Νέα

Caissa Sexy Queens

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdelos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 120K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
κ εμενα τα ιδια.της ειπα δε προκειται να δωσω 80 κ να μη κανω τιποτα κ μου ειπε υπαρχουν αλλα μαγαζια να κανεις αυτα που θες!  :effemine:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
αναρωτιέμαι πόσο κοστολογεί τον εαυτό της.....
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095
δυστυχως ειναι απο τις "κυριες" των στριπ.της αρκουν αυτα που βγαζει απο τα ποτα αντε κ κανε χορο!εδω πηρα κινητο απο σουπερ τουμπανο του εν λογω μαγαζιου κ καλα να τη φροντισω να της πληρωσω κανα λογαριασμο,ταισμα ,ποτισμα κ με μπλοκαρε!δε τις πιανεις πουθενα,αστο
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Τις τιμές που ισχύουν για ποτά και υπηρεσίες τις έχουν αναφέρει πολλές φορές οι φίλοι τόσο στο thread όσο και στις κριτικές.

Προσωπικά δεν πιστεύω ότι έχει εδώ έννοια ο  ''μέσος όρος'' γιατί το τι ξοδεύει κάποιος έχει να κάνει με την γενικότερη συμπεριφορά του σε χώρους όπως ο συγκεκριμενος.

Αν κάποιος πληρώσει το δεκάρικο της εισόδου και πάρει και δυο απλούς χορούς θα δώσει 20 ευρώ το οποίο νομίζω είναι το minimum της σχετικής ''ζημιάς''. Αυτός είναι ο πάτος.

Αν κάποιος αρχίσει να κερνάει τις γκόμενες σε συνδυασμό με χορούς χαλαρά πάει στα 40 - 60 ευρώ

Αν καποιος μερακλώσει και αρχίσει τα πριβέ προσεγγίζει τα 120 -150 ευρώ.

Το να πας σε τέτοιους χώρους με παρέα  είναι χρήσιμο για δυο λόγους. Πρώτον ένα μπουκάλι ουίσκι μοιρασμένο σε 4 η 5 ανθρώπους βγαίνει πιο οικονομικό απο 10 ατομικά ποτά για παράδειγμα. Επιπλέον αν σε κάποια φάση μερακλώσεις και ''ξεφύγεις'' όλο και κάποιος δικός σου θα σε ''μαζέψει''.

Το μοναχικό παιχνίδι είναι πιστεύω για πιο έμπειρους παίκτες !!!

Η προσωπική μου αίσθηση γιατί μου αρέσει να παρατηρώ τι παίζεται γύρω μου είναι ότι οι περισσότεροι κινούνται σχετικά συντηρητικά και στο τέλος συνολικα  ένα 30αρι με 40αρι αν άτομο αφήνουν στο μαγαζί.
:hi:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

κ εμενα τα ιδια.της ειπα δε προκειται να δωσω 80 κ να μη κανω τιποτα κ μου ειπε υπαρχουν αλλα μαγαζια να κανεις αυτα που θες!  :effemine:


αναρωτιέμαι πόσο κοστολογεί τον εαυτό της.....

Οι Αγγλοι λενε:

"You can get the girl out of the bar, but can you get the bar out of this girl ??"

Το δευτερο κομματι εχει ενδιαφερον !! :grin:




 

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Η κοπέλα στην οποία αναφέρεσαι είναι η Μικα η ρωσίδα. Μονο δυο φοράνε γυαλιά εκέι η ξανθιά η Λεια με τα τεσάρια τα σιλικονάτα, και η μελαχρινή η Μίκα.

Γενικώς το μαγαζί είναι ότι καλύτερο παίζει αυτή την περίοδο σε στριπ, που όπως ξέρουν οι περισσότεροι που ασχολούνται ακόμα, ότι τα πράγματα στον χώρου του στριπ είναι τραγικά για να μην πω τίποτα χείροτερο. Υπάρχουν αρκέτα φρέσκα πιπίνια σε αυτό το μαγαζί κυρίως απο Ρωσία και Ουκρανία. Αλλά και υπάρχουν και μερικές γνωστές από τα παλιά (απο σταρ και fbi κυρίως). Η Μίκα πρόκειται για την γνωστή σε πολλόυς Ρωξάνη (πρωην σταρ και fbi) που όσο εντυπωσιακή και αν είναι άλλο τόσο τραγική είναι στο χορό και πάντα έχει υφάκι.
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
περασα απο Καισα πριν καμια εβδομαδα.
οντος πολυ ωραιες κοπελες. και ωραιος χορος.

πηρα ενα ξανθο λεπτουλι με απιστευτο κωλαρακι για χωρο (μη με ρωτατε ονοματα...μπυρες, μπυρες,μπυρες...)
πολυ καλη και αισθησιακη.
ηθελα ομως κατι παραπανω. ειδα μια ξανθια να κανει χωρο στη πιστα full nude. ειχε κ ταττοο γυρω απ το μουνι τις.
μου φανηκε κοντα σ αυτο που εψαχνα (ξεκαβλωμα)
την πηρα για πριβε (40) μολις αρχισαμε μου λεει, εδω θα κατσουμε ?
και που να παμε ? τις λεω
πανω, μου λεει.
και τι θα κανουμε πανω ? τις λεω
σεξακι, μου λεει κ ηταν η απαντηση που εψαχνα.
Ευα τ ονομα της (ααα αυτο το θυμασαι !?!?) μου ειπε παλια ηταν αθενς κουινς (παω μονο συγγρου δε τα ξερω τ αλλα)
τα καναμε ολα. γδυθηκαμε τελειος, πιπα ακοποτη, σεξ σε διαφορες στασεις (αλλα 40, 80 συνολο)

ωραιο μαγαζι γενικα, εχει μπει στη "βολτα" μου.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.282
Κριτικές
19
Like
9.217
Πόντοι
9.095

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
7.335
περασα απο Καισα πριν καμια εβδομαδα.
οντος πολυ ωραιες κοπελες. και ωραιος χορος.

πηρα ενα ξανθο λεπτουλι με απιστευτο κωλαρακι για χωρο (μη με ρωτατε ονοματα...μπυρες, μπυρες,μπυρες...)
πολυ καλη και αισθησιακη.
ηθελα ομως κατι παραπανω. ειδα μια ξανθια να κανει χωρο στη πιστα full nude. ειχε κ ταττοο γυρω απ το μουνι τις.
μου φανηκε κοντα σ αυτο που εψαχνα (ξεκαβλωμα)
την πηρα για πριβε (40) μολις αρχισαμε μου λεει, εδω θα κατσουμε ?
και που να παμε ? τις λεω
πανω, μου λεει.
και τι θα κανουμε πανω ? τις λεω
σεξακι, μου λεει κ ηταν η απαντηση που εψαχνα.
Ευα τ ονομα της (ααα αυτο το θυμασαι !?!?) μου ειπε παλια ηταν αθενς κουινς (παω μονο συγγρου δε τα ξερω τ αλλα)
τα καναμε ολα. γδυθηκαμε τελειος, πιπα ακοποτη, σεξ σε διαφορες στασεις (αλλα 40, 80 συνολο)

ωραιο μαγαζι γενικα, εχει μπει στη "βολτα" μου.

Πολύ ωραία όλα αυτά , αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τα γράφουμε έτσι φόρα παρτίδα τα ελεύθερο σεξ κλπ. για προστασια των κοριτσιών και του μαγαζιού. Γιατί μετά άμα αλλάξουν συμπεριφορά και γίνουν πιο "κλειστοί" ποιος θα φταίει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.119
Like
1.914
Πόντοι
216
Πολύ ωραία όλα αυτά , αλλά δεν ξέρω αν πρέπει να τα γράφουμε έτσι φόρα παρτίδα τα ελεύθερο σεξ κλπ. για προστασια των κοριτσιών και του μαγαζιού. Γιατί μετά άμα αλλάξουν συμπεριφορά και γίνουν πιο "κλειστοί" ποιος θα φταίει?

Ισα ισα π πρεπει για να ξερουμε ποιες κανουν ακα και να τις αποφευγουμε
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
987
Like
1.308
Πόντοι
86
έχω την εντύπωση ότι ο "aris striplover1980" εννοεί ακάποτα μόνο την πίπα
ας διευκρινήσει ο ίδιος καλύτερα
 

aris007strip

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2015
Μηνύματα
79
Like
48
Πόντοι
0
έχω την εντύπωση ότι ο "aris striplover1980" εννοεί ακάποτα μόνο την πίπα
ας διευκρινήσει ο ίδιος καλύτερα


ναι, μονο για την πιπα μιλαω. σεξ κανονικα με προφυλακτικο.
γενικα ειμαι υπερ της ενημερωσης. καλο ειναι να ξερουμε τι μπορει να κανει
η καθε κοπελια για πολλους κ διαφορους λογους. (απο υγεια οπως ειπε ο φιλος, μεχρι να γλυτωσει
καποιος χρημα)

απ' την αλλη η μακρα εμπειρια μου (κυριως) στο χωρο του στριπ μου χει δειξει
οτι υπαρχουν πολλες περιπτωσεις.
υπαρχουν κοπελες που κανουν τα ιδια με ολους, υπαρχουν κ αλλες που οχι.
νομιζω κ σε στουδιο, μπου, ψιλοισχυει αυτο. αλλα στα στριπ ακομα πιο πολυ.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
ναι, μονο για την πιπα μιλαω. σεξ κανονικα με προφυλακτικο.
γενικα ειμαι υπερ της ενημερωσης. καλο ειναι να ξερουμε τι μπορει να κανει
η καθε κοπελια για πολλους κ διαφορους λογους. (απο υγεια οπως ειπε ο φιλος, μεχρι να γλυτωσει
καποιος χρημα)

απ' την αλλη η μακρα εμπειρια μου (κυριως) στο χωρο του στριπ μου χει δειξει
οτι υπαρχουν πολλες περιπτωσεις.
υπαρχουν κοπελες που κανουν τα ιδια με ολους, υπαρχουν κ αλλες που οχι.
νομιζω κ σε στουδιο, μπου, ψιλοισχυει αυτο. αλλα στα στριπ ακομα πιο πολυ.

Καποια πραγματα νομιζω ειναι προφανή.

Ακομη και αν προτιθεται μια κοπελα να κανει το κατι "παραπανω" αν ο αλλος ειναι 3 μερες απλυτος και βρωμαει σαν τραγος τι περιμενετε να κανει κοπελα ??

Η αν ο αλλος της συμπεριφερεται σαν να ειναι αντικειμενο τι περιμενει να εισπραξει ως συμπεριφορα ??

Το τι εχω ακουσει απο τις κοπελες δεν λεγεται !! Λιγοι φανταζομαστε τι "γιδια" και τι κανιβαλοι κυκλοφορουν αναμεσα μας.

Χωρις βεβαια να ξεχναμε οτι και απο τη μερια των εργαζομενων εχουμε ξεπετες κοροιδιες και αλλες περιεργες συμπεριφορες.

Γενικα απο ολα εχει ο Μπαξες !! Και για αυτο η ενημερωση βοηθαει.

Απλα τα εξτρα καλυτερα σε pm γιατι το site το διαβαζουν και στρουμφακια. Τα οποια ξερουν βεβαια πολυ καλα τι γινεται και δεν ενοχλουνται, αν ομως για "αλλους λογους" ενοχληθουν με την πληροφορηση για τα εξτραδακια χυμα απο εδω μεσα θα πανε στοχευμενα και επι τουτου.


 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ακομη και αν προτιθεται μια κοπελα να κανει το κατι "παραπανω" αν ο αλλος ειναι 3 μερες απλυτος και βρωμαει σαν τραγος τι περιμενετε να κανει κοπελα ??

Η αν ο αλλος της συμπεριφερεται σαν να ειναι αντικειμενο τι περιμενει να εισπραξει ως συμπεριφορα ??

Ο ελληναρας μπορει να ειναι αγαμητος και κομπλεξαρας, αλλα απλυτος δεν ειναι.Πλενεται , ειδικα οταν παει για να γαμησει. Και καποιος που θα παει μεσανυχτα στο στριπ για να ξοδεψει 100+ ευρωπουλα , θα εχει κανει την ετοιμασια του.Απο την αλλη ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. Καμια πουτανα δεν θα πει οτι ειναι καριολα και κομοδινο και μασαει τα φραγκα του καθε μαλακα , χωρις να θελει να δωσει τιποτε. Θα πει οτι οι πελατες ειναι βρωμιαρηδες, οτι δεν τους σηκωνεται , οτι ειναι ανωμαλοι κτλ.

Προσωπικα πιστευω περισσοτερο εναν πελατη, που θα πει οτι η πουτανα ειναι φολα, παρα μια καριολα πουτανα, που λεει οτι οι πελατες ειναι απλυτοι.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ο ελληναρας μπορει να ειναι αγαμητος και κομπλεξαρας, αλλα απλυτος δεν ειναι.Πλενεται , ειδικα οταν παει για να γαμησει. Και καποιος που θα παει μεσανυχτα στο στριπ για να ξοδεψει 100+ ευρωπουλα , θα εχει κανει την ετοιμασια του.Απο την αλλη ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΤΟΥΣ. Καμια πουτανα δεν θα πει οτι ειναι καριολα και κομοδινο και μασαει τα φραγκα του καθε μαλακα , χωρις να θελει να δωσει τιποτε. Θα πει οτι οι πελατες ειναι βρωμιαρηδες, οτι δεν τους σηκωνεται , οτι ειναι ανωμαλοι κτλ.

Προσωπικα πιστευω περισσοτερο εναν πελατη, που θα πει οτι η πουτανα ειναι φολα, παρα μια καριολα πουτανα, που λεει οτι οι πελατες ειναι απλυτοι.

Δεν διαφωνω !! Ομως μην κρινεις τον Ελληναρα απο το κυκλο των δικων σου ανθρωπων.

Πηγαινε σε μια "λαικη" παραλια μετα απο ενα καλοκαιρινο Σαββατοκυριακο και ελα μετα να συζητησουμε ποσο καθαροι ειναι οι Ελληναρες  :grin:


Μην ξεχνας !!! Απο ολα εχει ο μπαξες !! :hi:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Πηγαινε σε μια "λαικη" παραλια μετα απο ενα καλοκαιρινο Σαββατοκυριακο και ελα μετα να συζητησουμε ποσο καθαροι ειναι οι Ελληναρες 

Στη "λαϊκη παραλια" τα σκιπηταρια, θα ειναι διπλασια απο τους ελληναρες.
Επισης τα καριολια των δημων , που καλοπληρωνονται , δεν αλλαζουν σακουλες, ουτε καδους. ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΣΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΑΛΛΩΝ 5 ΙΔΙΩΝ ΚΑΔΩΝ ΕΞΩ, οποτε αναγκαστικα να αφηνεις κι εσυ το δικο σου σκουπιδι , διπλα στον καδο , μαζι με τα αλλα που εινει επισης εκτος ;
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Στη "λαϊκη παραλια" τα σκιπηταρια, θα ειναι διπλασια απο τους ελληναρες.
Επισης τα καριολια των δημων , που καλοπληρωνονται , δεν αλλαζουν σακουλες, ουτε καδους. ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙΣ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΣΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΑΛΛΩΝ 5 ΙΔΙΩΝ ΚΑΔΩΝ ΕΞΩ, οποτε αναγκαστικα να αφηνεις κι εσυ το δικο σου σκουπιδι , διπλα στον καδο , μαζι με τα αλλα που εινει επισης εκτος ;

Επειδη ειμαι πενηνταρης ειχα την τυχη να εχω προσωπικη εμπειρια και πριν κατεβουν τα σκιπιταρια, τα πακια κλπ στην Ελλαδα. Σε πληροφορω η ιδια κατασταση ηταν.

Για τους ανυπαρκτους δημους οπου βολευονται οι πρωην αφισοκολητες των υποψηφιων δημαρχων εχεις δικιο.

Γενικα αν δεν εχει μαθει καποιος απο τους γονεις του και απο το σπιτι του να κραταει τοσο τον εαυτο του οσο και το χωρο που βρισκεται καθαρο τοτε δεν το μαθαινει ποτε !! Ειναι αυτο που λεγεται αγωγη και με τους μαλακομοντερνισμους ως κοινωνια  το ξεχασαμε. Αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Επισκέπτης
Επειδη ειμαι πενηνταρης ειχα την τυχη να εχω προσωπικη εμπειρια και πριν κατεβουν τα σκιπιταρια, τα πακια κλπ στην Ελλαδα. Σε πληροφορω η ιδια κατασταση ηταν.

Για τους ανυπαρκτους δημους οπου βολευονται οι πρωην αφισοκολητες των υποψηφιων δημαρχων εχεις δικιο.

Γενικα αν δεν εχει μαθει καποιος απο τους γονεις του και απο το σπιτι του να κραταει τοσο τον εαυτο του οσο και το χωρο που βρισκεται καθαρο τοτε δεν το μαθαινει ποτε !! Ειναι αυτο που λεγεται αγωγη και με τους μαλακομοντερνισμους ως κοινωνια  το ξεχασαμε. Αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.
σωστος  :hi:
 

mastokratoras

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
32
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
0
Συντροφοι, εχτες Σαββατο στο Καισσα επαθα τη μεγαλυτερη ψυχρολουσια σε στριπόκλαμπ στην 11ετη στριποκαριερα μου. Η βραδια ξεκινησε με πολύ μεγαλες προσδοκίες. Πηρα τον κωλο μου και διεσχισα τη μιση Αθηνα για να φτασω στο Γκαζι και να βρω εκπτωτικα κουπονάκια. Βρηκα τον ανθρωπο μας στην πλατεια και τσιμπησα καμια 10αρια. Όταν όμως μπήκαμε στο κλαμπ μας διεμηνυσαν ότι το συστημα αλλαξε και ότι τα εκπτωτικα κουπόνια πανε για καταργηση. Ετσι ηπιαμε το ροφηματακι μας με 10Ε αντι για 5Ε!! παντα μετα την καταθεση του μαγικου χαρτιου. Ζαλιζομαι στην ιδεα ποσο θα κοστιζε χωρις κουπονι. Το δευτερο σοκ ηρθε όταν μαθαμε ότι οι απλοι χοροι από 5Ε πηγαν 10Ε!! Μεγαλο κριμα γιατι το προηγουμενο σκ ξοδεψαμε 3 ατομα 230Ε γνωρίζοντας ότι προϋπολογίζοντας ένα Α' χρηματικο ποσο θα καναμε διπλάσιους σε αριθμο χορους από ότι σε καποιο αλλο μαγαζι. Ετσι όταν εμεινε ο ασπρος πατος στο ποτηρι την καναμε με ελαφρα και
συνεχ(υ)σαμε σε ένα άλλο μαγαζι που εχουν πληρη ισχυ τα εκπτωτικα κουπόνια και οι χοροι φυσικα κοστιζουν 5Ε και εκει ξοδεψαμε 3 ατομα καμια 200αρια ευρω. Αρε μνημονια, ΔΝΤ και φτωχεια καταραμενη τι μας κανεις... να τρεχουμε στα 3μπαζομαγαζα για να χορεψουμε. Παντως για οσους θελουν να επισκεπτουν το Καισσα τους διαβεβαιωνω ότι εχει τα καυλ-ωραιοτερα κορίτσια στην Αθηνα σημερα!!     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom