Νέα

Χάλασε και το rapidshare..Σκέτη απάτη!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTAS_23
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Χρησιμποποιούσα το rapidshare με premium account εδώ και 3 χρόνια.πάντα κατέβαζα κάθε μέρα όσα GB δεδομένων ήθελα,μουσική,ταινίες,προγράμματα..Χθες ανανέωσα το premium account και αφού κατέβασα 2 ταινίες είδα το τρελό να μη μου επιτρέπει να κατεβάσω!!μου πε ότι ξεπέρασα το ημερήσιο όριο download!!!!μπα λέω...και είδα στο account ότι τώρα πια οι premium δικαιούνται μέχρι 2,5 GB τη μέρα!!!!και ότι πρέπει να πληρώσεις extra για λιγα περισσότερα GB!!!!Τι λένε ρε;;;;;Τι εκμετάλλευση!!!!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Free download for ever!!!
Μπορει να κανω λιγο παραπανω να κατεβασω καμια ταινια αλλα δε γουσταρω να τους δωσω και λεφτα τους απατεωνες.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Εμενα 5gb εχει οριο,καποιες φορες 2,65 την ημερα μου γραφει.
Σημασια εχει οτι το ξεσκιζω στα downloads.
Το καλυτερο ειναι μαν και οικονομικο κιολας.
Η ταχυτητα στο ΄΄΄κατεβασμα''φτανει και 300kbps/sec με 24αρα γραμμη που εχω
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Αισχος.
Το χρησιμοποιω πολυ  για κατεβασματα αλλα χωρις να πληρωνω. κριμα και ειναι αξιοπιστο και απλο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
κατεβάζω, αποσυνδέομαι και ξαναμπαίνω για κατέβασμα..... τζάμπα... ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Εγω που ειμαι premium χρστης 2 χρονια περιπου, δεν ειχα ποτε καποιο προβλημα.

Μονο χθες που προσπαθησα να κατεβασω ενα πολυ μικρο αρχειακι, μου εκανε νουμερα.

Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος.Βεβαια δεν κατεβαζω καθε μερα τονους ΜΒ.
 
OP
OP
K

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Free download for ever!!!
Μπορει να κανω λιγο παραπανω να κατεβασω καμια ταινια αλλα δε γουσταρω να τους δωσω και λεφτα τους απατεωνες.

Και γω θέλω free αλλά δίνει μόνο 60 kb/sec και δεν μπορώ να κάνω το κόλπο ώστε να μη περιμένω 1 ώρα μέχρι να ξανακατεβάσω..Δεν ξέρω τι δεν κάνω σωστά..Βασικά μένω σε εστίες πανεπιστημίου στην Αγγλία με σύνδεση του πανεπιστημίου και μπαίνω με ethernet από θύρα ethernet που έχει στο δωμάτιο και όχι με modem.βγάζω το καλώδιο,κανω disable τη σύνδεση από τα windows xp,στα connections αλλά όταν ξαναμπαίνω αυτό το σπαστικό μήνυμα να περιμένω..
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Μ'αρεσει πολυ και το netload ρε παιδια. Εχει πολυ καλη ταχυτητα τουλαχιστον για τους free users και πολλες φορες καλυτερη απο rapidshare. Απο το μεσημερι και μετα το rapidshare παει σερνοντας.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Το θεμα ειναι αν θες να κατεβασεις 2 cd και μια ταινια ταυτοχρονα που ολα μαζι τα αρχεια εχουν 15 parts τα ριχνεις στο ραπιντ και με ενα κλικ σε 15 λεπτα εχουν ερθει ολα μαζι.
Καποτε χρησιμοποιουσα free αλλα μετα για 24 ευρω πιστευω οτι δεν αξιζει τα ωραια μας @@ να πρεπει να ζαλιζονται και πολυ κατα το download
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Και γω θέλω free αλλά δίνει μόνο 60 kb/sec και δεν μπορώ να κάνω το κόλπο ώστε να μη περιμένω 1 ώρα μέχρι να ξανακατεβάσω..Δεν ξέρω τι δεν κάνω σωστά..Βασικά μένω σε εστίες πανεπιστημίου στην Αγγλία με σύνδεση του πανεπιστημίου και μπαίνω με ethernet από θύρα ethernet που έχει στο δωμάτιο και όχι με modem.βγάζω το καλώδιο,κανω disable τη σύνδεση από τα windows xp,στα connections αλλά όταν ξαναμπαίνω αυτό το σπαστικό μήνυμα να περιμένω..

Και εγω με ethernet ειμαι αλλα παιζει και το μοντεμ της εταιριας στη μεση. Κλεινω το κουμπακι που εχει απο πισω το ξανα ανοιγω και κατεβαζω ελευθερα. Εσυ μαλλον δεν εχεις μοντεμ αν καταλαβα καλα και μαλλον γι'αυτο δεν μπορεις να το κανεις αυτο.
Αν απλα κοψεις την συνδεση απο τα windows δε πιανει το κολπο το εχω δοκιμασει.
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Το θεμα ειναι αν θες να κατεβασεις 2 cd και μια ταινια ταυτοχρονα που ολα μαζι τα αρχεια εχουν 15 parts τα ριχνεις στο ραπιντ και με ενα κλικ σε 15 λεπτα εχουν ερθει ολα μαζι.
Καποτε χρησιμοποιουσα free αλλα μετα για 24 ευρω πιστευω οτι δεν αξιζει τα ωραια μας @@ να πρεπει να ζαλιζονται και πολυ κατα το download

Το ραπιντσερ εχει την επιλογη να εχεις πρεμιουμ και για δυο μερες εως ενα χρονο. Αν θελω να κατεβασω πολλα μαζι πληρωνω να εχω για δυο μερες απεριοριστο και ολα μια χαρα.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.831
Πόντοι
9.295
Το ραπιντσερ εχει την επιλογη να εχεις πρεμιουμ και για δυο μερες εως ενα χρονο. Αν θελω να κατεβασω πολλα μαζι πληρωνω να εχω για δυο μερες απεριοριστο και ολα μια χαρα.
για 2 μερες?????????
Σε χαλαει 3 μηνες?
Τα ιδια θα βρεις σε 2 μερες,τα ιδια σε 2 μηνες?
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
για ενα χρονο αν κανω λογαριαμο τι οριο θα μου δωσει?
 

alzisis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
172
Like
4
Πόντοι
1
για ενα χρονο αν κανω λογαριαμο τι οριο θα μου δωσει?

""You are going to continue to be credited with 10 GB download traffic per day""  Εχεις 10 GB download την ημερα, που εαν δεν το ξεπερασεις δεν το χανεις,σου το προσθετουν. εκανα για ενα χρονο
 

Επισκέπτης
Megaupload μαγκες και κατεβαστε και τις κυλοτες σας !!!
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
""You are going to continue to be credited with 10 GB download traffic per day""  Εχεις 10 GB download την ημερα, που εαν δεν το ξεπερασεις δεν το χανεις,σου το προσθετουν. εκανα για ενα χρονο
σ ευχαριστω.το σκεφτομαι για χρονο.10gb ειναι αρκετα.πιστευω με φτανουν!!!
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
σ ευχαριστω.το σκεφτομαι για χρονο.10gb ειναι αρκετα.πιστευω με φτανουν!!!

Αυτό θα ισχύει μέχρι να τελειώσει η συνδρομή σου. Άμα κάνεις ανανέωση θα σου δίνει 2,5gb ημερεσίως μέχρι 12gb σύνολο. Αν κατεβάσεις και τα 12 σε μία ημέρα την επόμενη θα σου δώσει πάλι 2,5. Αναγκάστηκα και αγόρασα 100gb trafic share και τα καβάτζωσα μιας και κατεβάζω μόνο ματρόσκες. Έχω δοκιμάσει πολλά άλλα όπως megaupload άλλά ποτέ δεν έβρισκα γρήγορα αυτό που ήθελα και το download συγκριτικά ήταν χάλια.. Πέρα από την μαλακία του rapidshare με αυτό που έκαναν, νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερο από όλα τα άλλα τουλάχιστον για την Ελλάδα καθώς οι Έλληνες uploaders δύσκολα το αποχωρίζονται.

  :think:
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
εμένα πρέπει να με έχουν hackιέψει. ενώ έχω 5-6 μέρες να κατεβάσω μου λέει ότι έχω περάσει ο ημερήσιο όριο... και στο log έχει IP που κατεβάζουν κάθε μέρα
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
86
εμένα πρέπει να με έχουν hackιέψει. ενώ έχω 5-6 μέρες να κατεβάσω μου λέει ότι έχω περάσει ο ημερήσιο όριο... και στο log έχει IP που κατεβάζουν κάθε μέρα




Αλλαξε usermane και password το συντομοτερο φιλε. Και μετα ενεργοποιησε το Security Lock.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom