Νέα

Bring back the γλόμπος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Oletiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.439
Like
3.643
Πόντοι
456
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο .
Τι τον κανατε τον γλομπο ,τον ωραιο ,τον τσαχπινη που μας εκλεινε το ματι καθε φορα που μπαιναμε στο μπου?
Μα δεν ντρεπεστε?
Τι σκατα industrial παπαρια ειναι αυτος ο καινουργιος.
Bring back the γλομπος :rockon:
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.720
Κριτικές
26
Like
24.338
Πόντοι
12.896
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...
Sorry , έλεγα για τα μην διαβασμένα πόστ του φόρουμ , υπάρχει τέτοια δυνατότητα τώρα ???
Αυτό που σού'πα... Κάνε κλίκ και θα δεις... Άν δεν έχεις, δεν έχεις...
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...
Sorry , έλεγα για τ[*] α μην διαβασμένα πόστ του φόρουμ[*] , υπάρχει τέτοια δυνατότητα τώρα ???
Αυτό που σού'πα... Κάνε κλίκ και θα δεις... Άν δεν έχεις, δεν έχεις...

Ο άνθρωπος το διευκρίνισε. Μιλάει για τα μη διαβασμένα ποστ στο φόρουμ και ΟΧΙ για τα μη διαβασμένα προσωπικά μυνήματα που βγαίνουν πατώντας το φακελάκι.

Αν ξέρει κανείς την απάντηση είναι ευπρόσδεκτη.
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.720
Κριτικές
26
Like
24.338
Πόντοι
12.896
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...
Sorry , έλεγα για τ[*] α μην διαβασμένα πόστ του φόρουμ[*] , υπάρχει τέτοια δυνατότητα τώρα ???
Αυτό που σού'πα... Κάνε κλίκ και θα δεις... Άν δεν έχεις, δεν έχεις...

Ο άνθρωπος το διευκρίνισε. Μιλάει για τα μη διαβασμένα ποστ στο φόρουμ και ΟΧΙ για τα μη διαβασμένα προσωπικά μυνήματα που βγαίνουν πατώντας το φακελάκι.

Αν ξέρει κανείς την απάντηση είναι ευπρόσδεκτη.

Σωστά...Δικό μου το λάθος: εγώ δεν πρόσεξα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
ρε πουστη μου μας κανατε να μη μπορουμε να ειμαστε με ευχαριστηση εδω μεσα ,αλλαγες για το πεος ειναι αυτες χωρις μελετη που μας κανουν τη ζωη δυσκολη,αραγε ειστε εδω για να βελτιωσετε τα πραγματα ή ειστε σε καμια παραλια ;
 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Χάλια το νέο site. Σε όλα τα επίπεδα.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.317
Like
2.401
Πόντοι
456
έτσι όπως τον έχετε τον γλόμπο είναι σαν προσεγμένη κρεμάλα.

ή ισιώστε τις γραμμές και χωρίς κενό στο κλείσιμο του κύκλου, το σπείρωμα να ξεκινάει μετά το κλείσιμο του κύκλου σε ίσιες γραμμές που θα έχουν οβάλ τελείωμα έτσι δηλ.

https://[URL unfurl="true"]www.toolman.gr/wp-content/uploads/2013/03/04056.jpg[/img[/URL]].

ή κάντε τον έτσι

[img]https://[URL unfurl="true"]www.smart-cover.gr/wp-content/uploads/2018/01/E27-LAMPA-OIKONOMIAS.jpg[/img[/URL]]

να παίξετε το χαρτί της οικονομίας και της οικολογίας :D
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.622
Like
8.273
Πόντοι
1.056
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???

Δεν υπάρχει φίλε. Οι μαλάκες που το σχεδίασαν (αλλά και οι μαλάκες που το πλήρωσαν και το δέχτηκαν) φόρτωσαν στη νέα σχεδίαση ένα σωρό μαλακίες, αλλά αυτη την πολύ βασική λειτουργία δεν σκέφτηκαν να την ενεργοποιήσουν.

Ένα site πρέπει να είναι φιλικό προς τον χρήστη. Αυτή η μαλακία που φτιάξατε δεν είναι.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.660
Like
1.262
Πόντοι
366
Σας ανοίγουν τα προσωπικα μηνυματα;
παταω αρχειο κι ενω γραφει 15, δεν φερνει τιποτα... προ ημερων που το ειχα δοκιμασει μου εφερνε καποια αλλα εχω την εντυπωση οτι ορισμενα ελειπαν...
 

Psol78

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2018
Μηνύματα
207
Like
284
Πόντοι
21
Ειχα καποιο καιρο να μπω....και τωρα βλεπω την....αλλαγη :confused: .....αν και πιστευω ηταν πολυ καλυτερα πριν.....νομιζω πως ειναι μεχρι να το συνηθησουμε.....εκεινο που παρατηρησα περισοτερο ειναι οτι χαθηκαν οι φιλοι και οι περισσοτερες φωτο :( .....τελοσπαντων
:bigdick:...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Και να κραξω τζαμπα θα τα πω. Στου κουφου την πορτα που λενε.... Το εχω ψιλοπαρατησει το σαιτ πλεον γιατι πολυ απλα το κανανε μπουρδελο, κυριολεκτικα ομως.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
Και να κραξω τζαμπα θα τα πω. Στου κουφου την πορτα που λενε.... Το εχω ψιλοπαρατησει το σαιτ πλεον γιατι πολυ απλα το κανανε μπουρδελο, κυριολεκτικα ομως.
Μια απο τα ιδια..
Παρα τη βοηθεια απο τον ΣΤΕΦΑΝ στην αρχη και τη βελτιωση με το χρονο,
οι εφαρμογες με τους φιλους,μηνυματα κλπ εχουν γινει περιπλοκα και ουτε καν τα διαβαζω..
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.492
Κριτικές
21
Like
6.829
Πόντοι
6.745
αρχιζω να πιστευω ρε πουστη μου,οτι το σχολιο που εκανα στην αρχη,οτι δλδ σε 2 χρονια το σαιτ μπορει να επιστρεψει στην ευχρηστια που ειχε το παλιο,θα βγει αληθινο...σε 2 χρονια ομως θα εχει χασει την πλειοψηφια των μελων που το παρακολουθουν...
Εμπαινες παλια και μπορουσες να παρακολουθησεις οτι σε ενδιεφερε...τωρα ακομα και αν πετυχεις καποιο θεμα,αντι να σε ξεκινησει απο εκει που ειχες διαβασει το τελευταιο ποστ σε βγαζει η στο τελευταιο μηνυμα και πας αντιστροφα η σε βγαζει στο...2006 κατα πως ξυπνησε το πρωι,ενα πραμα...
δημοφιλη θεματα εχουν απο μηδενικη,ως ελαχιστη συμμετοχη,λογω ολης αυτης της μαλακιας..απο διαφημιση καλα παμε,αλλα διαφημιση χωρις επισκεψιμοτητα,δεν θα συμβαδιζει για πολυ ακομη..:wink:
απο την διαχειριση δε του σαιτ,τηρειται σιγη ιχθυος,ή πηγαν διακοπες τα παιδια, ή κατι γραφουν,αλλα δεν το βλεπουμε: 2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Το καινούργιο με μπερδεύει και μάλλον θα αποχωρήσω.
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26
Καλησπέρα,

τα διαβάζουμε όλα.

Έχει γίνει πρόοδος από την αρχή του μήνα, αλλα προφανώς ακόμα υπάρχουν πολλά να γίνουν. Λόγω της πολυπολοκότητας των εφαρμογών, παίρνει καιρό. Όχι 2 χρόνια, αλλά ούτε 1 μήνα.

Σε λίγες ημέρες θα βγούν βασικές αλλαγές στο φορούμ.

Η επισκεψιμότητα δεν έχει πέσει. Στην αρχή όταν βγηκε το νεό σαιτ υπήρξε μια ανακατοσούρα, και είχε πέσει η συμμετοχή στο forum, αλλά έχει επιστρέψει πια στα παλιά επίπεδα. Οι εγγραφές νέων μελών μάλιστα έχουν 4πλασιαστεί σε σχέση με το παλιό σαιτ.

Στα προσεχώς είναι, νέο σύστημα πόντων με μετάλλια, με έμφαση στις χρήσιμες κριτικές και στη live ενημέρωση, στη συμβολή στον κατάλογο, και γενικώς οσο περισσότερο κάποιος βοηθάει επι της ουσίας στην ενημέρωση της βασικής θεματολογίας, τόσο περισσότερους πόντους θα παίρνει (και όσο ανεβαίνουν οι πόντοι θα ξεκλειδώνονται γλομπεο-μετάλλια, με τον γλομπέο μέσα εννοείται).

Εκτός αυτού, πολλά απο τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί, καλύτερη πλοήγηση και πιο καλή δομή, αλλαγές στην εμφάνιση σε κινητά, νέα dark μπουρδελιάρικη εμφάνιση, και άπειρα ακόμα.

Η βασική διαφορά που λίγοι έχουν καταλάβει, ειναι ότι -σε αντίθεση με το παλιό σαιτ που ήταν σαν ένα παλιό χαλασμένο αμάξι που πια δεν βρίσκεις ανταλλακτικά και κάποια στιγμή θα σταμάτησε να πηγαίνει-, στο νέο σάιτ κάνουμε ότι θέλουμε, Οποτε είναι θέμα χρόνου να γίνει ακραία καλύτερο από το παλιό.

Κατα τη γνώμη μου, κάποια πράγματα ειναι ήδη καλύτερα, κάποια ειναι χειρότερα. Όλα όμως θα γίνουν.

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.549
Κριτικές
190
Like
48.034
Πόντοι
41.443
αυτο με τα νεα μηνυματα στο φορουμ να φτιαξετε,να μπορουμε να βλεπουμε δηλαδη απο το πρωτο αδιαβαστο και μετα,που ειναι απο τα πιο βασικα σε ενα φορουμ για να μην πηγαινουμε ψαχνοντας.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα,

τα διαβάζουμε όλα.

Έχει γίνει πρόοδος από την αρχή του μήνα, αλλα προφανώς ακόμα υπάρχουν πολλά να γίνουν. Λόγω της πολυπολοκότητας των εφαρμογών, παίρνει καιρό. Όχι 2 χρόνια, αλλά ούτε 1 μήνα.

Σε λίγες ημέρες θα βγούν βασικές αλλαγές στο φορούμ.

Η επισκεψιμότητα δεν έχει πέσει. Στην αρχή όταν βγηκε το νεό σαιτ υπήρξε μια ανακατοσούρα, και είχε πέσει η συμμετοχή στο forum, αλλά έχει επιστρέψει πια στα παλιά επίπεδα. Οι εγγραφές νέων μελών μάλιστα έχουν 4πλασιαστεί σε σχέση με το παλιό σαιτ.

Στα προσεχώς είναι, νέο σύστημα πόντων με μετάλλια, με έμφαση στις χρήσιμες κριτικές και στη live ενημέρωση, στη συμβολή στον κατάλογο, και γενικώς οσο περισσότερο κάποιος βοηθάει επι της ουσίας στην ενημέρωση της βασικής θεματολογίας, τόσο περισσότερους πόντους θα παίρνει (και όσο ανεβαίνουν οι πόντοι θα ξεκλειδώνονται γλομπεο-μετάλλια, με τον γλομπέο μέσα εννοείται).

Εκτός αυτού, πολλά απο τα προβλήματα που έχουν αναφερθεί, καλύτερη πλοήγηση και πιο καλή δομή, αλλαγές στην εμφάνιση σε κινητά, νέα dark μπουρδελιάρικη εμφάνιση, και άπειρα ακόμα.

Η βασική διαφορά που λίγοι έχουν καταλάβει, ειναι ότι -σε αντίθεση με το παλιό σαιτ που ήταν σαν ένα παλιό χαλασμένο αμάξι που πια δεν βρίσκεις ανταλλακτικά και κάποια στιγμή θα σταμάτησε να πηγαίνει-, στο νέο σάιτ κάνουμε ότι θέλουμε, Οποτε είναι θέμα χρόνου να γίνει ακραία καλύτερο από το παλιό.

Κατα τη γνώμη μου, κάποια πράγματα ειναι ήδη καλύτερα, κάποια ειναι χειρότερα. Όλα όμως θα γίνουν.

Να δω αν στα παλια τιμημενα μελη που συνεισφερανε πολυ στο σαιτ παλια, θα βγουν αυτα τα Κανονικο μελος.
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
O γλόμπος ήταν για το σαιτ οτι ο μαυρος καναπες στο casting couch.

Δεν επρεπε να φυγει. Αμεση επαναφορα.
 

stefos papas

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Like
21
Πόντοι
1
Δεν ξαναμπαίνω με έχει κουράσει το καινούργιο.
:sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom