Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Προσωπικα θεωρω οτι οταν καποιος αφηνει συνεχεια 30-40 ευρω μπουρμπουαρ στα σερβιτορια,πρεπει να εχει πολυ καλυτερη περιποιηση απο τα λυκειοπαιδα που δε χαλανε μια,καθως και τους "φραγκατους" που κανουν μεν μεγαλους λογαριασμους,αλλα δεν αφηνουν μπουρμπουαρ ουτε τσοφλι.

............... :grin:
Mε ποιά σκεπτική ρε φίλε δίνεις 30 και 40 ευρώ για μπουρμπουάρ ?  :o
Υποθέτω πως ούτε λυκειόπαιδο δεν είσαι αλλά ούτε και φραγκάτος.
Τρελός είσαι τότε?  :grin: (αστειεύομαι)
Δεν πάς να τα φάς αυτά τα λεφτά καλύτερα σε κανένα ακριβό εστιατόριο?

Και ποιό είναι ακριβώς το πρόβλημα σου με τους σερβιτόρους?
Εξήγησε τι ενοείς.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Στο προηγουμενο φορουμ που εκλεισε,ειχα διατυπωσει τα παραπονα μου για την εξυπηρετηση του συγκεκριμενου μαγαζιου..
Δε θα ηθελα να συνεχισω την αντιπαραθεση,η οποια εκδηλωθηκε απο καποιους εδω στο φορουμ,οι οποιοι εσπευσαν να δικαιολογησουν τη κατασταση και να "λιδωρησουν" εμενα.
Προσωπικα θεωρω οτι οταν καποιος αφηνει συνεχεια 30-40 ευρω μπουρμπουαρ στα σερβιτορια,πρεπει να εχει πολυ καλυτερη περιποιηση απο τα λυκειοπαιδα που δε χαλανε μια,καθως και τους "φραγκατους" που κανουν μεν μεγαλους λογαριασμους,αλλα δεν αφηνουν μπουρμπουαρ ουτε τσοφλι.
Εν κατακλειδι,κλεινωντας το θεμα,για μενα το συγκεκριμενο μαγαζι,εχει πολυ καλα μωρα,αλλα το προσωπικο του δεν ειναι ποιοτικα ικανο να ανταπεξελθει στον ογκο δουλειας.
Και για να μπουμε στο προκειμενο,εγω φιλοι-συναγωνιστες γουσταρω Τζους με τρελλα...Απιστευτο μωρο...Αγγελος..Την ειχα παρει 4-5 φορες για χορο (απο 2-3 χορους καθε φορα) και παροτι ητανε ΦΩΤΙΑ...καφε δε σερβιρε(εχει αλλωστε αναφερθει και απο τους "γνωριζοντες" εδω μεσα)...
Και κατι φιλοι που πηγαν πριν λιγες μερες και τη πηραν χορο,τιποτα..
Προχτες με ειδε απο μακρια στο μπαρ,ηρθε με βουτηξε,μου αρχισε εναν σουπερ σεξυ χορο,με εγδυσε,με εγλυφε και με εκανε πυραυλο...ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ σας λεω..Με μιας μου λεει "50 ευρω-θελεις?" και...τσουπ..φραπεδια!!
Τι εγινε ρε παιδια??Ξυπνησε κι αυτη?Η ειχε καυλες το πιπινο-πορνιδιο??!!

ποια ειναι αυτη η τζους?πες το μου για να ανανεωσω και την λιστα φιλαρακο,ειπες οτι εχει αναφερθει και απο μενα αυτο το ονομα αλλα δεν το βλεπω στη λιστα!βοηθησε με
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ζω στην επαρχια και εχω να παω στο συγκεκριμενο μαγαζι αρκετους μηνες.Δυο απο τις ρωσσιδες κοπελλες που μου αρεσαν ηταν 1) η Ολιανα - περιπου 1,75μ - καστανοξανθη που σχεδον παντα καθαριζε με ενα πανι την κολωνα στην πιστα πριν χορεψει και 2) η Λιζα - περιπου 1,70μ μαυρομαλλα, μεχρι τους ωμους και αφελειες στο κουτελο.
Ξερει καποιος να με ενημερωσει που βρισκονται αυτη την περιοδο?
Ο αναλυτικος VASSOS δεν τις ανεφερε στην λιστα του ουτε σαν απλες εργαζομενες.Ευχαριστω.

θυμαμαι φιλε μια που καθαριζε την κολωνα πριν χορεψει αλλα δεν θυμαμαι αν ηταν αυτη που λες(τωρα δεν πρεπει να δουλευει εκει) και σε οτι αφορα την λιζα εννοεις την αγγλιδα την κοντη που εκανε σοου στο παλιο baby o του υπογειου?που δουλευε και μικρο αφροδιτη το 1998-1999?ξερω και που εμενε μεχρι προτινος γιατι δεν την εχω ξαναδει στην περιοχη,επειδη εμενε λιγο πιο πανω απο το υπογειο toy baby o στην νεα σμυρνη σε μια πολυκατοικια παλια διπλα σε ενα παρκο!
 

Επισκέπτης
Vasos, ευχαριστω.Μολις μου απαντησες για την Ιουλιανα στο "φραπαδουρα LIDO ".  Η Λιζα που ανεφερα ηταν ρωσσιδα και οχι αγγλιδα.Νομιζω πως ολοι στο "bourdela.com" θα εχουν ανγνωρισει οτι εισαι μακραν ο πιο ενημερωμενος. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Vasos, ευχαριστω.Μολις μου απαντησες για την Ιουλιανα στο "φραπαδουρα LIDO ".  Η Λιζα που ανεφερα ηταν ρωσσιδα και οχι αγγλιδα.Νομιζω πως ολοι στο "bourdela.com" θα εχουν ανγνωρισει οτι εισαι μακραν ο πιο ενημερωμενος. 

ρε παιδια γιατι με ευχαριστειτε?αν δεν ησασταν εσεις ολοι εδω εγω τι νοημα θα ειχα?μακαρι να ειναι και αλλοι σαν και εμενα και τον αξεπεραστο και πιο ενημερωμενο εδω μεσα ropaloforo για να μπορεσουμε να κανουμε τις καλυτερες επιλογες πανω στο συγκεκριμενο ζητημα!α!ξεχασα και τον cptn mac ο οποιος ειναι και εκτος ελλαδος και γνωριζει πραγματα και καταστασεις.....
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Και να δώσουμε φόρο τιμής στον Man Of Massage που καθιέρωσε τον όρο ΦΡΑΠΕ.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
ποια ειναι αυτη η τζους?πες το μου για να ανανεωσω και την λιστα φιλαρακο,ειπες οτι εχει αναφερθει και απο μενα αυτο το ονομα αλλα δεν το βλεπω στη λιστα!βοηθησε με
Ειναι μια αδυνατουλα με λιγο σπαστο-κατσαρο καστανομελαχρινο μαλλι.Με μικρο βυζι (πρεπει να εχει το μικροτερο εκει μεσα)και φατσουλα αγγελικη...Μοιαζει με τη Κατερινα,που ειναι κι αυτη λεπτουλα και μη σου πω οτι μπορει να ειναι και αδερφες γιατι ολο μαζι καθονται...Α!Και εχει το ιδιο κολπο με τη Κατερινα,να σε πλησιαζει,να σου χαμογελαει και να σου δινει το χερι για να σε παρει για χορο...Σε τραπεζι καθεται πολυ σπανια..Τριγυριζει συνεχεια και κανει χορους..Πρεπει να περνει για χορο πανω απο 50 πελατες κατα μεσο ορο καθε βραδυ!!
Και οσον αφορα το μπουρμπουαρ,ειχα την εντυπωση οτι αφηνοντας 3-4 μερες συνεχομενα,λεφτα στον υπευθυνο του μαγαζιου,την επομενη φορα θα με προσεχε και θα μου εβρισκε πιο γρηγορα τραπεζακι για να αραξω,επειδη δε πολυ-γουσταρω την ορθατζα και το συνωστισμο στο μπαρ..(Το κολπο αυτο εχει πιασει σε ΟΛΑ τα αλλα μαγαζια που εχω επισκεφθει κατα καιρους..Και πιστεψτε με..Εχω παει ΣΕ ΟΛΑ Αθηνων-Περιχωρων-Κορινθου-Λουτρακιου-Ξυλοκαστρου-Χαλκιδας τα τελευταια 8 χρονια!!)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Συναγωνιστές,
Μετά από 7 σχεδόν μήνες απουσίας έφτασα Ελλάδα και σε πρώτη ευκαιρία πέρασα από τα παλιά λημέρια. Χτες πήγα Baby Gold να δω τι παίζει... Πολύ "προσωπικό" αλλά δεν τρελάθηκα... Εντόπισα  Angel και είπα να θυμηθώ τα πλιά.. Αλλά απογοητεύτηκα... Το πριβέ με φραπέ διεκπαιρεωτικό (που λέει και ο Ropaloforos) και σύντομο! Μία μελαχρινή ψηλή μου πρότεινε να παίξουμε με το πουλί μου αλλά δεν την πήρα. Και το show δεν ήταν το παλιό καλό καυτό. Αυτά.
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
Να το κάνουμε λίγο πιο εύκολο για όλους;

Σε αυτό το link βλέπουμε τις φωτο των κοριτσιών.

Έτσι είναι πιο εύκολο να ενημερωθούμε...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
Συναγωνιστές προχτές πήγα στο εν λόγω μαγαζί και κάτι με έπιασε και δεν θυμόμουνα τα φραπεδοονόματα για να επιλέξω τη σωστή στρίππερ.Ετσι επέλεξα μια στην τύχη εν ονόματι Αννα.Απαίσια.μου πρότεινε οντως φραπέ και δέχτηκα αλλά άρχισε με την μια να φωνάζει έλκα και έλα και έλα μωρό μου και γιατί δεν τελειώνεισ κλπ κλπ.είχε μέτρια φάτσα,ο ορισμός της σλαβόφατσας ,αλλά πολυ καλό κώλο.από την άτεχνη φραπεδία μου έγδαρε λίγο την τσαπού και τώρα έχει ερεθιστεί.Γιαυτό πριν ΄πάμε οπουδήποτε πρώτα κοιτάμε το σκονάκι του Βάσου και του ροπαλοφόρου..
Τα λάθη (πουτσο)πληρώνονται..
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πήρανε φόρα όλα τα βλήματα....αίσχος! Άλλο Λέντζος και άλλο φραπές επαρχιακού πρακτορείου ΚΤΕΛ.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Η Κατριν με το μαλλάκι καρέ και τον ωραίο κώλο πρωτοήρθε Ελλάδα το 1998 και δούλευε στο Millionaire. Με μια Άννα αν την θυμάται κανείς είχαν κοινή πορεία. Το όνομα τότε ήταν Σβετλάνα αν θυμάμαι καλά. Είχε έρθει με άλλες πέντε σαν μπαλέτο νόμιμα. Έφυγαν κα ξαναγύρισαν μετά ένα χρόνο. Τότε πήγε Σιρόκο. Έχει δουλέψει και STar. Αυτά για εγκυκλοπαιδική ενημέρωση.
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Και είναι και σπουδαγμένο κορίτσι....
 

Επισκέπτης
........ετσι εξηγειται το οτι παραδιδει "ιδιαιτερα"/prive μαθηματα.....λογω ΣΠΟΥΔΩΝ...:):):)
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
πριν λίγο γύρισα από το baby gold. λοιπόν η εμπειρία μου με τα στριπ club είναι μηδαμινή και θέλω την γνώμη σας να μου πείτε τι παίχτηκε (αν παίχτηκε κάτι).

Νο1. Ήρθε μια ψιλή μελαχρινή (δεν θυμάμαι όνομα) και μου είπε να πάμε για χορό (τις είπα όχι….ξαναήρθε και μου είπε κάτι για full service prive με $50 euro) τις είπα όχι (χωρίς όμως να ρωτήσω το ζωών τι είναι το full service). Ρώτησα έναν σερβιτόρο πόσο πάει ο χώρος και μου είπε 10 euro. Του είπα αν υπάρχει πριβέ και μου είπε κατηγορηματικά πως όχι. Τι ήθελε να πει η ποιήτρια ; (να υποθέσω πως ήθελε 50 euro για να μου τον παίξει και να χύσω ) (αν ναι...και δεν πάω με 50 στην Σόνια καλύτερα)

No2. Ήρθε μια άλλη ψιλή ξανθιά (τι πρωτότυπο) και μου είπε για χορό, επέμενε … επέμενε πολύ και τις είπα αν θέλει να μου δώσει το τηλ της να βρεθούμε εκτός club επί πληρωμής ώστε να πάρει αυτή ΟΛΑ τα λεφτά και πολλά περισσότερα. Μου είπε όχι.. και στο καπάκι ήρθε μια φίλη της και μου είπε να πάμε και οι 3 μας για χορό και τότε της λέω πως είμαι παντρεμένος και αν θέλει να έρθει σε hotel μαζί με την γυναίκα μου, πάλι επί πληρωμής. Είπε κάτι στην γλώσσα της στην άλλη και την έδιωξε, με ρώτησε τι εννοώ ; της είπα πως η γυναίκα μου είναι bi και σίγουρα θα την γούσταρε. Με ρώτησε που είναι η γυναίκα μου ; της είπα πως δεν είναι εδώ… και αν θέλει να μου δώσει το τηλ της να την πάρω την Δευτέρα που θα γυρίσει γυναίκα μου να κανονίσουμε συνάντηση. Το σκέφτηκε και μου είπε θα τα πούμε μετά… βέβαια το μετά δεν ήρθε ποτέ μιας και έφυγα (βέβαια ούτε αν καθόμουνα ξέρω στα σίγουρα αν θα μου έδινε το τηλ της), αλλά σκέφτομαι να πάω μια βόλτα με την γυναίκα μου μέχρι το μαγαζί μέσα στην εβδομάδα και να βάλω την κοπέλα να της χορέψει μπας και κάτσει καμία φάση μετά.

Γενικά οι κοπέλες από τα στριπ δίνουν τηλέφωνα και πηδιούνται για extra χρήματα ; ή τύπισσα με δούλευε ;  (πάντως και ο τόνος της φωνής της αλλά και οι εκφράσεις του προσώπου της έδειχναν ενδιαφέρων σε αυτό που της είπα.)

ποια η άποψη σας ;
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Είναι σαν να ζητάς βενζίνη σε φαρμακείο. Τα 9 στα 10 μαγαζιά θα σου λένε εδώ δεν είναι βενζινάδικο, και στο 10 θα πάνε να σου βρούνε για να στην δώσουν 20 Ευρώ το λίτρο.
 

Επισκέπτης
εαν ηθελε μια κοπελα απο εκει να συναντηθειτε εκτος (με η χωρις φραγκα...) σιγουρα δν θα στο ελεγε με μια φορα που πηγες εσυ εκει...(εννοω οτι στις περιπτωσεις κ καταστασεις που εχω ζησει η μαθει...πρεπει να σε μαθει η κοπελα-δλδ να τις τα σκασεις καλα κ μεσα στο μαγαζι!!!!)...επειδη ομως 1η φορα ακουω να χωνεται τοσο πολυ κ τοσο ευθαρσως (χωρις φυσικα να προσβαλλει) καποιος πελατης σε αυτο το μαγαζι σε συγχαιρω κ σου προτεινω να πας με τη γυναικα σου...(αν κατσει κατι καλο--ανεξαρτητως χρηματων στειλε μου pm να παω με την κοπελα μου!!!!)...
 

Επισκέπτης
Ποσες κοπελλες με το ονoμα Αννα, δουλευουν στο club? O Septic λιγο πιο πανω αναφερει οτι μια Αννα "μετριας σλαβοφατσας" του εκανε απαραδεκτη φραπεδια ενω ο Vasos στην αναλυτικη του λιστα την αναφερει μεν ως "υποπτη για φραπε" αλλα την περιγραφει ως "κοντη ρωσσιδα μουναρα που βαφει το μαλι της ανταυγειες. Πιστευω οτι ο Vasos και Ropaloforos θα ειναι σε θεση να μας λυσουν το αινιγμα.Εξ' αλλου ειναι Σαββατο σημερα.Ενας εκ των δυο (και πιθανως και αλλοι απο εδω μεσα) θα περασουν μια βολτα απο το club.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
΄συναγωνιστη παπαζογλου δεν ξέρω αν υπάρχει και 2η αννα εκεί μέσα αλλά εγώ θα σου έλεγα για καλό΄και κακό να μην την προτιμήσεις.για τον καφέ που κάνει η κάθε στρίππερ  ο καθένας μπορεί ναχει και την δικιά του άποψη.αλλά το οτι αρχίζει να σου λέει έλα μορό μου και τελείωσε και αντε και αχ ποσο αργείς μορόι μου είναι σίγουα ΜΑΛΑΚΙΑ.
τώρα δεν θα ήθελα να πάω κόντρα στους θρύλους του φορουμ βάσο και ροπαλοφόρα σε περίπτωση που έχουν άλλη άποψη ,αλλά από πλευράς μου αυτά είχα να συνεισδφέρω προς το παρόν στοο φορουμ
 

JOHN1969

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
΄συναγωνιστη παπαζογλου δεν ξέρω αν υπάρχει και 2η αννα εκεί μέσα αλλά εγώ θα σου έλεγα για καλό΄και κακό να μην την προτιμήσεις.για τον καφέ που κάνει η κάθε στρίππερ  ο καθένας μπορεί ναχει και την δικιά του άποψη.αλλά το οτι αρχίζει να σου λέει έλα μορό μου και τελείωσε και αντε και αχ ποσο αργείς μορόι μου είναι σίγουα ΜΑΛΑΚΙΑ.
τώρα δεν θα ήθελα να πάω κόντρα στους θρύλους του φορουμ βάσο και ροπαλοφόρα σε περίπτωση που έχουν άλλη άποψη ,αλλά από πλευράς μου αυτά είχα να συνεισδφέρω προς το παρόν στοο φορουμ


Αγαπητέ,
Συμφωνώ με τις χαζοφραπεδομαλακίες των 50-100 γιουρίων που είναι λεφτά για ΠΕΤΑΜΑΑΑΑΑΑ.
Ακούς εκεί 50 γιούρια για μία μαλακία.
Τραβήξτε την μόνοι σας για να τελειώνουμε ρε.
Μια ενδοπαλάμιος χειρονομία είναι. Ε όχι και 50 γιούρια.
Αλλωστε το εν λόγω μαγαζί είναι topless και όχι totaly nude όπως το Baby O.
Οπότε από την φύση του με ξενέρωσε και δεν ξαναπάτησα.
Κλάσεις ανώτερο (λίγο οι γκόμενες χάνουν) το Baby O στην Πειραιώς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom