Νέα

Αύξηση τιμών στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου (;)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Πάντως τα ιδια μπαζα που γαμαμε στο Μεταξουργιο με 10 ευρω ολη η υπόλοιπη Ελλαδα τα γαμαει με 30 ευρω σστα κατατοπους μπουρδελα και δε λεει λεξη
παμε για σπαμ,αλλα θα σου απαντησω εγω για επαρχια...οντως υπαρχει διαφορα στις τιμες με Αθηνα κ ειδικα με Μεταξι,αλλα τα σπιτια επαρχια-πλην ελαχιστων εξαιρεσεων-δεν εχουν καμμια σχεση με αυτα του Μεταξουργειου κ επιπλεον σχεδον σπανια να χτυπησει πορτα τσατσα...εκτος εαν παρεις απλο κ θελεις να γαμας κανα μισαωρο..τοτε ναι θα χτυπησει πορτα...αλλιως, σχεδον ποτε.Καμμια σχεση με Σαλονικα κ Αθηνα....
Βεβαια, μακαρι να ηταν κ οι τιμες επαρχια τουλαχιστον στο 20 αρι,αλλα κοντος ψαλμος αλληλουια... :rolleyes: :rolleyes:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Ναι έχουν τρελαθεί από την κίνηση!Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα το απόγευμα και ο δρόμος ήταν ΝΕΚΡΑ!Τρία άτομα κυκλοφορούσαν όλα κι όλα!
τωρα ο πιο πολυ κοσμος μετα τις 9 παει..πιο νωρις εχει ζεστη..εγω πειστευω οτι μονο οι διασημες πουτανες εχουν λιγο πιο πολυ δουλεια την προηγουμενη δευτερα που πηγα στην νταιανα ειχε 3 ατομα μεσα και αλλα 6 στο σαλονι...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Πάρτο αλλιώς......αν ήσουν λεφτάς θα ήταν πολύ πιθανό να άνοιγες την "ψαλίδα"
με δώρα όπως λες κτλ για να εξαλείψεις τους πάντες και να μείνεις μόνος σου.
Αυτό κάνουν οι πιρφοροαγαπούληδες όπως τους λες αλλά δεν το έχεις καταλάβει ακόμα.
Επειδή λοιπόν ξέρω πιρφοροαγαπούληδες σου λέω ότι δεν θέλουν να τρως από το πιάτο τους.

Αν θυμάσαι σε αυτό το θρεντ κάποτε είχε γραφτεί από αρκετούς να ανοίξουν οι τιμές
στο Μεταξουργείο για να φύγουν τα Πάκια,έχει ο καιρός γυρίσματα λοιπόν! :2funny:

Τα Πάκια θα γαμάνε όμως και τελευταία τα κορίτσια τους βουτάνε από τον ώμο
αγκαλίτσα (σαν τον Ζαμπίδη) και τους πηγαίνουν στο δωμάτιο (το έχω δει πολλές φορές)
οπότε αν αυτό δεν λειτουργεί σε εμάς εύκολα,σε αυτούς είναι ότι πρέπει.
  φαντασου τωρα που λες για τους αγαπουληδες, φαντασου τωρα σκηνες ζηλοτηπιας απο τους πιρφορους εαν μια τανα κανει μελια με σενα στο σαλονι για να σου τσιμπησει τα λεφτα...  :2funny: :2funny: :2funny:

δεν ξερουμε γιατι το καναν στα σιγουρα, εκδοχες λεμε...εγω πατνως εχω αναμεικτα συναισθηματα,και καποια ανακουφηση διοτη με θεωρουσα αρωστο το να πηγαινω σε καποια φαση 4-5 φορες τη βδομαδα μεταξουργειο, το υγιειες πορνιασμα ειναι 4-5 φορες το μηνα και οχι την εβδομαδα  :headbang: απο την αλλη ξενερωσα γιατι εαν δεν εχω λεφτα πολλα και εχω καυλες το μεταξουργειο ειναι μια λυση...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τωρα ο πιο πολυ κοσμος μετα τις 9 παει..πιο νωρις εχει ζεστη..εγω πειστευω οτι μονο οι διασημες πουτανες εχουν λιγο πιο πολυ δουλεια την προηγουμενη δευτερα που πηγα στην νταιανα ειχε 3 ατομα μεσα και αλλα 6 στο σαλονι...
το ιδιο και το χειμωνα, εχω αναφερει πολλες φορες εδω την νεκρα της φυλης... μονο σαβ/κυαριακα βραδακια εχει κοσμο..

καθημερινες αρχιδια..

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
το ιδιο και το χειμωνα, εχω αναφερει πολλες φορες εδω την νεκρα της φυλης... μονο σαβ/κυαριακα βραδακια εχει κοσμο..

καθημερινες αρχιδια..
πιτσιρικαδες τυπε που τσαρκαρουν για πλακα εχει..καλυτερα καθημερινες
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
το ιδιο και το χειμωνα, εχω αναφερει πολλες φορες εδω την νεκρα της φυλης... μονο σαβ/κυαριακα βραδακια εχει κοσμο..

καθημερινες αρχιδια..
ειδικα σαββατο βραδυ μετα τις 12...
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
τελοσπαντων,εγω 15 για αυτες εκει δεν θα δωσω..
Κααααααααλά! :2funny:
Και τότε με το Τσερνόμπιλ έλεγαν μην τρώτε γιαούρτια και όλοι γιαούρτια έτρωγαν.
Θέλουμε και αντίσταση......
Εγώ πάντως θα πηγαίνω πάλι εκεί (όσο μπορώ).
Απλά θα βγαίνω όταν θα μου βαράνε την πόρτα με σφυριά. :2funny:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Ρε σεις ισχυει οντως το 15αρι ή ετσι το λεμε για να γινεται κουβεντα; Κατεβηκε δηλαδη καποιος σημερα Metaxi City και του ζητησαν σε ολα τα μπουρδελα 15 γιουρια; Με πηρε τηλεφωνο το πρωι ενας μαλακας φιλος μου και μου κλαιγοταν οτι θα γεμισει η Φυλης πακιστανους  :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε σεις ισχυει οντως το 15αρι ή ετσι το λεμε για να γινεται κουβεντα; Κατεβηκε δηλαδη καποιος σημερα Metaxi City και του ζητησαν σε ολα τα μπουρδελα 15 γιουρια; Με πηρε τηλεφωνο το πρωι ενας μαλακας φιλος μου και μου κλαιγοταν οτι θα γεμισει η Φυλης πακιστανους  :jerking:
απο ατομα τα οποια ειναι συνεχεια στην πιατσα για τσαρκα ναι, πλειοψηφια 15 πλεον

κανα παρακμιακο θα εχει κανα 10αρι..η καμια μαυρουλα...

δυστηχως...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Ρε σεις ισχυει οντως το 15αρι ή ετσι το λεμε για να γινεται κουβεντα; Κατεβηκε δηλαδη καποιος σημερα Metaxi City και του ζητησαν σε ολα τα μπουρδελα 15 γιουρια; Με πηρε τηλεφωνο το πρωι ενας μαλακας φιλος μου και μου κλαιγοταν οτι θα γεμισει η Φυλης πακιστανους  :jerking:

τυπε σε πολλα μαγαζια της φυλης,παραδοσιακα παιζει πορτα για τους πακηδες.αλλα και να μην παιξει,δεν παιζει να δινουν 20 εουρα για να  :knockinb:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
τυπε σε πολλα μαγαζια της φυλης,παραδοσιακα παιζει πορτα για τους πακηδες.αλλα και να μην παιξει,δεν παιζει να δινουν 20 εουρα για να  :knockinb:

Θα εχουν δηλαδη να δινουν 15 ευρω στο Μεταξι αλλα θα τους λειπουν τα 5 ευρω επιπλεον για να πανε Φυλης; Τελος παντων, αν ειναι αληθεια η αυξηση θα ζωντανεψει καπως η Φυλης, εγω παντως θα αρχισω να την επισκεπτομαι πιο συχνα...
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
Θα εχουν δηλαδη να δινουν 15 ευρω στο Μεταξι αλλα θα τους λειπουν τα 5 ευρω επιπλεον για να πανε Φυλης; Τελος παντων, αν ειναι αληθεια η αυξηση θα ζωντανεψει καπως η Φυλης, εγω παντως θα αρχισω να την επισκεπτομαι πιο συχνα...

μα αυτο λεω οτι δεν θα εχουν ουτε τα 5 παραπανω απο 10 για να πανε 15.αφου και τα 10 που εχουν απορω πως τα εχουν  :S

τυπε με 20 εουρα,ενας πακης ξερεις ποση σκυλοτροφη αγοραζει για να φαει ολο τον μηνα;  :rockon: :rockon: :rockon:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
μα αυτο λεω οτι δεν θα εχουν ουτε τα 5 παραπανω απο 10 για να πανε 15.αφου και τα 10 που εχουν απορω πως τα εχουν  :S

Τυπε τα πακια εχουν δουλεια, θες σε φαναρια, θες σε βενζιναδικα, θες πιατσα στο πεδιο του Αρεως, βρισκουν... Ας ελπισουμε να εχουν να δωσουν το 15αρι ή το 20αρι, γιατι αλλιως τους βλεπω να μας βιαζουν στους δρομους  :S
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Εγω παιδια πηγα, ολα που μπηκα στο 10ευρω ηταν....οποτε ΔΕΝ ισχυει προς το παρον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom