋλάνδης αυτή την εποχή;;;

πάντως δεν κυνηγούμε  points στο Rapidshare  :uglystupid:

Ναι βέβαια, εσείς επενδύετε δημιουργικά τον χρόνο σας φτιάχνοντας παιγνιδάκια με flash.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Χρησιμποποιούσα το rapidshare με premium account εδώ και 3 χρόνια.πάντα κατέβαζα κάθε μέρα όσα GB δεδομένων ήθελα,μουσική,ταινίες,προγράμματα..Χθες ανανέωσα το premium account και αφού κατέβασα 2 ταινίες είδα το τρελό να μη μου επιτρέπει να κατεβάσω!!μου πε ότι ξεπέρασα το ημερήσιο όριο download!!!!μπα λέω...και είδα στο account ότι τώρα πια οι premium δικαιούνται μέχρι 2,5 GB τη μέρα!!!!και ότι πρέπει να πληρώσεις extra για λιγα περισσότερα GB!!!!Τι λένε ρε;;;;;Τι εκμετάλλευση!!!!
ξεκινάς με 25γιγα, καθε μέρα ανανεώνονται 5γιγα, αμα κατεβάσεις την πρώτη μέρα 25 γιγα, θα πρέπει να περιμένεις 5 μέρες για να ξαναανεβει στο όριο των 25γιγα. Τώρα για αυτο που είπες ότι πληρώνεις υπάρχει και μια υπηρεσία που προσθέτεις εχτρα γιγα. Εγώ αγόρασα τα 500γιγα. Αυτά πως δουλεύουν. ΠΧ σήμερα είχες 25γιγα τα κατέβασες και θες να κατεβάσεις αλλα 25, τα εχτρα 25 θα μειωθούν απο το ποσό των 500γιγα και θα μείνουν 475. Φυσικά το ρσ θα ανανεωνεί τα 25γιγα σου αλλα όποτε το ξεπερνάς θα τρώει απο το ρεζερβουάρ των 475(500). Αν τα 500 τελειώσουν δεν γίνεται να τα ξαναγεμίσεις εκτός αμα ξανα πληρώσεις για τα 500.

Edit: Επίσης άμα χρησιμοποιείς το ρσ απο διαφορετικές ip ταυτοχρόνως θα στο κλείσει ή θα πάρεις πρώτα προειδοποίηση.
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Βλάκα ρόζυ, :boobies:

6MBps up είχα στη δουλειά - χαμπαριάζεις απ' αυτά τίποτα ή μόνο από Στόχο καταλαβαίνεις? :uglystupid:

Γιατί δεν πήγες για μπάνιο δε μας είπες - δεν σχόλασαν ακόμα τα άλλα τα βλήτα από την Α1? :rockon:

Είσαι και φτοχομπινές κατεβάζω με 2,4 ΜΒyte / Sec απο RapidShare απο το ΣΠΙΤΙ αλλά βαριέμαι.. :cheesy:

Όσο για το Xαμπάριασμα νομίζω ότι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ   :2funny: :2funny: :2funny:

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ  :cheesy:





Για μπάνιο δεν πάω σήμερα... βαριέμαι   :cheesy:






 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Ναι ο καριολης... :-και να φανταστεις με ειχε εξιταρει η αναφορα για τους Ναίτες που κανει, αλλα δεν εχει καθολου μεταδοτικοτητα ο τυπος...μου εξοντωσε τα νευρα, γιατι οπως λες εκανε εκτεταμενες αναφορες, ανοιγε παρενθεσεις (που ποτε δεν εκλεινε) και γενικα εκανε τα αδυνατα δυνατα για να παρατησεις την αναγνωση...σε αυτο δε λεω τα καταφερε τελεια...!!! :cheesy:

Γάμα τα ....

Ακόμα και σε αυτή την περίπτωση η πραγματικότητα μπορεί να είναι πολύ σκληρή:

610x.jpg

 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Χρησιμποποιούσα το rapidshare με premium account εδώ και 3 χρόνια.πάντα κατέβαζα κάθε μέρα όσα GB δεδομένων ήθελα,μουσική,ταινίες,προγράμματα..Χθες ανανέωσα το premium account και αφού κατέβασα 2 ταινίες είδα το τρελό να μη μου επιτρέπει να κατεβάσω!!μου πε ότι ξεπέρασα το ημερήσιο όριο download!!!!μπα λέω...και είδα στο account ότι τώρα πια οι premium δικαιούνται μέχρι 2,5 GB τη μέρα!!!!και ότι πρέπει να πληρώσεις extra για λιγα περισσότερα GB!!!!Τι λένε ρε;;;;;Τι εκμετάλλευση!!!!
Για πόσα λεφτα διαφορά μιλαμε?

Αναρωτιεμαι γιατι εχει τετοια εξαπλωση το Rapid και σε σημειο να το πληρωνουν καποιοι, για να κατεβαζουν μαλιστα και σπαστά...
Το υλικο που εχει ειναι ελαχιστο σε σχεση με το υλικο που κυκλοφορει μεσω torrents, που ειναι free και οχι σπαστά.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Είσαι και φτοχομπινές κατεβάζω με 2,4 ΜΒyte / Sec απο RapidShare απο το ΣΠΙΤΙ αλλά βαριέμαι.. :cheesy:

Όσο για το Xαμπάριασμα νομίζω ότι ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ   :2funny: :2funny: :2funny:

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ  :cheesy:
Ροζ βλήτο,

για up μιλάω - όχι για down. Έβγαλα κι ένα σκληρό απ' αυτή την ιστορία. ;)

Ξύπνα, μπήκαν οι Τούρκοι. :uglystupid: :jerking:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Είσαι και φτοχομπινές κατεβάζω με 2,4 ΜΒyte / Sec απο RapidShare απο το ΣΠΙΤΙ αλλά βαριέμαι.. :cheesy:

Πως κατεβάζεις με 2,4 ΜΒyte / Sec στο σπίτι ρε παπάρα;;;;

Έχεις συνδέσει το πουλί σου με το καφάο;;;;;
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
ΜΟΝΟΝ 1 μήνα;;;

Μόνον 1 μήνα θα χαρείς το υπέροχο καιρό της Ταϋλάνδης αυτή την εποχή;;;

Ναι βέβαια, εσείς επενδύετε δημιουργικά τον χρόνο σας φτιάχνοντας παιγνιδάκια με flash.

Καρδιά μου  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Όλα τα κάνω (μετά τις 2)  :2funny: (είμαι παιχνιδιάρης)

Άντε σου αφιερώνω και ένα τραγούδι...για την ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ life σου  :cheesy:

είναι γραμμένο για μένα

Αυτά τα λόγια λέω στα Γκομενάκια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Και τέλος να σου πω ότι παρόλο που είμαι ΦΑΣΙΣΤΑΚΙ
Τα νοήματα τα πιάνω καλύτερα από τους "ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ"











 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ροζ βλήτο,

για up μιλάω - όχι για down. Έβγαλα κι ένα σκληρό απ' αυτή την ιστορία. ;)

Ξύπνα, μπήκαν οι Τούρκοι. :uglystupid: :jerking:

Έτσι και αλλιώς δεν είμαι Shared ΟΠΙΣΘΟΚΑΥΛΟΣ σαν και εσένα :boobies: για να με απασχολεί το
Upstream σου


εγω σου κατεβάζω τα βρακάκια σου σε SECONDS, άλλα όχι για να σε γαμήσω
Έτσι για να σου χαϊδέψω την ΡΟΔΕΛΑ  :2funny: :2funny: :2funny:

:-* :-* :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom