Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 591
  • Εμφανίσεις 92K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
χυες επισκεφτηκα το μαγαζι. αρκετο κοσμο που ανανεωνοταν συνεχεια. χτες ηταν ηταν ολες οι καλες. και φυσικα ηταν επιτελους εκει το υπερλαμπρο αστερι η αντζελινα. ειδα μια καινουργια μαυρομαλα ουγγαρεζα η οποια ηταν μετρια σε εμφανιση αλλα πρεπει να εχει χαβαλε. ονομα δεν συγκρατησα. με την βερονικα δεν ξερω τι εγινε και γιατι δεν δουλευε. τωρα αν την εχουν διωξει απο εκει, πολυ καλα θα εχουν κανει. το μελανο σημειο πλεον ειναι η μισελ. σαν απελπισμενο αρπακτικο ειναι ρε παιδια. γυρναει απο τραπεζι σε τραπεζι ζητοντας χορο και ποτο. εχει και και ενα μπλοκακι στην μεση της. αν βαλει και ενα στυλο στο αυτι θα μου θυμιζει tax collector.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Η Μισελ πριν 3 περιπου χρονια ηταν σαν την Σουζανα βαρεων βαρων,οταν την ειδα να εχει χασει τοσα κιλα μου θυμισε ζομπι,οσο για το μπλοκακι που λες φιλε zironvenom ισως και να εκτελει καθηκοντα σερβιτορου.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
προεδρε εσυ το δικο μου πμ που σου εσετειλα το πηρες?
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε. θελω να σε ρωτησω κατι. Ο ρικυ καλος ειναι ? γιατι υποθετω πως πριν τα φτιαξει με την βικτωρια που χωρισε εσενα κατι θα παιζοταν μεταξυ σας. ασε μας ρε μπουφο που ζητας απο αγνωστους να σεβαστουν τι???? το οτι η αντζελινα πηδιεται με εναν αλλο πελατη??? ολοι στη σειρα λοιπον γιατι εξ οσων ειπες τα παντα ειναι ρευστα εκει!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Moυ άερσε πολύ το ΜΠΟΥΦΟ, χρόνια ε'ιχα να το ακούσω,
Αριστα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Bρε παιδιά γνωρίζετε να μου πείτε, τι έγινε το μαγαζί Tutti Frutti, που ήταν πρίν το αεροδρόμιο..?
Εκεί δούλευε μία Γκαμπριέλα, κοντούλα αδύνατη με μακρύ μαύρο μαλλί. Την έχει π'αρει το μάτι σας πουθενά? Λες να παντρεύτηκε..??  :dancing:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε digit_ten το Tutti Frutti εχει κλεισει εδω και 2 χρονια ,εγινε ρεμπεταδικο το οποιο δουλεψε 2-3 μηνες και εκλεισε.
Ακουγετε οτι εκει πο ητανε περυσι το summer cabaret θα ανοιξει το πλατινουμ ,αλλα ισως με αλλο ονομα ,θα ανοιξει σιγουρα,μεσα το φτιαχνουνε
Φιλε zironvenom πηρα το πμ
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
παιδες κανενα νεο απο καλιγουλα? καμια καινουργια? σκεφτομαι να παω αυτην την εβδομαδα.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Παρακμή το Caligula (το απλό και το gold) από κόσμο μηδέν, από γυναίκες στάσιμα τίποτα νεότερο και καλύτερο. Προτείνω με επιφύλαξη (έχω καιρό να το επισκεφθώ) Platinum.  :headbang:
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε zironvenom καινουριες στο gold δεν εχει ,εχει ομως διαροες ,εφυγε η Βερονικα και Τεταρτη φευγει η Αντζελινα για 10 ημερες περιπου,εγω πηγα Σαββατο και Κυριακη και της 2 ημερες ειχε αρκετο κοσμο.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
καλως προεδρε. για την βερονικα τα ειπαμε. η απουσια της θα περασει απαρατηρητη. η αντζελινα υποθετω πως πηγε στα πατρια εδαφη. Ε τοτε θα το τρεναρω και εφοσον δεν θα την προλαβω τωρα, θα παω μετα απο 2 εβδομαδες. δεν υπαρχει λογος να πηγαινω τωρα. σαββατοκυριακα εχει τα καλα του αλλα και αρκετα ασχημα. το καλο ειναι πως δεν εισαι μονος, αλλα για να πλησιασεις την κοπελα που θελεις πρεπει να περιμενεις. κατι που με ξενερωνει.
το κακο γιατρε g ειναι οι τιμες και γι'αυτο βλεπεις τοσο λιγο κοσμο. εμενα προσωπικα δεν με πειραζει γιατι πηγαινω μονο για μια κοπελα, αλλα οι υπευθυνοι της επιχειρησης αλλα και της καθε τετοιας επιχειρησης θα επρεπε να συνειδητοποιησουν πως ριχνοντας τις τιμες αυξανεις τον κοσμο, αυξανοντας τον κοσμο αυξανεις την καταναλωση(2ο ποτο πελατη, πικολο, πριβε, κ.ο.κ.) αυξανωντας τον κοσμο και την καταναλωση, μεγαλωνουν τα κερδη της επιχειρησης αλλα και το ονομα σου. γιατι ενας πελατης δεν θα προτιμησει το μαγαζει οπου  θα ειναι αυτος και ο κουκος.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Οντως η Αντζελινα πηγε στα πατρια εδαφη,θα επιστρεψει στις 21 Απριλιου.
Οι τιμες προσωπικα για μενα δεν ειναι προβλημα ,τι 10 πανω τι 10 κατω, για τον πολυ τον κοσμο ομως ειναι.
Την Κυριακη που ημουνα στο gold και μιλουσα με εναν σερβιτορο μου ειπε οτι περιμενουνε πολυ σουπερ κοπελες απο Εσθονια.
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
Οντως η Αντζελινα πηγε στα πατρια εδαφη,θα επιστρεψει στις 21 Απριλιου.
Οι τιμες προσωπικα για μενα δεν ειναι προβλημα ,τι 10 πανω τι 10 κατω, για τον πολυ τον κοσμο ομως ειναι.
Την Κυριακη που ημουνα στο gold και μιλουσα με εναν σερβιτορο μου ειπε οτι περιμενουνε πολυ σουπερ κοπελες απο Εσθονια.


το θεμα ειναι φιλε μου να ειναι και καθημερινες γεματο το μαγαζι. κατεβαζοντας τις τιμες μπορουν να το πετυχουν αυτο. μεταξυ μας αερα πουλανε ετσι? ενα γεματο μαγαζι ειναι πολος ελξης και τροπος προσεγγησης και αλλων πελατων. ας κανουν το πικολο 15 η 20 ευρω και θα δουν προκοπη. δεν ειναι δυνατον για να κατσεις 15 λεπτα και να πεις μια μαλακια με την κοπελα να πληρωνεις ενα μεροκαματο(30 ευρω). αντι απο τα 4/5 της βαρδιας τους που καθονται μονες τους, δεν θα ηταν προτημοτερο να δουλευαν εκεινες τις ωρες? 

φιλε μου τα λεω αυτα γιατι ειναι εφικτο να γινουν. και καταλαβαινεις πως το συντριπτικο ποσοστο των ατομων που πηγαινουν εκει για να γουσταρουν, ειναι ανθρωποι που δεν ξεπερνα το μηνιατικο τα 1200€.
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Συμφωνω απολυτα μαζι σου φιλε zironvenom,αλλα που να καταλαβουνε τα αφεντικα ( γενικα μιλαω ),αρπαχτες να κανουνε και οτι να λεμε εμεις στα παπαρια τους μας εχουνε γραμενους
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
γαμησε τα. ελληνες επιχειρηματιες μας λενε μετα.
21 πεφτει του λαζαρου νομιζω.
περναει η Μ εβδομαδα και μετα επισκεψη στο γκολντ.
να δουμε το φρεσκο αιμα και να τα καταθεσουμε στο παλιο αιμα.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Καλησπέρα παιδες !!!

Σαν παλιός οπαδος και εθνικός ευεργετης των εν λόγω ιδρυματων στην Θεσσαλονίκη ειχα παντοτε μια απορία .. Πως την εχουν δει εκει τα αφεντικά στα μαγαζια ?
Οι τιμές ειναι εξωφρενικές ...
Μιας και Αθηναίος ( και πολυ παντρεμένος ) ολες μου τις αλητείες τις εκανα Θεσσαλονίκη ...
Εκεινο το Platinum , ( στην εκθεση ) και το le Cabaret .. τα εχω χτισει τα γαμημενα
Κάθε επίσκεψη ηταν 200 - 300 Eυποπουλάκια .. και καλα πές εγω αντεχα
και οπως είπε ο συναγωνιστης ..
αν ρίχνανε λίγο τις τιμές θα ηταν γεμάτοι και τις καθημερινές
Ετυχα μέρα στο le Cabarer , που ημουν ο μοναδικός πελάτης ... και ευτυχώς εχω γινει κολλητος με τα αφεντικά και τον μετρ και ειπαμε καμμια μαλακία και πέρασε η ωρα
Γιατι να εχεις ολες τι γκόμενες να στα ζαλίζουν για πουτο και χουρό δεν λέει
Ελεος ρε παιδάκι μου ...
Σφαγείο οι τιμές τους
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Τα μεγάλα μαγαζιά της πόλης μας αδιαφορούν για τους πελάτες και δεν ρίχνουν λίγο τις τιμές τους. Σκέφτομαι πως έτσι και ένα από αυτά τα μαγαζιά κάνει το μπάμ και προσφέρει καλύτερες τιμές από τα υπόλοιπα, σίγουρα θα βγεί πολύ πιο κερδισμένο.  Φαντάζομαι πως θα μαζεύει περισσότερο κόσμο, θα έχει μεγαλύτερη κατανάλωση σε ποτά, χορούς, πίκολα. Η ερώτηση είναι γιατί κάποιος από αυτούς δεν το τολμά ?  :think:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Να σου απαντήσω θυμίζοντάς σου ενα παλίο μαγαζί To Portello
To θυμάσαι ? Ξέρεις τι ομορφα που ηταν στημένο ?
Και τι εγινε
Ενα βραδάκι βραχυκλυκλωμα λέει και το μαγαζι παρανάλωμα του πυρός ?
Η μηπως η διαφορα ειναι στις ψιψίνες , αν το λες μαγαζι αυτό
Η ουσία είναι ποιός και γιατί εχει τις τιμές στο θεό ?
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Όλοι δουλεύουν σχεδόν με τις ίδιες τιμές. Το port'dello κάεικε γιατί θέλαν να καθαρίσουν τα λαδάδικα από κακής φήμης μαγαζιά. Οι Ψιψίνες ήταν χαμηλότερης ποιότητας μαγαζί. Τις τιμές τις έχουν στο θεό οι ιδιοκτήτες και τις κρατάν εκεί όσο βλέπουν τις εισπράξεις τους μεγάλες. Πάντως χωρίς να ξέρω πολλά από μαγαζιά της νύχτας, αν είχα ένα τέτοιο μαγαζί , θα δοκίμαζα να κάνω την διαφορά. (πιθανόν να με καίγανε και εμένα ε...  :2funny:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom