Νέα

Baby Gold

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα robbyjumps
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Το παρακατω ειναι η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ....
Η αληθεια ειναι οτι δν ειμαι φαν του φραπε κ γενικα του καφε σε οποιοδηπο τε απ'αυτα τα μαγαζια.. ..Ομως η εμπειρια μου κ ειδικα αυτον τον χρονο που ειμαι φοιτητης κ εχω απλετο χρονο στη διαθεση μου..μου απεδειξε οτι το συγκεκριμ ενο μαγαζι εχει αλλαξει παααρα πολυ!!!!
Εχει μετατραπε ι σε ενα κυριλλε (εξωτερικα) κ (διαδιδετα ι οτι ειναι) μαγαζι που η αληθεια ειναι εκ διαμμετρο υ αντιθετη. ..Οποιαδη ποτε μερα κ να πας δν υπαρχει περιπτωση να μην στην πεσει κοπελα που να σου προτεινει μια καφεδια!!!!(συνηθως ειναι οι πιο πατσαβουρ ο-γκομενες του μαγαζιου που δν μπορουν να παρουν αλλιως πελατες)...
Νομιζω οτι δν χρειαζονται σημειωματ αρια με ονοματα απ τις κοπελες-καφετζουδες απλα υπομονη οταν πατε στο μαγαζι γιατι καποια στιγμη θα εμφανιστε ι η καταλληλη κοπελα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Το παρακατω ειναι η ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ....
Η αληθεια ειναι οτι δν ειμαι φαν του φραπε κ γενικα του καφε σε οποιοδηπο τε απ'αυτα τα μαγαζια.. ..Ομως η εμπειρια μου κ ειδικα αυτον τον χρονο που ειμαι φοιτητης κ εχω απλετο χρονο στη διαθεση μου..μου απεδειξε οτι το συγκεκριμ ενο μαγαζι εχει αλλαξει παααρα πολυ!!!!
Εχει μετατραπε ι σε ενα κυριλλε (εξωτερικα) κ (διαδιδετα ι οτι ειναι) μαγαζι που η αληθεια ειναι εκ διαμμετρο υ αντιθετη. ..Οποιαδη ποτε μερα κ να πας δν υπαρχει περιπτωση να μην στην πεσει κοπελα που να σου προτεινει μια καφεδια!!!!(συνηθως ειναι οι πιο πατσαβουρ ο-γκομενες του μαγαζιου που δν μπορουν να παρουν αλλιως πελατες)...
Νομιζω οτι δν χρειαζονται σημειωματ αρια με ονοματα απ τις κοπελες-καφετζουδες απλα υπομονη οταν πατε στο μαγαζι γιατι καποια στιγμη θα εμφανιστε ι η καταλληλη κοπελα!!!


τι σας δινουν και πινετε στα πανεπιστημια?
 

Επισκέπτης
Δν ειμαι σε πανεπιστημιο......Ειμαι σε ΤΕΙ.....
Κ το τι πινω ειναι αλλο θεμα....(παντως οχι καοτονικ που σου δινει η μαμα σου)....Παντως εσυ οσο κ να ψαξεις δν θα το βρεις...
Οπτ μη ζοριζεσαι κ πολυ!!!
Κ αν δν γουσταρεις αυτα που γραφω στα @@......δινω μια πληροφορια μεσα απ τα δικα μου ματια κ αρα οπως ΜΟΝΟ εγω την βλεπω!!!!Συμφωνεις η οχι απλα πες την αποψη σου κ μην σχολιαζεις.....(αν θες να πεις κατι σε μενα ελα να μου το πεις πριβε κ αν θεωρησω κατι απ'αυτα που θα πεις σωστο,θα αλλαξω το σχολιο μου!!!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Δν ειμαι σε πανεπιστημιο......Ειμαι σε ΤΕΙ.....
Κ το τι πινω ειναι αλλο θεμα....(παντως οχι καοτονικ που σου δινει η μαμα σου)....Παντως εσυ οσο κ να ψαξεις δν θα το βρεις...
Οπτ μη ζοριζεσαι κ πολυ!!!
Κ αν δν γουσταρεις αυτα που γραφω στα @@......δινω μια πληροφορια μεσα απ τα δικα μου ματια κ αρα οπως ΜΟΝΟ εγω την βλεπω!!!!Συμφωνεις η οχι απλα πες την αποψη σου κ μην σχολιαζεις.....(αν θες να πεις κατι σε μενα ελα να μου το πεις πριβε κ αν θεωρησω κατι απ'αυτα που θα πεις σωστο,θα αλλαξω το σχολιο μου!!!)

δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα την νοημοσυνη σου.....οταν λες κατι που ειναι πασυφανες οτι ειναι μαλακια θα πρεπει να δεχεσαι το σχολιο του αλλου δημοσια.Τι σε πειραζει?μην θιχθεις στο σαιτ?οχι ρε εσυ
 

Επισκέπτης
ρε φιλε πρεπει να εισαι χαζος......δν μπορω να εξηγησω αλλιως το φαινομενο vasos....Στα @@ εσυ...το σαιτ...κ ο κοσμος ολος.....ειπα την αποψη μου κ απαντησες με μια μαλακια σου.....Μηπως εισαι ο νταβας της Μαρινας κ της Αngel????????????
Τι ζορι τραβας αν εγω τις βλεπω πατσαβουρες???
Συγκεκριμενα μου τη σπανε οι φατσες τους....κ γενικα μου τη σπανε οι ψωλο-φατσες που ειναι μονο για μπατσες!!!!!(η γνωμη μου κ παλι)...
Ειναι οκ...σωματαρες!!!
Ευχαριστημενος κυριε VaSo????

Υποψην:μην μου την μπαινεις συνεχεια γιατι αρχιζω κ τα παιρνω σιγα σιγα!!!(κ μη ρωτησεις καμια μαλακια κ τι θα μου κανεις...)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε φιλε πρεπει να εισαι χαζος......δν μπορω να εξηγησω αλλιως το φαινομενο vasos....Στα @@ εσυ...το σαιτ...κ ο κοσμος ολος.....ειπα την αποψη μου κ απαντησες με μια μαλακια σου.....Μηπως εισαι ο νταβας της Μαρινας κ της Αngel????????????
Τι ζορι τραβας αν εγω τις βλεπω πατσαβουρες???
Συγκεκριμενα μου τη σπανε οι φατσες τους....κ γενικα μου τη σπανε οι ψωλο-φατσες που ειναι μονο για μπατσες!!!!!(η γνωμη μου κ παλι)...
Ειναι οκ...σωματαρες!!!
Ευχαριστημενος κυριε VaSo????

Υποψην:μην μου την μπαινεις συνεχεια γιατι αρχιζω κ τα παιρνω σιγα σιγα!!!(κ μη ρωτησεις καμια μαλακια κ τι θα μου κανεις...)

μονος σου εκτιθεσαι φιλαρακο μονο με το εξης:πατσαβουρα ισουται με μου τη σπανε οι φατσες τους?κυριολεκτικα μιλαω
 

Επισκέπτης
Εκτιθεμαι????Σε ποιον ρε λαλακη???Μηπως στα ματια σου???
Μαλλον το ψωλο-φατσες για μπατσες δν το ειδαν τα γυαλια σου.....η δν ξερεις κακες λεξουλες....Κακο αγορι!!!!
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
5.765
Ηρεμία παιδιά ... καλά έκανε ο vasos και ανέφερε ποιες κοπέλες δίνουν φραπα, όποιος θέλει χρησιμοποιεί την πληροφορία. Υπάρχουν πολλοί που θα ευχαριστηθούν μια μαλακία από μια τέτοια γκόμενα στο μαγαζί με τέτοια μουσική και "παράνομα" από το να πάνε να ψάξουν ποια μουρδέλα είναι ανοιχτά στις 4 το πρωϊ ... Και εγώ όταν θέλω κάτι γρήγορο και φτηνό, προς τα εκεί πάω. Κατά τα άλλα, ας μείνουμε στο Baby Gold και ας αφήσουμε αν γίνεται τις αντιπαραθέσεις στο νέο φορουμ.
 

Επισκέπτης
VASO, απο τις γνωσεις που εχεις, ειναι σαφες οτι εισαι ενας απο τους πιο καλους πελετας του μαγαζιου.Σε εχουν αντιμετωπισει ποτε διαφορετικα στο μαγαζι (ειτε η διευθυνση ειτε οι κοπελλες) η απλα σε βλεπουν σαν ενα καλο πελατη ? Ειχες ποτε τιποτα "τυχερα" ?
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Αγαπητέ expert Vasos, διαβάζοντας την κατατοπιστική περιγραφή σου των "υπόπτων" για φραπέ, σκέφτηκα να σου ζητήσω περιγραφή και των φραπέ 100%, αφού από αυτές που αναφέρεις ξέρω μόνο τις Marina (πλατινέ θεά, ψεύτικο βυζί, ψηλή, πανέμορφο πρόσωπο), Victoria (απίστευτες βυζάρες), Ελένη (η θείτσα).

Bianca-Angel-Maria-Jessica? Ποιες είναι οι κυρίες?

Επίσης Κατρίν είναι η γνωστή κοντούλα θρυλική Κατρίν με τα μπλε μάτια και τα τσ*****χειλα?

Thank you master!  ;)



 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
VASO, απο τις γνωσεις που εχεις, ειναι σαφες οτι εισαι ενας απο τους πιο καλους πελετας του μαγαζιου.Σε εχουν αντιμετωπισει ποτε διαφορετικα στο μαγαζι (ειτε η διευθυνση ειτε οι κοπελλες) η απλα σε βλεπουν σαν ενα καλο πελατη ? Ειχες ποτε τιποτα "τυχερα" ?

αν θελεις,μπορεις να κανεις τα παντα ή να δοκιμασεις τα παντα!στο συγκεκριμενο θεμα που με ρωτας θα ελεγα οτι το μονο κολλημα που μπορει να εχει καποιος ειναι το ηθικο κωλυμμα της υποθεσης π.χ.αν ερωτευθεις καποια απο εκει μεσα μπορει να φοβηθεις να προχωρησεις γιατι θα πρεπει να ξεκοψεις απο γονεις κλπ....γενικα ειναι δυσκολο αν εξαρτασαι απο γονεις κλπ...και δεν εισαι ανεξαρτητος , να διατηρησεις μια σχεση με τετοια κοπελα.Πρεπει να μην καταλαβαινεις το θεο σου!που λεει και μια απο τις πολλες ελληνικες παροιμιες!Ολα αυτα βεβαια υποκινουνται απο την υπαρξη και του αναλογου ρευστου!ειναι πολυ δυσκολο να συναψεις σχεση με κοπελα απο εκει και να μην μπορεις να προσφερεις αρκετα πραγματα.....ειναι κατι σαν αγοραπωλησια αυτο το πραγμα,ιδιως οι ουκρανορωσιδες σκεφτονται ακριβως ετσι!οι κουβανεζες οπως η σουζυ(εκπληκτικη ομορφια) ειναι πιο αυθορμητες και καλοψυχες και πραγματικα δεν εχουν αυτοσκοπο το χρημα και την καλοπεραση αλλα ο συντροφος τους να ειναι αυτος που γουσταρουν πραγματικα εστω και αν δεν τον εχουν ερωτευθει αλλα απλα τον γουσταρουν ερωτικα μονο!Τωρα σε οτι αφορα εμενα η συμπεριφορα του μαγαζιου ειναι κανονικη οπως σε ολους τους πελατες!με τις κοπελες ομως ειναι πολυ διαφορετικα τα πραγματα!εχω συναψει φιλικες σχεσεις μονο(π.χ. ευα,σουζυ) και ερωτικες(π.χ............e) alla δυστυχως δεν μπορω να κανω μεγαλα βηματα γιατι ειμαι παντρεμενος!!!!!!!!!!
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Αυτό θα πει πληροφόρηση. Υποκλίνομαι!  :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Αυτό θα πει πληροφόρηση. Υποκλίνομαι!  :)

a!και σε οτι αφορα την κατριν δεν ειναι αυτη που λες!ειναι μια πολυ γλυκια κοπελα που επισης δουλευε στο παλιο baby o της γεφυρας της νεας σμυρνης και μαλιστα με αλλο ονομα το οποιο δεν το θυμαμαι!ειναι αρκετα ψηλη γυρω στο 1.75 με ξανθιες ανταυγειες και καστανοξανθα μαλλια ψιλοκαρεδακι ή καπως ετσι και αν της πεις για ποτο συνηθως δεν δεχεται αλλα απλα παιρνει τις καρτες και καθεται μαζι σου λιγο για παρεα!εχει υπεροχο τουρλωτο κωλο και γουσταρει πολυ τα μοδατα ρουχα,μαλιστα πριν 2 βδομαδες δοκιμαζε κατα τις 1.00 το πρωι φορεματα στο μαγαζι , πρεπει να ηταν πριν 2 παρασκευες!
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Πρώτα δούλεψε όμως στο Σιρόκο. Πάντα είχε αυτό το French Look. Χωρίς τακούνι είναι πολύ κοντή σαν την Εύα. Αλλά ο κώλος της ανασταίνει. Επίσης για ένα διάστημα είχε εμφανιστεί στον Κολωνό στο στρίπ κάτω απο το γυμναστήριο μετά το μετά το καπνεργοστάσιο.

Απο το βιβλίο The Journey Of (strip) Man
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
Ένας απο τους παλιότερους πελάτες είμαι και ίσως και καλύτερος είμαι εγώ στο Baby Gold!
Κάποτε πήγαινα και κάθε μέρα  :grin: Τώρα κάθε εβδομάδα περίπου.

Απο χορούς μου έχει κάνει φράπα μόνο η Μαρίνα και ήταν πολύ καλή
(πήγε διακοπές αυτή?! Καιρό έχω να την δώ). 

Γενικώς δεν πολυ πέρνω χορούς γιατί είναι κοροιδία 10 ευρώ και ακόμα χειρότερα 40,50 και 100 ευρώ για να σου ρίξει μαλακία ή να σου τριφτεί.
Πάω μόνο για την μουσική, το show,να πιώ κανένα ποτάκι και για τον χαβαλέ.

Όσοι το ψάχνεται κάντε το 1 φορά για εμπειρία.. εκτός αν είστε hardfan λάτρες του handjob ! Tσάμπα λεφτά είναι.
Κουλούς δεν νομίζω να έχουμε εδω πέρα ώστε να μην μπορούνε να τον παίξουνε μόνοι τους εδω μέσα. ::)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Πρώτα δούλεψε όμως στο Σιρόκο. Πάντα είχε αυτό το French Look. Χωρίς τακούνι είναι πολύ κοντή σαν την Εύα. Αλλά ο κώλος της ανασταίνει. Επίσης για ένα διάστημα είχε εμφανιστεί στον Κολωνό στο στρίπ κάτω απο το γυμναστήριο μετά το μετά το καπνεργοστάσιο.

Απο το βιβλίο The Journey Of (strip) Man

ξανα,τα σεβη μου...........................................μονο σε σενα υποκλινομαι βασιλια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Ζω στην επαρχια και εχω να παω στο συγκεκριμενο μαγαζι αρκετους μηνες.Δυο απο τις ρωσσιδες κοπελλες που μου αρεσαν ηταν 1) η Ολιανα - περιπου 1,75μ - καστανοξανθη που σχεδον παντα καθαριζε με ενα πανι την κολωνα στην πιστα πριν χορεψει και 2) η Λιζα - περιπου 1,70μ μαυρομαλλα, μεχρι τους ωμους και αφελειες στο κουτελο.
Ξερει καποιος να με ενημερωσει που βρισκονται αυτη την περιοδο?
Ο αναλυτικος VASSOS δεν τις ανεφερε στην λιστα του ουτε σαν απλες εργαζομενες.Ευχαριστω.
 

casper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
So what if someone is Greek but he cannot communicate in Greek due to his long absence from the country?

Or as I said earlier due to hardware specification?

Its the most crazy statement I have ever heard which is used as a reason to delete my messages!

Iam sure the rest for the people/members will agree with me!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
So what if someone is Greek but he cannot communicate in Greek due to his long absence from the country?

Or as I said earlier due to hardware specification?

Its the most crazy statement I have ever heard which is used as a reason to delete my messages!

Iam sure the rest for the people/members will agree with me!

casper, we DO allow english language in our forum, preferably in the international forum.

What we do not allow is greeklish.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.806
Like
142
Πόντοι
16
Στο προηγουμενο φορουμ που εκλεισε,ειχα διατυπωσει τα παραπονα μου για την εξυπηρετηση του συγκεκριμενου μαγαζιου..
Δε θα ηθελα να συνεχισω την αντιπαραθεση,η οποια εκδηλωθηκε απο καποιους εδω στο φορουμ,οι οποιοι εσπευσαν να δικαιολογησουν τη κατασταση και να "λιδωρησουν" εμενα.
Προσωπικα θεωρω οτι οταν καποιος αφηνει συνεχεια 30-40 ευρω μπουρμπουαρ στα σερβιτορια,πρεπει να εχει πολυ καλυτερη περιποιηση απο τα λυκειοπαιδα που δε χαλανε μια,καθως και τους "φραγκατους" που κανουν μεν μεγαλους λογαριασμους,αλλα δεν αφηνουν μπουρμπουαρ ουτε τσοφλι.
Εν κατακλειδι,κλεινωντας το θεμα,για μενα το συγκεκριμενο μαγαζι,εχει πολυ καλα μωρα,αλλα το προσωπικο του δεν ειναι ποιοτικα ικανο να ανταπεξελθει στον ογκο δουλειας.
Και για να μπουμε στο προκειμενο,εγω φιλοι-συναγωνιστες γουσταρω Τζους με τρελλα...Απιστευτο μωρο...Αγγελος..Την ειχα παρει 4-5 φορες για χορο (απο 2-3 χορους καθε φορα) και παροτι ητανε ΦΩΤΙΑ...καφε δε σερβιρε(εχει αλλωστε αναφερθει και απο τους "γνωριζοντες" εδω μεσα)...
Και κατι φιλοι που πηγαν πριν λιγες μερες και τη πηραν χορο,τιποτα..
Προχτες με ειδε απο μακρια στο μπαρ,ηρθε με βουτηξε,μου αρχισε εναν σουπερ σεξυ χορο,με εγδυσε,με εγλυφε και με εκανε πυραυλο...ΚΟΥΤΣΟΥΡΟ σας λεω..Με μιας μου λεει "50 ευρω-θελεις?" και...τσουπ..φραπεδια!!
Τι εγινε ρε παιδια??Ξυπνησε κι αυτη?Η ειχε καυλες το πιπινο-πορνιδιο??!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom