Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Έτσι είναι τα προγράμματα εκεί σφιχτά... Τώρα αν λες ότι η Alessandra κάθεται μέσα παραπάνω χωρίς έξτρα € κάποιο λάθος κάνεις...απλά δεν επιτρέπεται... :rolleyes:

δεν ειναι παντα ετσι..και την αλεσ. παραδειγμα την εφερα.ειναι και στην ευχερεια της να κατσει 5 λεπτα παραπανω της οποιαδηποτε κοπελας.αυτα τα "δεν επιτρεπεται ειναι δικιολογιες για να λενε σε αυτον που πληρωνει.και νομιζω συμβαινει παντου αυτο.καποιος εχει μπει σε στουντιο και του εχει πει γκομενα στο 10λεπτο  δεν εχουμε χρονο και ο ιδιος θα εχει μπει και η κοπελα θα ειχε δειξει υπομονη.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πολύ βιαστικές εκεί οι κυρίες...
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
καλα εγω το εχω ακυρωσει απο τις επιλογες μου το μαγαζι πια ,μονο και μονο επειδη εχει τις πιο ασχημες απο την αλυσιδα.
 

Επισκέπτης
Έτσι είναι τα προγράμματα εκεί σφιχτά... Τώρα αν λες ότι η Alessandra κάθεται μέσα παραπάνω χωρίς έξτρα € κάποιο λάθος κάνεις...απλά δεν επιτρέπεται... :rolleyes:

Δίκιο έχει και ο billy13,δίκιο και ο lagonisian...
Καλώς ή κακώς, λίγο ή πολύ υπάρχει μια αυστηρότητα και κάποιος περιορισμός ως προς το θέμα του χρόνου-κάτι το οποίο, βέβαια, είναι γνωστό και τίθεται εξ'αρχής στον υποψήφιο πελάτη.

(Ίσως ο συναγωνιστής να έπεσε σε μια άσχημη ή σε μια περίεργη βραδιά ως προς την απόδοση της Βανέσας σε συνδυασμό με τον χρονικό περιορισμό που τίθεται από το μαγαζί.

Αλλά η Βανέσα κατά κανόνα αποδίδει τα καλύτερα στα ενδότερα-για να μην αναφέρω περίπτωση(εκτός στούντιο, έτσι;) που είχε πληρωθεί, ο πελάτης δεν......, είχε επόμενο πελάτη να την περιμένει και εκείνη συνέχισε απτόητη μέχρι να τον καταφέρει!

(Έχει το κακό που είναι βαζελάκι αλλά τι να κάνουμε...Ουδείς τέλειος σ'αυτή τη ζωή...!!! :grin:)
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.650
Πόντοι
4.365
καλα εγω το εχω ακυρωσει απο τις επιλογες μου το μαγαζι πια ,..
+1
Kαι απο εμενα ακυρο εχει φαει..κ ας εχει ωραιες κοπελες...!!
Αφου ειναι με το χρονομετρο στο χερι.... ας κατσουν να κανουν παρεα με αυτα!!
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Δίκιο έχει και ο billy13,δίκιο και ο lagonisian...
Καλώς ή κακώς, λίγο ή πολύ υπάρχει μια αυστηρότητα και κάποιος περιορισμός ως προς το θέμα του χρόνου-κάτι το οποίο, βέβαια, είναι γνωστό και τίθεται εξ'αρχής στον υποψήφιο πελάτη.

(Ίσως ο συναγωνιστής να έπεσε σε μια άσχημη ή σε μια περίεργη βραδιά ως προς την απόδοση της Βανέσας σε συνδυασμό με τον χρονικό περιορισμό που τίθεται από το μαγαζί.

Αλλά η Βανέσα κατά κανόνα αποδίδει τα καλύτερα στα ενδότερα-για να μην αναφέρω περίπτωση(εκτός στούντιο, έτσι;) που είχε πληρωθεί, ο πελάτης δεν......, είχε επόμενο πελάτη να την περιμένει και εκείνη συνέχισε απτόητη μέχρι να τον καταφέρει!

(Έχει το κακό που είναι βαζελάκι αλλά τι να κάνουμε...Ουδείς τέλειος σ'αυτή τη ζωή...!!! :grin:)

Έχουν και αυτές τα δικά τους μερικές φορές...(γκομενικά κτλ.  :-*)γυναίκες είναι... ;)
Έχω και μια συμπάθεια στο Βανεσάκι,τι να κάνουμε... :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
δεν ειναι παντα ετσι..και την αλεσ. παραδειγμα την εφερα.ειναι και στην ευχερεια της να κατσει 5 λεπτα παραπανω της οποιαδηποτε κοπελας.αυτα τα "δεν επιτρεπεται ειναι δικιολογιες για να λενε σε αυτον που πληρωνει.και νομιζω συμβαινει παντου αυτο.καποιος εχει μπει σε στουντιο και του εχει πει γκομενα στο 10λεπτο  δεν εχουμε χρονο και ο ιδιος θα εχει μπει και η κοπελα θα ειχε δειξει υπομονη.

Πάντως μου φαίνεται περίεργο που γράφεις ότι κάθεται παραπάνω χρόνο μέσα η κοπέλα... Δεν πιστεύω ότι γίνεται χωρίς έξτρα €... :think:
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Πάντως μου φαίνεται περίεργο που γράφεις ότι κάθεται παραπάνω χρόνο μέσα η κοπέλα... Δεν πιστεύω ότι γίνεται χωρίς έξτρα €... :think:
ε καλα δεν ειπα οτι καθεται μιση ωρα.αλλα ενα τεταρτο 20αλεπτο μου εχει τυχει πολλες φορες.στο χ μπαρ ετσι? γιατι αλλου με 50 ευρω δε βαζουν πλαφον στο χρονο.μην αναφερομαστε τωρα ολοι οσοι γυρναμε ξερουμε.γενικα ενταξει καλη φαση να πας να πιεις ενα ποτο να γελασεις αλλα με αυτα τα στανταρ εμφσνισης των κοριτσιων και αυτες τις υπηρεσιες,προσωπικα,ακυρο!
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Απ'όσο γνωρίζω και εξ'ιδίας πείρας το 50άρικο αντιστοιχεί σε 15 λεπτά. Αν η κοπέλα είπε στο φίλο σου ότι έχει μόνο ένα δεκάλεπτο τότε του έλεγε μούφες για να τον ξεπετάξει.
Επιπλέον, είναι τόσο ηλίθιες που δεν καταλαβαίνουν ότι αν αρχίσουν τα "τέλειωνε μωρό, δεν έχουμε χρόνο" ο άλλος 99 στις 100 φορές θα συγχυστεί και θα κομπλάρει με αποτέλεσμα να καθυστερήσει να τελειώσει.
σωστα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
γιατι αλλου με 50 ευρω δε βαζουν πλαφον στο χρονο.μην αναφερομαστε τωρα ολοι οσοι γυρναμε ξερουμε.γενικα ενταξει καλη φαση να πας να πιεις ενα ποτο να γελασεις αλλα με αυτα τα στανταρ εμφσνισης των κοριτσιων και αυτες τις υπηρεσιες,προσωπικα,ακυρο!

Συμφωνώ...αλλά έχει ωραίες κοπέλες όμως...όπως η Alessandra,που ανέφερες... :zfuck:



15.jpg
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Συμφωνώ...αλλά έχει ωραίες κοπέλες όμως...όπως η Alessandra,που ανέφερες... :zfuck:



http://[URL unfurl="true"]www.siggrou144.com/assets/girls/pictures/1/alessandra/15.jpg?c=1410005668[/img[/URL]]
[/quote]
ναι αλλαααα αν παρατηρησεις την σταματησαν απο το χ μπαρ και γυρναει παλι στα στουντιο !γιαυτο δε το ανεφερα.η συγκεκριμμενη για μενα ειναι δυναμη αν και κανει τη χειροτερη πιπα εβερ
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Βρε παιδες εχω μπερδευτει. Για να ανεβεις στο σντουντιο πλεον πρεπει να περασεις απο το χ-μπαρ να διαλεξεις μωρο η μπορεις να ανεβεις επανω και να διαλεξεις κοπελα που δουλευει στο στουντιο.?  :think:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Θα σου έρθουν στο τραπέζι,τα μωρά....μη μασάς... :zfuck:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
ναι αλλαααα αν παρατηρησεις την σταματησαν απο το χ μπαρ και γυρναει παλι στα στουντιο !γιαυτο δε το ανεφερα.η συγκεκριμμενη για μενα ειναι δυναμη αν και κανει τη χειροτερη πιπα εβερ

;)

Αλλο ρωτησα........ ;)

Απάντησε ο px75 και το έσβησα.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
149
Πόντοι
2.046
Μετά τις 11 που ανοίγει το X-Bar δεν υπάρχουν κοπέλες πάνω στο στούντιο. Θα πρέπει να πας στο μπαρ, να διαλέξεις μια από τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί και μετά, εφόσον υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο, θα ανεβείτε στο στούντιο για τα περεταίρω.

Καταλαβα, μαλακια προς αποφυγην...................
 

gerontopsolos

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
310
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
1
Μετά τις 11 που ανοίγει το X-Bar δεν υπάρχουν κοπέλες πάνω στο στούντιο. Θα πρέπει να πας στο μπαρ, να διαλέξεις μια από τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί και μετά, εφόσον υπάρχει ελεύθερο δωμάτιο, θα ανεβείτε στο στούντιο για τα περεταίρω.
σωσταααααα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πέρασε κάποιος μύστης από χ-μπαρ...να μας πει τι έλεγε...?  :lheel:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Πέρασε κάποιος μύστης από χ-μπαρ...να μας πει τι έλεγε...?  :lheel:

Πέρασα απ έξω, κατά τις 2 - 3 δεν θυμάμαι. Είδα κόσμο να μπαίνει. Υποστηρικτές του 10λεπτου και στα γρήγορα... Απορώ ποιοί πάτε; Πολύ περιορίζουν σε χρινικά πλαίσδια εκεί.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πέρασα απ έξω, κατά τις 2 - 3 δεν θυμάμαι. Είδα κόσμο να μπαίνει. Υποστηρικτές του 10λεπτου και στα γρήγορα... Απορώ ποιοί πάτε; Πολύ περιορίζουν σε χρινικά πλαίσδια εκεί.

Αυτό ήθελα να μάθω...αν είχε κόσμο... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom