Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.274
Κριτικές
19
Like
9.177
Πόντοι
9.095
Άρα παπαρια! Εκτός αν υπάρχει κανα διαστημικό μουνι εκεί μέσα να τα δώσουμε που δεν υπάρχει άρα φιλακια
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
Οι τιμές στο Caissa είναι 150 για μισάωρο, 250 ευρώ σουίτα μια ώρα… όλα τα αλλά που λέτε είναι μαϊμουδιές…
εγω παντως δεν εχω δωσει σε πριβε στο καϊσσα κατω απο 200 φουλ προγραμμα
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
147
Κριτικές
1
Like
366
Πόντοι
21
Παιδιά έχει καμία μαυρουλα το caissa ? ψάχνω μια που είχε φύγει Ρόδο αλλά θα ξαναγυρνάνε είπε
 

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
175
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Παιδιά έχει καμία μαυρουλα το caissa ? ψάχνω μια που είχε φύγει Ρόδο αλλά θα ξαναγυρνάνε είπε
Μια που είχα προσέξει στο CAISSA από έχει πάει στο Alcatraz.
Δεν ξέρω αν είναι αυτή που ψάχνεις.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Επιστροφή Dasha περί τα Χριστούγεννα κύριοι συνάδελφοι. Οψόμεθα.
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
εγω παντως δεν εχω δωσει σε πριβε στο καϊσσα κατω απο 200 φουλ προγραμμα


Λες να λένε στον καθένα όπου τον πιάσουν… γενικά τα τοπ είναι της σουίτας άρα 250 , έχει και κάτι μέτρια με ένα 150 αρι τρώγονται… τουλάχιστον μου έχει τύχει αλλά τα καλά πάνε σουιτα
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
553
Κριτικές
16
Like
2.013
Πόντοι
2.257
Eπιστροφή της Dasha από Ουκρανία. Εμφανισιακά, σχεδόν τα ίδια με μία προσθήκη σκουλαρικιού στο άνω χείλος (εσωτερικά στο χαλινό) και κάποια επιπλέον κιλακια. Στο πρόσωπο ακόμα πιο φουσκωμενη ένεκα των διαδερμικων εγχύσεων οξέων.
 

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
9
Like
1.679
Πόντοι
496
Eπιστροφή της Dasha από Ουκρανία. Εμφανισιακά, σχεδόν τα ίδια με μία προσθήκη σκουλαρικιού στο άνω χείλος (εσωτερικά στο χαλινό) και κάποια επιπλέον κιλακια. Στο πρόσωπο ακόμα πιο φουσκωμενη ένεκα των διαδερμικων εγχύσεων οξέων.
οδοντιατρικη εξεταση της εκανες τυπε? :confused:
 

asaitos kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
160
Like
14
Πόντοι
1
Eπιστροφή της Dasha από Ουκρανία. Εμφανισιακά, σχεδόν τα ίδια με μία προσθήκη σκουλαρικιού στο άνω χείλος (εσωτερικά στο χαλινό) και κάποια επιπλέον κιλακια. Στο πρόσωπο ακόμα πιο φουσκωμενη ένεκα των διαδερμικων εγχύσεων οξέων.
Πόσα κιλάκια δηλαδη? Ήδη φούσκα είχε γίνει...
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Έχουν βάλει την είσοδο από ό,τι είδα στο facebook στα 15 ευρώ; Επίσης διάβασα ότι ο χορός των 100 ευρώ πήγε στα 150 ευρώ; Είτε προσπαθούν να αυξήσουν τα κέρδη τους περισσότερο γιατί τραβάνε κόσμο που του αρέσουν τα strip με ατμόσφαιρα bar, είτε το χρήμα λιγοστεύει και προσπαθούν να τραβήξουν περισσότερα χρήματα από τους λιγότερους. Τα πιο επίφοβα σενάρια μερικές φορές ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα εξαιτίας των καιρών που ζούμε, αλλά ελπίζω αυτό να μην συμβαίνει στην περίπτωση αυτή, γιατί είναι ωραίο strip.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Έχουν βάλει την είσοδο από ό,τι είδα στο facebook στα 15 ευρώ; Επίσης διάβασα ότι ο χορός των 100 ευρώ πήγε στα 150 ευρώ; Είτε προσπαθούν να αυξήσουν τα κέρδη τους περισσότερο γιατί τραβάνε κόσμο που του αρέσουν τα strip με ατμόσφαιρα bar, είτε το χρήμα λιγοστεύει και προσπαθούν να τραβήξουν περισσότερα χρήματα από τους λιγότερους. Τα πιο επίφοβα σενάρια μερικές φορές ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα εξαιτίας των καιρών που ζούμε, αλλά ελπίζω αυτό να μην συμβαίνει στην περίπτωση αυτή, γιατί είναι ωραίο strip.
Εχει ομορφες κοπελες εκει αντικειμενικα?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Έχουν βάλει την είσοδο από ό,τι είδα στο facebook στα 15 ευρώ; Επίσης διάβασα ότι ο χορός των 100 ευρώ πήγε στα 150 ευρώ; Είτε προσπαθούν να αυξήσουν τα κέρδη τους περισσότερο γιατί τραβάνε κόσμο που του αρέσουν τα strip με ατμόσφαιρα bar, είτε το χρήμα λιγοστεύει και προσπαθούν να τραβήξουν περισσότερα χρήματα από τους λιγότερους. Τα πιο επίφοβα σενάρια μερικές φορές ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα εξαιτίας των καιρών που ζούμε, αλλά ελπίζω αυτό να μην συμβαίνει στην περίπτωση αυτή, γιατί είναι ωραίο strip.
Καλά για 15€ είσοδο δεν αξιζει το συγκεκριμένο αλλά τι να πούμε...
Πριν ένα μήνα που είχα πάει 10€ ήταν.Και κόσμο δεν είχε...
Τώρα με 15€ τι περιμένουν..;
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Καλά για 15€ είσοδο δεν αξιζει το συγκεκριμένο αλλά τι να πούμε...
Πριν ένα μήνα που είχα πάει 10€ ήταν.Και κόσμο δεν είχε...
Τώρα με 15€ τι περιμένουν..;
Συμφωνω μπιλ ,ακυρο το 15ρι για το συγκεκριμενο γιατι ειναι στριπ μικρου-μετριου βεληνεκους.εχει φερει κατα διαστηματα μερικα πολυ δυνατα μωρα,αλλα δεν εχει κατι να το δικαιολογει(πχ αλκα-κινκυ ειναι σα χωροι πιο προσεγμενοι και εχει και σοου οποτε παει στον κορακα ας ουμε).επισης 150 ευρω το πριβε δε λεει: καλυτερα να παρω ενα βιζιτονι μια ωρα σπιτι και να το ξεπατωσω.ειναι ξεκαθαρη αισχροκερδεια οποτε ας φανε ενα μπαν μεχρι νεοτερας μπας και βαλουνε μυαλο.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Εχει ομορφες κοπελες εκει αντικειμενικα?
Έχει φίλε, αλλά η ομορφιά κοστολογείται ανάλογα με το πόσο θα βάλεις το χέρι στην τσέπη. Αν θέλεις μπορείς να την βγάλεις με πολύ λίγα, αν θέλεις καλύτερα με 200 ευρώ περίπου και αν θες ένα πολύ όμορφο μοντέλο κάθισε σε ένα τραπέζι με μπουκάλι και θα κάνουν οι ψηλές και κούκλες παρέλαση μπροστά σου. Υστερεί σε κάποια πράγματα αλλά για μένα το καλύτερο προτέρημα είναι ότι σου έχουν από πριν ξεκαθαρισμένο το τι θα κάνεις, σε ποια πλαίσια δηλαδή μπορείς να κινηθείς. Αν περιμένεις διάφορα θεάματα και γενικά τζερτζελε καλύτερα να πας αλλού. Προσφέρεται και για ανθρώπους σαν εμένα που δεν έχουν από απέχθεια ποτέ πατήσει σε club-σκυλαδικο για τα οποία έλεγε αυτή η Γαρμπή ότι άλλοι κάθονται σε τραπέζι και άλλοι στο πάσο με ένα ποτό των 20 ευρώ, οπότε τα strip που λειτουργούν έτσι τους φαίνονται γενικά λίγο απομακρυσμένα από αυτά που είχαν μάθει παλιότερα. Τα 15 ευρώ μήπως είναι όμως για Παρασκευή και Σάββατο; Εγώ πάντως προτιμώ από Δευτέρα έως Πέμπτη και την Κυριακή. Έχει ησυχία και ασχολούνται συνέχεια μαζί μου γιατί είναι σχεδόν άδειο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Έχει φίλε, αλλά η ομορφιά κοστολογείται ανάλογα με το πόσο θα βάλεις το χέρι στην τσέπη. Αν θέλεις μπορείς να την βγάλεις με πολύ λίγα, αν θέλεις καλύτερα με 200 ευρώ περίπου και αν θες ένα πολύ όμορφο μοντέλο κάθισε σε ένα τραπέζι με μπουκάλι και θα κάνουν οι ψηλές και κούκλες παρέλαση μπροστά σου. Υστερεί σε κάποια πράγματα αλλά για μένα το καλύτερο προτέρημα είναι ότι σου έχουν από πριν ξεκαθαρισμένο το τι θα κάνεις, σε ποια πλαίσια δηλαδή μπορείς να κινηθείς. Αν περιμένεις διάφορα θεάματα και γενικά τζερτζελε καλύτερα να πας αλλού. Προσφέρεται και για ανθρώπους σαν εμένα που δεν έχουν από απέχθεια ποτέ πατήσει σε club-σκυλαδικο για τα οποία έλεγε αυτή η Γαρμπή ότι άλλοι κάθονται σε τραπέζι και άλλοι στο πάσο με ένα ποτό των 20 ευρώ, οπότε τα strip που λειτουργούν έτσι τους φαίνονται γενικά λίγο απομακρυσμένα από αυτά που είχαν μάθει παλιότερα. Τα 15 ευρώ μήπως είναι όμως για Παρασκευή και Σάββατο; Εγώ πάντως προτιμώ από Δευτέρα έως Πέμπτη και την Κυριακή. Έχει ησυχία και ασχολούνται συνέχεια μαζί μου γιατί είναι σχεδόν άδειο.
Συμφωνω φιλε μαζι σου για τις μερες.
Και γω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου.
Επειδη 90 τα εκατο παω μονος μου σε στριπ
το να κατσω σε ενα τραπεζι μονος με μπουκαλι και
να τα σκασω και σε χορους ειναι too much αντικειμενικα!
Παρολα αυτα θα δω πως θα το διαχειριστω.
Πες μου λιγο αν θελεις για το στυλ απο τις κοπελες που ειδες.
Ειχε καθολου ουκρανες ρωσιδεις πιτσιρικες και τετοια κατηγορια γενικα?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Συμφωνω μπιλ ,ακυρο το 15ρι για το συγκεκριμενο γιατι ειναι στριπ μικρου-μετριου βεληνεκους.εχει φερει κατα διαστηματα μερικα πολυ δυνατα μωρα,αλλα δεν εχει κατι να το δικαιολογει(πχ αλκα-κινκυ ειναι σα χωροι πιο προσεγμενοι και εχει και σοου οποτε παει στον κορακα ας ουμε).επισης 150 ευρω το πριβε δε λεει: καλυτερα να παρω ενα βιζιτονι μια ωρα σπιτι και να το ξεπατωσω.ειναι ξεκαθαρη αισχροκερδεια οποτε ας φανε ενα μπαν μεχρι νεοτερας μπας και βαλουνε μυαλο.
Έτσι είναι.Με τέτοιες τιμές πως θα αποκτήσουν σταθερή πελατεία..;Αλλά δεν τους ενδιαφέρει...Αρπαχτη τους ενδιαφέρει να κάνουν προφανώς.
 

antony777

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
501
Κριτικές
1
Like
940
Πόντοι
86
Συμφωνω φιλε μαζι σου για τις μερες.
Και γω κατι τετοιο ειχα στο μυαλο μου.
Επειδη 90 τα εκατο παω μονος μου σε στριπ
το να κατσω σε ενα τραπεζι μονος με μπουκαλι και
να τα σκασω και σε χορους ειναι too much αντικειμενικα!
Παρολα αυτα θα δω πως θα το διαχειριστω.
Πες μου λιγο αν θελεις για το στυλ απο τις κοπελες που ειδες.
Ειχε καθολου ουκρανες ρωσιδεις πιτσιρικες και τετοια κατηγορια γενικα?
Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι παντρεμένοι και έχουν μεγάλη φτώχεια, άλλος ένας είναι ανύπαντρος αλλά άνεργος, γενικά τις παρέες τις χάλασε η αφραγκία οπότε είναι λίγο στενόχωρο να δίνει κάποιος 130 ευρώ για μπουκάλι στο έτσι. Έχει πολλές γυναίκες από το πρώην ανατολικό μπλοκ, κάνουν διαφορετικά πράγματα η μια από την άλλη, αλλά αν πας σε επίπεδο call girl ψηλού και όμορφου θα χρειαστείς σίγουρα μπουκάλι, πολλές φορές μάλιστα σου ζητάνε μόνες τους σαμπάνια. Έχει όμως ακόμα και Ελληνίδες μέτριας εμφάνισης, είχα δει και γυναίκα από το Καζακστάν και μια μετριότατη κοντούλα Ρουμάνα, αλλά προορίζεται για όσους γουστάρουν την ατμόσφαιρα του bar και όχι ενός club. Η συμπεριφορά των εργαζόμενων είναι πολύ ευγενική συνήθως δηλαδή μου έχουν πει πολλές φορές ''ευχαριστώ'' πριν φύγω στο τέλος της βραδιάς για τα λεφτά που τους έχω αφήσει, δεν είναι απρόσωπος χώρος θέλω να πω όπως το Alcatraz ή το Kinky (παραδόξως μόνο στο Queens of North έχω δει σε καθημερινή τέτοια συμπεριφορά, ίσως επειδή είναι πιο μικρά μαγαζιά;) και οι κοπέλες την πέφτουνε συνέχεια, δεν περιμένουνε δηλαδή να πεις του σερβιτόρου να τις φέρει στο τραπέζι σου, γεγονός που μου κάθεται στο λαιμό σε άλλα strip, τον κυνηγάνε τον τζίρο με άλλα λόγια πολύ ενεργά. Δεν είναι επίσης και πολύ για πιτσιρίκια όπως το Athens, το Golden, το Queens of North, είναι για μοναχικούς καβαλάρηδες, για παρέες ζευγαριών μέσης ηλικίας που πηγαίνουν εκεί μετά το σκυλάδικο, για κανέναν μετανάστη είτε μοναχικό είτε παρέα μεταναστών που έχουν μεθύσει, γενικά έχει ποικιλία πελατών και όλη την γοητεία της νύχτας.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
244
Like
151
Πόντοι
1
Οι περισσότεροι φίλοι μου είναι παντρεμένοι και έχουν μεγάλη φτώχεια, άλλος ένας είναι ανύπαντρος αλλά άνεργος, γενικά τις παρέες τις χάλασε η αφραγκία οπότε είναι λίγο στενόχωρο να δίνει κάποιος 130 ευρώ για μπουκάλι στο έτσι. Έχει πολλές γυναίκες από το πρώην ανατολικό μπλοκ, κάνουν διαφορετικά πράγματα η μια από την άλλη, αλλά αν πας σε επίπεδο call girl ψηλού και όμορφου θα χρειαστείς σίγουρα μπουκάλι, πολλές φορές μάλιστα σου ζητάνε μόνες τους σαμπάνια. Έχει όμως ακόμα και Ελληνίδες μέτριας εμφάνισης, είχα δει και γυναίκα από το Καζακστάν και μια μετριότατη κοντούλα Ρουμάνα, αλλά προορίζεται για όσους γουστάρουν την ατμόσφαιρα του bar και όχι ενός club. Η συμπεριφορά των εργαζόμενων είναι πολύ ευγενική συνήθως δηλαδή μου έχουν πει πολλές φορές ''ευχαριστώ'' πριν φύγω στο τέλος της βραδιάς για τα λεφτά που τους έχω αφήσει, δεν είναι απρόσωπος χώρος θέλω να πω όπως το Alcatraz ή το Kinky (παραδόξως μόνο στο Queens of North έχω δει σε καθημερινή τέτοια συμπεριφορά, ίσως επειδή είναι πιο μικρά μαγαζιά;) και οι κοπέλες την πέφτουνε συνέχεια, δεν περιμένουνε δηλαδή να πεις του σερβιτόρου να τις φέρει στο τραπέζι σου, γεγονός που μου κάθεται στο λαιμό σε άλλα strip, τον κυνηγάνε τον τζίρο με άλλα λόγια πολύ ενεργά. Δεν είναι επίσης και πολύ για πιτσιρίκια όπως το Athens, το Golden, το Queens of North, είναι για μοναχικούς καβαλάρηδες, για παρέες ζευγαριών μέσης ηλικίας που πηγαίνουν εκεί μετά το σκυλάδικο, για κανέναν μετανάστη είτε μοναχικό είτε παρέα μεταναστών που έχουν μεθύσει, γενικά έχει ποικιλία πελατών και όλη την γοητεία της νύχτας.
Καταρχην ευχαριστω για τις πληροφοριες!
Ειχα παει queens of the north περυσι λιγο πριν τις διακοπες του πασχα.
Μαλλον και για αυτο τον λογο οι πραγματικα ωραιες γκομενες εκεινη την βραδια βαριοντουσαν
να δουλεψουν και πηγαιναν περα δωθε στο μπαρ και επιναν ποτα χωρις να πηγαινουνε στα τραπεζια καθολου...
Μακαρι να εχει αλλαξει αυτη η νοοτροπια και να πετυχα την μερα κ την περιοδο διοτ σκεφτομαι να το επισκεφτω συντομα.
Εγω σολο πανω απο 100αρα δυσκολα να δωσω οποτε δεν ειμαι για τραπεζια μονος μου!
Υπαρχει περιπτωση να τσιμπησεις μια πραγματικα καλη εκει μεσα και να την παρεις τουλαχιστον ενα πριβε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom