Νέα

Bluevision Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CSD28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 269
  • Εμφανίσεις 128K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nick1977

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Τι κόσμο μαζεύει??είμαι πρωτάρης
 

prepet

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι καινουριος εδω και πρωταρης στη φαση.Επειδη σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη στο bluevision μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παιζει με το μαγαζι και γενικα ποια ειναι η φαση, τι κανεις μολις μπεις μεσα,ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες και μερες για να πας..κτλ
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι καινουριος εδω και πρωταρης στη φαση.Επειδη σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη στο bluevision μηπως μπορει καποιος να μου πει τι παιζει με το μαγαζι και γενικα ποια ειναι η φαση, τι κανεις μολις μπεις μεσα,ποιες ειναι οι καλυτερες ωρες και μερες για να πας..κτλ
Αναλόγως τι θες...
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
στο bluevision ή στο Play ή στο Λαϊκον ολα στο Βαρδαρι στη Θεσσαλονικη.

Οποιος-α θελει να παμε να με ξεφτελισει δημοσια ή ομαδικα και ειδικα στο Play να με αλυσιδοδεσει με αλυσιδες που εχει το σταυρο Χ στο υπογειο του μαστιγωνοντας με ανελεητα. Ειμαι παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy δουλα χωρις ορια και λεξη ασφαλειας για καθε διαστροφη ανωμαλια και βασανισμο μονος-η σας ή με παρεες σας.

{ Μπορω το πρωι απο τις 9 μεχρι τις 3 το μεσημερι και ΜΟΝΟ Δευτ - Παρ οχι ΣΚ }

Αλλα και στο εγκατελημενο γκρεμι στη Γιαννιτσων να με πατε για Σ/Μ οργια ομαδικα ή οχι ειμαι στη διαθεση σας.

574_1000.jpg


στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg 171_1000.jpg
το 150εκ δερματινο με κομπους και στις εννια ουρες του μαστιγιο μου για ανελεητα πατοκορφα μαστιγωματα μπρος-πισω χωρις λεξη ασφαλειας
 

Συνημμένα

  • 027_1000.jpg
    027_1000.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 195
  • 137_1000.jpg
    137_1000.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 190
  • μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    μεταλλικο chastity cage με γυαλιστερο καλσον 3.jpg
    289,1 KB · Εμφανίσεις: 200
Τελευταία τροποποίηση:

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
δεν εκαναν κατι τρομερο κατω στο ηπογειο αριστερα και δεξια σε μια φαση μπηκαν σε glory holes και χαλαρα μονο χουφτοματα τιποτα αλλο
 

Aliki Cross

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
στο bluevision ή στο Play ή στο Λαϊκον ολα στο Βαρδαρι στη Θεσσαλονικη.

Οποιος-α θελει να παμε να με ξεφτελισει δημοσια ή ομαδικα και ειδικα στο Play να με αλυσιδοδεσει με αλυσιδες που εχει το σταυρο Χ στο υπογειο του μαστιγωνοντας με ανελεητα. Ειμαι παθητικη μαζοχα pantyhosed sissy δουλα χωρις ορια και λεξη ασφαλειας για καθε διαστροφη ανωμαλια και βασανισμο μονος-η σας ή με παρεες σας.

{ Μπορω το πρωι απο τις 9 μεχρι τις 3 το μεσημερι και ΜΟΝΟ Δευτ - Παρ οχι ΣΚ }

Αλλα και στο εγκατελημενο γκρεμι στη Γιαννιτσων να με πατε για Σ/Μ οργια ομαδικα ή οχι ειμαι στη διαθεση σας.

574_1000.jpg


στημενη στα τεσσερα για μαστιγωμα με το 15den γυαλιστερο tan καλσον μου της Cecillia de Rafael.jpg 171_1000.jpg
το 150εκ δερματινο με κομπους και στις εννια ουρες του μαστιγιο μου για ανελεητα πατοκορφα μαστιγωματα μπρος-πισω χωρις λεξη ασφαλειας
ωραια γουστα εχεις φιλεναδα!!!
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
304
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
Eιχα παει περσι οταν ανεβηκα Θεσσαλονικη. περνουσα παντα αλλα δεν ειχα παει. Προτιμουσα παντα τη σαουνα απεναντι. Περσι ειπα να παω. ωραιος σαν χωρος και με αρκετο κοσμο. αλλα στο υπογειο ολοι καπνιζαν και μυριζε πολυ εντονα. κατα τ'αλλα για τσονταδικο μια χαρα και κοσμο ειχε και πολλες φασεις επαιζαν. Ηταν και Σαββατο βραδυ βεβαια. Ποιες μερες μαζευει πιο πολυ?
φιλε ποια ειναι η 'σαουνα απεναντι'? γυναικες εχει ή μονο ομοφυλοφιλους? ευχαριστω
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Καλησπερα. Ειμαι νεος στην παρεα. Πριν απο λιγο καιρο μετακομισα στη Θεσσαλονικη και δεν γνωριζω τι παιζει απο πονηρα στεκια. Το Blue Vision μαζευει κοσμο αυτη την περιοδο? Μου αρεσουν οι ηλικιωμενοι παθητικοι και θα ηθελα να μαθω αν το συγκεκριμενο μαγαζι καλυπτει τα γουστα μου. Αξιζει να το επισκεπτω ή να προτιμησω καποιο αλλο (οχι οτι εχω και πολλες επιλογες δηλαδη)?.
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
πανε και στα 3 ολο και καποιον θα βρεις
 

Marena

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2021
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα. Ειμαι νεος στην παρεα. Πριν απο λιγο καιρο μετακομισα στη Θεσσαλονικη και δεν γνωριζω τι παιζει απο πονηρα στεκια. Το Blue Vision μαζευει κοσμο αυτη την περιοδο? Μου αρεσουν οι ηλικιωμενοι παθητικοι και θα ηθελα να μαθω αν το συγκεκριμενο μαγαζι καλυπτει τα γουστα μου. Αξιζει να το επισκεπτω ή να προτιμησω καποιο αλλο (οχι οτι εχω και πολλες επιλογες δηλαδη)?.
Πάνε splash sauna και θα με θυμηθείς... Χαλάρωση και καλοπέραση
 
  • Like
Αντιδράσεις: tkis

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom