Νέα

Αύξηση τιμών στα μπουρδέλα του Μεταξουργείου (;)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.782
Πόντοι
39.662
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.
15 ευρω :headbang: :headbang: λες και εχουν δουλεια και θελουν περισσοτερα μαλακες ειναι :jerking:
 

moutsos21

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.315
Like
28
Πόντοι
16
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.

τυπε να παρουμε πολλες μυγοσκοτωστρες στα κοριτσια,να εχουν να βαρανε μυγες τωρα που θα το πανε 15ευρω  :S :S :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.
τώρα ο κοσμάκης θα πηγαίνει μεταξουργείο και οι πακιστανοί φυλής
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.
δηλαδη αντι να πεσουν ολα στα 10 θα ανεβουν στα 15? :think:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ε αφου γινεται χαμος στο μεταξουργείο ας ανεβασουμε την τιμη ενα 5αρι λεει..

δεν παιζει να γινουν ολα παλι 15 ...

μερικα με κανα 2 καλα κοματια θα πανε 15...πχ στο κολωνου 32β πανω που φερει πιτσιρικια και ειναι καθαρος σαν χωρος παιζει.

τα αλλα οχι.. γνωμη μου παντα..

αν ειναι ετσι ξαναεπιστρεφω φυλης.. σιγα μην πληρωνω εγω 15-20 ευρω μεταξουργειο...

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χαμος , νταξι, μερικα εχουν αρκετη εως πολυ δουλεια..

εχει και μερικές αθλιες

την κατσαμε..

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ε αφου γινεται χαμος στο μεταξουργείο ας ανεβασουμε την τιμη ενα 5αρι λεει..

δεν παιζει να γινουν ολα παλι 15 ...

μερικα με κανα 2 καλα κοματια θα πανε 15...πχ στο κολωνου 32β πανω που φερει πιτσιρικια και ειναι καθαρος σαν χωρος παιζει.

τα αλλα οχι.. γνωμη μου παντα..

αν ειναι ετσι ξαναεπιστρεφω φυλης.. σιγα μην πληρωνω εγω 15-20 ευρω μεταξουργειο...
5 ευρω θα παει και οχι 15
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.782
Πόντοι
39.662
τελευταια καταθεση στο 10ευρω πριν απο λιγο στη σιμονα απο κολωνου,ειπε οτι δε γνωριζει τιποτα για την αυριανη αυξηση αλλα αυτη μονο απο πουτσες ξερει τεσπα,
αυριο τελικα ΟΛΑ τα σπιτια θα ειναι απο την πρωινη βαρδια στα 15ευρω κοπελες και υπηρεσιες θα παραμεινουν οι ιδιες.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
τελευταια καταθεση στο 10ευρω πριν απο λιγο στη σιμονα απο κολωνου,ειπε οτι δε γνωριζει τιποτα για την αυριανη αυξηση αλλα αυτη μονο απο πουτσες ξερει τεσπα,
αυριο τελικα ΟΛΑ τα σπιτια θα ειναι απο την πρωινη βαρδια στα 15ευρω κοπελες και υπηρεσιες θα παραμεινουν οι ιδιες.
τυπε εισαι τυχερος που γάμησες με δεκαρικακι
 
OP
OP
DmtrsxXx

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.144
Κριτικές
496
Like
61.782
Πόντοι
39.662
προλαβαινεις !!! κατεβα και ριξε 2-3 γαμησια γιατι θα πεσει αγαμια...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ε να πανε στο διαολο 5 ευρω παραπανω και παω φυλης με ποιο ωραιες πραγματικα...

συνηθησα στην μπαζοσινη του μεταξουργειο και οταν παω τσαρκα φυλης λες και παω να δω πασαρελα..

τεσπα δεν μπορει να εχω παραπανω, τι δεν εχω παρει με 10 ευρω στο μεταξουργειο...δεν ειμαι ακομα χορτασμενος, θα την γουσταρα αλλη μια 6μηνιαι θητεια εαν δεν παει 15  :birdman:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
ε να πανε στο διαολο 5 ευρω παραπανω και παω φυλης με ποιο ωραιες πραγματικα...

συνηθησα στην μπαζοσινη του μεταξουργειο και οταν παω τσαρκα φυλης λες και παω να δω πασαρελα..

τεσπα δεν μπορει να εχω παραπανω, τι δεν εχω παρει με 10 ευρω στο μεταξουργειο...δεν ειμαι ακομα χορτασμενος, θα την γουσταρα αλλη μια 6μηνιαι θητεια εαν δεν παει 15  :birdman:
με 15 θα βαρανε μυγες,εδω στο δεκαρικο και δεν παταει πελατης
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
4
Πόντοι
6
Σύμφωνα με έναν πολύ αξιόπιστο άνθρωπο της πιάτσας έχω άσχημα νέα για τους λάτρεις του Μεταξουργείου.
Χωρίς εμφανείς αποδείξεις προς το παρόν,αλλά με όσο το δυνατόν περισσότερη σιγουριά μεταφέρω
προς όλους σας ότι από αύριο το Μεταξουργείο υποβάλλεται σε νέα τιμολογιακή πολιτική.

Το απλό μεταφέρεται από τα 10 ευρώ στα 15 ευρώ
και το "εξτρατζίδικο" (όλα) από τα 15 στα 20 ευρώ.


Αυτό θα σημάνει την άνοδο της Φυλής λογικά (αν γίνει) καθότι πολλοί "εξτράκηδες"
του Μεταξουργείου θα μεταφερθούν εκεί (στην Φυλής)
(άντε......πάλι καλόκατσε στα κεντρικά η μπίλια). :2funny:

Καλά εκείνη η Λιοσίων πως αντέχει;ήμαρτον! :2funny:

Οπότε οι πιστοί του απλού προγράμματος (στο Μεταξουργείο) θα έχουν μικρότερη "χασούρα"
αλλά θα έχουν κι αυτοί δυστυχώς,ενώ οι εξτράκηδες θα παλαβώσουν όπως φαίνεται!

Τώρα πως θα λέω την αγαπημένη μου έκφραση (στο δεκάρικο) του προφέσορα;φτου ρε πούστη μου! :cheesy:

Η τελευταία γραμμή αυθεντικότητας χώρων δείχνει να καταρρέει.......
δεν υπάρχει διάθεση για ανάλυση,ούτε και λογική στην επικείμενη αυτή κίνηση
γιατί αν αρχίσω να συγκρίνω θα μας πάρει το πρωί!
Ελπίζουμε σε μη κερδοφορία του μέτρου και γενικώς ανυπομονούμε να δούμε την εφαρμογή του ή όχι!
Είδωμεν!

(οι διαβουλεύσεις συνεχίζονται απ'ότι μαθαίνουμε)
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
απο εγκυρη πηγη εμαθα οτι απο αυριο σε ολο το μεταξουργειο η τιμη θα ειναι πλεον 15 ευρω....επιβεβαιωμενο πολλες φορες, ελπιζω να βγω ψευτης και να με κοροιδευετε αλλα δεν νομιζω να πεφτω εξω.

Δε γίνονται αυτά τα πράγματα. Που θα τα βρούνε οι Πάκηδες; Βιαστές θα γίνουν;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom