Νέα

Αύξηση τιμών στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου (;)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
αντί να μειωθεί στο τάληρο η ξεπέτα στο μεταξί,πήγε δεκαπέντε..έχει να πέσει πείνα..
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Είναι προφανές ότι το καρτέλ του αγοραίου έρωτα θέλει να σπρώξει πελατεία στη Φυλής η οποία αντιμετωπίζει τεράστια προβλήματα, αλλά στο τέλος πιστεύω ότι θα αναγκαστούν να επαναφέρουν το 10αρικο για να πηδάνε οι αφροασιατικές ορδές.

Αυτό θα σημάνει την άνοδο της Φυλής λογικά (αν γίνει) καθότι πολλοί "εξτράκηδες"
του Μεταξουργείου θα μεταφερθούν εκεί (στην Φυλής)

Λες η Φυλής να γίνει οδός του έξτρα; Ενδιαφέρον ότι οι τιμές κλιμακώνονται με βάση τα έξτρα και όχι άλλους παράγοντες όπως έξτρα χρόνος, καθαριότητα κλπ.
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ποιος θα πληρώσει 15 ή 20 (lol) για τα σκουπίδια του Μεταξουργείου ... η λογική έλεγε πως θα γινόταν το μπαμ με 5αληρο ....
Οπως και να' χει μια τέτοια κίνηση θα σπρώξει μαζικά κόσμο στη Φυλής μιας και το μετάξι δεν μπορεί να υποστηρίξει τέτοια τιμή .
Κρίμα γιατί η περιοχή ξεχειλίζει από καλτίλα και ενδείκνυται για γαμάτη μπουρδελότσαρκα .
Πάντως , το 20αρικο δεν βγαίνει από την τσέπη για να πηδήξεις εκεί .
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Σύμφωνα με έναν πολύ αξιόπιστο άνθρωπο της πιάτσας έχω άσχημα νέα για τους λάτρεις του Μεταξουργείου.
Χωρίς εμφανείς αποδείξεις προς το παρόν,αλλά με όσο το δυνατόν περισσότερη σιγουριά μεταφέρω
προς όλους σας ότι από αύριο το Μεταξουργείο υποβάλλεται σε νέα τιμολογιακή πολιτική.

Το απλό μεταφέρεται από τα 10 ευρώ στα 15 ευρώ
και το "εξτρατζίδικο" (όλα) από τα 15 στα 20 ευρώ.


Αυτό θα σημάνει την άνοδο της Φυλής λογικά (αν γίνει) καθότι πολλοί "εξτράκηδες"
του Μεταξουργείου θα μεταφερθούν εκεί (στην Φυλής)
(άντε......πάλι καλόκατσε στα κεντρικά η μπίλια). :2funny:

Καλά εκείνη η Λιοσίων πως αντέχει;ήμαρτον! :2funny:

Οπότε οι πιστοί του απλού προγράμματος (στο Μεταξουργείο) θα έχουν μικρότερη "χασούρα"
αλλά θα έχουν κι αυτοί δυστυχώς,ενώ οι εξτράκηδες θα παλαβώσουν όπως φαίνεται!

Τώρα πως θα λέω την αγαπημένη μου έκφραση (στο δεκάρικο) του προφέσορα;φτου ρε πούστη μου! :cheesy:

Η τελευταία γραμμή αυθεντικότητας χώρων δείχνει να καταρρέει.......
δεν υπάρχει διάθεση για ανάλυση,ούτε και λογική στην επικείμενη αυτή κίνηση
γιατί αν αρχίσω να συγκρίνω θα μας πάρει το πρωί!
Ελπίζουμε σε μη κερδοφορία του μέτρου και γενικώς ανυπομονούμε να δούμε την εφαρμογή του ή όχι!
Είδωμεν!

(οι διαβουλεύσεις συνεχίζονται απ'ότι μαθαίνουμε)
 :headbang: :headbang: :headbang:  :headbang: :headbang: :headbang:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ποιος θα πληρώσει 15 ή 20 (lol) για τα σκουπίδια του Μεταξουργείου ... η λογική έλεγε πως θα γινόταν το μπαμ με 5αληρο ....
Οπως και να' χει μια τέτοια κίνηση θα σπρώξει μαζικά κόσμο στη Φυλής μιας και το μετάξι δεν μπορεί να υποστηρίξει τέτοια τιμή .
Κρίμα γιατί η περιοχή ξεχειλίζει από καλτίλα και ενδείκνυται για γαμάτη μπουρδελότσαρκα .
Πάντως , το 20αρικο δεν βγαίνει από την τσέπη για να πηδήξεις εκεί .
οπως το βλεπω και ηλιθιοδες να δωσω για την σιμονα που δινω τοσο καιρο 10 ευρω να αρχησω να σκαω 15ευρα και 20ευρα..

:jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τον λογο τον ξερουμε που το ανεβαζουν?
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
τον λογο τον ξερουμε που το ανεβαζουν?

URL]]
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
http://[URL unfurl="true"]www.jrbooksonline.com/jew-bwa-ha-ha.gif[/img[/URL]]
[/quote] τελοσπαντων, εαν παει ολη η περιοχη 15 εγω 15 η εξτρα 20 για αυτες δεν θα δωσω...μαλακας ειμαι?

δωσε ενα 5αρι και πηγαινε φυλης, αλλα αλλο να δινεις το κοκκινο αλλο το μπλε συνεχεια... ημεθα και σε οικονομικη δυσκολια δεν μας τρεχουν και τα 20αρικα ...

ακους εκει, θες μιση ωρα στο μεταξουργειο να βρεις ενα καλο και θελουν 15 ...
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Ε ναι όταν ανεβαίνεις κατηγορία τότε αλλάζουν και οι επιλογές σου ... στο 10αρικο άντε πες κάνεις και μια βόλτα στο μετάξι . Στο 15/20αρικο πας καρφί Φυλής .
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ πιστεύω ότι οι τιμές έπρεπε να είναι με το ρολόι, 10 ευρώ ανά δεκάλεπτο, το πρόγραμμα απλό. Ανωμαλίες όπως η βρωμοπατούσα στο στόμα να γίνονται μόνο στα στούντιο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγώ πιστεύω ότι οι τιμές έπρεπε να είναι με το ρολόι, 10 ευρώ ανά δεκάλεπτο, το πρόγραμμα απλό. Ανωμαλίες όπως η βρωμοπατούσα στο στόμα να γίνονται μόνο στα στούντιο.
αστο νικολακι δεν το χεις το θεμα ,εχω δει βρωμοποδαρες και βρωμοποδαρες στα στουντιο που χρεωνουν 60-70 ευρα και κατα μακρα χρονικα διαστηματα εχω βρει ποδια ποιο λαμπερα και απο καθρεφτες στο μεταξουργειο  ;)

τι να θυμηθω? τζουλιαννα απο ιασωνος περσυ? τζωρτζιαννα? αντριαννα? ΙΩΑΝΝΑ? σιμόνα τωρα?

ολες η τελευταιες στο κολωνου 30α...

απλα το δεχτηκαν γιατι δεν μπορουν να πουν οχι στον πελατη, προσπαθουσαν να το σωσουν το 10ρικο,οπως και η φυλης προσπαθει με νυχια και με δοντια να σωσει το 20ρικο ,πολλαπλασιαστηκαν τα ελευθερα στοματικα,το πρωκτικο σεξ γινεται σε περισσότερα πλεον,και αλλα..

ισως το 15αρι ειναι κινηση ωστε να σπρωξει τον κοσμο στην φυλής ,αλλα και παλι θα διωξουν του μεταξουργειου να πανε στην φυλης?

οχι απλα θα υπαρχει μια αρμονικη πελατεια και στης 2 πλευρες...δεν θα εχει ποια το μεταξουργειο τον κοσμο που εχει αλλα ουτε η φυλης την νεκρα που εχει  ;)

θα υπάρξει ισοροποία, εαν βεβαια ο αλλος διαθετει 20ευρα να γαμησει 2-3 φορες την εβδομαδα γιατι αλλο να σκας την εβδομαδα 20-30 ευρω και αλλο 60-80 ευρω εαν εισαι φτωχος, ανεργος κλπ..

ειδαλως θα επιστραφει στο 10ρικο και βλεπω μακροχρονια φυλης στα 15

αυτο ειναι ενα τεστ να δουν εαν ο κοσμος εχει λεφτα να παει φυλης, εαν οχι...αυτο βλεπω
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Πιστευω οτι αν γινει αυτο με τα 15, δεν θα κρατησει για πολύ!Αλλά αν κρατήσει νομίζω ολοι οι τσάτσοι -τσατσάδες θα δεχονταιτο δεκάρικο αν τους δώσεις.
Από την αλλη το δεκαπεντάρι θα εχει το θετικο,την μείωση των Πακιστανων στα μαγαζιά(οι κοπέλες δεν θα έχουν εσάνς πακιστανίλας),και γενικά την προσέλευση περισσότερων Ελλήνων στο Μετάξι.Τα αρνητικά ειναι οτι οι υπηρεσίες,και ο μέσος ορος ομορφιάς των κοριτσιών θα παραμείνει ο ίδιος!Προσωπικα το 15αρι εμένα δεν με στέλνει περισσοτερο Φυλής απο πριν,γιατί και στα δύο περνάω παρόμοια στο δωμάτιο.Απλά θα με κάνει να περιορισω τις επισκέψεις στο Μετάξι!
 

ΜΗΤΣΟΣ27

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
με τοσα μπαζα που εχει το μεταξουργειο κανεις δεν θα δινει 15-20 ευρω!!10 και πολλα ειναι.αφου καμια φορα σκεφτομαι οτι οι πιο πολλες θα επρεπε να σε πληρωνουν για να τις γαμησεις..ελεος
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.652
Κριτικές
40
Like
3.379
Πόντοι
4.587
Λογικά, αν είναι και αλήθεια αυτή η αύξηση της τιμής στο μετάξι από 10 στα 15, δεν θα προσελκύσει κόσμο η Φυλής. Μάλλον θα συμβεί το αντίθετο, θα λιγοστέψει η πελατεία και στο μετάξι ενώ η φυλής θα βυθιστεί ακόμη περισσότερο στην αναδουλειά. Κακά τα ψέματα αλλά ο κόσμος δεν έχει πια λεφτά με όλα αυτά που συμβαίνουν. Πάντως σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις (αύξηση τιμών είτε σε καταναλωτικά είτε σε σάρκες) το μποϋκοτάζ (αποχή) είναι η καλύτερη μέθοδος για να πέσουν οι τιμές. Συντονισθήτε λίγο, και κάντε μία αποχή από τα μπουρδελάκια που το παίζουν μάγκες με τις τιμές. Δε πρόκειται να κλείσουν αλλά θα πέσουν κάτω από τα 20  και από τα 10 γιούργια.
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
3
Like
1.068
Πόντοι
216
Σύμφωνα με έναν πολύ αξιόπιστο άνθρωπο της πιάτσας έχω άσχημα νέα για τους λάτρεις του Μεταξουργείου.
Χωρίς εμφανείς αποδείξεις προς το παρόν,αλλά με όσο το δυνατόν περισσότερη σιγουριά μεταφέρω
προς όλους σας ότι από αύριο το Μεταξουργείο υποβάλλεται σε νέα τιμολογιακή πολιτική.

Το απλό μεταφέρεται από τα 10 ευρώ στα 15 ευρώ
και το "εξτρατζίδικο" (όλα) από τα 15 στα 20 ευρώ.


Αυτό θα σημάνει την άνοδο της Φυλής λογικά (αν γίνει) καθότι πολλοί "εξτράκηδες"
του Μεταξουργείου θα μεταφερθούν εκεί (στην Φυλής)
(άντε......πάλι καλόκατσε στα κεντρικά η μπίλια). :2funny:

Καλά εκείνη η Λιοσίων πως αντέχει;ήμαρτον! :2funny:

Οπότε οι πιστοί του απλού προγράμματος (στο Μεταξουργείο) θα έχουν μικρότερη "χασούρα"
αλλά θα έχουν κι αυτοί δυστυχώς,ενώ οι εξτράκηδες θα παλαβώσουν όπως φαίνεται!

Τώρα πως θα λέω την αγαπημένη μου έκφραση (στο δεκάρικο) του προφέσορα;φτου ρε πούστη μου! :cheesy:

Η τελευταία γραμμή αυθεντικότητας χώρων δείχνει να καταρρέει.......
δεν υπάρχει διάθεση για ανάλυση,ούτε και λογική στην επικείμενη αυτή κίνηση
γιατί αν αρχίσω να συγκρίνω θα μας πάρει το πρωί!
Ελπίζουμε σε μη κερδοφορία του μέτρου και γενικώς ανυπομονούμε να δούμε την εφαρμογή του ή όχι!
Είδωμεν!

(οι διαβουλεύσεις συνεχίζονται απ'ότι μαθαίνουμε)
στο 1μιση δεκαρικο,man..τα σεβη μου.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.684
Κριτικές
61
Like
40.114
Πόντοι
22.785
15 ΠΛΈΟΝ !!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
μην μπαινει κανεις μεταξι και σε καμμια βδομαδα θα ειναι παλι 10 για πλακα ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom