Νέα

Caligula Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα polymatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 588
  • Εμφανίσεις 91K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλησπερα και Καλα Χριστουγεννα !

Χθεσινο βραδινη επισκεψη στο Caligula Gold .

Ο χωρος ειναι μικρος , αλλα ζεστος με ωραια φωτορυθμικα . Μικρη και η πιστα , δυο σειρες καναπεδες και μια μπαρα απο πισω . Ωρα επισκεψης 4 και ηταν αδειο , αλλα οταν εφυγα κατα τις 5 ειχε περισσοτερο κοσμο . Κοπελες καμια 10αρια το πολυ , με την πλειοψηφια να ειναι απο καλες και επανω .

Απο τιμες 20 εισοδος , 30 πικολο ( τρομαρα μου εμαθα και το πικολο ) , 20 χορος επι τοπου , 60 χορος πριβε .

Για να δουμε και το προσωπικο .

Κατερινα : Μελαχρινη ουγγαρεζα με λιγο σκληρα χαρακτηριστικα . Η πρωτη κοπελα που ερχεται ειναι παντα η ατυχη , γιατι ειμαι ακομα κρυος και φευγει απρακτη .
Στην συνεχεια ηρθε η ετερη Ουγγαρεζα . Ψηλη ξανθια αλογα , απο τις μετριες παρουσιες του μαγαζιου . Σωζει τα προσχημα με σχετικα καλο χορο .
Νινα : Μελαχροινη petite Δραμινια . Περιεργη προφορα εχουν στην Δραμα :) . Γλυκο προσωπο και εξαιρετικο σωμα . Καλη επιλογη για τους fan των μικροκαμωμενων γυναικων .

Εθεαθησαν μια ξανθια σοκολατινα και μια εξαιρετικη μελαχρινη μαλλον Ναντια .

Στην πιστα δεν ειχε πολυ δραση . Οι κοπελες δεν ανεβαιναν τοσο συχνα για χορο , πιθανως επειδη ηταν λιγες . Αυτη που εδωσε το καλυτερο σοου οσο ημουν στο μαγαζι ηταν μια μελαχροινη Κορεατισα . Υποθετω οτι ειναι απο τα αστερια του μαγαζιου . Οποτε σκεφτομαι να δοκιμασω και το πριβε , το οποιο γινεται σε ενα ξεχωριστο χωρο .

Δυστυχως το πριβε ειναι οτι και ο απλος χορος , απλα διαρκει 3 τραγουδια . Ουτε τα βγαζει ολα , ουτε σου κανει τιποτα παραπανω . Οσο ημουν στο πριβε ηταν και ενας αλλος συναδελφος , ο οποιος ειχε παρομοιες υπηρεσιες . Παντως η Κορεατισα Σαατι αν θυμαμαι καλα , ειναι αστερι . Μειονεκτημα οταν ανοιγει το στοματακι της , για να μιλησει , γιατι εχει φωνη νταλικιερη .

Στα θετικα ειναι οτι οι κοπελες καθονται και μιλανε χωρις να σε πρηζουν αμεσως για χορο ή ποτο .

Στα αρνητικα ειναι κατι κουστουμαρισμενοι μερτ οι οποιο τριγυρναν το μαγαζι σαν μπαστακες και προσωπικα με ψιλοξενερωσαν . Και φυσικα χρειαζεται το μαγαζι περισσοτερες κοπελες .

Θα το ξανατιμησω , ιδιως αν θελω να την βγαλω οικονομικα , γιατι με τα 30αρια στο Πλατινουμ ξεφευγω .  :cheesy:

Καλες γιορτες .

Τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να παιρνουμε χορους .
 
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Φιλε cena η Σαατι ειναι μια με κινεζικα χαρακτηριστηκα και ταττου στο στηθος και στην μεση ? δουλευε και στο παλαιο νομιζω ,αν ειναι αυτη
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Σημερα θα επισκευτουμε και τους 2 Καλιγουλες και θα σας δωσω λεπτωμερειες
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Αυτη που εδωσε το καλυτερο σοου οσο ημουν στο μαγαζι ηταν μια μελαχροινη Κορεατισα .   

ρε γιατι με ξεσηκωνετε χριστουγενιατικα??  :grin:
κορεατισσα αποκλειεται να ειναι, θα γινει αυτοψια παντως γιατι μου βαλατε φυτιλιες..  :rockon:
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
παιδια εγω επισκευτηκα το Caligula το καλοκαιρι. τοτε υπηρχε η αντζελίνα. τρελο μωρο με κοτσιδα τυπου tomb raider. γνωριζει κανεις αν η συγκεκριμένη δουλευει ακόμα;
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Το βραδι ημουνα στο συγκεκριμενο μαγαζι,η Σαατι ειναι απο Ρωσια,ετσι μου ειπε κανει πολυ καλο πριβε,πολυ καλη ειναι και η Ναντια .Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχει φραπε ,γιατι ο χωρος του πριβε ειναι ακαταληλος ,σε παιρνουνε ματι.
Φιλε zironvenom η Αντζελινα δουλευει.
Απο οτι ειδα οι κοπελες ειναι σχετικα λιγες καμια 10αρια απο την τελευταια φορα που πηγα ,δεν ειδα τις Λιθουανες ,την Υβετ και την φανταστικη Βερονικα ,μαλλον θα φυγανε για τις γιορτες.
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα !

Τωρα απο που ειναι η καθε χορευτρια ... Αν δεν δω διαβατηριο .

Παντως με τα χαρακτηριστικα που εχει περναει ανετα για ασιατισα .

Παντως να σου πω προεδρε το τατου την μεση το ειδα , στο στηθος μου διεφυγε . Αν και εγινε επισταμενη και ενδελεχης διερευνηση της συγκεκριμενης περιοχης .  :boobies: 

Anyway , φαινεται οτι το μονο μαγαζι που σερβιρει καφεδακι το βραδυ ειναι το Πλατινουμ . Αλλα 60 - 90 Ε για ενα φραπε ειναι πολλα . Αν και στην τελικη , για μενα αυτη η υπηρεσια δεν βαραινει και τοσο πολυ στην κριση μου για ενα μαγαζι .

Τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να  :boobies:

 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
6
Kαλησπερα ,φιλε cena πρεπει οντως  να δουμε διαβατηριο για να πειστουμε ,τηνΣαατι οταν την ειδα πρωτη φορα την περασα για κινεζα.
καφε προσφερει και ο παλαιος καλιγουλας οχι ομως με την συχνοτητα του πλατινουμ,αν θα παω σημερα θα εχετε ενημερωση
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Eπειδη

1. Θελω να αυξησω τα post μου . Αυτο το νεος δεν μαρεσει .
2. Δεν εχω τιποταλλο να κανω απογευματιακτικα .

Καψουρη , λιγη φαντασια .
Πως φτιαχνουμε τον φραπε ?  :jerking:
Φραπες με καλαμακι ειναι το oral .
Ελπιζω να βοηθησα .
Α, και γραφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ .

Προεδρε , δεν μενδιαφερει καθολου απο που ειναι τα κοριτσια . Ας λενε οτι θελουν . Μονο τα ονοματα τους να μην αλλαζουν γιατι μπερδευομαστε :) . Παντως ενας βιαστικος φραπες , δεν ειναι και το καλυτερο μου .

Εγω σημερα μπορει να παω Πλατινουμ . Για ποτο , οχι για καφε  :rockon:

Τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να παιρνουμε χορους .
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλημερα !

Στην βραδυνη στριποεξορμηση τιμηθηκε ο Καλιγουλας .

Αρχη κατα τις 4 στο παλιο Καλιγουλα . Ωραιο μαγαζι , σχετικα μικρο . Η πιστα ειναι στην μεση και γυρω γυρω υπαρχουν σειρες καναπεδων . Ισως η καλυτερη συγκροτηση μαγαζιου , αλλα τι να το κανεις οταν ειναι αδειο . Εγω και αλλος ενας . Μιας και πληρωσα εισοδο καθισα . Κοπελες 5-6 οχι κατι ιδιαιτερο και βαριεστημενες . Μου εκανε την χαρη να ερθει η Μισελ απο Ρωσια . Ξανθια αδυνατη με μικρο στηθος . Τιποτα ιδιαιτερο . Περιμενα λιγο ακομα , μπας και ερθει καμια ακομα , αλλα τα κοριτσια βαριοταν την ζωη τους . Ή ειχαν τοοσα πολλα λεφτα και δεν θελαν αλλα . Αλλα καλυτερα . Φαντασου να ερχοταν εκεινη ψηλη heavyweight . Θα ειχα προβλημα . :) Πρωτη φορα ενοιωσα αβολα σε σπριπτιτζαδικο .

Οποτε τα μαζεψα και εφυγα για το Γκολντ . Το μαγαζι ηταν γεματο αν και 5 η ωρα . Με βιαστικη ματια ηταν οι ιδιες κοπελες με την προηγουμενη φορα . Δεν μπορω να ενημερωσω παραπανω γιατι ολη την ωρα ημουν απασχολημενος με την Sati .  :boobies:
Μετα απο καμια ωριτσα εφυγα για σπιτι και νανακια .

Μεχρι ΝΑ ΠΟΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ

Να υγειαινουμε και να παιρνουμε χορους .
 
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Την περασμένη Παρασκευή πήγα στο caligula. Κόσμος ελάχιστος (καμιά δεκαριά) οι γκόμενες λίγες και κοιτούσαν η μία την άλλη και όλες μαζί το ρολόϊ, τύπου να περάσει η ώρα. Ήπια ένα ποτό και έφυγα.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Παιδιά ποια θα προτείνατε ως τα τρία μεγαλύτερα και καλύτερα στριπτιτζάδικα της Θεσσαλονίκης για να πάει ένα βράδυ ένας Αθηναίος ;;;

Δώστε και διευθύνσεις.

Ευχαριστώ πολύ.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Παιδιά ποια θα προτείνατε ως τα τρία μεγαλύτερα και καλύτερα στριπτιτζάδικα της Θεσσαλονίκης για να πάει ένα βράδυ ένας Αθηναίος ;;;

Δώστε και διευθύνσεις.

Ευχαριστώ πολύ.


Ρε παιδιά δεν υπάρχει κάποιος Θεσσαλονικιός εδώ μέσα;

Δώστε κάποια βοήθεια. Please.
 

cena

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1

Καλα ρε φιλε πλλλλλακα μας κανεις . Τρια ειναι ολα και ολα !!!!!!

Πλατινουμ σφαγεια 26 Οκτωβριου , Μαυρογατος και Καλιγουλα Γκοντ διπλα στο Λιντο αααντε και το Λε Καμπαρε λιγο μετα τα Λαδαδικα . Δεν ξερω ακριβης διευθυνσεις , αλλα οι ταξιτσιδες μπορουν να σε παν οπου θες . Και το Καλιγουλα στα Ξυλαδικα .

Αν θες ενα , μαλλον Πλατινουμ .

Καλη διασκεδαση  :boobies:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Καλα ρε φιλε πλλλλλακα μας κανεις . Τρια ειναι ολα και ολα !!!!!!

Πλατινουμ σφαγεια 26 Οκτωβριου , Μαυρογατος και Καλιγουλα Γκοντ διπλα στο Λιντο αααντε και το Λε Καμπαρε λιγο μετα τα Λαδαδικα . Δεν ξερω ακριβης διευθυνσεις , αλλα οι ταξιτσιδες μπορουν να σε παν οπου θες . Και το Καλιγουλα στα Ξυλαδικα .

Αν θες ενα , μαλλον Πλατινουμ .

Καλη διασκεδαση  :boobies:



Ευχαριστώ πολύ !
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Να είσαι προετοιμασμένος φίλε Nearxos, εδώ στην Θεσσαλονίκη οι τιμές δεν είναι όπως στην Αθήνα.
Εδώ οι τιμές είναι κάπως έτσι :
Είσοδος 20
Ποτό κοπέλας 30
Χορός (απλός) 20
Χορός (απλός) στο Platinum 30.
  :grin:

 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Να είσαι προετοιμασμένος φίλε Nearxos, εδώ στην Θεσσαλονίκη οι τιμές δεν είναι όπως στην Αθήνα.
Εδώ οι τιμές είναι κάπως έτσι :
Είσοδος 20
Ποτό κοπέλας 30
Χορός (απλός) 20
Χορός (απλός) στο Platinum 30.
  :grin:
:new_shocked:απο χρυσαφι ειναι τα μουνια εκει?
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Να είσαι προετοιμασμένος φίλε Nearxos, εδώ στην Θεσσαλονίκη οι τιμές δεν είναι όπως στην Αθήνα.
Εδώ οι τιμές είναι κάπως έτσι :
Είσοδος 20
Ποτό κοπέλας 30
Χορός (απλός) 20
Χορός (απλός) στο Platinum 30.
  :grin:



Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

Πριν αρκετά χρόνια είχα περάσει πολύ καλά και με πολύ ωραία κορίτσια σε ένα μικρο που το έλεγαν Tutti Frutti προς το αεροδρόμειο. Αυτό υπαρχει ακόμα;
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει πλέον.
Ανατολικά υπάρχουν μόνο μικρά κωλόμπαρα τίποτα παραπάνω.
Το καλοκαίρι ανατολικά ήταν το SUMMER LE CAMPARET, τωρα είναι κλειστό.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom