Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Έμαθα ο άρχοντας,σε άφησε και πήγες με το μωρό του..... ;)
είναι μεγαλόψυχος ο άρχοντας...άλλωστε όλες μωρά του είναι...το Ζανετάκι υπερδύναμη!!! είναι τιμή να έχεις στο τραπέζι σου τον άρχοντα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Επίσκεψη χθες στο ΧΜΠΑΡ με καλούς φίλους και πόρνους. Κόσμος αρκετός, κορίτσια πραγματικά αμέτρητα, έχασα τη μπάλα...ήπια την μπυρίτσα μου συντροφιά με την "αγαπημένη" μου Νατάσσα που μου είναι δύσκολο να της αντισταθώ, όχι τόσο επειδή έχει κορμάρα, ίσα ίσα, έχει και τα παχάκια της, γενικά είναι λίγο γεματούλα, αλλά με "αιχμαλωτίζει" με το γλυκό της πρόσωπο και τον τρόπο της. Φυσικά για τρίτη φορά ανεβήκαμε στον επάνω "αμαρτωλό" όροφο όπου μου χάρισε μια απίστευτη gfe και αληθοφανή εμεπιρία, με εκπληκτικά προκαταρκτικά, πολλά χάδια, φιλιά και αγκαλιές, το στοματικό της από τα καλύτερα με ένταση και πάθος, ενώ ανταποκρίθηκε και στο δικό μου με ευχαρίστηση. Στο σεξ ακούραστη, με ζήλο, αλλάξαμε πολλές στάσεις, άλλες εύκολες, άλλες πιο απαιτητικές, δεν κώλωσε πουθενά...Έχει "φλόγα" μέσα της και το δείχνει την ώρα της πράξης με τις...πράξεις της... :dancing: :dancing: κατέβηκα κάτω μετά παραπατώντας από την χαλάρωση και την ηδονή και χτύπησα άλλη μια μπύρα για να συνέλθω...γενικά το μαγαζί σε πολύ καλό επίπεδο και πάλι, με ωραίους χωρούς από τις κοπέλες, τα κορίτσια ευγενικά ενώ η Βανέσσα μέσα στο χώρο πηγαινοερχόταν  ζαλίζοντας τους παρευρισκόμενους με την κορμάρα της αλλά και με το τρομερό ταπεραμέντο της και το χαβαλέ της!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Επίσκεψη χθες στο ΧΜΠΑΡ με καλούς φίλους και πόρνους. Κόσμος αρκετός, κορίτσια πραγματικά αμέτρητα, έχασα τη μπάλα...ήπια την μπυρίτσα μου συντροφιά με την "αγαπημένη" μου Νατάσσα που μου είναι δύσκολο να της αντισταθώ, όχι τόσο επειδή έχει κορμάρα, ίσα ίσα, έχει και τα παχάκια της, γενικά είναι λίγο γεματούλα, αλλά με "αιχμαλωτίζει" με το γλυκό της πρόσωπο και τον τρόπο της. Φυσικά για τρίτη φορά ανεβήκαμε στον επάνω "αμαρτωλό" όροφο όπου μου χάρισε μια απίστευτη gfe και αληθοφανή εμεπιρία, με εκπληκτικά προκαταρκτικά, πολλά χάδια, φιλιά και αγκαλιές, το στοματικό της από τα καλύτερα με ένταση και πάθος, ενώ ανταποκρίθηκε και στο δικό μου με ευχαρίστηση. Στο σεξ ακούραστη, με ζήλο, αλλάξαμε πολλές στάσεις, άλλες εύκολες, άλλες πιο απαιτητικές, δεν κώλωσε πουθενά...Έχει "φλόγα" μέσα της και το δείχνει την ώρα της πράξης με τις...πράξεις της... :dancing: :dancing: κατέβηκα κάτω μετά παραπατώντας από την χαλάρωση και την ηδονή και χτύπησα άλλη μια μπύρα για να συνέλθω...γενικά το μαγαζί σε πολύ καλό επίπεδο και πάλι, με ωραίους χωρούς από τις κοπέλες, τα κορίτσια ευγενικά ενώ η Βανέσσα μέσα στο χώρο πηγαινοερχόταν  ζαλίζοντας τους παρευρισκόμενους με την κορμάρα της αλλά και με το τρομερό ταπεραμέντο της και το χαβαλέ της!!
:cool2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Από τις κοπέλες που ξεχώρισα χθες μέσα στο μισοσκόταδο ήταν η φυσικά η Άννα, η ξανθιά Ρουμάνα, ψηλή, κορμάρα και με ωραίο πρόσωπο, η Τζέσσικα το στυλιαροειδές πιπίνι, σωστό αγγελούδι και με καλές υπηρεσίες από όσο έχω να θυμάμαι, η Βανέσσα, η σέξυ Ελληνοταυλανδέζα με κορμάρα και σέξυ εκφραστικό πρόσωπο, οι Δομινικανές έγιναν πλέον πολλέ ςκια γεμίζουν το χώρο και είναι ιδιαίτερα χαριτωμένες, η Βερόνικα με το πλατινέ μαλλί της και η Μπέττυ με το συνεσταλμένο της στυλ, αν και για το δωμάτιο ακούγονται τα καλύτερα, η Νατάσσα φυσικά με τον τρόπο της και το χαμόγελό της ενώ και το νέο πιπίνι η Αλίσια, Ελληνίδα, μελαχρινή, τρομερό μοντελε΄κορμί, ωραία φάτσα, υποπτεύομαι ότι θα είναι ηφαίστειο, και φυσικά η Ζανέτ,με ψηλές δερμάτινες μπότες και ωραίο φόρεμα. τελευταία βάρδια για αυτήν στο μπαρ, μιας και από σήμερα ξεκινάει ξανά στα στούντιο!!!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.388
Κριτικές
3
Like
3.229
Πόντοι
786
Μπέττυ ή λεπτή στεγνή; Πολύ καλή στό δωμάτιο.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Φιλαρακια χτες ηταν μια απιστευτη βραδια.

Στο τραπεζι του ΑΡΧΟΝΤΑ παρελασαν ολα τα αστερια του μαγαζιου.

ΖΟΖΕΦΙΝ που εφυγε ομως πολυ γρηγορα.

ΑΝΝΑ η ξανθια γυναικαρα με κοκινο φορεμα με φερμουαρ που ανοιγει απο κατω προς τα πανω.

ΖΑΝΕΤ το καστανο μωρο του ΑΡΧΟΝΤΑ.

ΤΖΕΣΙΚΑ το μικρο μπαλαρινακι που οταν ανεβαινει επανω ακουγετε στο φαληρο!!!!!!!!.

Και ξαφνικα μεσα στο μαγαζι εμφανιζεται μια κορμαρα μεσα σε μια μαυρη φορμα απο διαφανες τουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Ανεβαινει για χορο και μενουμε παγωτο.

ΑΡΧΟΝΤΑΣ και CHEYENNE και ολο το μαγαζι επαθε πλακα με τα αεροπλανικα που εκανε το μωρο ηταν χαρμα οφθαλμου.

ΑΧ ατυχο λαγουδακι εκεινη την ωρα φυτευες καροτακια στα πανω διαμερισματα.
κοίτα...δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα...γιατί και εγώ πάνω πέρασα εκπληκτικά με το Νατασσάκι...πραγματικά αυτός ο άρχοντας είναι απίστευτος!! είναι ευλογία να τον έχουμε στο τραπέζι...όλες οι κορασίδες λιώνουν για πάρτη του αλλά και εκείνος ανοίγει το ένα μπουκάλι μετά το άλλο... :sunglasses: :sunglasses:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.293
Κριτικές
19
Like
9.247
Πόντοι
9.095
κοίτα...δεν μπορώ να πω ότι το μετάνιωσα...γιατί και εγώ πάνω πέρασα εκπληκτικά με το Νατασσάκι...πραγματικά αυτός ο άρχοντας είναι απίστευτος!! είναι ευλογία να τον έχουμε στο τραπέζι...όλες οι κορασίδες λιώνουν για πάρτη του αλλά και εκείνος ανοίγει το ένα μπουκάλι μετά το άλλο... :sunglasses: :sunglasses:
γιατι ξερεις αλλο τροπο να λιωνουν κοριτσακια σε τετοια μερη...?εκτος ελαχιστων περιπτωσεων...
 

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
529
Κριτικές
8
Like
1.774
Πόντοι
366
Ποιος ειναι ο αρχοντας ρε παιδια??  :s&m_2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Ποιος ειναι ο αρχοντας ρε παιδια??  :s&m_2:
γνωστό και μη εξαιρετέο μέλος του παρόντος ιστοτόπου, με μακρά θητεία και γνω΄ση σε κωλόμπαρα και ct και cg και όταν πρόκειται για την καλοπέρασή του, τόσο του ιδίου όσο και της παρέας του δε λογαριάζει τίποτα...!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
...
Ακρως εξαισια και τροπικη εικονα εδιναν στο μπαρ οι μελαμψές Δομινικάνες Λέϊλα,Βιολέτα, Μαριάνα, Ρόζα, Τίνακαι Μικαέλα. Οντος εντυπωσιακες και ξεχωριστες απο τις Ευρωπαίες χαμογελουσαν και χορευαν στο μπαρ δινοντας μας μια ξεχωριστη εικονα Καραϊβικής!!!
...

Τα τρία από τα εν λόγω θήλεα τα χουφτώσαμε κι εμείς χθες τη νύχτα!
Δεν ήταν φρόνιμο να αποπειραθούμε συνουσία, καθότι από το ξεσάλωμα στο Gagarin και τα αποβλακωτικά λουκάνικα των προπυλαίων του Παντείου Πανεπιστημίου, είχαμε περιέλθει σε μπουφώδη κατάσταση.

Ωστόσο, χαιρετίζουμε θερμά το επίτευγμα X-Bar!

Εξαιρετικό περιβάλλον, ευγενέστατο και διακριτικό προσωπικό, γουστόζικος και μοναδικός διάκοσμος, καθαρά ποτά, μουσική επιμέλεια από δισκοθέτη, ευειδή και πολλά θήλεα.
Επιφανειακά, πολιτισμός.
Κατά βάθος, εύγε εις τους επιχειρηματίες, οι οποίοι κατορθώνουν να διατηρούν όρθια μια επιχείρηση, η λειτουργία της οποίας διέπεται από γελοίους νόμους, φτιαγμένους από γελοίους νομοθέτες και εποπτευόμενους από γελοίους δημόσιους λειτουργούς, όπως τους έχουν διαχειριστεί οι γελοίοι πολιτικοί προϊστάμενοί τους, που τους επέλεξαν με την ψήφο τους οι γελοίοι κάτοικοι αυτής της χώρας.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.001
Κριτικές
490
Like
36.713
Πόντοι
41.447
Επιφανειακά, πολιτισμός.
Κατά βάθος, εύγε εις τους επιχειρηματίες, οι οποίοι κατορθώνουν να διατηρούν όρθια μια επιχείρηση, η λειτουργία της οποίας διέπεται από γελοίους νόμους, φτιαγμένους από γελοίους νομοθέτες και εποπτευόμενους από γελοίους δημόσιους λειτουργούς, όπως τους έχουν διαχειριστεί οι γελοίοι πολιτικοί προϊστάμενοί τους, που τους επέλεξαν με την ψήφο τους οι γελοίοι κάτοικοι αυτής της χώρας.

:grin:

968928_612428465442173_1349178033_n.jpg


554518_578619512156402_670873297_n.jpg
 

Inspector Clouseau

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2014
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
μετά το τόσα θετικά που διαβάζω θα το επισκεφθώ και εγώ κάποια στιγμή....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom