Νέα

Bluevision Θεσσαλονικη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CSD28
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Στείλε όποτε θες.

στην απολυτη διαθεση σας να ερθω οπου με διαταξετε να με ξεφτελισετε μονος ή και ομαδικα ακομα και σε δημοσια θεα ως δουλικο σας μαζοχιστικο αντικειμενο χωρις ελεος και ανθρωπινη υποσταση Αφεντη μου
 

TaxidiotisAth

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
18
Like
7
Πόντοι
0
Πρέπει να επισκεφτώ την Θεσσαλονίκη και τα υπέροχα μαγαζιά. Βέβαια εμένα μου αρέσουν οι μεγαλύτερες ηλικιες.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
309
Πόντοι
31
Ειμαι απειρος ψαχνω καποιον να παμε μαζι ανωνυμα απο glory hole
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ειμαι η Ράννια μια ξεφτελισμενη παθητικη καριολοπουστρα και μαζοχα pantyhosed sissy slave για τσιμπουκωματα γαμησια βιαια σατραπικα μαστιγωματα χυσια και κατουρηματα ακομα και ομαδικα σε δημοσια θεα ως δουλικο αντικειμενο εκμεταλλευσης απο Αφεντες (κατα προτιμηση ατριχους) και Αφεντρες τρανς και κροςς


 

Συνημμένα

  • tsontocinema-sti-thessaloniki.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki.jpg
    5,7 KB · Εμφανίσεις: 144
  • tsontocinema-sti-thessaloniki 3.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki 3.jpg
    4,7 KB · Εμφανίσεις: 146
  • tsontocinema-sti-thessaloniki 2.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki 2.jpg
    5 KB · Εμφανίσεις: 141
  • tsontocinema-sti-thessaloniki 1.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki 1.jpg
    4,4 KB · Εμφανίσεις: 110
  • tsontocinema-sti-thessaloniki 4.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki 4.jpg
    5,2 KB · Εμφανίσεις: 131
  • tsontocinema-sti-thessaloniki 5.jpg
    tsontocinema-sti-thessaloniki 5.jpg
    4,1 KB · Εμφανίσεις: 117
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
[quote author=Ράννια link=undefined date=undefined]ειμαι η Ράννια μια ξεφτελισμενη παθητικη καριολοπουστρα και μαζοχα pantyhosed sissy slave για τσιμπουκωματα γαμησια βιαια σατραπικα μαστιγωματα χυσια και κατουρηματα ακομα και ομαδικα σε δημοσια θεα ως δουλικο αντικειμενο εκμεταλλευσης απο Αφεντες (κατα προτιμηση ατριχους) και Αφεντρες τρανς και κροςς ]
ρανια τι ειναι τα σατραπικα μαστιγωματα και τι διαφορα εχουν απτα απλα?
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
τα σατραπικα σαδιστικα μαστιγωματα ειναι βιαια απανθρωπα και ανελεητα μαστιγωματα χωρις "λεξη ασφαλειας" για να σταματανε και με μαστιγια δερματινα με κομπους και στις εννια ουρες τους ακομα και μετα τη λιποθυμια του δουλικου αντικειμενου
 

Alex-fetish

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2019
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Ψήνει κανεις μαζευτούμε να γαμησουμε όλοι μαζί την ΡΑΝΝΙΑ μέσα στο σινεμά ?
 

louissss

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Κυκλοφορεί κάνεις ακόμη από εκεί?
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
289
Κριτικές
1
Like
1.069
Πόντοι
81
Έχω πάει πολλές φορές με την πρώην υποτακτική μου και έχουμε περάσει υπέροχα και οι δύο. Κορυφαία φάση όταν την πήγα στο υπόγειο και την πήδηξα στα τέσσερα, ενώ είχαν μαζευτεί καμιά δεκαριά και τον έπαιζαν μπροστά της.

Τελευταία επίσκεψη τον περασμένο Οκτώβριο παρέα με "φίλη" μου. Βολευτήκαμε πρώτα σε απέναντι καμπίνες στον επάνω όροφο για κανένα δεκάλεπτο. Μετά βγήκα και ρώτησα όσους είχαν μαζευτεί αν θέλει κανείς να του πάρει πίπα. Προθυμοποιήθηκε ένα παλικάρι γύρω στα 30 και κλείστηκαν στην καμπίνα, ενώ στη δική μου ήρθε ένας μεγαλύτερος και μου πήρε πίπα και εκείνος.

Μετά κατεβήκαμε στο μεσαίο επίπεδο, όπου εγώ πήδηξα τη φίλη μου και ο 30άρης της έδωσε πίπα. Μεγάλη μαλακία του, το ότι ζητούσε επίμονα να τελειώσει στο στόμα της. Κόψτε τις μαλακίες και κάντε σεξ με ασφάλεια, μπούφοι.

Γενικά, σπάνια μπαίνει γυναίκα εκεί μέσα. Όταν το κάνει, καλό είναι να φέρεστε σαν κύριοι.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
309
Πόντοι
31
Έχω πάει πολλές φορές με την πρώην υποτακτική μου και έχουμε περάσει υπέροχα και οι δύο. Κορυφαία φάση όταν την πήγα στο υπόγειο και την πήδηξα στα τέσσερα, ενώ είχαν μαζευτεί καμιά δεκαριά και τον έπαιζαν μπροστά της.

Τελευταία επίσκεψη τον περασμένο Οκτώβριο παρέα με "φίλη" μου. Βολευτήκαμε πρώτα σε απέναντι καμπίνες στον επάνω όροφο για κανένα δεκάλεπτο. Μετά βγήκα και ρώτησα όσους είχαν μαζευτεί αν θέλει κανείς να του πάρει πίπα. Προθυμοποιήθηκε ένα παλικάρι γύρω στα 30 και κλείστηκαν στην καμπίνα, ενώ στη δική μου ήρθε ένας μεγαλύτερος και μου πήρε πίπα και εκείνος.

Μετά κατεβήκαμε στο μεσαίο επίπεδο, όπου εγώ πήδηξα τη φίλη μου και ο 30άρης της έδωσε πίπα. Μεγάλη μαλακία του, το ότι ζητούσε επίμονα να τελειώσει στο στόμα της. Κόψτε τις μαλακίες και κάντε σεξ με ασφάλεια, μπούφοι.

Γενικά, σπάνια μπαίνει γυναίκα εκεί μέσα. Όταν το κάνει, καλό είναι να φέρεστε σαν κύριοι.
Γενικα το κανουν καποιοι αυτο...''να τελειωσω στο στομα'' 'η ''να φιλησω με γλωσσα'' ρε μπουφο οχι δεν θα το κανεις οπως λες και εσυ ασφαλεια πανω απο ολα
 

sonnok

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Είναι κανένας που πήγε πρόσφατα; Πως είναι από άποψη κόσμου και περιβάλλοντος;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203491

Επισκέπτης
θελω να φερω κοπελα να παρει πιπα απο κανεναν αγνωστο ξερει κανεις αν μαζευει κοσμο ;
 

sonnok

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
11
Like
16
Πόντοι
0
θελω να φερω κοπελα να παρει πιπα απο κανεναν αγνωστο ξερει κανεις αν μαζευει κοσμο ;
εγω σκεφτομαι να παω αυριο προς το βραδυ, παντως, οπότε θα έχει τουλάχιστον έναν ανθρωπο
 

Wpanther80

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παιδιά, πρώτη φορά λέω να δοκιμάσω επίσκεψη, ξέρει κανείς αν είναι δουλεύουν οι καμπίνες και αν η ώρα 14:00 λέει για σήμερα?
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
167
Like
211
Πόντοι
21
Eιχα παει περσι οταν ανεβηκα Θεσσαλονικη. περνουσα παντα αλλα δεν ειχα παει. Προτιμουσα παντα τη σαουνα απεναντι. Περσι ειπα να παω. ωραιος σαν χωρος και με αρκετο κοσμο. αλλα στο υπογειο ολοι καπνιζαν και μυριζε πολυ εντονα. κατα τ'αλλα για τσονταδικο μια χαρα και κοσμο ειχε και πολλες φασεις επαιζαν. Ηταν και Σαββατο βραδυ βεβαια. Ποιες μερες μαζευει πιο πολυ?
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
Eιχα παει περσι οταν ανεβηκα Θεσσαλονικη. περνουσα παντα αλλα δεν ειχα παει. Προτιμουσα παντα τη σαουνα απεναντι. Περσι ειπα να παω. ωραιος σαν χωρος και με αρκετο κοσμο. αλλα στο υπογειο ολοι καπνιζαν και μυριζε πολυ εντονα. κατα τ'αλλα για τσονταδικο μια χαρα και κοσμο ειχε και πολλες φασεις επαιζαν. Ηταν και Σαββατο βραδυ βεβαια. Ποιες μερες μαζευει πιο πολυ?
Παρασκευη και Σαββατο, απογευμα και βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom