Νέα

Casa Babylon

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Πραγματι η μαγεία του ΑΜΝΕΖΙΑ ηταν μοναδικη, και εδω θα πρεπει να τονισουμε πως το ΑΜΝΕΖΙΑ αν και 510 μερες κλειστο το thread του παραμενει ενεργο και βρισκεται και πρωτο σε επισκεψεις στην συγκεκριμενη θεματολογια και γραφονται συνεχεια αποψεις και μηνυματα. Κατι μοναδικο και απιστευτο για κατι που δεν υπαρχει πλεον!!! Βεβαια ισως μελλοντικα και το X-BAR να πετυχει καποιες παρομοιες επιτυχιες αν σκεφτουμε πως το ΑΜΝΕΖΙΑ ηταν  στον χώρο μια δεκαετια περιπου και το X-BAR ειναι μολις πεντε μηνων... [size=30pt]Ο χρονος θα δείξει...[/size]


Ο χρόνος ως ο αντικειμενικοτατος κριτής  δηλώνει :


Μεταξύ  25 με 30  κοριτσιών (αν υπολογίσουμε ολη την περίοδο λειτουργίας του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ  μπορεί να ξεπερνούν τις 100)  μονο 5 με 6 επέστρεφαν στα 17 με 20 λεπτά απο τα άνωθεν .........................

Κυρίως η Μανταλινα!!!!!!!!!!!!( βραβευμένη ξεπέτα με εναν μονο φανατικό οπαδό )

Τις άλλες τις ξεχνώ ...........

Ο μέσος όρος "απουσίας" των υπολοίπων ήταν τα 37 λεπτά!

Έχω σημειώσει  πάμπολλα 45λεπτα!

Τώρα που είναι κανόνας τα 15 λεπτά , ακριβώς οπως το λες αγαπημένε φίλε συνκαψούρη του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ και των ψυχών που σταυλιστικαν εκεί μέσα , Ο ΧΡΟΝΟΣ  ΦΩΝΑΖΕΙ , δεν δείχνει απλά....................

Καλο απογευμα !






 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Ο χρόνος ως ο αντικειμενικοτατος κριτής  δηλώνει :


Μεταξύ  25 με 30  κοριτσιών (αν υπολογίσουμε ολη την περίοδο λειτουργίας του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ  μπορεί να ξεπερνούν τις 100)  μονο 5 με 6 επέστρεφαν στα 17 με 20 λεπτά απο τα άνωθεν .........................

Κυρίως η Μανταλινα!!!!!!!!!!!!( βραβευμένη ξεπέτα με εναν μονο φανατικό οπαδό )

Τις άλλες τις ξεχνώ ...........

Ο μέσος όρος "απουσίας" των υπολοίπων ήταν τα 37 λεπτά!

Έχω σημειώσει  πάμπολλα 45λεπτα!

Τώρα που είναι κανόνας τα 15 λεπτά , ακριβώς οπως το λες αγαπημένε φίλε συνκαψούρη του ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟΥ και των ψυχών που σταυλιστικαν εκεί μέσα , Ο ΧΡΟΝΟΣ  ΦΩΝΑΖΕΙ , δεν δείχνει απλά....................

Καλο απογευμα !
ΚΑΛΟ απόγευμα και σε σένα φίλε μας,κατατοπιστικός ήσουν, σίγουρα εμείς είμαστε το ΧBAR και το amnezia ήταν το amnezia δεν γίνεται όλα στην ζωή να είναι ίδια, έκαστος στο είδος του και ο ΛΟΥΜΙΔΗΣ στους καφέδες του, σε ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου, καλό καλοκαίρι να έχεις.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
και ο ΛΟΥΜΙΔΗΣ στους καφέδες του, σε ευχαριστούμε για την συμμετοχή σου, καλό καλοκαίρι να έχεις.

Βεβαίως αδελφέ μου Κώστα Λαγαρέ..Και το καφεδάκι Λουμίδη 4 ευρώ στο Amnegia.
Επίσης αδελφέ μου σε ευχαριστούν για τη συμμετοχή σου! Ασφαλώς όχι στο xbar αλλά για εδώ.
Είναι σαν να ευχαριστώ εγώ τους καλόγερους για τη συμμετοχή τους στο μοναστήρι Μονή Αγάθωνος λές και είμαι ο Ηγούμενος.
Κάπου διάβασα για "πλουραλισμό απόψεων" μπορεί ασφαλώς και να κάνω λάθος.Όσο για το καλό καλοκαίρι με 160 ευρώ την ώρα δεν το βλέπω.Ούτε με τραχανά και πλιγούρι δεν την βγάζουμε.
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Βεβαίως αδελφέ μου Κώστα Λαγαρέ..Και το καφεδάκι Λουμίδη 4 ευρώ στο Amnegia.
Επίσης αδελφέ μου σε ευχαριστούν για τη συμμετοχή σου! Ασφαλώς όχι στο xbar αλλά για εδώ.
Είναι σαν να ευχαριστώ εγώ τους καλόγερους για τη συμμετοχή τους στο μοναστήρι Μονή Αγάθωνος λές και είμαι ο Ηγούμενος.
Κάπου διάβασα για "πλουραλισμό απόψεων" μπορεί ασφαλώς και να κάνω λάθος.Όσο για το καλό καλοκαίρι με 160 ευρώ την ώρα δεν το βλέπω.Ούτε με τραχανά και πλιγούρι δεν την βγάζουμε.
Εμείς τους ευχαριστούμε όλους, αν δεν σου αρέσει τι να κάνουμε, δεν πιστεύουμε ότι η ευγένεια έβλαψε ποτέ κανέναν αυτό δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε και θεατές σε τυγχόν κακόβουλα σχόλια και ανυπόστατα ψεύδη, απο εκεί και πέρα ο καθένας έχει την άποψη του και μπορεί να κάνει τις επιλογές του ενήλικοι άνθρωποι είμαστε.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Εμείς τους ευχαριστούμε όλους, αν δεν σου αρέσει τι να κάνουμε, δεν πιστεύουμε ότι η ευγένεια έβλαψε ποτέ κανέναν αυτό δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε και θεατές σε τυγχόν κακόβουλα σχόλια και ανυπόστατα ψεύδη, απο εκεί και πέρα ο καθένας έχει την άποψη του και μπορεί να κάνει τις επιλογές του ενήλικοι άνθρωποι είμαστε.

Βεβαίως φίλτατε/η (?) έχουμε κάνει τις επιλογές μας και δια τούτους τους λόγους ψηφίζουμε δαγκωτό έστω και αμετάκλητα νεκρό το Amnegia.
Τώρα αν εώρακες κάπου εδώ γύρω κακόβουλα σχόλια και ανυπόστατα ψεύδη να επισημάνεις τον κακόβουλο ψεύτη και θα μείνει κατάπτυστος εις το διηνεκές.
 
Υ.Γ Και άλλο να ευχαριστείς κάποιον για τα λεγόμενα και τις απόψεις του και άλλο για τη συμμετοχή του. Οπότε δεν τίθεται θέμα ευγένειας.
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Βεβαίως φίλτατε έχουμε κάνει τις επιλογές μας και δια τούτους τους λόγους ψηφίζουμε δαγκωτό έστω και αμετάκλητα νεκρό το Amnegia.
Τώρα αν εώρακες κάπου εδώ γύρω κακόβουλα σχόλια και ανυπόστατα ψεύδη να επισημάνεις τον κακόβουλο ψεύτη και θα μείνει κατάπτυστος εις το διηνεκές.
 
Υ.Γ Και άλλο να ευχαριστείς κάποιον για τα λεγόμενα και τις απόψεις του και άλλο για τη συμμετοχή του. Οπότε δεν τίθεται θέμα ευγένειας.
ΕΜΕΊΣ <<..είμαστε ακόμα ζωντανοί στην σκηνή σαν ροκ συγκρότημα και αν μας αντέξει το σκοινί θα φανεί στο ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΗΜΑ...>>.
Υ.Γ. απο εσένα αγαπητέ χειροκρότημα δεν πρόκειται να λάβουμε είμαστε σίγουροι αντε κάνα γιουχάισμα αλλα κάτι είναι και αυτό παρά να θρηνούμε πάνω απο μνήματα :2funny:καλό παρασκοσαββατοκύριακο και αν γουστάρεις μετά το μνημόσυνο πέρνα απο XBAR γάβγισε :grin: :grin:.. ωπ σύγνωμη... πες μας το nickname σου στον υπεύθυνο κύριο Γιώργο και κερνάμε ποτά.
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
και αν γουστάρεις μετά το μνημόσυνο πέρνα απο XBAR γάβγισε.. ωπ σύγνωμη... πες μας το nickname σου στον υπεύθυνο κύριο Γιώργο και κερνάμε ποτά.

Τα μνημόσυνα για το υπέροχο Amnegia είναι στη ψυχή μας.
Θα μείνουν γλυκές αναμνήσεις στις ατέρμονες διαδρομές της καρδιάς μας.

Υ.Γ
Καναμε χιλιάδες πόστ (11223) σε 749 σελίδες στην αντίστοιχη ενότητα για το Amnegia. Πολλά αρνητικά μέχρι και κακόβουλα. Ποτέ μα ποτέ κανείς δεν βγήκε να κάνει κριτική.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Ημουν φανατικος θαμωνας/υποστηρικτης του Amnezia, πηγαινω τακτικα στο X-Bar
Το εχω τονισει απο την πρωτη μου επισκεψη :
Ειναι δυο διαφορετιακ μαγαζια, που το μονο τους κοινο, ειναι η δυνατοτητα σεξοαυλικων υπηρεσιων με τις κοπελες που βρικονται εκει.
Θεωρω λαθος να τα συγκρινουμε.

Ταπεινη μου αποψη παντα......
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.779
Κριτικές
61
Like
40.471
Πόντοι
22.785
Mα που έχει χαθεί τοσο καιρό ο Λαγός? 
31785220
Είναι στόν κλεπταποδόχο.. πουλάη τίς είκόνες ............
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.779
Κριτικές
61
Like
40.471
Πόντοι
22.785
Ημουν φανατικος θαμωνας/υποστηρικτης του Amnezia, πηγαινω τακτικα στο X-Bar
Το εχω τονισει απο την πρωτη μου επισκεψη :
Ειναι δυο διαφορετιακ μαγαζια, που το μονο τους κοινο, ειναι η δυνατοτητα σεξοαυλικων υπηρεσιων με τις κοπελες που βρικονται εκει.
Θεωρω λαθος να τα συγκρινουμε.

Ταπεινη μου αποψη παντα......
Συμφωνώ, είναι 2 διαφορετικά μαγαζιά!!1
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
τα έχουμε πει αυτά... στο αμνήζια έπαιρνες καραφουλ σέρβις με 50+22+5=77 ευρώ για 30 περίπου λεπτά καθαρού αγώνα... όχι απο όλα τα κορίτσια αλλά απο μεγάλο αριθμο...
προσωπικά πηγαινα 2-3 φορές την εβδομάδα για ξεμπούκωμα, μάλιστα την μέρα και ώρα που το κλείσανε ήμουν στο δωμάτιο με την Μαρία την "Λατίνα"...
στο χ-Βαρ το επίπεδο των γυναικών είναι σαφώς ανωτερο !!! Ευγε και Μπραβο !!!
αλλά οι χρονοχρεώσεις, τα λίγα δωμάτια, η διάθεση βιασύνης, και η γενικότερα αλμυρή γιά την εποχή τιμολόγηση... είναι σαφώς εμπόδια για τον μέσο γαμήκο...
όχι για μένα... για μένα το πρόβλημα είναι οι πενιχρές υπηρεσίες... αν πρέπει να πληρωσω 150-200 για να πάρω το σέρβις που θέλω έχω και καλύτερες καβάτζες...
γι'αυτο και η πρώτη μου επίσκεψη στο χ-βαρ... ήταν και η τελευταία...
έτσι έχουν τα πράγματα αγαπητή εργοδοσία... εσείς καλα το σκεφτήκατε για την πάρτη σας το σύστημα, με τόσα λιγα δωμάτια συμφέρει να κρατατε τις τιμές ψηλά... αν είχατε 25 30 δωμάτια απο πάνω τότε θα μπορουσατε να κατεβασετε τιμές και να χεστειτε και σεις στο ταληρο και μεις στο μουνι... αλλα δυστυχως δεν ειναι ετσι... ολα τα αλλα ειναι αρλουμπες
 

Doperman1

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Ημουν φανατικος θαμωνας/υποστηρικτης του Amnezia, πηγαινω τακτικα στο X-Bar
Το εχω τονισει απο την πρωτη μου επισκεψη :
Ειναι δυο διαφορετιακ μαγαζια, που το μονο τους κοινο, ειναι η δυνατοτητα σεξοαυλικων υπηρεσιων με τις κοπελες που βρικονται εκει.
Θεωρω λαθος να τα συγκρινουμε.

Ταπεινη μου αποψη παντα......

Αγαπητέ μου φίλε Ινδιάνε ..
Εμείς είμαστε το κοινό.
Θα κρίνουμε , θα συγκρίνουμε θα επικρίνουμε , θα επισημαίνουμε τις ξεπέτες, θα γκρινιάζουμε για τις τιμές.
(Υπάρχει πόστ στο Amnegia για τις τιμές και πρότειναν 30+15 από 50+23)
Θα κάνουμε όλα τα ανωτέρω στα πλαίσια της αξιοπρέπειας, της σοφής και χρηστής διαχείρισης του λόγου.
Οι ιδιοκτήτες του xbar η οι υπάλληλοι να μείνουν πίσω απο τη μπάρα προσφέροντας ή κερνώντας ποτά σε αυτούς που "γαυγίζουν". Να μη ξεπερνούν τα εσκαμμένα που νομίζω ότι οριοθετούνται μέχρι της ενημέρωσης για καμιά ιδιαίτερη βραδιά.  
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
τα έχουμε πει αυτά... στο αμνήζια έπαιρνες καραφουλ σέρβις με 50+22+5=77 ευρώ για 30 περίπου λεπτά καθαρού αγώνα... όχι απο όλα τα κορίτσια αλλά απο μεγάλο αριθμο...
προσωπικά πηγαινα 2-3 φορές την εβδομάδα για ξεμπούκωμα, μάλιστα την μέρα και ώρα που το κλείσανε ήμουν στο δωμάτιο με την Μαρία την "Λατίνα"...
στο χ-Βαρ το επίπεδο των γυναικών είναι σαφώς ανωτερο !!! Ευγε και Μπραβο !!!
αλλά οι χρονοχρεώσεις, τα λίγα δωμάτια, η διάθεση βιασύνης, και η γενικότερα αλμυρή γιά την εποχή τιμολόγηση... είναι σαφώς εμπόδια για τον μέσο γαμήκο...
όχι για μένα... για μένα το πρόβλημα είναι οι πενιχρές υπηρεσίες... αν πρέπει να πληρωσω 150-200 για να πάρω το σέρβις που θέλω έχω και καλύτερες καβάτζες...
γι'αυτο και η πρώτη μου επίσκεψη στο χ-βαρ... ήταν και η τελευταία...
έτσι έχουν τα πράγματα αγαπητή εργοδοσία... εσείς καλα το σκεφτήκατε για την πάρτη σας το σύστημα, με τόσα λιγα δωμάτια συμφέρει να κρατατε τις τιμές ψηλά... αν είχατε 25 30 δωμάτια απο πάνω τότε θα μπορουσατε να κατεβασετε τιμές και να χεστειτε και σεις στο ταληρο και μεις στο μουνι... αλλα δυστυχως δεν ειναι ετσι... ολα τα αλλα ειναι αρλουμπες
ο κύριος kavlares  νομίζω ότι έθεσε το θέμα στη σωστή του βάση.
 

xbar

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2013
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ μου φίλε Ινδιάνε ..
Εμείς είμαστε το κοινό.
Θα κρίνουμε , θα συγκρίνουμε θα επικρίνουμε , θα επισημαίνουμε τις ξεπέτες, θα γκρινιάζουμε για τις τιμές.
(Υπάρχει πόστ στο Amnegia για τις τιμές και πρότειναν 30+15 από 50+23)
Θα κάνουμε όλα τα ανωτέρω στα πλαίσια της αξιοπρέπειας, της σοφής και χρηστής διαχείρισης του λόγου.
Οι ιδιοκτήτες του xbar η οι υπάλληλοι να μείνουν πίσω απο τη μπάρα προσφέροντας ή κερνώντας ποτά σε αυτούς που "γαυγίζουν". Να μη ξεπερνούν τα εσκαμμένα που νομίζω ότι οριοθετούνται μέχρι της ενημέρωσης για καμιά ιδιαίτερη βραδιά.  
Δικαίωμα στο λόγο και στην κριτική έχουμε όλοι ακόμα και στην κριτική της κριτικής το βλέπουμε κομματάκι υπερβολικό να προσπαθείτε αγαπητέ να μας υποδείξετε τις αρμοδιότητες μας και που θα επεμβαίνουμε στα σχόλια και που όχι, εξάλλου δεν μιλάμε για την επιχείρηση κάποιου άλλου για την δική μας επιχείρηση μιλάμε και όπως και να το κάνουμε έχουμε κάθε δικαιώμα σχολιασμού των κριτικών και το οποίο είναι αναφαίρετο.
Τώρα γιατί στο amnezia δεν βγήκε κανείς να γράψει κάτι νομίζω ότι εμάς δεν μας αφορά, ο φίλος ινδιάνος έθεσε πολύ σωστά το θέμα είναι δυο τελείως διαφορετικά πράγματα τώρα όσοι επιμένουν στις συγκρίσεις πάντα θα συγκρίνουν απο εκεί και περα σεβαστή και τεκμηριωμένη η άποψη του σχολιαστή για τα δωματία και το χρόνο, καλήμέρα σε όλους σας και σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
Ευχαριστούμε φίλε doperman γιατί συμμετεχουν σε ένα thread που γράφεi XBAR και που οι περισσότεροι με θετικές ή αρνητικές απόψεις είναι ευγενείς και μέσα στα πλαίσια της αξιοπρέπειας όποτε ποιος ο λόγος να μην ευχαριστούμε για την συμμετοχή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom