Νέα

Bring back the γλόμπος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Oletiras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.439
Like
3.643
Πόντοι
456
Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο .
Τι τον κανατε τον γλομπο ,τον ωραιο ,τον τσαχπινη που μας εκλεινε το ματι καθε φορα που μπαιναμε στο μπου?
Μα δεν ντρεπεστε?
Τι σκατα industrial παπαρια ειναι αυτος ο καινουργιος.
Bring back the γλομπος :rockon:
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
477
Κριτικές
284
Like
4.488
Πόντοι
10.751
Η προσπαθεια ακομα δεν εχει ολοκληρωθει, αλλα η αληθεια ειναι οτι ολη αυτη η διαδικασια εμενα με εβαλε και γραφτηκα σε 2 αλλα σαιτ και φανταζομαι δεν ειμαι μονο εγω...
Οπως και να εχει πιστευω οτι ηδη εχει χασει αρκετα το σαιτ, ακομα κι αν οταν ολοκληρωθει γινει καλυτερο, κατι που τα μεχρι τωρα γεγονοτα δειχνουν οτι ειναι δυσκολο να γινει.
Κριμα, γιατι το σαιτ ηταν τεραστια βαση, ο καιρος θα δειξει βεβαια.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Με 200 ευρώ κάνω όποιον θέλει τιμημένο.
Δέχομαι και χρυσό.
ο τραλαλακης θα σου δωσει καμια χρυση οδοντοστοιχια τυπε που βγαλε απο κανα ρωσοποντιο :tooth:
Ο Λάκης στο καινούργιο σαη θα αναλάβει πρωινό μαγκαζίνο με θέματα μόδας. Φιδέ παπούτσια, σισιλιαν μαφία Λουκ, ξύρισμα με φαλτσετα κτλ.
Το βράδυ κανονικά θα χεζεται στα ξύδια και θα δίνει ρεσιτάλ, δεν αλλάζει αυτό.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Οι παραθέσεις είναι γτπτσο λες και γράφουμε από το πικπα..
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Δεν νομίζω ότι έχει γίνει κάποια ριζοσπαστική αλλαγή στο site. :embarrased:
Οι αλλαγές αφορούν περισσότερο θέματα αισθητικής και look and feel παρά ουσιαστικής χρηστικότητας και λειτουργικότητας.Μάλιστα, αφαιρέθηκαν στοιχεία πχ στις λίστες των κοριτσιών δεν φαίνεται πλέον ο αριθμός των κριτικών τους.
Χάθηκε επίσης και η προεπισκόπηση των απαντήσεων. Γιατί έγινε αυτό?Ακόμα, το site έχει πλημυρίσει από διαφημίσεις κάτι που αυξάνει τα έσοδα :wink: αλλά μειώνει αισθητά την χρηστικότητά του.... :( και για να το πω πιό απλά.. ενώ οι διαφημίσεις στα πάνελς δεξιά και αριστερά είναι αποδεκτές, η μέσα στην μούρη διαφήμιση στο άνοιγμα πχ της σελίδας ενός στούντιο σου σπάει τα νεύρα.Ας μην ξεχνάμε ότι το site αυτό πέτυχε όχι μόνο για το είδος της πληροφόρησης (που εξάλλου προσφέρθηκε κατα καιρούς και από διάφορα άλλα) αλλά και από την ευχαρίστηση του χρήστη στην πλοήγησή του.
Είναι ΟΚ λοιπόν οι διαφημίσεις αλλά με αυστηρό μέτρο.Ένα θέμα που πάντα υπάρχει στην ανανέωση εκδόσεων είναι η προσαρμογή των χρηστών στην καινούργια έκδοση. Και εδώ υπάρχει μια σοβαρή παγίδα: Είναι πολύ εύκολο να αποδωθεί γκρίνια των χρηστών στην δυσκολία προσαρμογής και όχι στην πιθανή χαμηλότερη ποιότητα μιας καινούργιας έκδοσης.Τέλος, νομίζω ότι έπρεπε να υπήρχε ένα parallel run ανάμεσα στην παλιά και στην νέα έκδοση. Να υπάρχει δηλαδή η δυνατότητα να χρησιμοποιούμε και τις δύο εκδόσεις. Και για να προτρέξω...τα πιθανά τεχνικά προβλήματα αξίζει να ξεπερνιούνται μπροστά στο όφελος της άμεσης σύγκρισης.Αυτά ....προς το παρόν... :cheesy:

Μια αναβάθμιση γίνεται με κεντρική αναφορά τους χρήστες. Όταν οι χρήστες δεν ικανοποιούνται έχει αποτύχει.
Η δυσκολία προσαρμογής είναι ένα αλλοθι που χρησιμοποιούν όσοι νομίζουν πως ξέρουν τους χρήστες.
Τα γεγονότα μένουν πως η πλειοψηφία είναι τουλάχιστον εκνευρισμένη κι όχι για τα αστέρια τους αλλά σε μια πρόταση το νέο σαι δεν είναι ΚΑΘΌΛΟΥ φιλικό για κινητό (=η πλειοψηφία των χρηστών σήμερα)
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Ολα πολυ ασχημα.. Πλοηγηση, παρουσιαση θεματων, χρωματα, φοντα, γραμματοσειρα.. Επιτευγμα..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
4
Like
7.208
Πόντοι
2.586
Πραγματικα με το ζορι να κοιταξω δυο θεματα, απο εκει που χαζευα συνεχεια.. Επισης τρομερα αχαρα τα avatar. Πανε τα αστερακια, τα σχολια.. Θελατε να κανετε το site πιο mainstream;
Λες και ειναι forum για υπολογιστες εγινε.

Bou αν δεν το φτιαξετε γρηγορα, να ξερετε μονοι σας βγαλατε τα ματακια σας.
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Το παλιό ήταν πολύ εύχρηστο Ακό μα και από κινητό. Στο νέο μου πετάει συνέχεια σφάλματα, δεν μπορώ να μπω σε φορουμ των κοριτσιών μερικές φορές και γενικά η πλοήγηση του είναι ένας μπελάς. Κρίμα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.520
Like
2.181
Πόντοι
606
καλησπερα:) στο παλιο... καλυτερο σαιτ του κοσμου:cheesy: Παιδια πιστευω το παλιο σαιτ και να μην εισαι εξυπνος :cheesy: εστω αν εβαζες λιγο το μυαλο σου να δουλεψει μπορουσες να κανεις τα (παντα:cheesy: :cheesy: ) τωρα εχει γινει ακατανοητο τελειως. Ενταξει μπορει να μην το εχω με τα κουμπιουτεριστικα αλλα το σαιτ το προηγουμενο απευθυνοτανε σε ολες τις ηλικιες και πνευματικες λειτουργιες του κοινωνικου γιγνεσθαι :cheesy: οταν εκει που χαιρεσαι γουσταρεις κανεις πλακα χαβαλε λες αληθειες η ψεματα:cheesy: και τωρα δεν κανεις τιπ πιστευω το παλι σαιτ ηταν πληρες λειτουργικο εμφανισιμο ευχρηστο το γουσταρες. υγεια να εχουμε πρωτα ο θεος:) :) :) :hi::hi:
 

Yatoputso

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Αυγ 2019
Μηνύματα
505
Κριτικές
35
Like
3.327
Πόντοι
5.396
θέμα συνήθειας είναι.

4009f319b6.png


μια προεπισκόπηση θα ήθελα, εκτός άμα δεν την βλέπω...
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.002
Κριτικές
47
Like
6.243
Πόντοι
11.445
Πραγματικα με το ζορι να κοιταξω δυο θεματα, απο εκει που χαζευα συνεχεια.. Επισης τρομερα αχαρα τα avatar. Πανε τα αστερακια, τα σχολια.. Θελατε να κανετε το site πιο mainstream;
Λες και ειναι forum για υπολογιστες εγινε.Bou αν δεν το φτιαξετε γρηγορα, να ξερετε μονοι σας βγαλατε τα ματακια σας.

τα αβαταρ ξεκαθαρα πρεπει να μεγαλωσουν και να πανε στο πλαι .... δεν εχουν πλακα πλεον:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.792
Like
18.035
Πόντοι
3.656
Πραγματικα με το ζορι να κοιταξω δυο θεματα, απο εκει που χαζευα συνεχεια.. Επισης τρομερα αχαρα τα avatar. Πανε τα αστερακια, τα σχολια.. Θελατε να κανετε το site πιο mainstream;
Λες και ειναι forum για υπολογιστες εγινε.Bou αν δεν το φτιαξετε γρηγορα, να ξερετε μονοι σας βγαλατε τα ματακια σας.
τα αβαταρ ξεκαθαρα πρεπει να μεγαλωσουν και να πανε στο πλαι .... δεν εχουν πλακα πλεον:confused:
μου εμφανιζει μηνυμα οτι τι σαη ειναι σε σταδιο μπετα,α ρε κατακαημενο σαη απο αλφα εγινε μπετα:confused::confused::confused: εχεις το καινουριο βιντεο απο το χιονοδρομικο:think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
511
Κριτικές
78
Like
1.319
Πόντοι
6.195
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
 

hornyasfuck

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα
3.720
Κριτικές
26
Like
24.338
Πόντοι
12.896
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???

Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...
εχει καλο ποσο μεσα :huh::huh: γιατι το χειρουργιο ειναι δυσκολο :headbaning1::headbaning2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

Trog

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2017
Μηνύματα
10
Like
5
Πόντοι
0
Σε κινητό πάντως είναι δύσχρηστο πλέον :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: caesar

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
511
Κριτικές
78
Like
1.319
Πόντοι
6.195
Έλειπα από πρίν αλλάξει και είπα να μπώ να δώ τι γίνεται.....
Αν ξεπεράσουμε το θέμα της αισθητικής που είναι καθαρά στον καθένα,
η λειτουργία των μη ανανγνωσμένων μηνυμάτων υπάρχει ???
Δεν έχω δεί κάτι. Λάθος μου η λάθος τους ????
Αν δεν υπάρχει πως αλλιώς μπορούμε να βλέπουμε τι δεν έχουμε διαβάσει ???
Στήν μπάρα πάνω-πάνω, το φακελλάκι...

Sorry , έλεγα για τα μην διαβασμένα πόστ του φόρουμ , υπάρχει τέτοια δυνατότητα τώρα ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom