Νέα

Best striper Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα psix_fan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AndreouK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
171
Κριτικές
8
Like
509
Πόντοι
281
Αλέξια λεκαμπαρε !!!!!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Μου κανει εντυπωση που δεν εχει αναφερθει ακομα η Ντανιελα απο το Blue Iguana.

Απο αυτες που αναφερθηκαν, η Ελβιρα δουλευει ακομα;
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
829
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Σε ό,τι αφορά τον χορό σε στύλο αποκλειστικά κορυφαία κατά την άποψη μου είναι η Carolina 48 χρονών ουκρανή (Κατ΄λα κόσμον Ειρήνη) σήμερα με μεγάλη καριέρα σε strip. Ενδεικτικά πρέπει να έχει δουλέψει σε Blue Iguana, Fever και σε ένα strip στα λαδάδικα που δούλεψε λίγο πριν μερικά χρόνια !
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Υπηρχε για αρκετα χρονια η Τσεχα με το κοντο μαλι στο Platinum που περιμεναν ουρα, τα καλοκαιρια πηγαινε Ροδο. Ηταν οι καλες εποχες του Platinum. Ξεχνω το ονομα αλλα σιγουρα οι παλαιοτεροι θα θυμουνται....Επισης η Miss Iron οταν ειχε πρωτοαρχισει τα show στο Platinum. Νομιζω οτι ειχε καποια σχεση με τον αντρα στριπερ το σφιχτη με τα μακρια μαλλια
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Εγω γουσταρα τρελα την Καρινα την Ρουμανα η οποια αποσυρθηκε και μια πολωνιδα την Αννα που δουλευαν και οι δυο τους στο πλατινουμ.  :2funny:
Η κάρινα έγινε ακριβό εσκορτ και στην συνέχεια παντρεύτηκε έναν φραγκατο από την Αθήνα...ζει εκεί μαζί με το άλλο τρίο Ρουμάνων που είχαν θριαμβευσει στο σολ πριν κλείσει...
 
OP
OP
psix_fan

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
5
Like
458
Πόντοι
36
Yes! Αναβιώσατε το θρεντάκι μου μετά από σχεδόν 11 χρόνια!!! Έχω πάνω από 3 χρόνια να επισκεφτώ στριπ. Τι μου θυμίσατε ρε σατανάδες!

Μου κανει εντυπωση που δεν εχει αναφερθει ακομα η Ντανιελα απο το Blue Iguana.

Απο αυτες που αναφερθηκαν, η Ελβιρα δουλευει ακομα;
Αν δεις πότε έγινε η τελευταία ανάρτηση, θα καταλάβεις γιατί. Έχουν περάσει πάνω από 10 χρόνια. Ποια Ντάνα τότε....; Τα περισσότερα από τα ονόματα με τα οποία ασχολούμασταν τότε, τώρα είναι μαμάδες με παιδιά. Όπως η Ελβίρα, αποσύρθηκε το 2009 και παντρεύτηκε. Εξακολουθώ να πιστεύω πάντως ότι το καλύτερο πριβέ το έκανα μαζί της.

Αλέξια λεκαμπαρε !!!!!!
Δε μου λέει κάτι. Αντίθετα θυμάμαι την Τίνα. Πολύ σέξι γκόμενα! Επίσης η Μαρσέλα ή Μαρτσέλα, μια Τσέχα πολύ όμορφη και σέξι. Μια φορά την έβαλα να μαλακιστεί σε πριβέ και έχυσε δυνατά λίγο πριν από μένα.

Η κάρινα έγινε ακριβό εσκορτ και στην συνέχεια παντρεύτηκε έναν φραγκατο από την Αθήνα...ζει εκεί μαζί με το άλλο τρίο Ρουμάνων που είχαν θριαμβευσει στο σολ πριν κλείσει...
Αααα η Καρίνα! Θυμάστε τι όμορφο μουνάκι που είχε;; Πολύ ζουμερό και μεγάλο! Μια φορά την είχα πάρει πριβέ και ακόμα θυμάμαι την καύλα που έβγαζε. Επίσης μια Λιθουανή, δε θυμάμαι το όνομά της, ξανθιά, πολύ σέξι, φορούσε μαύρες ζαρτιέρες συνήθως. Μια φορά την είχα αγκαλιά και απέναντί μας κάθονταν 3 κοπέλες πελάτισσες. Με είχε καυλώσει τόσο με αυτά που συζητούσαμε γι'αυτές που πήγαμε για πριβέ και δεν πρόλαβε να βγάλει τα ρούχα της, με έκανε και έχυσα σε λιγότερο από μισό λεπτό.

Να τονίσω επίσης τη Λίζα από Blue Iguana πάντα ντυμένη με σέξι εσώρουχα και ζαρτιέρες. Από τα καλύτερα πριβέ και χωρίς να κάνει ιδιαίτερη προσπάθεια. Τη φωνή της μόνο να ακούς, δε χρειάζεσαι τίποτα άλλο.
 

Lil

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2018
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδια θα ανεβω σαλονικα. πιο κλαπ αξιζει τοσο απο αποψη γυναικων οσο και για πριβε
 

panaras

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
239
Like
195
Πόντοι
1
Υπηρχε για αρκετα χρονια η Τσεχα με το κοντο μαλι στο Platinum που περιμεναν ουρα, τα καλοκαιρια πηγαινε Ροδο. Ηταν οι καλες εποχες του Platinum. Ξεχνω το ονομα αλλα σιγουρα οι παλαιοτεροι θα θυμουνται....Επισης η Miss Iron οταν ειχε πρωτοαρχισει τα show στο Platinum. Νομιζω οτι ειχε καποια σχεση με τον αντρα στριπερ το σφιχτη με τα μακρια μαλλια




την μικαελα την μουναρα λες?που πριν απο το platinum ηταν στο blue iguana?
 

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Το προηγούμενο ΣΚ κάναμε μπατσελορ σε φιλο
Παρασκευή πήγαμε μπλου ιγκουαναν. 8 άτομα πήραμε πριβε την Ντάνιελα. Όλοι φύγαμε στην τσίτα. Τετοιο κωλο σπάνια συναντάς. Πολύ φοβάμαι ότι κάθε Σαββατιακη έξοδος θα καταλήγει σε αυτήν.
Επόμενη μέρα λεκαμπαρε.
Σαπίλα και πιο ακριβό. Τσάμπα λεφτα
Αυτά από μενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom